• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar Leni to snad nééééé :frowning2: ja myslela že aspon tobě se to konečně povede a nakonec tohle moc mě to mrzí tak moc jsme ti to přála:frowning2:ani nevíš jak aspon jsme si myslela že někoho to štěstíčko potka když se snažíme už věky a zase nic to je fakt hnus jak si ten osud snama zahrava co vydržíme :frowning2:
17. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni co na to říct :frowning2:
Jinak holky v pá jsem dostala termín na hysteroskopii a pak ještě ten samej den na kontrolní Imuno :wink:
17. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže mimino se nekoná a nikdy jsem nepřijela z car tak nasraná,totální nezájem a hlavně mě znova cpal do dalšího pokusu ..mlel totální kraviny ,že jsem měla falešně pozit. test z pregnylu ,kterej jsem vůbec neměla a do papírů mi napsal ,že jsem měla těhu testy negat.byla jsem tam jako simulant a totální kráva .. a to jsem tam jela pro sichr na kontrolu smířená s tim ,že to neklaplo,ale jednání děs ,běs a i vladís překvapenej ..s timto car končim.. a vůbec se všim..jo taky by se do mě mrknul ,ale prej problém nevidí.. a řešit to evidentně nemíní,strašně ho zajímalo kolik mám pokusů a co pojištovna ,vůbec nemínil řešit nějakej ket
:angry:
21. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no tak to je teda přístup a pak,že jim nejde o prachy, další rozhodnutí je stejně jen na tobě a ty musíš vědět jak se cítíš je fakt,že kdyby byl lidskej člověk by uvažoval jinak
21. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já věděla ,že je to v prdeli ,ale mohl to říct jinak ..já to tušila od toho 13dne,kdy čárka nesílila jak měla ,ale fakt mě dostal ..
21. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo všechno se dá říct tak aby to nevyznělo drsně, jinak uvidíš co bude dál nechci tě utěšovat je to stejně k ničemu a nespravedlivý
21. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já o to nestojim ,aby mě někdo utěšoval i to byl důvod ,proč jsem se stáhla z koníka ,nemám to ráda ..ikdyž to myslíte dobře .. :wink: ,co bude dál? nic holči ..končíme ,vladís nechce ani pro nanuky ..
21. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo chápu člověk se s tím musí srovnat stejně sám, hele tak přestaň řešit a užívej si sex a život a co jak se říká chcát proti větru se nemá a nedá
21. dub 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jo to si myslim i já..naše máma řiká ,že si zaděláme ještě na problém ,nějaký postižený dítě nebo něco ..když to nejde tak to nejde ,už i vladís to pochopil ,tak co ,prej budem mít na důchod klid
21. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar co na to říct.....ach jooo :frowning2:
21. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa nic nenaděláme ..ale já to fakt tušila ,takže jsem v pohodě co se týče tohodle ..mě nasral ten přístup
22. dub 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar blbec, no...ale takhle to v CARech obas chodí všude,mě taky naprdli pak v CARu tak, že jsem chtěla odejít jinam.ale za pár dní jsem vychladla a došlo mi, že bych si jinde nepomohla..
jak píše, když to nejde, tak to nejde.já to u nás vidím taky tak,svět se nezboří a bude na něm krásně, i když se už nedočkáme...
22. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv už jsme se o tom bavily spolu dříve ,tak víš jak to cítím já ..
22. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar na doktora se vyprdni,máš fajn chlapa, se kterým je ti dobře a co bude nebo nebude ví člověk stejně prd...
22. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv včera jsme se o tom bavili s mužem ,že bysme si aspon začli užívat sex a všechno ,tohle neni život ..
22. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar přesně, já to znám už skoro 4 roky.furt jen doktoři,UTZ, vyšetření, ten běžnej život tím prostě poznamenanej je, ať chceš nebo ne,včetně sexu.
my s tímhle minulej měsíc skončili, už to necháváme vše být a zrovna sex si užíváme jak za mlada. :slight_smile:zrovna včera jsme měli výročí,20let spolu a moc se těším na min. 20 dalších let s ním...
22. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv krásný co píšeš :dizzy_face:
22. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen jsem vám chtěla napsat, že na vás myslím a vůbec bych se nedivila, kdyby ta dobrá pohoda bez honičky za miminkem přinesla i nějaké to vytoužené ovoce. Já už také necelé tři roky žiju jen tím, že jsem v hormonálním opojení a o nějakém spontánním vášnivém sexu jen sním. No, každopádně mám opět nějaký nedefinovatelný problém - po tom neúspěšním IVF jsem to už 50 dnů nedostala a tak se chystám na gyndu.... to je furt něco....
@lenkacar Leni, rozumím, že tě teď koník "nebaví" přesto se občas ozvi, ju? :wink:
24. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek ne že nebaví ..měla jsem oddych ,dokud neni jasno a už je jasno ..nechtěla jsem denně odpovídat na to jak mi je ..a neni tam u tebe nějakej schovanej mimánek?
25. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jasně, rozumím :wink: ...u mě nic schovaného není, vždyť by to ty testy snad zjistily po takové době a vše je negativní....prostě je třeba si hormonálně uklidit a proto zítra mířím na gyndu :wink:
25. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek jám se půl roku léčila na úpravu mrchy .. a ted je zase ok ,ale stejně to nejde ..no prej už neví co se mnou ,to mě jako potěšil doky ..
26. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar se mnou nevěděli několik let co je a vlaastně nevědí do těď proč mi nešlo otěhotnět....no a najednou bum :wink: proto vám všem radím neházejte flintu do žita nevzdávejte!!!
26. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra a jsi uměle?
26. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jsem v létě jsme měli první pokus a to se nám ani neoplodnilo žádné vajíčko tak nedošlo ani k transféru nastoupili jsme na podzim na milion vyšetření a tam nám samozřejmě nic nenašli všude nám říkali že nám nic není :angry: a teď v únoru jsme to zkusili zase a to se nám jich opodnilo hned osm dvě jsem si nechala zavést a jedno se zázrakem chytlo...jinak během šesti let jsem byla asi tak 6x na IUI z toho jsem byla těhu jednou a to bylo na ten první pokus ale bylo z toho zamlklé těhu....celkem se to s námi táhlo 5let a teď to vypadá zatím velmi dobře...je pravda že jsem se vždy několikrát naštvala a dala jsem si pouzičku, ale pak mě vždy zase chytlo bojování a nakonec to vyšlo :grinning:
26. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohuzel i ja uz patrim do vasi skupiny... :cry: Dnes jsem po 20dnech po IVF potratila. Minuly tyden jsem byla dvakrat na odberu krve a hcg se zvysilo dvojnasobne..Meli jsme ohromnou radost . I kdyz ta radost se u nas stridala se smutkem. Prvni tehotensky test jsem si udelala driv nez jsem mela, byl negativni,druhy uz v terminu byl pozitivni a pak jsem zacala spinit cca 14 dni po IVF,ale bylo mi receno,ze se uhnizduje a ze je to dobra zprava. Tento vikend jsem zacala ale krvacet, pichla jsem si agolutin,krvaceni ustupovalo,ale dnes rano ze me vypadla velka (cca 4cm) srazenina krve. Hned jsme jeli do caru a tam nam z ultrazvuku a krve potvrdili potrat. Nemate nekdo zkusenost za jak dlouho mohu jit na dalsi IVF? Jestli treba i dalsi mesic?
26. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@revilo a máš mražáčky??
26. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@revilo u nás v car chtějí celé 2mrchy
26. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zamrazene nemam..... :cry:
takze 3 mesice,to bude nekonecne!
26. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@revilo někde v car to dovolí u nás ne ..já mám za sebou asi to co ty ..mrcha je řádná
26. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar A v jakem caru jsi? Uz se s tim zacinam vyrovnavat,ale to rano bylo velmi plactive. Musim to hodit za hlavu,abych se dostala do psychicke pohody.... I kdyz kazdy rika nemysli na to, tak to proste nejde...
26. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek