Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
20. zář 2011

@martinkka jo tak už jen ta vhodná chvilka a jdi do něj

martinkka
20. zář 2011

@jolcap aby nějaká byla 🙂

jolcap
20. zář 2011

@martinkka určitě se něco najde, třeba vyučtování elektřiny a tak

martinkka
20. zář 2011

@jolcap to jsi mě pobavila 🙂 nenapadá mě, jak mu mam při vyučtování elektřiny naznačit, že by mi mohl koupit za miminko prstýnek, který by byl rovnou zásnubní? 🙂

jolcap
20. zář 2011

@martinkka no jako,že jestli uvažuje o nějakým zlatým dárku za miminko tak by to mohl být ten s kamínkem co se dává s jistou otázkou 😅

martinkka
20. zář 2011

@jolcap jo takhle, to je dobrý nápad, děkuju 🙂

jolcap
20. zář 2011

@martinkka neboj správná chvilka se najde,mě dneska bolej nohy jsem lítala po městě

martinkka
20. zář 2011

@jolcap tak si odpočiň a dej si nohy nahoru 🙂 co jsi sháněla?

jolcap
20. zář 2011

@martinkka celkem nic, látku na koš na volán to je nemožná někde něco sehnat a když se mi to líbilo metr stál 350,- to je šílený

martinkka
20. zář 2011

@jolcap to je mazec 😒 my jsme nakonec koupili košík se všim komplet za 2000, tak tu cestovní postýlku pořídíme až bude prcek větší, tatínek chtěl košík, tak ho koupil 🙂

jolcap
20. zář 2011

@martinkka jo to jsi psala,že ho chce tak to vyřešil po svém, počkej ještě se ti to bude líbit něžný miminko v košíku

martinkka
20. zář 2011

@jolcap však bude, ten košík je krásný, jen jsem za to nechtěla dávat peníze, když to neni nutný, ale Honza řikal, že pak vypadá blbě, když se někdo přijde podívat na miminko a ono se ztrácí v tý velký postýlce 🙂 tak mě celkem příjemně překvapil

lenkacar
20. zář 2011

hele joli a co kdybys mu řekla ,že pokud nepožádá tak mu to dítě neporodíš .. 😲 ,budeš ho nosit jako slonice dokud nepovolí

jolcap
20. zář 2011

@martinkka to je od něj fakt hezký a má pravdu, miminka mají rádi být v menším prostoru než se ztrácet ve velký posteli, pak mi to nafotíš

jolcap
20. zář 2011

@lenkacar tak slonice už jsem a tohle mu asi nenakecám, já to zkoušela že malý se nebude jmenovat po něm když si mě nevezme

martinkka
20. zář 2011

@lenkacar to je dobrý nápad, to bych mohla taky zkusit 😀

martinkka
20. zář 2011

@jolcap jo, jo,já vim že má pravdu 🙂 to víš, že to pak nafotim a ještě chce koupit do ložnice kolébku, že by jsme tu postýlku složili až bude trochu větší a ze začátku by spal v kolébce

jolcap
20. zář 2011

@martinkka tak to je dobrý,já mám jen koš a noc bude psát v postýlce

martinkka
20. zář 2011

@jolcap s tou kolébkou ještě uvidíme, zdá se mi celkem zbytečná, ale chlap jí chce, tak když seženeme nějakou za rozumnou cenu, tak jí koupíme

jolcap
20. zář 2011

@martinkka já teda dneska ráno koukala na koš jestli v něm nemám mít prcka i na noc,ale vím,že jsem měla u Zuzky rozdělený kde se spí a kde může koukat,takže v koši může koukat a žbrblat,ale v ložnici se spinká, už mám komodu hotovou a můžu začít prát a skládat

martinkka
20. zář 2011

@jolcap já musim koupit prášek na praní a taky začnu, taky myslim, že je lepší, že mimi leží jinde ve dne a jinde v noci, že se to pak naučí oddělovat, navíc já budu mít ten košík dole a postýlku nahoře

jolcap
20. zář 2011

@martinkka já si koupila na to první praní Batole nebo něco takovýho a LOvelu až na pak až to bude nosit, jo taky si myslím,že to poznají kde jsou a zvyknou si rychleji rozlišovat co je jim povoleno a kde můžou bulit a je jim to k něčemu

martinkka
20. zář 2011

@jolcap ještě mam takový hloupý dotaz, dává se jen ten prášek, žádná aviváž nebo něco takovýho

jolcap
20. zář 2011

@martinkka ne žádnou aviváž a prášku míň nebo nastavi lepší máchání,ale já dávám o třetinu menší dávku prášku než píšou stejně to není špinavý

jolcap
20. zář 2011

@martinkka jdu hodit nohy nahoru nebo zešílím tak zatím ahojky zítra musím na třídní schůzky tak snad nezešílím

martinkka
20. zář 2011

@jolcap tak jo, děkuju za radu, dam míň prášku a na kolik se to pere? stačí na 40? pleny dam na 60

martinkka
20. zář 2011

@jolcap ahojky a odpočiň si 🙂

jolcap
20. zář 2011

@martinkka body a věcičky na 40,ale plínky vyvařím byly 40 let ve skříni 😀 dala bych je asi na víc jestli ti to jde

martinkka
20. zář 2011

@jolcap jde, tak je dam radši na víc 🙂 děkuju

lenkacar
21. zář 2011

plíny na 90st a uvidíš co z nich vytáhneš no 😀 ,nevim jestli bych je vyvářela furt asi jen poprvé ,páč by z nich nic nezbylo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru