Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

artep26
10. čer 2009

Mel tak asi měl špatnou náladu, no .. vždyť my taky nejsme pořád naladěné na 100%, viď??
Ale on to holt neumí dát jinak najevo, než plakat a plakat 😕

jmisa
10. čer 2009

No prostě děcka někdy řvou no. 😀

Tady v baráku bydlí chlapeček a ten řve každej den, když s ním jdou z procházky, když s ním jdou na procházku, když venčím je slyšet, jak řve.... Takže nějaký probulený podvečer je pohoda 😀

artep26
10. čer 2009

Luzz Anička už mají po výletě, ale v pátek jdou opékat opékat buřtíky, v úterý mají akademii, ve stř a čt odevzdávají učebnice, v pátek odnášejí vše své domů (kapsáře, tělocviky atd.), další po a út pro změnu učebnice fasují, ve čtvrtek mají sportovní den a v pátek výzo .... takže hurá hurá hurá, konec úkolů, učení 😀 😀 😀 😀

artep26
10. čer 2009

Míšo máš recht.
Kamarádce takhle brečel taky kluk, sousedi jí za to nadávali 😲 😲 😲 tak jim řekla co s ním asi má dělat, jestli mu má strčit hlavu pod polštář, že prostě nic nezabírá a je prostě uřvanej.
Některý lidi fakt nechápu 🙄

m.e.l
10. čer 2009

No naštěstí u nás si nikdo zatím nestěžuje a kdyby začal? Tak se zeptám jestli jim nevadí když tady furt někdo vyhrává na celý panelák a pak každou chvíli někdo vrtá a to klidně i v devět večer. Vím, noční klid je od desíti, ale trocha ohleduplnosti by neškodila. 😠

artep26
10. čer 2009

Nikde nikdo .... 😲 😲 😲
Hola hola, už jsem doma z poradny 😀 😀 😀 😀
Jen ve zkratce, pak zas musím ....
Kontrola v pořádku, čípek stále 3 cm, hrdlo stále zkrácené a podržte se ... uzavřené 😀 😀 😀
Obě dítka hlavinkama dolů, dětičky si vyměnily pozice, páč Áčko co bylo vlevo je vpravo a Béčko místo vpravo vlevo.
Áčko má 1796 g a Béčko 1678 g. Pan doktor chválil, že to jsou krásné váhy a opět kázal ... ležet ležet ani se nehnout. 😨 😨 😨
Taky jsem mu říkala o porodu ve FN jak mě straší KP, tak mě uklidňoval, že děti jsou hlavičkama a ať se nestresuju, nemyslím na to, že se uvidí. Takže jsem si v tu chvíli moc přála, aby se v Sanusu rodilo a měla ho u porodu, zlato naše sanusácký 😀 😀 😀
Tak zase letím, jdu se nadlábnout, večer dočtu, jestli teda bude co 😕 😵

m.e.l
10. čer 2009

Arti, tak hezky lež ať se miláčkové ještě pěkně dopečou aspoň na 2,5kg. . . 😉

macous
10. čer 2009

Ahoj holky,
Artí, tak super, taška ještě chvíli počká zabalená v koutku 😀
Janka, teda máte kluky jak buky 😀 😀 😀

Já jsem taky zvědavá na tu mojí páteční poradnu a utz, jestli mi prcka přeměří a řeknou aktuální váhu, typuju na ty 2,5 kg 😵

Míšo, já teda taky hodím pupík, asi zítra, ať můžeme porovnat 😉 Jinak jsi nám teda parádně povyrostla 😵

macous
10. čer 2009

Hanulka je opravdu veliká šikulka, takhle hezky to nakonec zvládla 😵

jankatr
10. čer 2009

Luzz - já ti ani nevím - nejspíš šlehačkou 😀 😀 😀 aspoň to tak vypadá 😅 😉

luzza
autor
10. čer 2009

ahoj kočky 🙂
byli jsme celý den pryč 😉 bylo nádherně,tak jsme toho využili 🙂

luzza
autor
10. čer 2009

no mě dominik řval ve dne v noci 😝 😝 😝 byla to hrůza 😝 😝 😝
to sme ještě bydleli v paneláku a sousedi na nás i bouchali ☹ ☹ ☹
bylo mi hrozně ☹
a to sem ho furt kojila,chovala,utišovala,ale byl to prostě řvoun,noo....
tak mi to pánbůh vynahradil na holkách 😵 😵 😵

luzza
autor
10. čer 2009

kdybych měla dvojčata jako byl domís,skončila bych v bohnicích 😀 😀
když ted koukám na holky,jak tu hezky ležej na gauči a dudaj si dudlíka,no eliška spíš žužlá plínu 😀 ,tak se mi to zdá po domčovi neuvěřitelná pohoda 😅

zofik
10. čer 2009

zdravím všechny----

Arti je supr, že KO dopadla dobře...

a ostatní zvládáme že?

holky vypadá to že všechny kojíme že? nebo je někod na nutrilonu?

macous
11. čer 2009

Dobré ránko holky,
tak jsem dneska od 4 h. vzhůru 😒 převalovačka z boku na bok, až jsem nakonec vylezla 😅
Luzzi, to máš asi pravdu, mít všechny děti řvouny by byla dost veliká nespravedlnost 😉
Zofi, já mám pocit, že tady některá z holek psala, že kojení vzdali, ale už teda nevím kdo.... a co vy, jak jde kojení??

luzza
autor
11. čer 2009

mací
to tě lituju s tím spánkem 😒 ,ještě že už tohle období mám za sebou 😝
já jsem holky právě nakojila,eliška usnula ještě u prsa a nelinka o chvilku dýl s dudlíkem...tak doufám,že rychle usnu s nima 😀 zatím mě vyhnalo z postele čůrání,žízeň a hlad 😀 😀

žofíku
máš moc krásnýho chlapečka 😵 😵 ale to už jsem ti říkala 😀
jo jo,my kojíme kojíme 😀

macous
11. čer 2009

Luzzi, naštěstí to bylo dnes poprvé a bez nějaké příčiny, tak doufám, že to nebude pokračovat 😀 To jsou zlatíčka ty tvoje holčičky - úplnej mimi poklad 😵

m.e.l
11. čer 2009

Bré ranko,
Žofí, Luky je na odstříkaném mléce a pomalu a jistě přecházíme na Nutrilon. To co vyprodukuju mu rozhodně nestačí a ke všemu to mlíko mám asi dost hladové. Po Nutrilonu vydrží spát déle. Ale já to nehrotím, nejde to tak to nejde. Hlavně když je prdís spokojenej.
Teda ale tahle noc - nic moc. Místo v půl deváté na jídlo se vzbudil ve třičtvrtě na deset, pak nahodil pravidelné 3,5 hodinové intervaly. A poslední vzbuzení v pět a vydržel pořvávat do půl sedmé. Má to chlapec ale výdrž. Očekávám vzbuzení každým okamžikem. 😕

m.e.l
11. čer 2009
luzza
autor
11. čer 2009

melíku
ty fotky mě fakt rozesmály 😀 😀 😀 ten luky je fakt herec 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mací
no já si spíš myslim,že to bude pokračovat...promiň 😉 😀 závěr těhu je někdy takový 😠

m.e.l
11. čer 2009

Luzz, no hlavně je to ukázka, že né furt je to andílek jak si všichni myslí. 😀

grej
11. čer 2009

Ahoj, počítám, že mi tak na pět minut usnula, tak napíšu...

U nás všechno při starém. Moc toho nenaspíme, zato by Kačka pořád jedla. Taky podle toho vypadá. Za týden přibrala 410 g!! Za 14 dní to dělá 800g! Síla, co? Taky kojím pomalu co hodinu.

Spí mi trochu odpoledne, když jedem s kočárem nebo když jí vrznu ven. Dopoledne vůbec (tohle je nějaká výjimka) a pak je vzhůru celý večer, cca tak od šesti do půlnoci. Pak jí dám na noc nutrilon, abych se aspoň trochu vyspala, po tom spí tři hodiny.

Dnes ale překvapila, spala od půlnoci až do čtyř!! Byla jsem z toho vedle 🙂 Pak ale zas zabrala jen asi od půl šesté do půl sedmé.
Už se budí, se z toho poseru, fakt.

Ani se nestihnu nasnídat. Tak zas pá🙂

m.e.l
11. čer 2009

Grej, teda Kačka je fakt žrout. Takhle dožene našeho Lukýse ani nebudu vědět jak. 😅

artep26
11. čer 2009

Ahojda,
Mac tak to ti nezávidím, jestli to nespaní bude pokračovat dál, já spím celkem dobře až na vyjímky, jako třeba včera. Nic příjemného. ☹
Mel hezký fotečky, taky mě pobavily 😀
Luzzy ty máš poklady, jen co je pravda. Já chci takyyyyyyyyy takhle hodný dětičky, a spokojený 😵
Grej psala jsem ti na Babinec ... lituju tě, ale ono se to po šestinedělí nějak zlepší, uvidíš, vydrž, nezoufej, hlavně že malá příbývá 😉
Ty moje prďoly kopou to je děs, ráno se pěkně boulily, tak doufám že jsou pořád prdelkama hore a že už tak zůstanou. Jsou to hrozní aktivisti 😀 😀 😀

luzza
autor
11. čer 2009

grej
musíš být fakt dost vyčerpaná... ☹ bere ti někdo kačku ven do kočáru?? že by ses zatím trochu prospala...?
vydrž to kočko...
někdy takhle blbnou do těch šesti neděl a pak se zklidněj a začnou trochu víc spát..

kay
11. čer 2009

ahoj hollky
teda grej, to je fakt mazec, 800g. kolik teď má? ona to prostě chce dohnat no.. ale Stela má teď asi 6ti týdenní spurt tak už 4 dny taky skoro nespí a jenom chce jíst a já už jem z toho mrtvá.. dneska poprvé trochu zabrala i dopoledne..

omlouvám se že nestíhám dočítat 😅

jmis, Ty jsimyslím psala, že kontryhel je i na mlíko? já furt špiním, tak jsme si ho koupila a začla pít, tak uvidím, jestli pomůže.. ale abych pak ještě nepila ty kojící čaje a neměla mlíka zase moc..

pa

luzza
autor
11. čer 2009

ahoj artíku 😵 😵 😵

artep26
11. čer 2009

Holky tak jak to tak čtu, tak mám úplně husinu, aby ti mí špunti byli hodní 😀 😀 😀
Jako třeba Luzzy .... 😵
Luzzy čus ... tak kde máš schovaný ty slibovaný fotky, jak jsi mi psala do sms?? Ráda bych je očíhla.
Jdeme se napapkat, tak pak mrknu 😉 Všem přeju dobrou chuť nebo hezké zažívání 😝

luzza
autor
11. čer 2009

artí
tady jsou naše fotečky 🙂
http://elcaanelca.rajce.idnes.cz

luzza
autor
11. čer 2009

artíku
kdybych měla holky zlobivý,pánbůh by byl hooodně nespravedlivej 😀 😀 😀 odtrpěla jsem si to řvaní s domískem 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru