• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Ahoj.
Mel, ty si krmila, skoro jako já chodila na záchod :grinning:
9. čer 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
Grej už jsem ti psala do Babince .... nezoufej, ono se to spraví a Kačka si dá říct :wink:
Luzzi tak to "posrání až pod lopatky" znám :grinning: :grinning: :grinning: na to byla Anička expert a jak si v tom holka hověla, hezky se nakrucovala, takže jí to hezky lezlo výš a výš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Mel ty máš nějak hodné dítě ... kéž by i ty moje byly takhle vzorný :unamused:
Já se dnes chystám zabalit čemodan do porodky, už podruhé :grinning: páč když jsem přijela z HK, tak jsem ho vybalila a manža mi asi před 2 dny připomněl, že bych si zase měla zabalit ... tak asi jo, no .... :grinning: :grinning: :grinning:
Přeji hezký den :dizzy_face:
9. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky - copak je tu nového? Nějak se sem teď nestíhám dostat. Jinak my pořád rostem jako z vody - za chvilku ty dva nevytlačím do schodů :grinning: :grinning: :grinning: - dneska se jdem zvážit - tak jsem zvědavá.
Musím se pochlubit - dneska kluci spinkali od osmi až do půl páté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže jsem se docela vyspala - jsou to zlatíčka :slight_smile:
Jen Matýsek trošku lumpačí s jídlem - pořád má spoustu jiných zájmů nebo prozměnu usíná a mám pocit že ten rozdíl mezi nima je čím dál větší - i proto jdem na to vážení. Tak uvidíme co nám řeknou - na druhou stranu, vypadá v pohodě - a nebýt toho že máme dvě mimča tak by mi to asi ani nepřišlo, ale jak je mám pořád vedle sebe tak se člověk neubrání nějakýmu srovnávání a já nevím jestli je to tím že Kubík baští moc a nebo tím že Maťulda jí málo...
9. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
tak s tím papáním a váhovým rozdílem jsou na tom moje holky stejně
9. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
já ty moje zlatíčka furt fotím :sweat_smile: :sweat_smile: jsem jak cvok :sweat_smile:
teď usínají,tak jsou tak rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: půjdu si s nima zdřímnout :wink:
a po obídku asi vyrazíme ven,je tam sluníčko :slight_smile:
9. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Hanulko, veliká gratulace k miminkům, teď už půjdete brzy domů a budeš si jich užívat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pedík už to bude mít asi taky za sebou, ale já ani nevím, jestli tady na ní někdo máme tel..... :sweat_smile:
Grej - tak to je mi líto, snad to brzy přejde a odpočineš si :slight_smile:
Artí - nic moc nedělej, ať zase nejsi v nemocnici, já teda tašku taky zabalenou nemám, ale plánuju to do pátku, jak si mě tam málem nechali, tak kdyby náhodou... :sweat_smile:
Luzzi, Janka, Melíku - hezky vám ty mimísci přibírají :dizzy_face:
Kay, a vy už taky chodíte normálně ven na procházky ne?
Míšo, tak gratulka ke kočíku, nakonec se to i stihlo :grinning:

U nás teda zatím taky neprší, tak jsem zvědavá, kdy to přijde. Já půjdu žehlit plenky, co jsem vyprala a i všechno ostatní jsem už miminku vyprala - radši :dizzy_face:
Dneska nastupuji ofiko mateřskou :grinning:
9. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mací
to je dobře,že budeš mít všechno připravený :slight_smile: aspoň tě nic nepřekvapí a budeš v klidu :slight_smile:
9. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací, gratulace k nástupu na mateřskou. :grinning:
Arti, Luky si na hodnýho hraje, i když no asi může to být i horší. Večer má občas takovou vzteklou náladu, ale jinak fakt docela fajn a v poho zvládám i domácnost. :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky včera jsem měla oficiální termín čtyřicetitýdenního těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: ,podle MS :grinning:
to už bych asi nebyla mezi živými :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no dobrý na to že už máš doma čtyřtýdenní mimča. . . :wink:
9. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melí
viď??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to měly ale hezké váhy,ti moji "nedonošenci" :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo, žádná malinkatá nedochůdčátka. :wink:
9. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melí
když jsem koukala na ten link,co sem hodila kay... byla jsem z toho strašně špatná :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
asi bych to nezvládla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
na druhou stranu si uvědomuju jaký jsme my všichni tady měli obrovský štěstí že máme zdravý dětičky...
9. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no asi bych taky měla problém něco takového zvládnout. Díky bohu za našeho čtyřkiláčka a proti tomu zase můj porod - pohoda, je z toho krásné donošené miminko. Nedonošeňátko většinou přináší spoustu problémů i do budnoucna, bohužel. :cry:
9. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
je to bohužel přesně tak,jak píšeš...
9. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si to taky nedovedu představit, ale myslím, že bysme to prostě zvládnout musely...

jinak hlásím, dneska jsem nevydržela a vážila - 2970g :slight_smile: stelinka byla chvilku kupodivu klidná... :slight_smile:

mací ven zatím nechodíme, ale iž se chystáme.. v neděli jdeme na oslavu k našim, tak v sobotu uděláme asi první výjezd :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
tak jsem zpět z rodičáku, pohodička pohoda ale je fakt že jsem se klepala, co za těch 14 dní co jsem nebyla doma s manžou se známkama a přípravou provedly. Je to trapný, ale zase budou samý :grinning: :grinning: :grinning: Je to holt šikovná holka po mně :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mac já se chystám sbalit tašku hned, neboť jdu zítra do poradny a nevím nevím s čím mě zase doky překvapí. Břicho tvrde a ta bolest ... cítím to až na plicích a jde to dozadu do zad, bolí mě strašně rozkrok, ne frnda :sweat_smile: ale tam jak začínají nohy ... nejhorší je pravá noha, fakt pajdám.
Holky kéž bych i já měla krásně velká miminka, ráda bych alespoň 2,5 kg ale min. týden měly teprve ca 1,6 kg tak si myslím že zas tak rychle nepřibývyjí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jinak ... psala jsem Hanulce, rodila přirozeně, porod v poho ale večer jí vezli znova na šití a čištění (bez umrtvení) že prý jí to u porodu odflákli a měla velké bolesti. Děti jsou OK, jsou snad na glukoze psala ale jinak v pohodě, dneska je prý viděla. Prý pak poreferuje sama na MK, stejně víc nevím.
Jdu si natáhnout nohy a záda, páč jsem KO :wink: :wink: :wink:
9. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Hanul statečná žena, že přirozeně. A za tu revizi bych doktory nakopala do příslušných partií :angry: :angry: :angry:
9. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo taky si myslím že je to pašák, ale odležela si to chuděra 1,5 měsíce v nemocnici. :wink: Ale vyplatilo se.
Já to pořád říkám, nezáleží na porodnici ale doktorech, někteří holt patří spíš do prasečáku a ne na porodní sál :angry:
9. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda chudák Hanul, taky si asi užila. :cry:
9. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda chudák Hanulka... :confounded: :confounded: :confounded: No hlavně že už to má všechno za sebou a teď už snad bude jen to dobré :wink:

Holky - podržte se - výsledek dnešního vážení - Kubík 6080g a Matýsek 5090g :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se pak nemůžu divit že je sotva vytlačím do schodů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: když mají tohle ve dvou měsících a pěti dnech - tak se už docela děsím kolik budou vážit v roce. Jen tak pro srandu jsem se dívala na Daníkovi přírůstky tak ten měl při kontrole ve 3 měsících 6370g a to se narodil 4kilovej !!! Takže ho Kubík docela slušně válcuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda hanulka si užila :frowning2: ,ale výsledek je určitě úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani
čím ty svoje zvířátka krmíš?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
dominik odjel na školní výlet,tak nám zbyly doma jen dvě děti :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, můj chlap ti poslal email :wink: jelikož jsme nemohli šváru dokopat k tomu,aby tu montáž brzdy nějak nakreslil,chopil se toho včera večer můj manža a už to máš v poště :slight_smile: snad to takhle bude stačit :slight_smile:
10. čer 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera holky prospaly od kojení ke kojení celý den... tak si to po koupání trochu vybraly :sweat_smile:
vztekaly se a bulely,jako že spát už nebudou :grinning: tak sme si je nechaly hodinku v obýváku a chovali sme je :grinning: ,to se jim děsně líbilo :grinning: pak sme je uložili do pelíšku,oni začaly řvát jak píchlý gumy :grinning: ,ale za pár minut se vysílily a usnuly :grinning: a noc už byla v klidu...
10. čer 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak jsem přidala svoje pupendo.
10. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno,
tak Luky se včera ani nekoupal. :pensive: S hodinovou přestávku řval jak protržený 4 hodiny. Nechápala jsem co mu vůbec je, a nepomáhala náruč, klubíčkování, prostě nic. Nakonec asi chudáček usnul vedle mě vyčerpáním ve čtvrt na deset. Pak už klasika probuzení v půl jedné a půl čtvrté a pak po sedmé. Ale ten večer stál fakt za to.
10. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis, hezkej pupík!!! :dizzy_face:
10. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda kočky,
Janko tak to budou pořádní chlapáci, lituji tě až jim bude 15 :grinning: :grinning: :grinning: Čím je budeš krmit?? To abyste si zřídili pořádné polnosti, pár prasátek, pícku na chleba .... :grinning: :grinning: :grinning:
No ale hlavně že rostou a mají se k světu, ne?? :slight_smile:
Míšo hezký pupendo :slight_smile:
Luzz tak hodná miminka ... to snad není ani možné. Celý den prospí a pak takhle hezky chrupou i v noci ... o tom se mně bude moci určo jen zdát :confused: :dizzy_face:
Mel tak měl asi Lukýno nějaký boleníčko, nebo ne?? Zkoušela masáž bříška kvůli prdíkům??
10. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arti já nevím co to bylo, normálně kadil odpoledne slušně, tak prídky to být nemohly a hlavně ani při klubíčkování z něho nic nevypadlo. Spíše možná změna počasí na něj působila a nebo byl přetažený. Fakt nevím. . .
10. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek