• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
kašli na svatbu neni nad to ,když jsou spolu lidi ,protože chtějí a ne ,protože musí ..
20. zář 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já to neřeším, spíš mám strachaby se s ním nic nestalo,máme v rodině takový zážitek a vím co to pak je dokazovat,že jsi s ním žila
20. zář 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky mam z toho strach, jinak by mi o svatbu ani nešlo, akorát si připadam jak mrcha, že bych si ho vzala právě kvůli takovým případům :unamused:
20. zář 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no sestřenka musela u soudu dokazovat,že spolu žili nebylo jak dokázat že je otcem když umřel sedm měsíců před narozením, a ještě měl bejvalku co vysoudila všechno co měl, já se tohohle taky bojím stát ti nedá ani korunu jen dítě sirotčí, kašlu na to že jsem mrcha bojím se :grinning:
20. zář 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no právě, to jsou pak hrozný tahanice u soudu, můj mi slíbil, že si mě vezme, tak jsem zvědavá kdy :slight_smile: abych pak chtěla ještě já
20. zář 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka hele my jsme asi stejný,taky mi řekl,že si mě vezme a moje odpověd byla,ale třeba už nebudu chtít já :grinning:
20. zář 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ještě budou litovat, že si nás nechtěli vzít dřív :grinning:
20. zář 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no jsem mu říkala,že bay ho někdo nepředběhnul :grinning: u tvýho chápu ten už ženatej byl,ale ten můj svobodnej bezdětnej a nechce si mě uvázat takovou partii :grinning:
20. zář 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jeho blbost, ne? :grinning: no právě, už ženatej byl, tak nevim, o co mu jde :slight_smile: asi si mě testuje, jestli ho fakt miluju nebo co :grinning:
20. zář 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já mu dám testuju, jsem z něj udělala člověka a bude dělat drahoty :grinning: pořád mám ještě to nejcenější tak aby se nedivil
20. zář 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky si řikam, staram se o něj jak o vlastního :grinning: tak se o něj prý nestarala ani jeho maminka
20. zář 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já jsem taky říkala,kde by takový štěstí našel jsem jediná co ho nekopla do zadku protože mu nefunguje a zvykám si na spoustu věcí co bych dřív nesnesla, no uvidíme,ale tchán by chtěl aby si mě vzal
20. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap měl by si tě vážit a prosit tě, aby jsi si ho vzala :grinning: tak ať mu to tchán nařídí a tatínka přece bude muset poslechnout
20. zář 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ten už tady byl kdy si mě jako vezme i brácha,že by jako měl,ale asi dokud ho bude někdo nutit tak nic, necháme to na něm rozhodně si o svatbu říkat nebudu tak ošklivá zase nejsem :grinning:
20. zář 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já si o ní taky neřikam :slight_smile: pak mu řeknu, že je prcek chudák nemanželský dítě
20. zář 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to unás bylo,že jsem v hanbě a jemu to nevadí,že si na nás lidi ukazují tak řval smíchy,že mám 15 letou dceru za svobodna a ted jsem chudák v hanbě
20. zář 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to je holky zasejc pravda ,dědictví to máte recht ..to je třeba pořešit toto,aspon závět..holky já se směju jako blázen..vy máte hlody ..jo joli pojedu na jiné imuno a prý to nevypadá dobře ,musí se to pořešit šance na těhu 0..
20. zář 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jsem ráda,že jsme tě rozesmály, to víš těhu demence nezná mezí :grinning: no přeci potomka nepřipravím o statek,zvěř a práci
já ti dám imuno,asi začni pořádně chlastat a tak a bude to hned, víš jak to je ty co se chovaj nezodpovědně rodí každoročně
20. zář 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak tak @jolcap má pravdu :slight_smile: chce to se chovat nezodpovědně...co ti našli? dá se to nějak léčit?
Aspoň jsme tě trochu pobavili, ale to je vážná věc :grinning: dědictví se nějak pořešit musí
20. zář 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jenomže teď za to může on :grinning: a ještě jsi mu mohla říct, že vypadá jak nezodpovědný puberťák, který se neumí postavit k zodpovědnosti :grinning: to jsem řekla tomu mýmu, tak si klepal na hlavu
20. zář 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak to u vás byla stejná sranda jako u nás, no prstýnek za mimčo dostanu,ale zásnubní zatím ne :sweat_smile:
20. zář 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap sranda to teda byla :slight_smile: já vůbec nevim, co za mimčo dostanu, vůbec jsme se o tom nebavili, tak snad ho to napadne
20. zář 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka nmy šli kolem zlatnictví a já ho tam tahala jako,že tam prodávají ty prstýnky s kamínkem,řval smíchy a pak mi doma řekl,že o ten za miminko nepřijdu
20. zář 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to asi taky budu muset nějak takhle zakamuflovat :slight_smile: abych mu to nenápadně připomněla
20. zář 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka člověk jim to musí vnuknout tak aby si mysleli,že je to vlastně jejich nápad
20. zář 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to je jasný, mužská ješitnost :slight_smile: kdybych věděla, že ho to napadne samotnýho, tak by mi bylo úplně jedno, jestli dostanu prstýnek, řetízek, naušnice nebo cokoliv jinýho
20. zář 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já se právě taky bála,že mu to nedojde tak jsem si to pojistila, no jak bude příležitost kuj železo dokud je žhavý
20. zář 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap budu muset, jen fakt nevim, jak mu mam nenápadně naznačit, že by mě mohl po porodu rovnou požádat o ruku? :slight_smile: mohl by to tím prstýnkem sfouknout naráz a vlastně by uštřil, nemusel by kupovat jeden za prcka a druhý zásnubní :grinning: jsem ale koumák
20. zář 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no tak to je nápad jen vychytat správnou chvilku, no jestli je štřivej to by ho mohlo zaujmout
20. zář 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap je celkem šetřivej :slight_smile: tak musim čekat na tu správnou chvilku
20. zář 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek