• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar moc mě mrzí, jak to nakonec dopadlo :frowning2: ale vim, že nechceš soucit, začneš teď "normálně" žít, určitě se zlepší vztahy s manželem a konečně si budete užívat sexu a kdo ví, jak to dopadne :wink: tohle fakt neni žádný život, pořád hormony, kontroly, stojí to za prd

@mv jsem ráda, že ti ta buněčná imunita dopadla celkem dobře :slight_smile: a koukám, že si s manželem užíváte "jako za mlada", tak třeba to IVF nebudete ani potřebovat :wink:
@tonytony moc ti držim palce :wink: já jsem teď na to IVF taky neměla čas, až do punkce jsem chodila do práce, takže žádný klid a měla jsem paradoxně nejvíc vajíček ze všech pokusů a pak jsme se 3 dny po ET stěhovali, mezi tim jsem balila, pak zas vybalovala, zařizovala, takže fakt žádný klid a pohoda a asi to nakonec bylo ku prospěchu :slight_smile:
já jsem měla krátký protokol, poprvé mi zkoušeli dlouhý a museli jsme to přerušit a po tom přerušení jsem mohka na další IVF hned další cyklus, nemusela tam být žádná pauza

@tonytony
@tonytony
@tonytony
29. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jsi hodná ..ted mi to vadilo méně než v tom 10tt to byl pro mě mazec a ztráta veliká ,tohle byla proti tomu pohoda ..jen nevim co dál ..ket mi udělat nechce mlel o dalším celým pokusu ,ale ten bvych jako už tam v car nechtěla a hystereskopii
29. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka Děkuji za dobré informace:slight_smile: Taky si říkám, že by to paradoxně mohlo být třeba ku prospěchu, no uvidíme... Mějte se s miminkem krásně:slight_smile:
29. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to chápu, že to bylo minule daleko horší :unamused: a jak to vypadá s prací?
29. dub 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony nemáš za co :slight_smile: hlavně nás průběžně informuj, jak na tom jsi :wink:
29. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka nijak ,ta pani co chce odejít jinam taky čeká ..a nemám záruku ,že by pak jako vzali mě ..takže nic určitýho
29. dub 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak zkoušíš hledat i něco jinýho? moc ti přeju, aby ti vyšla aspoň ta práce :slight_smile:
29. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka Určitě, jak to jen budu stíhat, fakt jsem v jednom kole a stejně vše nestihnu, jak jsem chtěla, ale což, to je fuk, hlavně kdyby se miminko povedlo... Teda popravdě čím dál víc pošilháváme po dvojčátkách- copak já jsem blázen furt, ale chytilo to manžela a je tou myšlenkou úplně posedlý- jenže to je u nás scifi a já opravdu budu vděčná i za to jedno- kéž by se to povedlo...
29. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar S tou prací to je blbý anepřidá to:frowning2: V tomhle mám na jednu stranu výhodu, že fakt místo mám a nahání mě do práce, jak jen můžou, ale já nechci- ne kvůli práci, ale protože mám úplně jiné touhy a cíle teď:frowning2: Ale okud se nepovede, nic jiného mi nezbyde a aspoň po téhle stránce nebudu muset řešit, kde sehnat práci...
29. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony taky jsem chtěla dvojčátka, ale jsem šťastná i za to jedno mimi v bříšku :slight_smile:
29. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,asi cca v květnu nás čeká 1.IVF,kolik jste si připláceli?
29. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka Přesně tak, aspoň jedno- za to se modlím...
29. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 my 20tis
29. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 ahoj my 15tis
29. dub 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jak se má mimánek?
29. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar už ted se mnou cloumá nemůžu jíst maso a pořád mi je docela dost blbě jsem zvědavá kdy to přejde, a co ty jak si se rozhodla budete si užívat život bez nervů a hormonů nebo to ještě zkusíš
29. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já ti furt přemýšlim ,jestli mám jít do toho šuku na plný koule .. :confused: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já bych šla tohle přeci není život bát se a pořád čekat prostě žít život a ne podle toho dneska můžeme dneska jen s gumou no to tě přivede do blázince a chlap si najde milenku
29. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap a víš že mám pocit že už tam pár let jsem?!vladís by si musel najít ne milenku ,ale novej vztah ,on neni takovej ten přelétavej .. a to by bylo teprva v prdeli ..
29. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 18tis,ale mela jsem prodlouzenou kultivaci (7tis) a 6vajicek oplodnovali ISCI (6tis), doplatek na leky( 5tis)
29. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@revilo cože vy máte PK 7tis,.?
29. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ano, je to malo?
29. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pálka vogi ..my máme 2700,- mražení 2500,-.ICSI 8tis.narkoza 1000,-a zbytek mám léky ..chtěla jsem pero,aby mě to nebolelo ,jsem bebinka
29. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
me zase leky proplaci pojistovna na 3 pokysy, doplacime jen 5tis. Tak kdyz by se zadarilo,tak penize neresime :wink:
29. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@revilo tak to nikdo to nebude řešit ,když se zadaří ,ale kdfyž se nedaří a prachy lítaj to je k nasrání
29. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bez pochyb. Je to dobrej biznis :frowning2:
29. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@revilo to teda ...koukáš na polibek?
29. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jj koukam na to od rana, a ted jeste ten polibek a utikam k plotne :slight_smile:
29. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar oni chlapi to že nebudou děti zvládají poměrně líp než my a pak nechtějí chápat proč se v tom ak patláme, určitě to co zažíváme u ivf poznamneá každý vztah hůř když to nejde, tak si doma řekněte jak chcete žít dál a jak říkáš třeba by mu jiná mohla nabídnout kldinější vztah bez datumů punkce a termínu testování
29. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :DDD tak nakonec jsme ho ani nevidely :D ale opackovacka probehla
29. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek