• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar já to zvládla,ale to byl pro mě největší vopruz z češtiny,chtěla jsem romantismus nebo spisovatel mého kraje a vytáhla si divadlo a švandu
26. zář 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byla asi švanda ..tak mizim papa marůdku,pohlad mimíska
26. zář 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo řekla jsem jen co jsem musela, jasně až ho chytím čutálista jeden,jdu drátovat svetýrek
26. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký bude mimísek ,to bude jistě příjemný hábit ..
26. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mě to i baví si plést svoje je to pak jiný než všechny miminka v mikinkách
27. zář 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo joli když to umíš tak je to sranda, já bych tak mimíse oblékla leda do řetízku ,to jediný zvládnu :astonished:
27. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holčiny,jsem tu dlouho nebyla a koukám Jolanka za chvilku porodí a Marta ji bude brzy následovat :wink: ,
@lenkacar Leni je dobře,že chceš bojovat dál,jo a nevím zda to holky víte,ale před 14.dny vyšla Blesku příloha o zdravotnictví a tam mimo jiné je,že o asistovanou reprodukci bude moci žena požádat do 49 let,což je docela síla,ale od kdy to má platit jsem si nejsem jistá :confused:
Holky tak se držte!!!!!!
27. zář 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn požádat může ,ale to se nás holka tyhle změny netýkají ..
27. zář 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn ahojky :slight_smile: a jak se ti daří? to jsem nečetla, že to chtějí prodloužit, někde jsem četla jen to, že by měla hradit pojišťovna IVF 4krát za život
27. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar proč netýkají :fearful:
@martinkka daří - nedaří,na konci řilna jdu na operaci a pak se uvidí,jestli budu smět pokračovat v dalším IVF.Jinak jo 4 pokusy,ale je v tom háček při 1. a 2. IVF by mělo být zavedeno pouze 1 embbryo takže pro mnoho párů je to ted bezpředmětné,že :confounded:
27. zář 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn na jakou operaci jdeš? držím ti palce, ať to dobře dopadne a můžete pokračovat v dalším IVF. Tak to je na prd, že při 1. a 2. IVF se má zavést jen jedno embryo, to se týká asi málokoho :unamused:
28. zář 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pro ty co začínají od ledna 2012 :sunglasses:
28. zář 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a my ostatní máme hrazený jen ty 3 pokusy?
28. zář 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka na zpevnění dělohy po tom mém posledním po mi zůstala v určitém místě hodně slabá a dr. mají strach že by nevydržela růst a mohla by prasknout a já mohla vykrvácet :frowning2: ,takže uvidíme jak se povede :wink:
28. zář 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar aha tak to jo,no něco vymyslí a stejně to není pro všechny :angry:
28. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem slyšela a i byla diskuze založená ..tak si to myslim dobře ,že je to pro nové holky co teprve začnou ..
28. zář 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to je sice dobrý,ale co třeba holky kterým je 40 a víc a maj třeba jen jeden pokus za sebou a ty tři jako už nic :unamused:
28. zář 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn držim palce, ať se to povede :slight_smile:

@lenkacar to je blbý, že se to netýká všech :unamused: ale jen těch, co budou s pokusama teprv začínat, je to nespravedlivý :angry:
28. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn nevim třeba se dí individuelně zažádat ..ale vim že bylo řečeno že je to pro nové holky ..proč myslíš že pospícham do 40let ..
29. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám čerstvé info z Pronatalu a týká se to všech, ale bohužel to zas tak dobrá zpráva jak jsme se domnívaly není! Doufala jsem, že budu mít ještě 3 pokusy IVF k dobru, ale nebudu. Budou sice 4 IVF, ale celkem za celé 4 pokusy jen 6 embryjí - tzn., že prý ty co už podstoupily IVF před rokem 2012 tak nebudou mít žádné IVF navíc - např. já jsem měla jedno IVF teď při kterém mi zavedli 2 embryjka takže po roce 2012 budu mít max. 2 IVF takže jsem na tom pořád stejně - prostě 3 IVF celkem tak jak to bylo. A ty nové holky co půjdou poprvé po roce 2012 budou mí 2 IVF po jednom embryjku a další dvě po dvou embryjkách - vyjímku tvoří ženy nad 35 let.
30. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně dneska říkaly sestry v CARu, že jsou to zatím jen dohady, co a jak bude s těma 4 IVF, prý to vůbec není pravda, že by již prošla nějaká konkrétní verze...nedávno v TV dokonce říkali,že už to čeká jen na podpis prezidenta
No uvidíme...
30. zář 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to se nebojte, že to bude výhodné pro obyčejné lidi ..pro nás co už v tom jedou se nic nemění ..
1. říj 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde jste? Tady neštěkne ani pes? haf :astonished: :astonished: :astonished:
10. říj 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky antoa tak co?
10. říj 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
haf haf haf vrrrrrrrrrrrr
10. říj 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Důvod: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. říj 2011 v 15:23 • majkl81
Venku zima, pošmourno, tak asi se všichni tulí zavrtní v postelích....

@jolcap tak co, na kdy to vidíš??
10. říj 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar zítra jdu na uzv a na konzultaci, už se dozvím přibližný termín KETU. Jen mám strach, aby se při rozmražování embryjek něco nepo...ale věřím v dobré konce :wink: (ostatně nic jiného mi nezbude ne)
:wink: :wink: :wink:
V Caru jsem se ptala jaká je šance v % na úspěšné rozmražení a vývoj embryjek, ale nic jsem se nedozvěděla. Tak nevím...nemáte někdo zkušenost? :confused:
10. říj 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv ahoj no dle doktora nic k porodu nenasvědčuje,že by se rozběhl dřív bez problémů,tak si půjdu domluvit termín sekce,ale už je to trochu otrava to velký břicho
11. říj 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap počkej, ještě budeš vzpomínat na tuto dobu... :wink: ať jde vše bez problémů :slight_smile:
Já teda měla břicho jak před porodem ještě měsíc po porodu... :grinning:
11. říj 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek