Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
7. črc 2009

grej
číslo máš v IP 😉

luzza
autor
7. črc 2009

VZKAZ OD ARTEP!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
JSTE HODNÝ,ŽE NA NÁS MYSLÍTE.MY SE MÁME FAJN,VE CTVRTEK NEBO V PATEK JDEME DOMU,TAK SE NEMŮŽEM DOČKAT,HLAVNĚ JÁ 😀 .DĚTI JSOU SKVĚLÉ,PAPAJÍ A PŘIBÝVAJÍ.AMY MÁ 2110 A MIKULDA 2160 G.JSOU HODNÉ,SNAD JIM TO VYDRŽÍ AŽ DOMŮ.MOC ZDRAVÍME VŠECHNY NA MK.MĚJTE SE KRÁSNĚ.PA ARTEP A PRCCI

kay
7. črc 2009

artep tak to se moc těšíme taky, luzzi pozdravuj je 🙂

luzza
autor
7. črc 2009

jmis
holky ze začátku žádný bolení neměly ☹ přišlo tak s tím čtvrtým týdnem...bych řekla...a od té doby nás občas zlobí ošklivý koliky...s tím babycalmem to trochu polevilo...

luzza
autor
7. črc 2009

kay
jasně 😉 😵

luzza
autor
7. črc 2009

jinak
my máme tatínka na montáži a vrátí se nám až v pátek...a Dominika si vzal můj brácha na chalupu...takže jsme samy tři baby v baráku...

kay
7. črc 2009

no jo luzzi, domča má vlastně prázdniny že? tak máš aspo%n chvilku "klid" od chlapů 🙂 já dneska nechala Stelu spát 4 hodiny v kočáře venku.. tak mě aspoň pochvalte, že dělám pro dceru to nejlepší.. 😀 mezitm jsem uklidila linku, koupelnu, záchod, vžehklila, ostříhala kvítka.. 😵

jankatr
7. črc 2009

ahoj kočky - koukám že vás tu hodně trápí prdíky - to je mi líto... 😔 - my s tím naštěstí problémy nemáme.

S těma jahodama - myslím že uvařený v knedlících jsou v pohodě - nejhorší jsou syrový. I když i těch už jsem pár měla - já bych řekla že jde o to to hlavně nepřehnat - když jsem si jich dala pár s mlíkem tak to prošlo uplně v pohodě. Možná to i to mlíko trošku tlumí. Ale to je jen dohad.

Luzz - ségry je mi líto - musí to být fakt hrozný - člověk si něco buduje a najednou během pár minut je po všem a musíš začít od nuly - navíc kde na to vzít... 😒 😒 😒 😒 musí to být fakt strašný - opravdu je v tuhle chvíli štěstí že ještě nemají děti - to by to bylo mnohem horší 😖

Jinak my teda jsme venku skoro pořád 🙂 (teda pokud zrovna neleje 🙄 🙄 🙄 ) kluci jsou pak mnohem víc v pohodě a i líp spinkají - přijde mi že i je ta procházka svým způsobem utahá - i když si válej šunčičky v kočárku 😅 😀

Luzz - ty fotečk jsou fakt boží 😵

Nám se v neděli vrátil synek z Chorvatska - proletěl bytem - nechal si politovat rozedřenej puchejř, olíbal kluky a zase s babičkou vypadl - a když jsme ho chtěli vzít pak v pondělí domů tak s náma vůbec nechtěl jít - táhli jsme ho málem smykem... 😝 - ale zas na druhou stranu - ono je to potřeba - dědeček mu nechává dost volnou ruku takže není radno ho v jejich péči nechávat příliš dlouho... 🙄
Ale večer už byl pak v pohodě 😉

luzza
autor
7. črc 2009

kay
spala 4 hodiny v kočáře?? 😅 tak to je dobrá 😅 holky tam vydrží spát maximálně hodinu a půl,když se kočár nehýbe 😅

kay
7. črc 2009

no taky jsem koukala 😀 snad bude spát i v noci..

kapky - http://www.raj-plinek.cz/?p=productsList&iCateg...

m.e.l
8. črc 2009

Bré ranko,
koukám, že tady jsem odkaz na levné probiotické kapky nedala. . . .
Grej, teda není Kačka malej terorista???? Možná větší jak ten náš. 😵

jmisa
8. črc 2009

Ahoj.

Luzz, tak budu doufat, že nás to nepotká. Jako malej má asi někdy taky bolení břicha, ale zatím mu stačilo pokaždý rozvázat zavinovačku a on se nohama promrskal a (citlivější duše prominou) vys**l z podoby a byl klid 🙂

Janko, taky mi pak z toho kočáru přijde takovej unavenější, po přichodu z venku se většinou probere, nakrmím ho, přebalím a šoupnu do postýlky a spí vždy delší dobu.
Včera jsme přišli později odpoledne z venku, to už moc nezabral, pak projedl celé Přátele, vykoupala jsem ho a spal 5 hodin v kuse, pak se najedl a zase vytuhl. Tak uvidíme, co bude ve dne.

Chci se pokusit ho umotat do šátku. Už jsem to zkoušela, jemu se tam líbilo, ale já udělala blbě úvaz, moc nízko, tak mi to nebylo pohodlý, musím trénovat. Ale chtěli bychom jít na houby, tak to jde jedině se šátkem.

luzza
autor
8. črc 2009

bréé ranko 🙂
kay
já do těch kapek asi nepůjdu...spotřebovala bych jedny týdně... 😒 tak za měsíc to je docela ranec peněz 😕
navíc holkám jsou pomalu 2 měsíce a do třech měs. většina kolik vymizí...
jmis
taky bych brala šátek,jen to u nás není možný 😀 😀
hoj melíku 🙂

jmisa
8. črc 2009

Luzz, no ono nosí i dvojčata, nic není nemožný 🙂

luzza
autor
8. črc 2009

dneska jedly holky už v půl druhý a v pět znova 😝 tak si ted půjdu za nima lehnout 😉 🙂 at se trochu dospím 😉

jmisa
8. črc 2009

Já přes den nespím, ale měla bych se zvednout a jít něco dělat, abych po kojení mohla jet na prochajdu. 😀

luzza
autor
8. črc 2009

jmis
šátek pro dvojky??

u nás zase prší 😒

jmisa
8. črc 2009

luzz, jj, šátek jde i na dvojky 😀

jmisa
8. črc 2009

Jsem zase fotila 😀 Tentokrát pokusy se šátkem 🙂 Malej to normálně zaspal 😀 Jsou v albu.

macous
8. črc 2009

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit 😵
Tak Artepík nám koncem týdne dorazí domů, to je prima 🙂
Grej, to je mi tě teda líto, snad už to brzy poleví, každé mimi to nakonec přejde, je to jen otázka času, napadlo mě, jestli nejsi už z toho tak vynervovaná, že jen se blížíte domů, tak jsi nervózní a malá to prostě pozná, tak spustí řev............ale fakt nevím, je to asi dost na hlavu, zkus jí šoupnout třeba do vajíčka - autosedačka nebo lehátko a jdi si třeba něco šudlat a vem si jí sebou a zkus si u toho zpívat, uvidíš jestli nebude reakce 😅

zofik
8. črc 2009

tak čtu že tu byla grej, jsem na ná í tuhle myslela, jak se má....

jo Grej Vašík je taky zlatej na návštěvách, tak si každej myslí jak je hoďnoučkej 😉

m.e.l
8. črc 2009

U nás to funguje tak, že na začátku návštěvy je Luky zlatý chlapeček a na konci - roztomile řve. . . 😠 😅

zofik
8. črc 2009

Mel jak často ti Luky kadí?

luzza
autor
8. črc 2009

jmis
díky za superodkaz 😀 😀 😀
já bych si je určitě nesvedla zavázat 😀 😀 😀
když pominu to,kolik asi bude stát 😀 😀

máme klokanky chicco... dvě,...pro jednočata.... 😀 😀 jedna pro jirku,jedna pro mě 😉

kay
8. črc 2009

jmis šátkování podle mě dobrý 🙂

luzzi, no nebo můžeš mít jednu v káře a jednu v nosičce a občas je vystřídat ne? 🙂

jinak holky jsem koukala na net, co je to ten hemangiom, comá Stelik na tvři a docela mě to vyděsilo.. navíc jsem zjistila, že má asi ještě něco takového ale vnitřního na hrudníčku.. vypadalo to jako modřina, tak jsem na to zapomněla, ale má to tam furt.. takže zítra volám doktorce.. S. totiž furt tak blbě dýchá, jako by hýkalaobčas a nemůže se nadechnout, myslela jsme že je to normální, ale te´d jsme se docela vyděsila jestli to nemůže mít vrostlé do plic.. Prý se to občas stává. Navíc se má u každého hemangiomu poslat na uzv břicha a hrudi a někdy na magnetickou rezonanci mozku, jestli to není někde ve vnitř..

luzza
autor
8. črc 2009

kay
hemangiom měl náš soused na chalupě...starej jako náš dominik... měl ho hodně velikej na tvářičce...několik cm 🤐
odstraňovali mu ho až ve dvou letech... teď není nic znát 🙂 🙂 buď ráda,že ho má malinkej 😉 🙂
a to jak popisuješ stelíka dýchání, holky mají úplně to samý...takhle občas hýká a různě chrčí většina miminek,toho se neboj 😉 a na popadávání dechu je expert náš nelík 😨 občas jsem z ní taky na nerf 😀 😀

luzza
autor
8. črc 2009

jinak
zítra jdeme píchnout naušničky 😉 🙂

macous
8. črc 2009

Kay, všechno nahlaš Dr. ať máš klid na duši, ale taky si myslím jako Luzz, že to bude dobrý, jste pod dozorem a až bude na to správný čas, tak to Stelince vyndají a bude to 😉 ale chápu tě, že se plašíš, která maminka by se nebála o miminko 🙂
Luzzi, taky si neumím představit, jak táhneš holky v šátku naráz, zaprvé by se podle mě při chůzi mlátily o sebe chuděry a za druhé ta váha, to by nebyla procházka po lese, ale očistec 😅 A ať vás ty náušničky zítra moc nebolí 😉 to budou holky fešandy 😀
Míšo, teda to vůbec není vidět, že malej v tom šátku je, spíš to vypadá, jako že jsou to mega prsa 🙂

jankatr
8. črc 2009

Jmisko - k tomu rozvazování na prokopání - my už jsme zrušili zavinovačky - kluci v nich byli uplně zpocení a místo toho je balím do takových těch plínkových osušek, na trojúhelník, cípem dolu, jedním z delších cípů přibalíš jednu ručičku (tu druhou zatím ne) zahrneš pod tělíčko a druhým koncem pak tu druhou ruku, zbytek zahrneš pod něj, aby si na tom ležel a tím si to vlastně jistil - má smotané ručičky ale přitom může volně kopat nožičkama a vyhánět prdíky 😉

Luzz tak ať to mají holky rychle za sebou a moc je to nebolí.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru