• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar tu čárku máš podle mě nádhernou !!!!!!
13. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak dnes jdeš do poradny tak držím pěstíky at je vše na výbornou..pak napiš kolik už bobek měří ...
já se cítím fajn normálka už se to blíží a začínám trochu nervozní být, v pondělí jdu taky do poradny tak jsem zvědavá co mi řekne...už si začnu prát výbavičku at to mám pomalu vše připravené... :grinning:
13. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka nen je to mamatest 10tkovej ..oboje ,no příští čtvrtek uvidíme co vyjde v krvi ..
13. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!
Tak kontrola v pořádku první jsem byla na tom screeningu a tam si mimís plaval pěkně na zádech s rukou podhlavou už byli vidět i prstíky na ručkách :grinning: tam jdu zase za týden a už by mě měli dát i výsledky co a jak....a pak jsem byla u své doktorky kde jsem vyfásla už konečně těhu průkajdu a nějaké reklamní letáky a vzorky...no a tam už se moc nechtěl nechat vyfotit ani se tak krásně neprotahoval :unamused: ale alespoň nějakou fotečku mám (mám jí v albu) do poradny jdu až 11.května....no a jako vrchol úspěšného dne jsem si koupila těhu kalhoty :grinning:
13. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra no neke nějakej pohodovej mimísek co?
13. dub 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to jo asi po tatínkovi ten je taky pohodář :grinning: já už taky budu panu doktorovi na screeningu jsem slíbila že už nebudu stresovat, ujišťoval mě že už to bude určitě v pohodě a stres prckovi nedělá dobře :wink:
13. dub 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra komu dělá dobře že jo :cry: ale po našich zkušenostech a těhotnění touto cestou se člověk musí stresovat
13. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to nedalo a po ranním pomalém odečítání jsem zkusila ten nový test co donesl muž a je taky 10tkový a neni na něm skoro nic ,to je na lupu .. :angry: takže kdoví jak na tom jsme .. :angry:
13. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar drž se testu po dvou dnech, jestli si neměla ranní tak tam nemusí být skoro nic
13. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no nebudu lhát ,že jsem smutná
13. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já vím,udělala jsem to taky a nebylo tam nic a pomalu jsem bulila, vydrž neovlivníš to něco se změnilo v tvých pocitech
13. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap neházím flintu do žita ,neboj .. :wink: jen budu čekat co mi život připraví zase za překvapení
13. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nebuď smutná, nedá se srovnávat test z ranní a pak z odpolední moči
V poradně všechno OK, jen mám bílkovinu v moči, tak uvidíme jestli tam bude příště znovu, tak s tim prý budeme muset něco dělat, miminko vypadá o 3 dny větší, poprvé mi dělali UTZ přes břicho, bobek spal, tak ho doktorka vzbudila a pak na nás mávalo rukama i nohama :slight_smile:
13. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo život není peříčko a astrašně blbá otázka: Dovedeš si představit život bez dítěte? my to doma řešili po tom co kámošce přítel řekl,že dítě je pro něj prioritní a když nebude odejde.
13. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka chudinka malinkej ten se musel leknout
13. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap manžel dítě moc chtěl a chce ,ale už si to umí i představit že nebude ,už jsme unavený z toho oba
13. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka bezva, mě taky dělal přes břicho je to prý už dobře vidět,musíš hodně pít a nenastydnout, taky nosím všude deku
13. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar víš já si říkala, že když to nevyjde jdu z CAru rovnou do cestovky a budu jezdit po světě 2x do roka dovča mimo čr, máš v rodině nějaký děti kolem sebe aby jsi mohla dělat i třeba hodnou tetu(moje ségra nemá děti a mít je nebude ale je to bezva teta co bere zuzu všude a všechno jí kupuje
13. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar asi se lekl, ale přece nemůže spát, když se má ukazovat :slight_smile: potřebovali jsme zkontrolovat, že vypadá v pořádku

@jolcap doktorka řikala, že mam hodně pít, tak to zkusim a příště to snad bude dobrý
13. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě na tom screeningu dělal uz taky přes břicho a pak i ze spodu aby prcka viděl ze všech stran :grinning:
Holky nám se nedařilo skoro pět let(když nebudu počítat to jedno zamlklé těhu), ale nikdy jsme nepřemýšleli nad tím že by jsme neměli děti...prostě jsme věřili že se to podaří i za cenu darovaných vajíček.... :sunglasses:
13. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já měla moč blbou pokaždý v předoperačním tak mi doky říkala,že je to nastydnutí

@holubice.petra no když nám už je hodně let holka, ve 40 tě tlačí čas jako prase a já bych asi dítko za dva roky nechtěla kdo by ho pak vychoval až budu skoro vetchá stařenka
13. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka a kde máme fotečku tvého manekýna :grinning: ??? náš se mrskal jako blázen ale pak když jsem šla ke své doktorce a přišel čas na focení tak už spal a ani se nehnul ani ruku nezvedl :sunglasses: lump.
13. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap chápu :wink: stařenka nebudeš budeš krásná maminka :sunglasses:
13. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra doufám,že ne tlustá při vážení jsem to chtěla sestřičce raději pošeptat nebo napsat na lsítek
13. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra tady je foto :slight_smile: je to na tom screeningu líp vidět? má to být 3D, ne? jdu na něj příští čtvrtek, tak jsem zvědavá
13. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no super krása! ne byl to normální uz ale vidět to bylo super i prstíčky na rukách :grinning:
13. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra tak to se těšim :slight_smile: a řekli ti něco k výsledkům, nebo se čeká až na tu krev?
13. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to je tvoje miminko?????????????? :confused: už takhle krásně vidět?????
13. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo, to je moje miminko :slight_smile: jen tam nemá vidět ručičky, protože s nima tak mávalo, že se to nedalo líp vyfotit
13. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já jsem z toho paf
13. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek