• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar taky jsem z toho byla v šoku, že už to vypadá jako mimi a ještě jak tam na nás mávalo, málem jsem se rozbrečela :sweat_smile:
13. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka asi by to se mnou zamávalo k brečení ..je to normální dítě a si vem ,že potraty dělaj do 12tt
13. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky jsem o těch potratech dneska přemýšlela, už to neni žádný ufonek, ale miminko, který se normálně hýbe
13. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka vdycky říkali sraženej kus krve ..jo hovno
13. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nebo řikali, že je to jenom embryo nepodobný člověku :unamused:
13. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka v 18letech jsem viděla nějaký dokument o potratech jak to dělaj ,výpověděi doktorů jakej to je hnus a jak se to dělá a už tenkrát jsem řekla ,že v životě nejdu na potrat ikdybych měla mít 4 děti ..
13. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no vidiš to já si říkala to samé a nakonec jsem nedobrovolně musela jít v 13tt a dát ufounka pryč měl přes 6cm a taky mával ručičkama, ale to je život :wink: :wink: :wink: takže žádný kus sražené krve....ach jo ty výchovný filmy o potratech nám na zdravce neměli pouštět, mám to před očima do dnes a to už je nějakých 15 let. Holky raději na to nemyslete, buďte pěkně pozitivní :wink:
13. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa jo dneska jsem na tebe holči zrovna myslela jak nám ten život míchá kartama a jaký to je v práci?
13. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar v práci je to naprd..od 30.6. nám zavírají špitál, převedou nás na jiná pracoviště sousedské organizace, samozřejmě neatraktivní místa.....místo 10 min dojíždění 2 hodiny :frowning2: , ztratím svoji pozici staniční sestry, půjdu jako řadová sestra....na KEt nyní nemůžu, co když se to nepodaří, neměla bych se kam vrátit, když se to podaří tak za 4 roky se taky nebudu mít kam vrátit. V okolí špitály vůbec neberou. Takže jediná možnost přejít s davem do toho zmíněného špitálu a pár měsíců makat. Nevím jak by to vypadalo nastoupit a hned jít na PN....takže KET v nedohlednu, je mi z toho moc smutno a mám depku. Nevím proč mě ti nahoře tak zkoušejí....co si z toho mám jako odnést, v čem se poučit či posunout.... :unamused:
13. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky bych na potrat nikdy nešla, i kdybych měl mít 10 dětí
13. dub 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jinak koukám sem denně, ale někdy se mi nechce moc psát, spíš není o čem. Vy tu musíte holky myslet pozitivně, takže vám sem nebudu tahat moji depku!!!! Jinak všem těhulkám držím pěstičky :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc
13. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahojky tak co jak vypadá testování?? :wink:
15. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka nanic je to biochemické těhotenství ,čárka slábne ..je konec
15. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar myslíš,že to fakt bude tak jak říkáš?je mi to líto,drž se..
15. dub 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mrzí mě to.. :frowning2:
myslím, že ale ještě máte poslední pokus. :wink:
15. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv
@gammaray my už nejdem do dalšího pokusu,uvidim jestli vůbec půjdem do posledního ketu
15. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no uvidíš časem s KETem, teď to nemá cenu řešit...drž se
15. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv jasně ,jsem v poho neboj,cítila jsem to ,takže jsem na to byla připravená ..ty 2 dny jsem to prostě věděla
15. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hrozně bych ti přála,aby si se spletla, je to na hovno člověk to chce a nejde to a pak nějaká kráva co má 5 dětí nechá dvouletý dítě koupat se samo a diví se,že se utopí
15. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste tady všechny moc hodné a vím ,že jste mi to moc moc přály .. :dizzy_face: ale zatim se nedaří .. :astonished: ,tak nebudte smutné a užívejte si svoje těhu bříška :wink:
15. dub 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar leni to je mi moc líto...ch jo...drž se ale n akrev si raději ještě zajdi... :frowning2: :angry:
15. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar koukej si jít udělat radost,něco si kup nebo si dojdi na manikúru to ti jako blondýna doporučuju je to proti stresu
15. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap nalakovala jsem si nově nehty :grinning: a necham se zkontrolovat ten příští čtvrtek :wink:
15. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar vím,je to tedka těžké.taky jsem si vždy po neúspěchu říkala,že tentokrát to bylo naposledy,že se na to vyseru.člověk se ale časem oklepe a jde dál a ty půjdeš taky!!!tomu já věřím....
15. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo třeba nás to překvapí,ale chápu,že počítáš s druhou variantou
15. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gammaray uvidim taky dle práce dojdu tam kam chci zajít a dle jejich odpovědi se zařídim
15. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to je mi moc líto :frowning2: šanci ještě máš, ale je lepší počítat s tou horší variantou a když tak být pak mile překvapená, budeš znovu testovat?
15. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni, chápu, že to vzdáváš a já po mé minulé zkušenosti bych už taky balila, ale třeba to zrovna nějak něco ovlivnilo, jednou slabší čárka ještě nemusí být 100% konec, ale chápu Tě moc... Je mi to líto, ae třeba to ještě bude jinak, moc bych Ti to přála- šůla jsem nakouknout dnes jen kvůli Tobě, holka:frowning2:
15. dub 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni, moc mě to mrzí....ani nevíš, jak.... Drž se a zvaž všechny další kroky, protože naděje je nekonečná....Moc na tebe myslím.
17. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek