Těhotné i netěhotné po IVF

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂
lenkacar
20. zář 2011
kašli na svatbu neni nad to ,když jsou spolu lidi ,protože chtějí a ne ,protože musí ..
jolcap
20. zář 2011
@lenkacar já to neřeším, spíš mám strachaby se s ním nic nestalo,máme v rodině takový zážitek a vím co to pak je dokazovat,že jsi s ním žila
martinkka
20. zář 2011
@jolcap taky mam z toho strach, jinak by mi o svatbu ani nešlo, akorát si připadam jak mrcha, že bych si ho vzala právě kvůli takovým případům :-|
jolcap
20. zář 2011
@martinkka no sestřenka musela u soudu dokazovat,že spolu žili nebylo jak dokázat že je otcem když umřel sedm měsíců před narozením, a ještě měl bejvalku co vysoudila všechno co měl, já se tohohle taky bojím stát ti nedá ani korunu jen dítě sirotčí, kašlu na to že jsem mrcha bojím se 😃
martinkka
20. zář 2011
@jolcap no právě, to jsou pak hrozný tahanice u soudu, můj mi slíbil, že si mě vezme, tak jsem zvědavá kdy 🙂 abych pak chtěla ještě já
jolcap
20. zář 2011
@martinkka hele my jsme asi stejný,taky mi řekl,že si mě vezme a moje odpověd byla,ale třeba už nebudu chtít já 😃
martinkka
20. zář 2011
@jolcap ještě budou litovat, že si nás nechtěli vzít dřív 😃
jolcap
20. zář 2011
@martinkka no jsem mu říkala,že bay ho někdo nepředběhnul 😃 u tvýho chápu ten už ženatej byl,ale ten můj svobodnej bezdětnej a nechce si mě uvázat takovou partii 😃
martinkka
20. zář 2011
@jolcap jeho blbost, ne? 😃 no právě, už ženatej byl, tak nevim, o co mu jde 🙂 asi si mě testuje, jestli ho fakt miluju nebo co 😃
jolcap
20. zář 2011
@martinkka já mu dám testuju, jsem z něj udělala člověka a bude dělat drahoty 😃 pořád mám ještě to nejcenější tak aby se nedivil
martinkka
20. zář 2011
@jolcap taky si řikam, staram se o něj jak o vlastního 😃 tak se o něj prý nestarala ani jeho maminka
jolcap
20. zář 2011
@martinkka já jsem taky říkala,kde by takový štěstí našel jsem jediná co ho nekopla do zadku protože mu nefunguje a zvykám si na spoustu věcí co bych dřív nesnesla, no uvidíme,ale tchán by chtěl aby si mě vzal
martinkka
20. zář 2011
@jolcap měl by si tě vážit a prosit tě, aby jsi si ho vzala 😃 tak ať mu to tchán nařídí a tatínka přece bude muset poslechnout
jolcap
20. zář 2011
@martinkka ten už tady byl kdy si mě jako vezme i brácha,že by jako měl,ale asi dokud ho bude někdo nutit tak nic, necháme to na něm rozhodně si o svatbu říkat nebudu tak ošklivá zase nejsem 😃
martinkka
20. zář 2011
@jolcap já si o ní taky neřikam 🙂 pak mu řeknu, že je prcek chudák nemanželský dítě
jolcap
20. zář 2011
@martinkka to unás bylo,že jsem v hanbě a jemu to nevadí,že si na nás lidi ukazují tak řval smíchy,že mám 15 letou dceru za svobodna a ted jsem chudák v hanbě
lenkacar
20. zář 2011
a to je holky zasejc pravda ,dědictví to máte recht ..to je třeba pořešit toto,aspon závět..holky já se směju jako blázen..vy máte hlody ..jo joli pojedu na jiné imuno a prý to nevypadá dobře ,musí se to pořešit šance na těhu 0..
jolcap
20. zář 2011
@lenkacar jsem ráda,že jsme tě rozesmály, to víš těhu demence nezná mezí 😃 no přeci potomka nepřipravím o statek,zvěř a práci
já ti dám imuno,asi začni pořádně chlastat a tak a bude to hned, víš jak to je ty co se chovaj nezodpovědně rodí každoročně
martinkka
20. zář 2011
@lenkacar tak tak @jolcap má pravdu 🙂 chce to se chovat nezodpovědně...co ti našli? dá se to nějak léčit?
Aspoň jsme tě trochu pobavili, ale to je vážná věc 😃 dědictví se nějak pořešit musí
martinkka
20. zář 2011
@jolcap jenomže teď za to může on 😃 a ještě jsi mu mohla říct, že vypadá jak nezodpovědný puberťák, který se neumí postavit k zodpovědnosti 😃 to jsem řekla tomu mýmu, tak si klepal na hlavu
jolcap
20. zář 2011
@martinkka tak to u vás byla stejná sranda jako u nás, no prstýnek za mimčo dostanu,ale zásnubní zatím ne :-N
martinkka
20. zář 2011
@jolcap sranda to teda byla 🙂 já vůbec nevim, co za mimčo dostanu, vůbec jsme se o tom nebavili, tak snad ho to napadne
jolcap
20. zář 2011
@martinkka nmy šli kolem zlatnictví a já ho tam tahala jako,že tam prodávají ty prstýnky s kamínkem,řval smíchy a pak mi doma řekl,že o ten za miminko nepřijdu
martinkka
20. zář 2011
@jolcap to asi taky budu muset nějak takhle zakamuflovat 🙂 abych mu to nenápadně připomněla
jolcap
20. zář 2011
@martinkka člověk jim to musí vnuknout tak aby si mysleli,že je to vlastně jejich nápad
martinkka
20. zář 2011
@jolcap to je jasný, mužská ješitnost 🙂 kdybych věděla, že ho to napadne samotnýho, tak by mi bylo úplně jedno, jestli dostanu prstýnek, řetízek, naušnice nebo cokoliv jinýho
jolcap
20. zář 2011
@martinkka já se právě taky bála,že mu to nedojde tak jsem si to pojistila, no jak bude příležitost kuj železo dokud je žhavý
martinkka
20. zář 2011
@jolcap budu muset, jen fakt nevim, jak mu mam nenápadně naznačit, že by mě mohl po porodu rovnou požádat o ruku? 🙂 mohl by to tím prstýnkem sfouknout naráz a vlastně by uštřil, nemusel by kupovat jeden za prcka a druhý zásnubní 😃 jsem ale koumák
jolcap
20. zář 2011
@martinkka no tak to je nápad jen vychytat správnou chvilku, no jestli je štřivej to by ho mohlo zaujmout
martinkka
20. zář 2011
@jolcap je celkem šetřivej 🙂 tak musim čekat na tu správnou chvilku

Začni psát odpověď...

Odešli