Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
7. dub 2011

@martinkka vždycky to rozdejchávám,nesnáším zvracení,ale nic nejím jen ráno a večer když je mi líp. Jo taky spím přes den potřebuju to jako sůl asi to mimouš vyžaduje, je fakt u Zuzky jsme taky spala jako šípková růža 😀

martinkka
7. dub 2011

@jolcap taky nesnáším zvracení, ale někdy to prostě nerozdejcham 🙂 pak je mi ale aspoň chvilku dobře 🙂

jolcap
7. dub 2011

@martinkka a taky ti to trvá celý den? to mě na tom ničí asi nejvíc,že to není jen ráno,ale celý den

lenkacar
7. dub 2011

jen hezky blinkejte 😵

jolcap
7. dub 2011

@lenkacar taky ti to přeju

lenkacar
7. dub 2011

@jolcap hodná holka ..radši bych blila až by se hory zelenaly ,než se bát až do pondělka ,aby se díky práci třeba něco neposralo

jolcap
7. dub 2011

@lenkacar neboj neposere, když budeš testit?

lenkacar
7. dub 2011

@jolcap mám v plánu 10den v pondělí

jolcap
7. dub 2011

@lenkacar takt o budu na tebe myslet a hned po ránu?

lenkacar
7. dub 2011

@jolcap jo od 6 do 14hod. a celý víkend ,bohužel 12hod. oba dny

jolcap
7. dub 2011

@lenkacar tak to bude změna

petra123
7. dub 2011

@lenkacar Leni přeji si to samé hlavně at zítra mam folikul dost velký a konečně mi pichnou pregnyl a v pondělí mi konečně dají bojovníčky do bříška konečně.a taky doufám že se nic neposere☹

lenkacar
7. dub 2011

@petra123 vidíš tobě je dají do bříška a nám snad testík ukáže ducha ..když ne ,počkáme do 14dne a potom se budu muset vyrovant s realitou

lenkacar
7. dub 2011

joli když si vezmu že minule jsem byla doma a stejně jsem bobky neuchránila a umřely ,tak je to osud ..pokud budou silný tak vydrží i makačku ..

petra123
7. dub 2011

@lenkacar Leni na to ted nemysli mysli na test a konečně že se nam splní konečně sen který si přejem už roky a to je donosit mimisky do konce těhu a pak se konečně začít užívat role maminky dosita🙂

olasek
9. dub 2011

@lenkacar Leni, strááááášně na tebe pořád myslím a i když sem teď moc nechodím tak držím všechno, co mám ( i močový měchýř 😀 !! ) . V pondělí juknu, protože jsem napjatá jako struna!!!! Opatruj se a s tělocvikem v práci to moc nepřeháněj, jo??

voguer
9. dub 2011

Ahoj, mohu mezi vas? Jsem tu poprve. 😉
Dned jsem 15den po ET, bohuzel prisla cervena. Volala jsem do CAR a mam pry az do uterniho testu stale brat utros, dle meho uz zbytecne.☹. Mate nekdo nejake zkusenosti? 🙂

olasek
9. dub 2011

@voguer ahojky, já mám čerstvou zkušenost z února 😒, u mě ale dopadla opravdu negativně. .... Určitě dělej vše, jak ti řekli v CARu. Dopředu mě tam upozorňovali, že můžu špinit, ale nic to nemusí znamenat a klidně můžu být těhotná. Já se upřímně přiznám, že když jsem začala krvácet ( tím myslím pořádně ) tak už jsem Utroš vzdala, protože jsem tak nějak cítila, že těhotná nejsem. Jak se cítíš ty? Opravdu už krvácíš nebo jen špiníš?

petapal
9. dub 2011

@jolcap zlati ty jsi psala ,že jsi to taky dostala nejak pozdeji když človek je po prvnim ICIS a nevysel tak čekam na ms mela jsem to dostat toho 4,4. a nic furt je to normalni tehu nejsem to vim jiste. Mam proste čekat až to dostanu nebo tam mam zavolat do caru

petapal
9. dub 2011

@voguer ja brala tak dva dny pak jsem to vzdala jak prisla červena

petapal
9. dub 2011

@lenkacar tobe držim a ostatnim moc palečky

jezulicka
9. dub 2011

@petapal ahojky ty s tou ms se ti to může zpozdit i o 14 dní to je normální díky těm práškům co jsi jedla... 😠

jolcap
9. dub 2011

@petapal mě se to zpozdilo tři týdny a dostala jsem provokačku, jsou to nervy a léky dohromady, takže bud budeš trpělivá a vydržíš(přijít musí), nebo si dojdeš na injekci. Já volala do Caru a normálně byli v pohodě asi nejsme jediné 😀

olasek
9. dub 2011

@petapal ahooj, já taky čekám! Taky po neúspěšném IVF čekám na první mrchu. Měla jsem to dostat 2.4. a taky pořád nic...ale píchá mě a tlačí stále - vlastně už třetí týden na obou vaječnících....

lenkacar
9. dub 2011

@olasek a nemůžeš být těhulka? mě se dneska udělalo na blití z těch salátů z toho smradu 😉

petapal
9. dub 2011

@olasek tak musime počkat my mame zrovna i tichou domacnost tak to snad do te doby prejde a dostanu to jak bude klid už 😀

olasek
10. dub 2011

@lenkacar ale prdlačku, mám zpoždění jako ostatní! Test jsem si dělala před týdnem a byl negativní, to jsem byla asi ten 30DC 😒 Za to tvůj stav se mi moooc líbí 😉 !!
@petapal tak to jsme na tom stejně...my měli dneska dopoledne tichou domácnost, ale už dobrý 😀 Kdo si počká ten se dočká.... 😉

mv
10. dub 2011

já to mám tenhle měsíc taky nějaký divný, břicho už mě bolí 3. den, jak na mrchu, zítra se doufám rozjede,to budu¨28.DC.minulej měsíc jsem zase furt špinila, tenhle břicho, tak snad už příští cyklus bude "normální"...

@voguer já vysadila Crinone už při negativním testu, myslím, že na tohle máme každá čuch, jestli to vyšlo, nebo ne.já to vnitřně věděla už od 10.DPO, ani jsem si test nemusela dělat.tak příště.... 😉

gammaray
10. dub 2011

@lenkacar ahoj 😎 tak na ten tvůj ''testovací zítřek'' se do dobře vyspinkej a hlavně,vztan'z postele tou pravou nohou...moooc ti přeji, at' to tam je !!!

monnn
10. dub 2011

@lenkacar myslím na Tebe,zítra je Tvůj den!!!!! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru