• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar no právě, mam strach, aby to vyvaření přežilý aspoň jednou :slight_smile: aby mi z nich nezbyly pidi plenečky
21. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak si z nich uděláš micro kapesníčky :grinning:
21. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka
@jolcap
ty jo, holky, vy za chvíli rodíte tak koukám.
Teď jsem vůbec na koníka nechodila během léta a vy už takhle... :grinning:
21. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv ahojky :slight_smile: jo, jo, hrozně to uteklo
jak se daří tobě?

@lenkacar taky pravda :grinning:
22. zář 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv čas letí jako bláznivý,nechytím ho já a ni ty, no je to hrozný už to máme z aprá mě to nějak štve jak to uteklo
zrovna jsem včera hledala kdy jsi tu byla naposledy jaký bylo léto? teda nemyslím počasí to stálo za víš co :sweat_smile:
22. zář 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka
@jolcap
fakt to hrozně letí holky, a co výbavičku, už vše máte v komínkách??? :slight_smile:

Já léto docela dobrý,sice samá makačka kolem domu, a počasí na ......,ale v srpnu jsme zmizeli na Ibizu a teď jsme se vrátili ještě z Chorvatska, kde jsme už byli sami s taťkou a bylo to super,bomba ....až na to, že nám už jaksi skoro nezbylo na IVF,jak jsme se rozšoupli.. :grinning: :grinning: :grinning:
Začala jsem s dlouhým protokolem, tak uvidíme ,jestli z toho nějaký to vajucho vymlátíme navíc oproti krátkému
22. zář 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv já se přiznám všechno vtaškách nevypraný,ale v ložnici tak snad se k tomu dohrabu co nejdřív
hele je dobře,že jste se rozšoupli já si taky myslím,že nám to vyšlo porotže chlap neměl práci a bylo by lepší kdybych chodila do rachoty, já jedu ještě v sobotu na výlet na Karlštejn se svazem žen od ze vsi a nemám na plínky čas :grinning:
22. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak si to s ženama pěkně užij,na plínky času dost...a když by náhodou ne,zapřáhneš taťku :wink:
22. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv nezapřáhnu v neděli odjel na motnáž po 9 měsících co byl doma takže jsem na všechno sama a je otázkou jestli mě ještě uvidí s bříškem
22. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv v komínkách výbavičku sice mam, ale ještě jí nemam vypranou a vyžehlenou, tak s tim budu muset co nejdřív začít :slight_smile:
to je super, že jste si to léto s manželem tak užili, aspoň jste si odpočinuli a nabrali sílu, moc držim palce na to IVF, průběžně nás informuj, ať víme, jak se ti daří
22. zář 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap není to pak šok, když se vrátí??
My v době, kdy byl synátor malej,byli často přes den sami, neb taťka spal po noční a pak když po 15 letech začal dělat denní směny,tak jsem měla pocit, že nám v tom našem tandemu tak lehce překáží... :grinning: rázem jsme měli po "volnosti" a první týdny to teda dost skřípalo...
22. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jj, sílu jsme nabrali,ale vydržela nám jen pár dní.Máme doma u nás už přes měsíc tchýni a ta ji člověku dost ubírá... :grinning: docela rachot teď u nás...
22. zář 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv to věřim :slight_smile: a proč je u vás tak dlouho?
22. zář 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv když je ten návrat tak jak má být je to dobrý, horší je když přijede o den dřív,ale jinak než se stihnu rozkoukat jede pryč,ale jsem rozumná vím,že z něčeho musíme žít
22. zář 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ona už tu u nás vlastně zůstane, ale ne přímo u nás v domě, co je teď.Staví se jí její chajda na části pozemku, co máme.Přeci jenom o tu naši plantáž se musí někdo starat... :grinning: prostě situace k závidění,na píp, ale nedá se nic dělat.
22. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv tak vám pak bude aspoň pomáhat :slight_smile: ale chápu, že mít jí teď v baráku je na hlavu, ještě, že je to jen dočasný
22. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap zase jste si vzácní...takže jste pak za cukrouše vlastně pořád,co je doma
22. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv jo takže jsme za divný když se pak pořád pusinkujeme a tulínkujeme,máme tak torchu vztah přes sms
22. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to jsem si taky myslela, jak to bude super, jak během dne uvaří, nebo poklidí barák a já příjdu z práce a hodím s knížkou nožky nahoru a ono prd.Přiletím z práce a lítám tu jak kráva a radši vařím sama, neb to její je nepoživatelné.
Snad do Vánoc bude ve svém, jinak mě do té doby má na svědomí... :grinning:
22. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap hele, kluk byl z nás na dovolený hotovej, prý jsme dost trapný, že se po 20 letech vodíme za ruce a tulíme k sobě i v bazénu.tak si pro jistotu, že nebudeme ještě více trapní v noci lehnul po celou dovolenou mezi nás, neb jeho přistýlka byla jak jinak, než též trapná...
22. zář 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv tak to držim palce, aby byla do konce roku ve svém a ty jsi neskončila u Chocholouška :slight_smile: chodíš teď do práce nebo jsi na nemocenské?
22. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv jo taky máme trapný období a ještě se uráží a včera jsem řešila na třídních schůzkách její chování ve škole no jednou z ní zešílím
22. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka blázníš???to by mě z ní úplně švihlo, být na nemocenské a celej den jí poslouchat... :grinning:
pokud to půjde, tak chci být doma jen při OPU a den po ET,jinak zlatá práce...ale je mi divně už teď,po Synarelu, tak nevím, jestli to dám v práci.
22. zář 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv uvidíš, ale když ti nebude dobře, tak buď radši doma, ať pro to uděláš maximum :slight_smile: a tchýni nějak zaúkoluj, ať se nenudí :grinning:
22. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap u nás je teď taky trapný úplně všechno,už se tomu směju...nemá cenu s ním vůbec o ničem diskutovat, buď jsem trapná,což si mi nedovolí říct, ale vidím mu to zcela jasně na očích a výrazu,nebo nahodí hubu a odkráčí k sobě.nic jiného teď u nás na pořadu dne není
22. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jasně,když to nepůje, tak prdím na vše a beru si dovču,mám jí na to v zásobě.
No jo, to mi radí každej, ale ona se nechce dát nechat zaměstnat... :grinning:
22. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv to je dobře, že máš dovču v zásobě :slight_smile: a co teda u vás celý den dělá?
22. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to mi taky není moc jasné,pravděpodobně podle syna, co říkal během prázdnin, tak celý dny kouká do PC na blbosti..
22. zář 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv se divim, že jí to pořád baví a že se necítí blbě, že vám s ničim nepomůže
22. zář 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já se už, co se týká jí nedivím ničemu...přitom je to v jádru hodná ženská a to myslím vážně a ne ironicky
22. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek