Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

ejviska
23. únor 2011

@mv ono to asi nema vyznam ta LPS, protoze u IVF se vsechno obejde.

@martinkka super, ze carka sili 😵 Ono asi zalezi kolik davaji barvy do tech testu.

jolcap
23. únor 2011

ahoj holky, koukám co zařízení to názor, mě dělali hysteroskopii před IVF,aby měli jistotu, že tam není něco špatně

petral
23. únor 2011

Ahoj holky,
jsem zde dnes prvně. Prosím, kdy se vám objevily // na testu po IVF s PK? Dostala jsem 1xblast a 1xmorulku, jsem 8den po ET a nemám nic :( v páetk jdu na krev, tak jsem začala být nervozní!
díky moc

jolcap
23. únor 2011

@petral ahoj nemám sice ještě vlastní zkušenost,ale záleží na citlivosti testu a myslím, že osmý den je ještě brzo, nic to nemusí znamenat,ale plně tě chápu taky bych nejraději počurala kdejakej testík,ale hladina HCG se zvyšuje

petral
23. únor 2011

jolcap děkuji moc, přesně jak říkáš.... měla jsem snad nejcitlivější od Mama i od RapiClear a nic 😠 ach jo, začínám být na nervy. Doteď jsem se jaksi držela, ale furt nic ani dušík ☹

jolcap
23. únor 2011

@petral kdy jsi byla na ET

petral
23. únor 2011

Minulé pondělí

lenkacar
23. únor 2011

@petral u nás se chodí na krev po 3 týdnech ,to je teprva psycho 😠 ,8den nemusíš mít pozit. test

jolcap
23. únor 2011

@petral tak to zkus až tak za dva dny, mě teda pan doktor upozorňoval, že je to informativní a mohou být negativní a přesto budu těhotná, důležitý je krevní test a pozoruješ se? já teda hrozně

jolcap
23. únor 2011

@lenkacar u nás jsem vyfasovala test a mám si ho udělat za 14 dní a at dopadne výsledek jakkoliv pak na krev

kkamca
23. únor 2011

@petral ahoj.
Měla sem to samé co ty-1 blastocysta,1 morulka a 7 den po etu nic na testu,ani 8 den ani 10 ...atd.....no nevyšlo to.

hodně štěstí.

kkamca
23. únor 2011

@jolcap Joli ty už si po etu?
Nějak se ztrácím..

jolcap
23. únor 2011

@kkamca ahoj jo od pátku mám v bříšku dvě embryjka, takže jsem v čekárně
a co ty už jsi nějak postoupila

kkamca
23. únor 2011

@jolcap Joli a kolik máte na mrazáčku?

já mám ted stop stav.chystám se volat do G.ale jen tak na konzultačku a nechat si vypsat žadanku na imuno.

jolcap
23. únor 2011

@kkamca máme ji sedm, měla jsem dobrý vajíčka ani nedělali PK prý to nebylo potřeba vyvíjeli se skoro všechny
on je tam Petr ted sám tak uvidíš

kkamca
23. únor 2011

@jolcap tiše závidím..

petral
23. únor 2011

@jolcap Holky, nemáme nic zmraženo ☹ takže nic moc perspektiva. Vím, že to ještě nemusí být, ale přeci jen stínek?? Na krev jdu v pátek tedy, 10 den po ET. Mudra říkala, že z krve to už najisto pozná! Beru k tomu Estrofem - tedy nemohu věřit žádným příznakům, protože by to mohl dělat on. Nemáte s tímto preparátem nějaké zkušenosti??

jolcap
23. únor 2011

@kkamca ty máš,ale ještě deset let čas na pokusy já už jen 4 měsíce a ještě není vyhráno, snažím se radovat postupně

jolcap
23. únor 2011

@petral hele já dostala prednison, utrogestan a baštím listovku a magnézko, tak to budeš mít rychlejší výsledky , my měli 9 vyvíjejících se embryjek tak nám je hodili do mrazáku,ale nemusí to být štěstí občas je nerozmrazí nebo se nenvyvíjejí

petral
23. únor 2011

@jolcap díky za podporu. Moje léčba nyní se skládá: 3x Estrofem, listovka, Prednison, injekce do zadku na sliznici, injekce do břícha na ředění krve = toto vše od ET do výsledků krve. Nemám s tímto režimem zkušenosti....

petral
23. únor 2011

@jolcap budu držet palce s mrazáčkama. Moc ti je závidím 😉

martina_z
23. únor 2011

@petral Na testovani je brzo, zatim nevysiluj ;) Kolik jsi mela vajicek?

petral
23. únor 2011

@martina_z měla jsem odebráno 28 folikul, z toho 17 vajíček oplodněno, po PK a PGD zbyly 2 ....

martina_z
23. únor 2011

@petral Tybrdo, taky husty "odpad" embryi. Mela jsem jich 8 a zbyly jen 2 na transfer. Nam sice 2 zamrazili, ale embrya se po rozmrazeni presetala vyvijet. Takze jako bych mrazacky nemela, akorat to stalo o 3tis. vic ☹ Ale na druhou stranu dobre, ze to PK vyselektovala - 4 se zacaly zpomalovat az 4. den, pritom jeste 2. den pred zacatkem PK vypadalo vsech 8 krasne. PGD musite mit nebo jste ji chteli?

petral
23. únor 2011

@martina_z museli jsme, a musíme toto všechno. Taky nám začal problém po 3 dni. To jsme měli krásné, ale vše se rozhodlo, poté...

lenkacar
23. únor 2011

no holky kdybysme měly pgd tak bysme taky asi všechny čuměly

petral
23. únor 2011

@lenkacar část nám hradila pojišťovna a i ta jsme platili 15 tis....

martina_z
23. únor 2011

@lenkacar To mas pravdu, aby bylo v mem pripade vubec co transferovat. ☹ Jen doufam, ze to byla jen nahoda, ze jsme meli tak velky odpad embryii a ze priste bude vysledek lepsi. A bude dovca!

lenkacar
23. únor 2011

@petral já vim je to drahé ☹

martina_z
23. únor 2011

Nekdo tu psal, ze kdyz se embryo zacne zpomalovat az pozdeji, tak ze je vetsinou problem ve spermii. Ale zajimalo by me, jestli se to da vubec nejak poznat, kdyz uz je embryo diploidni.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru