Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
13. dub 2011

@lenkacar taky jsem z toho byla v šoku, že už to vypadá jako mimi a ještě jak tam na nás mávalo, málem jsem se rozbrečela 😅

lenkacar
13. dub 2011

@martinkka asi by to se mnou zamávalo k brečení ..je to normální dítě a si vem ,že potraty dělaj do 12tt

martinkka
13. dub 2011

@lenkacar taky jsem o těch potratech dneska přemýšlela, už to neni žádný ufonek, ale miminko, který se normálně hýbe

lenkacar
13. dub 2011

@martinkka vdycky říkali sraženej kus krve ..jo hovno

martinkka
13. dub 2011

@lenkacar nebo řikali, že je to jenom embryo nepodobný člověku 😒

lenkacar
13. dub 2011

@martinkka v 18letech jsem viděla nějaký dokument o potratech jak to dělaj ,výpověděi doktorů jakej to je hnus a jak se to dělá a už tenkrát jsem řekla ,že v životě nejdu na potrat ikdybych měla mít 4 děti ..

antoa
13. dub 2011

@lenkacar no vidiš to já si říkala to samé a nakonec jsem nedobrovolně musela jít v 13tt a dát ufounka pryč měl přes 6cm a taky mával ručičkama, ale to je život 😉 😉 😉 takže žádný kus sražené krve....ach jo ty výchovný filmy o potratech nám na zdravce neměli pouštět, mám to před očima do dnes a to už je nějakých 15 let. Holky raději na to nemyslete, buďte pěkně pozitivní 😉

lenkacar
13. dub 2011

@antoa jo dneska jsem na tebe holči zrovna myslela jak nám ten život míchá kartama a jaký to je v práci?

antoa
13. dub 2011

@lenkacar v práci je to naprd..od 30.6. nám zavírají špitál, převedou nás na jiná pracoviště sousedské organizace, samozřejmě neatraktivní místa.....místo 10 min dojíždění 2 hodiny ☹ , ztratím svoji pozici staniční sestry, půjdu jako řadová sestra....na KEt nyní nemůžu, co když se to nepodaří, neměla bych se kam vrátit, když se to podaří tak za 4 roky se taky nebudu mít kam vrátit. V okolí špitály vůbec neberou. Takže jediná možnost přejít s davem do toho zmíněného špitálu a pár měsíců makat. Nevím jak by to vypadalo nastoupit a hned jít na PN....takže KET v nedohlednu, je mi z toho moc smutno a mám depku. Nevím proč mě ti nahoře tak zkoušejí....co si z toho mám jako odnést, v čem se poučit či posunout.... 😒

martinkka
13. dub 2011

@lenkacar taky bych na potrat nikdy nešla, i kdybych měl mít 10 dětí

antoa
13. dub 2011

@lenkacar jinak koukám sem denně, ale někdy se mi nechce moc psát, spíš není o čem. Vy tu musíte holky myslet pozitivně, takže vám sem nebudu tahat moji depku!!!! Jinak všem těhulkám držím pěstičky 🙂

lenkacar
13. dub 2011

dobrou noc

jezulicka
15. dub 2011

@lenkacar ahojky tak co jak vypadá testování?? 😉

lenkacar
15. dub 2011

@jezulicka nanic je to biochemické těhotenství ,čárka slábne ..je konec

gammaray
15. dub 2011

@lenkacar myslíš,že to fakt bude tak jak říkáš?je mi to líto,drž se..

mv
15. dub 2011

@lenkacar mrzí mě to.. ☹
myslím, že ale ještě máte poslední pokus. 😉

lenkacar
15. dub 2011

@mv
@gammaray my už nejdem do dalšího pokusu,uvidim jestli vůbec půjdem do posledního ketu

mv
15. dub 2011

@lenkacar no uvidíš časem s KETem, teď to nemá cenu řešit...drž se

lenkacar
15. dub 2011

@mv jasně ,jsem v poho neboj,cítila jsem to ,takže jsem na to byla připravená ..ty 2 dny jsem to prostě věděla

jolcap
15. dub 2011

@lenkacar hrozně bych ti přála,aby si se spletla, je to na hovno člověk to chce a nejde to a pak nějaká kráva co má 5 dětí nechá dvouletý dítě koupat se samo a diví se,že se utopí

lenkacar
15. dub 2011

jste tady všechny moc hodné a vím ,že jste mi to moc moc přály .. 😵 ale zatim se nedaří .. 😲 ,tak nebudte smutné a užívejte si svoje těhu bříška 😉

jezulicka
15. dub 2011

@lenkacar leni to je mi moc líto...ch jo...drž se ale n akrev si raději ještě zajdi... ☹ 😠

jolcap
15. dub 2011

@lenkacar koukej si jít udělat radost,něco si kup nebo si dojdi na manikúru to ti jako blondýna doporučuju je to proti stresu

lenkacar
15. dub 2011

@jolcap nalakovala jsem si nově nehty 😀 a necham se zkontrolovat ten příští čtvrtek 😉

gammaray
15. dub 2011

@lenkacar vím,je to tedka těžké.taky jsem si vždy po neúspěchu říkala,že tentokrát to bylo naposledy,že se na to vyseru.člověk se ale časem oklepe a jde dál a ty půjdeš taky!!!tomu já věřím....

jolcap
15. dub 2011

@lenkacar jo třeba nás to překvapí,ale chápu,že počítáš s druhou variantou

lenkacar
15. dub 2011

@gammaray uvidim taky dle práce dojdu tam kam chci zajít a dle jejich odpovědi se zařídim

martinkka
15. dub 2011

@lenkacar to je mi moc líto ☹ šanci ještě máš, ale je lepší počítat s tou horší variantou a když tak být pak mile překvapená, budeš znovu testovat?

tonytony
15. dub 2011

@lenkacar Leni, chápu, že to vzdáváš a já po mé minulé zkušenosti bych už taky balila, ale třeba to zrovna nějak něco ovlivnilo, jednou slabší čárka ještě nemusí být 100% konec, ale chápu Tě moc... Je mi to líto, ae třeba to ještě bude jinak, moc bych Ti to přála- šůla jsem nakouknout dnes jen kvůli Tobě, holka☹

olasek
17. dub 2011

@lenkacar Leni, moc mě to mrzí....ani nevíš, jak.... Drž se a zvaž všechny další kroky, protože naděje je nekonečná....Moc na tebe myslím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru