Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
21. zář 2011

@lenkacar no právě, mam strach, aby to vyvaření přežilý aspoň jednou 🙂 aby mi z nich nezbyly pidi plenečky

lenkacar
21. zář 2011

no tak si z nich uděláš micro kapesníčky 😀

mv
21. zář 2011

@martinkka
@jolcap
ty jo, holky, vy za chvíli rodíte tak koukám.
Teď jsem vůbec na koníka nechodila během léta a vy už takhle... 😀

martinkka
22. zář 2011

@mv ahojky 🙂 jo, jo, hrozně to uteklo
jak se daří tobě?

@lenkacar taky pravda 😀

jolcap
22. zář 2011

@mv čas letí jako bláznivý,nechytím ho já a ni ty, no je to hrozný už to máme z aprá mě to nějak štve jak to uteklo
zrovna jsem včera hledala kdy jsi tu byla naposledy jaký bylo léto? teda nemyslím počasí to stálo za víš co 😅

mv
22. zář 2011

@martinkka
@jolcap
fakt to hrozně letí holky, a co výbavičku, už vše máte v komínkách??? 🙂

Já léto docela dobrý,sice samá makačka kolem domu, a počasí na ......,ale v srpnu jsme zmizeli na Ibizu a teď jsme se vrátili ještě z Chorvatska, kde jsme už byli sami s taťkou a bylo to super,bomba ....až na to, že nám už jaksi skoro nezbylo na IVF,jak jsme se rozšoupli.. 😀 😀 😀
Začala jsem s dlouhým protokolem, tak uvidíme ,jestli z toho nějaký to vajucho vymlátíme navíc oproti krátkému

jolcap
22. zář 2011

@mv já se přiznám všechno vtaškách nevypraný,ale v ložnici tak snad se k tomu dohrabu co nejdřív
hele je dobře,že jste se rozšoupli já si taky myslím,že nám to vyšlo porotže chlap neměl práci a bylo by lepší kdybych chodila do rachoty, já jedu ještě v sobotu na výlet na Karlštejn se svazem žen od ze vsi a nemám na plínky čas 😀

mv
22. zář 2011

@jolcap tak si to s ženama pěkně užij,na plínky času dost...a když by náhodou ne,zapřáhneš taťku 😉

jolcap
22. zář 2011

@mv nezapřáhnu v neděli odjel na motnáž po 9 měsících co byl doma takže jsem na všechno sama a je otázkou jestli mě ještě uvidí s bříškem

martinkka
22. zář 2011

@mv v komínkách výbavičku sice mam, ale ještě jí nemam vypranou a vyžehlenou, tak s tim budu muset co nejdřív začít 🙂
to je super, že jste si to léto s manželem tak užili, aspoň jste si odpočinuli a nabrali sílu, moc držim palce na to IVF, průběžně nás informuj, ať víme, jak se ti daří

mv
22. zář 2011

@jolcap není to pak šok, když se vrátí??
My v době, kdy byl synátor malej,byli často přes den sami, neb taťka spal po noční a pak když po 15 letech začal dělat denní směny,tak jsem měla pocit, že nám v tom našem tandemu tak lehce překáží... 😀 rázem jsme měli po "volnosti" a první týdny to teda dost skřípalo...

mv
22. zář 2011

@martinkka jj, sílu jsme nabrali,ale vydržela nám jen pár dní.Máme doma u nás už přes měsíc tchýni a ta ji člověku dost ubírá... 😀 docela rachot teď u nás...

martinkka
22. zář 2011

@mv to věřim 🙂 a proč je u vás tak dlouho?

jolcap
22. zář 2011

@mv když je ten návrat tak jak má být je to dobrý, horší je když přijede o den dřív,ale jinak než se stihnu rozkoukat jede pryč,ale jsem rozumná vím,že z něčeho musíme žít

mv
22. zář 2011

@martinkka ona už tu u nás vlastně zůstane, ale ne přímo u nás v domě, co je teď.Staví se jí její chajda na části pozemku, co máme.Přeci jenom o tu naši plantáž se musí někdo starat... 😀 prostě situace k závidění,na píp, ale nedá se nic dělat.

martinkka
22. zář 2011

@mv tak vám pak bude aspoň pomáhat 🙂 ale chápu, že mít jí teď v baráku je na hlavu, ještě, že je to jen dočasný

mv
22. zář 2011

@jolcap zase jste si vzácní...takže jste pak za cukrouše vlastně pořád,co je doma

jolcap
22. zář 2011

@mv jo takže jsme za divný když se pak pořád pusinkujeme a tulínkujeme,máme tak torchu vztah přes sms

mv
22. zář 2011

@martinkka to jsem si taky myslela, jak to bude super, jak během dne uvaří, nebo poklidí barák a já příjdu z práce a hodím s knížkou nožky nahoru a ono prd.Přiletím z práce a lítám tu jak kráva a radši vařím sama, neb to její je nepoživatelné.
Snad do Vánoc bude ve svém, jinak mě do té doby má na svědomí... 😀

mv
22. zář 2011

@jolcap hele, kluk byl z nás na dovolený hotovej, prý jsme dost trapný, že se po 20 letech vodíme za ruce a tulíme k sobě i v bazénu.tak si pro jistotu, že nebudeme ještě více trapní v noci lehnul po celou dovolenou mezi nás, neb jeho přistýlka byla jak jinak, než též trapná...

martinkka
22. zář 2011

@mv tak to držim palce, aby byla do konce roku ve svém a ty jsi neskončila u Chocholouška 🙂 chodíš teď do práce nebo jsi na nemocenské?

jolcap
22. zář 2011

@mv jo taky máme trapný období a ještě se uráží a včera jsem řešila na třídních schůzkách její chování ve škole no jednou z ní zešílím

mv
22. zář 2011

@martinkka blázníš???to by mě z ní úplně švihlo, být na nemocenské a celej den jí poslouchat... 😀
pokud to půjde, tak chci být doma jen při OPU a den po ET,jinak zlatá práce...ale je mi divně už teď,po Synarelu, tak nevím, jestli to dám v práci.

martinkka
22. zář 2011

@mv uvidíš, ale když ti nebude dobře, tak buď radši doma, ať pro to uděláš maximum 🙂 a tchýni nějak zaúkoluj, ať se nenudí 😀

mv
22. zář 2011

@jolcap u nás je teď taky trapný úplně všechno,už se tomu směju...nemá cenu s ním vůbec o ničem diskutovat, buď jsem trapná,což si mi nedovolí říct, ale vidím mu to zcela jasně na očích a výrazu,nebo nahodí hubu a odkráčí k sobě.nic jiného teď u nás na pořadu dne není

mv
22. zář 2011

@martinkka jasně,když to nepůje, tak prdím na vše a beru si dovču,mám jí na to v zásobě.
No jo, to mi radí každej, ale ona se nechce dát nechat zaměstnat... 😀

martinkka
22. zář 2011

@mv to je dobře, že máš dovču v zásobě 🙂 a co teda u vás celý den dělá?

mv
22. zář 2011

@martinkka to mi taky není moc jasné,pravděpodobně podle syna, co říkal během prázdnin, tak celý dny kouká do PC na blbosti..

martinkka
22. zář 2011

@mv se divim, že jí to pořád baví a že se necítí blbě, že vám s ničim nepomůže

mv
22. zář 2011

@martinkka já se už, co se týká jí nedivím ničemu...přitom je to v jádru hodná ženská a to myslím vážně a ne ironicky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru