• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
luzzi díky, jsi mě trochu uklidnila.. ale tu bulku na hrudníčku jí nahlásím.. a´t něco nezanedbám.. a na naušničky taky držím pěsti, a těším se na fotky.. to jdeme k pediatrovi?

maci, no ono by to prý mělo zmizet samo.. že se to řeší jen pokud je to velkéa nebo pokud to právě je ve vnitř a zasahuje do nějakých orgánů.. tak snad to zmizí.. udělal se jí tam stroupek, a ta doktorka říkala, že když se tam udělá stroupek, většinou to mizí rychleji..

jsem dneska chtěla jít spát brzo, už v devět a čumím jen do stropu a přemýšlím nad vším možným :angry: ikdyž jsem unavená jako pes.
8. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
já bych s váma tak povídala :sweat_smile: , ale jsem taky utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu chrnět :wink:

mací - ty megaprsa mě rozesmály :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko,
Žofí, Luky kadí tak 2-3 za den, ale dokáže i vůbec nejít. . . Ale to už je teď spíše vyjímka.
Já teda Lukyho nevážu do zavinovačky od samého začátku, jen chvíli do rychlo - jenže jak mi bojkotoval na spaní všechny pozice kromě bříška, tak už ho nechávám volně.
Luzz, jé to budou holky fešandy. :dizzy_face:
9. črc 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.

Janko, no malej je zatím dost zmrzlík, takže třeba dneska měl zavinovačku, máme tedy tu klasiku šněrovací a na sobě ještě deku a nijak zvlášť horkej nebyl :slight_smile: Ale někdy mu nechávám rozmotaný ten spodek. Ikdyž s látkovejma plenama stejně nemá takovej kopací rozptyl. :grinning:
9. črc 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska mám TP, muž ale říkal, že rodit už nejdem, že jednou to stačilo :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, to jo, je to jak obr prsa :grinning: Ale je to super, malej se tam hezky zakutal, měla jsem obavu, jestli nebude protestovat, ale ne, byl spokojený. Jen tchýně měla starost, jestli tam nemá tmu :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se jmenují ty kapky na prdíky?
9. črc 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to našla Sab Simplex.
9. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, Alex má dobrou chůvu. A koukají na sebe docela zajímavě. :grinning: :sweat_smile:
9. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, no musím jí brzdit, ona ho pojala za svoje štěně a tak ho opečovává. Sranda je, když cítí, že má v plenkách nadělení, to to čenichem zkoumá, ale přebalení nechává na mně :grinning:
9. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, špatná to chůva. :grinning: My se doma s manžou dohadujeme kdo to nakaděný půjde přebalit. :sweat_smile:
9. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jen v rychlosti - volala jsme nakožní, doktorka říkala, že by to mohl být taky ten hemangiom a že to mám změřit a že se na to podívá jak tam půljdeme v září na kontrolu. o uzv neřekla nic, tak jsme se zeptala, prý že jo, žebychom ho mohli udělat a že jestli mi nenapíše žádanku můj pediatr, že máme přijet a napíše to.
Jenže s. pediatr má dovolenou, tak jsem volala na zástup doktorce a ta mě uklidnila, že ten uzv nespěchá, že se to dělá až kolem 3-6 měsíce.. takže to klidně vyjde na kontrolu ve 3 měsících u našeho pediatra.. Jsme jí říkala, že mám strach, aby to třeba nerostlo do plíce, že tak občas divně hýká jakož e se dusí, ale asi to dělají i miminka normálně.. tak nebudu plašit a počkám na kontrolu k pediatrovi a nechám se poslat se S. na uzv.

jinak se omlouvám, dneska jsem úplně mrtvá - včera můj plán jít spát brzo ztroskotal, když jsem šla v devět do posltele a do 22h čuměla do stroupu a přemýšlela co komu koupím k narozeninám tak jsem vstala a šla jsem to raději objednat a usla jsem klasicky kolem půl dvanácté.. ale mám objedané clony do auta na sklo a bezpečnostní zrcátka

míšo, chůva je fakt pěkná a je super že na mimčo nežárlí :slight_smile:

luzzi, tak co naušnice?

janko Ty je pořád balíš do trojcípáku? a pak je zakryješ peřinkou nebo jak? Stela se teda mega rozčilovala když jsem ji tak balila, tak jsem to zabalila :grinning:

jo holky chtěla jsme se zeptat... když dáváte mimča do vaší postele, tak je tam dáte normálně na polštář a zakryjete peřinou, nebo v zavince nebo jak? Stelik tam se mnou asi nechce být, protože dřív vytuhla a spala normálně na polštáři a teď se furt kroutí a mele a ikdyž je úplně ospalá, tak nezabere a já mám akorát okopaný břicho.. tak se pak naštvu a dám jí do zavinky do její postýlky, ale to je mijí tzase líto, protože to může brát jako že něco udělala.. :confused: a má to za trest.. ale možná je to bolení břicha, protože ráno po kojení (resp. po vstávačce v deset hodiny :grinning:) má velký kadění..
9. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay - zabalím je a pak šupnu pod peřinku. Akorát jim teda dávám na spaní jen bodýčko s krátkým - protože i v té plínkové osušce jim je docela teplo. A jak mají ty ručičky přibalený k tělu tak je jim teploučko. A místo peřinky mám takový jakoby malý spacáčky - takže se neodkopou.
Jinak teda taky tak trošku držkujou, ale je to tak na půl hodinky a pak vytuhnou - mezi tím jim chodím přišoupávat dudlíky a ono je to pak přejde.

mimochodem - musím se pochlubit - dneska kluci spali od 20:00 až do 6:50 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to jsem teda zírala. I když je fakt že už párkrát se nám povedlo spát tak do 5:00 nebo i do 5:30 - ale tohle byl rekord :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janko, čím je krmíš, že tak vydrží :confused: :confused: :confused:

Jinak to balení do té pleny nechápu :pensive:
9. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, no přeložíš plenu do trojúhelníku na půl.. půložíš na ni mimčo.pak mu dáš pravou ruku k tělu a pryvý cíp těsně přeložíš k levému boku a zastčíš jako by pod mimčo, pak dáš levou ruku k tělu a levý cíp pevně otočíš kolem mimča a strčíš pod mimčo, aby se to nerozvázalo.. říkám tomu trojobal.. :slight_smile:

mě se to osvědčilo, když byla Stleinka malinká a dělali to tak i v porodce.. jen bez použití dudlíku je to fakt o nervy, tak sjem toho pak nechala a později začla používat dudlík..

janko, jaké spacáčky, to bych chtěla vidět, to je domácí výroba nebo kupované.. já totiž už přemýšlím, v čem bude Stelouš spát, až vyroste ze zavinky, ona je teď na léto docela dobrá, protože má ten vršek hodně volnej, tak nepřehřeje, ale zase na podzim a zimu to nebude a ta peřinka se mi zdá na ni brzo..
9. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravime s Nicolkou!!! Gratulujeme k novym mimiskum.
Nicolka je celkem hodny miminko, krasne spi od 22h do 5-6h v kuse, takze zlata... :slight_smile:

Byli jsme se s ni fotit v atelieru, dala jsem par fotek do alba :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melíku to ti Luky kaďánkuje teda krásně....

fíha Janko tak dlouho spěj? to se máš teda a po M mlíčku jo? to si teda můžu nechat jenom zdát....

jinak všechny zdravím...
9. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, malá je tak vlasatá, to je neskutečný :confused: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
annie, tak to fakt nechápu.. Já chci taky aby Stelik spal dýl :grinning:

míšo, no já už to tak nevnímám :grinning: ale asi jo, nemám srovnání.. ikdyž byla tu kamoška s o měsíc starší holčičkou a ta byla plešounek a byl to teda rozdíl i na omak :grinning:
9. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš malej nemá taky moc vlásků a navíc to co má je hodně světlounké :grinning:

S tím dlouhým spaním - jsem myslela, že takhle dokážou spát jen děti na UM.
9. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na mémdruhém tématu tam taky chlapeček spí od večera až do rána a je starší o cca 3 týdny.. to as ifakt záleží na mimču.. :slight_smile: Když vzpomenu na grej, tak si lebedím :slight_smile: navíc děda te´d každý den doveze oběd a jde s kočárem ven na hodinu, tak si lebedím úplně, si i odpočinu a stelik pak dospí venku v kočáře..
9. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
tak jsme konečně doma, už jsem se těšila jako malá.
Drobečci jsou zlatí, jen papkají a spinkají. Tak doufám že jim to vydrží.
Propustili nás dneska dopolko, tak až se trošku zajedeme, tak tu snad s vámi trošku budu konverzovat.
Nějaké novinky??
Jmis gratulace k Alexovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočenky moje
už máme naušničky :grinning: :grinning: :grinning:
píchala nám je paní doktorka u nás na jipu :slight_smile:
já byla zavřená na šatně a všechny holky byly u miminek a u paní doktorky,takže pacienti měli smůlu :grinning: :grinning: :grinning:
bylo to za chvilku a pak mi je přinesly rovnou s naušničkama a já jim za odměnu hned podstrčila prsa ke kojení :grinning:
eliška skoro neplakala a nelinka docela jo :cry: :slight_smile:
po kojení usnuly,holky mě nafasovaly dezinfekcí,framykoinem a tamponama, já si dala kafe a pak jsme frčely dom :wink: :slight_smile:
holčičky spaly od půl třetí odpoledne až do půl sedmý :sweat_smile: :sweat_smile: asi byly vyřízený :grinning:
ale jsou NÁDHERNÝ!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: úplně je to změnilo :slight_smile: :slight_smile:

potom si vás dočtu :wink: zatím pa :wink:
9. črc 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, co takhle fotečku??? :wink:
Arti, vítej doma. :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi, teda tulící fotky jsou nádherný.. oni to tak dvojčátka dělají jak jsou na sebe zvyklý z bříška.. Když jsem byla v porodce tak s etm taky dvojčátka tulily.. :slight_smile: :dizzy_face:

arti, moc vám to spolu všem sluší :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
však stelíka fotky jsou taky úžasný :slight_smile: :slight_smile: úplně mě dojímaj :slight_smile:
melí
fotečka bude... :wink: zatím jsem je nefotila..až bude víc času,doháním resty za celý den :grinning: ,vrátila jsem se až po sedmé hodině :zipper_mouth: :wink:
artíku
vítáme tě zpět :slight_smile: :dizzy_face: tvoji kulíšci jsou překrásní :dizzy_face:
jmis
mým kočindám budou pozítří dva měsíce,jsou jen kojený a spěj průměrně od 20, hod do 2,30,ale několikrát vydržely i do 3,30... takže na mlíku nezáleží :grinning: , náš dominik vydržel spát od 20, do 22 h :grinning: :grinning: ,to dělal až do rána a občas interval i zkrátil :sweat_smile: takže to bylo na SEBEVRAŽDU!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak ta vaše psice je skvělá chůva :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luky dokáže nahodit jedno krmení za noc, ale za cenu, že po něm pak hodinu a půl řve. . . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, někdo mi prostě zase sebral mého hodného chlapečka.
9. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi děkuju :dizzy_face: Stelouch spal poslední dva dny cca č hodiny dvakrát za sebou takže super.. a dneska jsme ještě hodinu schrupla když byl děda se S. kočárkovat :sunglasses:
9. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se spí takhle určitě taky hodně kvůli tomu, že je malá na Nutrilonu... S kojením by to asi tak jednoduchý nebylo..
9. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek