Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
21. bře 2011

@jolcap děláš kontrolní testy?

lenkacar
21. bře 2011

@sponiarka mě třeba se zrovna povedlo bez prodloužené kultivace

jolcap
21. bře 2011

@sponiarka tak to bude ono možná ti řeknou,že pokud je test negativní máš přestat brát léky a pak se uvidí bud dojde mrcha nebo ne a půjdeš na krev

jolcap
21. bře 2011

@lenkacar dělám, je to takový uklidnění a pořád je ta testovací neskutečně silnejší než kontrolní a to jsem měla test 20,tak snad to bude v pohodě

sponiarka
21. bře 2011

@jolcap uvidíme dám vědět

petra123
21. bře 2011

@lenkacar leni až v pátek už vydržím🙂)

lenkacar
21. bře 2011

@petra123 což jinýho zbývá než čekat co? no my se o tom bavili v sobotu a prostě to už hrotit nebudem ..

petra123
21. bře 2011

@lenkacar jj Leni jak říkaš🙂

martinkka
21. bře 2011

Ahoj holky 🙂
dýl jsem tu nebyla, nějak jsem nestíhala, ve čtvrtek jsme si byli pro štěňátko, tak máme chlupatý miminko 😀

martinkka
21. bře 2011

@jolcap ahojky 🙂 jak se ti daří?

jolcap
21. bře 2011

@martinkka no ahoj už jsme s eo tebe bála co se ti stalo a ty sis byla porodit chlupatou kuličku a copak to máme?
jinak u mě porád stejný jen mi v podstatě nic není až na to spání a co ty jak se cítíš

martinkka
21. bře 2011

@jolcap únavená jsem pořád, ráno vstávam a nejradši bych si šla hned zase lehnout a je mi celkem často zle, ale nestěžuju si, jsem za to ráda 🙂
máme fenku, je to kříženec bígla a jezevčíka, ale vypadá jak malý bernardýn 😀

jolcap
21. bře 2011

@martinkka já se taky nemůžu probrat je to šílený a máte holčičku nebo chlapečka a jak se jmenuje, kdy jdeš na utz? a to máš ted docela co dělat vid

martinkka
21. bře 2011

@jolcap je to holčička Amálka 😀 na UTZ jdu ve středu, tak už začínam mít strach, ale Amálka mě naštěstí dost zabaví, první noc jsem k ní vstávala pětkrát, stýskalo se jí po mamince, tak kňučela a teď se v noci budí tak dvakrát a chce si hrát 🙂 je to takový naše miminko

mv
21. bře 2011

@martinkka ta je krásná... 🙂 to máte radost doma. 😵
já letos podle manžela nemám nárok na psa, prý příští rok, když se nedočkáme vlastního mimina, tak si pořídíme psí,ale do té doby nee. ☹

jolcap
21. bře 2011

@martinkka to máš dorbý trénink do budoucna budeš zvyklá vstávat v noci

martinkka
21. bře 2011

@mv to je škoda, že ti to manžel nedovolí 😒 je to krásný a fakt se s ní odreaguju, zatim je malinká, tak se chová fakt jak miminko, ještě že jsem doma a mám na ní čas

@jolcap to jo, taky jsem si řikala, že je to dobrý trénink, 5krát bylo fakt moc, byla jsem ráno úplně mimo, ale dvakrát to je v pohodě 🙂

jolcap
21. bře 2011

@martinkka no někdy je to i slidsýma miminkama 5x za noc a někdy i celou noc,ale ty budeš zkušená a já budu bulit jak mě to ničí

martinkka
21. bře 2011

@jolcap nebo budeme mít hodný miminka a v noci budou vstávat max. třikrát 😉

jolcap
21. bře 2011

@martinkka to moc hodný nebudou zuza vstávala max jednou za noc to bylo hodný miminko

martinkka
21. bře 2011

@jolcap to teda byla hodná, taky bych si nestěžovala 🙂 ale radši budu počítat s tou horší variantou a třeba pak budu příjemně překvapená

jolcap
21. bře 2011

@martinkka mě je to celkem jedno chci ho tak budu trpět,jen aby nemělo otočený birytmus to by mě zabilo asi

mv
21. bře 2011

@martinkka u nás je to holt nastavený, že bude buď mimino, nebo pes...
je fakt, že když kollikrát pes, co sice není přímo náš, ale máme ho doma a i sousedovic proštěkají půl noci, tak si pak vždy říkám, že vlastně dalšího štěkače ani nechci...ale to mi vždy jen vydrží na pár hodin.. 😉

jo a k tomu miminu-já k synovi vstávala do 10 měs. každou noc přesně po 2-3 hod, byl jak hodinky na kojení jsem si tenkrát dost naivně myslela,a i jen si tak povídal.. 😀 ,plácala jsem se po těch měsících mezi životem a smrtí,tak jsme ho pak šoupli do svého pokojíku a já se koooonečně po měsících vyspala jak člověk a on spal celé noci, jak špalek.prostě jsme se všichni navzájem budili,to bylo celé.
takže další potomek by u nás spal od začátku ve svém pokoji... 😉 no dobře, tak asi ne, no.. 😀

martinkka
21. bře 2011

@jolcap to by mě asi taky zabilo, ale někal by jsme to museli zvládnout 😉

@mv teda. každý 2-3 hodiny, to si ani nedovedu představit a je zajímavý, že když byl sám v pokoji, tak spal celou noc, asi jste ho fakt nějak rušili 🙂
doufam, že Amálka celou noc štěkat nebude

jolcap
21. bře 2011

@martinkka no máš ale zapovězeno jméno pro holčinku dvě amálky mít nemůůžete

mv
21. bře 2011

@martinkka ten náš psí blb štěká snad stářím na cokoliv, hlavně v noci.některé noci mám pocit, že bych ho přetrhla...jediný, čím ho omlouvám je, že je mu 8 let a myslím, že mu hráblo... 😀

no, muselo to tak být, od té doby, co spal sám byl klid a vzbudil se maximálně 1x za noc. 🙂

martinkka
21. bře 2011

@mv asi to tak fakt bylo 🙂
a co je to za rasu? Amálky maminka neni uštěkaná, ptali jsme se na to, tak uvidíme, jestli bude uštěkaná

@jolcap museli by jsme vymyslet jiný jméno, ale radši by jsme chtěli kluka 🙂

martinkka
21. bře 2011

@jolcap vy už máte vymyšlený nějaký jména?

jolcap
21. bře 2011

@martinkka já teda raději holčánka nějak si nedovedu kluka představit

jolcap
21. bře 2011

@martinkka holčička je jasná Eliška a kluk to bude boj já chci Vaška a chlap Jeníka po sobě,ale tchán má takovou hnusnou spatvořeninu toho jména že nechci

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru