Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
22. bře 2011

mě by se v tvém případě líbilo kdyby mi říkali ,,gito,, 😉

sponiarka
22. bře 2011

Ahoj tak na testu zase bílo hrozně mě bolí břicho a záda jako před menstruací tak at už to dostanu at mohu na další KET.

lenkacar
22. bře 2011

@sponiarka někdy to dostaneš až po vysazení léků..

jolcap
22. bře 2011

@lenkacar no když byl ten exhodus romů do kanady moc jsem t jméno nenáviděla a nesnáším když na mě někdo volá Jolano, to znamená že jsem něco provedla, kdyby byla mamka neoblomná měla bych dneska svátek to byla totiž první verze

jolcap
22. bře 2011

@sponiarka kdy budeš volat do CARu a kolik máš nanuků

jolcap
22. bře 2011

@martinkka já už nevydržela a usnula, podle mě rodiče by měli myselt na to,že jednou ty děti vyrostou a jak jim potom budou říkat, spolužačka má Apolenku, no to je taky drsný

lenkacar
22. bře 2011

@jolcap takhle já mám fixlou lenku od určitých lidí hlavně ,bejvalej když by mi řekl ,,lenko ,, tak to byla urážka a i já jemu třeba ,,milane ,, 😀 😝

lenkacar
22. bře 2011

@jolcap mě se třeba líbí tobě říkat,,joli,,jolanka je moc hezký,to mě přijde drsnější johanka ..leona taky dobrý ,no já měla být ,,emil,, ještě že mi ten pindík upadl

lenkacar
22. bře 2011

a pro dítě se mi moc líbilo ,,ella,katarína-to prý má špatné vibrace 😖 ,denisa a vladís chce nikolka a pro kluka chtěl daniel,mě by se líbil i vítek,ale i pavlík

jolcap
22. bře 2011

@lenkacar já chci elišku nebo vašíka,jak jsem psala jména s r jsou zapovězena,ale uvidíme třeba budeme potřebovat obě

lenkacar
22. bře 2011

@jolcap no vašíka jsem moc chtěla před 20lety ..to se mi mooooc líbilo a dodnes se mi líbí

jolcap
22. bře 2011

@lenkacar oni totiž ty klasický jména mají něco do sebe, hodí se na celý život, fakt jsem v šoku když maminky chtějí Olivii, mám dokonce kamarádku z dětství má 4 děti kluci jsou v pohodě Jaroušek, Mireček,ale holčička je Jessica ( Ducháčová) takže docela nářez

sponiarka
22. bře 2011

@jolcap zavolám tam asi zítra mám jen jednoho nanuka

jolcap
22. bře 2011

@sponiarka ale ten může být ten pravý, že jo

sponiarka
22. bře 2011

@jolcap jasně bode ten pravý

sponiarka
22. bře 2011

Tak menstruace je tady volala jsem do caru mám si dojít na krev půjdu zítra ráno u nás do caru to mám daleko.

jezulicka
22. bře 2011

čaute holky tak jak je?jak pokračujete těhule? 😉

jolcap
22. bře 2011

@sponiarka tak to začlo aniž by mělo co,ale máš ještě jednoho bojovníka a ten nám hyn ukáže

@jezulicka ahojky tak nějak jako v čekárně a co ty koukám jak ti tam ty týdny skáčou to pak pěkně letí

lenkacar
22. bře 2011

@sponiarka no nebud smutná ..tak příště

jezulicka
22. bře 2011

@jolcap já byla na kontrole mimi už má 30cm a váží 750g....pěkně nám roste...
a ty jdeš kdy na ten utz?

sponiarka
22. bře 2011

@jolcap to určitě zůstal tam sám ten nám tet ukáže

sponiarka
22. bře 2011

@lenkacar kupodivu tet nejsem smutná beru to líp než předtím jasně mrzí to ale není to takové jak napoprvé

jolcap
22. bře 2011

@jezulicka jdu až za týden takže jsem čekanka

@sponiarka to jo bude to zmetek co s váma bude točit a vy ho budete poslouchat

mv
22. bře 2011

@lenkacar gito mi říkaly v minulé práci,děda gituško, což jsem tenkrát nesnášela a dnes bych byla šťastná, kdyby ještě byl a říkal mi tak.
Pak taky Margit,to je dobrý.Babičkami říkala Margí, to jsem měla vždy nejradši. 🙂 Meggy, s tím mě vždy doma spolehlivě naštvou... 😀

Jak blbý vibrace Ella? to snad ne, to 😠 je u nás jedna z favoriitek spolu s Anežkou a Editou.Nejradši bych jednou někdy měla Editu Ellu,neboť se nerozhodnu mezi těma jménama..ale zase 2 fakt nemusím, nejsem ten typ rodiče na dávání dvou jmen dětem.

jolcap
22. bře 2011

@mv jo a jaký neobvyklý jméno má synátor? já když čekala Zuzu tak všichni mysleli,že to bude kluk a babička,že se bude jmenovat po mým tátovi Otíček a to jsme taky nějak nezvládla

mv
22. bře 2011

@jolcap tchýně tenkrát zase chtěla vážně rolanda... 😀
On má normální jméno z kalendáře kolem vánoc, to jen jemu připadá divné,že nikoho stejného jména nezná osodbně a nějak neocenil, že to byl záměr... 😀
Záměr ale nebyl, aby měl narozky jednou za 4 roky... 😀 prostě dítě chudák ve smyslu oslav..
Brácha by byl šimon, ať si alespoň ve svátku nemaj co vyčítat...

jolcap
22. bře 2011

@mv že by štěpán? no šimon je pěkný můj děda byl václav šimon ,takže by měl velkou radost z vnuka šimona

mv
23. bře 2011

@jolcap si můžeš po MD otevřít živnost na hádání jmen... 😀 ono moc možností nebylo, co..
jinak celý těhu byl matyáš a změnili jsme to těsně před vyloupnutím a jsem moc ráda, když vidím, co se s tím jménem za 15 let stalo...je to každej druhej. 😝

lenkacar
23. bře 2011

katarína nemá dobré vibrace prý ,má se jí říkat jinak ..ani lenka neni dobré jméno .. 😖 taky karmická zátěž..mě se teda šimon líbí a už i štěpulda ..nikdy se mi to moc nelíbilo,ale ted znám jednoho nádhernýho mrnouska z jiné diskuze a už se mi i jméno líbí ..

jolcap
23. bře 2011

@mv ona ho má totiž kámoška, a není jich tolik jako matýsků a kubíčků, náhodou jednou bude rád
jsem taková čarodějnice většinou má intuice nelže

@lenkacar Lenka je náhodou super jméno nemůžeš ho moc zkomolit a hodí se pro malou i velkou

holky do úterka ze mě bude blázen, jak říká chlap jsem nepoučitelná opět jsem prala a proč bych čekala,že mi někdo odnese lavor,tak se mi to asi vymstilo opět jsem zašpinila, tak se hlídám a odpočívám

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru