• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Ahoj holky,
Artepko, vítejte doma, dětičky jsou jak jinak než roztomiloučký a jsou každé úplně jiné :wink: :grinning:
Luzi, taky jsem zvědavá na fotečky s naušničkama :dizzy_face:
Míšo, to jsem zvědavá na tu naší čubinku, jak bude koukat na mimi, ona teďka měla to falešné březí, tak o to víc......jinak teda vaše psice je rozená opatrovnice :wink:

Dneska jsem měla párkrát takové malé tvrdnutí břicha, tak jsem zvědavá na zítřejší kontrolu, ale břicho mám pořád ještě hodně nahoře :dizzy_face:

Jinak zdravím i ostatní maminky a miminka :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mací no už jsme na tebe myslela co je s Tebou, jestli nerosíš :grinning:
9. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerosíš? :grinning: moje nervy.. nerodíš.. :sunglasses:
9. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisko - jenom kojíme :slight_smile: ale tohle je vyjímka - většinou teď vstávají tak kolem 4 hodiny ráno -ale i to je pěkný na to že choděj spát v osm :slight_smile:
U Daníka jsem to měla podobně - asi mají dětičky kladný vztah ke spaní po mě :grinning: :grinning: :grinning:

Kay - ty spacáčky jsou vlastně jakoby takový lehčí fusaky - zkusím to zítra vyfotit - koupila jsem je od kamošky co má taky dvojčátka.

Zofiku - vydrž - nezapomeň že jsou o dva měsíce starší :wink:
9. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já dávám spát holky do rychlozavinovaček a pak ještě přikrývám slabou dekou...
9. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
řekněte mi vaše názory,komu jsou ty naše holky podobné :grinning: :grinning: :grinning:
pořád se dohadujem :grinning: :grinning: a každý nám říká něco jiného :grinning:
tak by mě zajímalo,co si myslíte vy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já S. taky občas ještě přikryju dekou, když je tam mí%n než 24 stupňů.. ale spíš když se mi zdá chladněji..

luzzi - Nelinka je celá Ty a Eliška je celý taťka :slight_smile: a třetí dvojče Stelinka je celá já :grinning:

Jani to budeš hodná, mě to docela nadchlo, tak když tak Tě zaúkoluju a%t zjistíš kde to vzala kamoška >/]

holky dobrou :slight_smile:
9. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.

Luzz, já bych řekla, že holky máte spravedlivě rozdělené, jedna mamka a druhá taťka :slight_smile:

Včera jsem si vyslechla od mojí máti a posléze od ségry (což mě tedy trochu překvapilo, když pracovala v nemocnici na dětským), že jsem nezodpovědná, protože MUSÍM dávat malému čaj, protože MM mu nestačí. Nedokázala jsem je přesvědčit ani argumentama, co jsem vyštrachala na netu.

No a to pak pominu, že mi ještě máti řekla, že je nehygienciké dávat látkovky (co asi dávala ona mě), že jednorázovky jsou lepší, že v šátku je dítě chudinka, protože je tam nakrčený, když jdu venčit psici, mám malého raděj nechat samotného :confused: doma, tu chvilku to prý vydrží a nebo jít s kočárem, že ho v šátku může něco štípnout. No já se picnu, ale jako šestinedělka jsem hormonálně nestabilní a tak to moc špatně rozdýchávám.
10. črc 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
teda jmis, tvoje mamka je z které doby, mě naopak mamka látkovky schvalovala. A nechat dítě samotné doma??? Ke všemu já za chvíli začnu zkoušet BKM. . . Jen musím pořídit čínský nočníček a preventivně i k tomu knížku. :wink:
10. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, no mámě je 58, narodila jsem se 1971 a ségra 1974. Ségra má děti odrostlé (1996 a 1999).
10. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malek se teď posral jak jetel, jsem ho měla no sobě po kojení, najednou pokrčil nožičky a vydal tak nezvěřitelný zvuk, že by se i starej chlap za něj nestyděl :grinning:
10. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis, no tak to by mamka měla mít trochu jinej přístup ne? Mojí mamce je 54, takže žádný ohromný rozdíl.
10. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, no jo no. Co nadělám, ono co tam vesnickej dr. řekne je pomalu svatý, ale že ne vždy to je pravda už jim nikdo nevysvětlí.
10. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a na tohle je výborný, že bydlíte sami. Bydlet s rodiči, tak se jdeš oběsit. :wink:
10. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, to jo. Jsem ráda, že jsem hned po gymplu opustila rodné hnízdo :grinning:
10. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já sice ne po gymplu, ale v mých 24ti se naši odstěhovali do menšího bytu a já se osamostatnila a rok na to začala bydlet se skoro manželem.
10. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj holky
jsem se pobavila,když vás čtu :grinning: hlavně jmis :grinning:
já mám na tohle překvapivě tátu :sweat_smile: ,moje mamka je ročník 52,ale je sečtělá v tom,že při kojení nedávat čaj atd...
ale můj táta!!!!!!! už při domčovi říkal : proboha dejte tomu dítěti už něco k jídlu,vždyť pije furt jen tu kozu! a to mu byly třeba 3 měsíce :sweat_smile: a z šátků šílí :sweat_smile: prej je to jak v zemích třetího světa :grinning: no prostě dědeček k pohledání :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay,jmis
díky za názor k podobám :wink: :slight_smile: :dizzy_face: já to vidím stejně... jen naši tvrdí,že jsou holky obě po mě a tchýně tvrdí,že jsou obě po jirkovi :sweat_smile: :sweat_smile: ale jsou přece tak rozdílné :sweat_smile: :sweat_smile: a manža si myslí,že je nelík po něm,ale já v ní vidím sebe :grinning: :grinning: takže takhle to u nás vypadá :grinning: :grinning:

melíku
přidej názor :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska holky spaly do tří...pak jedly už v šest,ale zase usnuly a ještě chrní...takže je tu klid :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no my nevíme, po kom malej je, zdá se nám, že po nikom :grinning: :grinning: uvidíme, až nám povyroste.

Ale včera večer se manžel chlubil, že je malej jak on, protože si slehává stejnou stranu hlavičky, jako má slehnutou muž. :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
10. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luzz, já to pořádně shlédnu a řeknu názor jo? Teď jdu v rychlosti utřít prach než se terorista vzbudí.
No Luky je celý po mě a mém bráchovi. . . . :grinning:
autor
jmis
já mám teda problém s nelinkou :frowning2: ,taky má slehlou šíšu :frowning2: ,dává hlavu jen na levou stranu,potvůrka a už jí mám pěkně sploštělou :angry: přitom jí polohuju... ale ona jak zjistí,že má vedle hlavy překážku,kterou neprorazí,tak se odsune celým tělem dál a stejně si tu hlavu položí jak chce :angry: :angry:
10. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
tak jo,běž :grinning:
a máš recht,že luky je ti strašně podobný :grinning: aspon podle fotek :grinning: :grinning: tak kluci bývají spíš na mamky :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, jé Nelinka je šikulka. :grinning: Ale četla jsem, že polohování až tak tvar hlavičky neovlivní. . .
Luky už se pravidelně otáčí na pupku vpravo i vlevo, takže on si spíše tvaruje čelist než lebku. :grinning:
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, jj, malej taky plenu odsune a jinak se posune celej, muž si myslel, že mu tam dá slovník a pak teprve plenu :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nám docela zabralo, že jsem ho otočila v postýlce, tak se točí ke světlu.
10. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melí
neovlivní?? :fearful: mě dr. řekl,at se snažím jí polohovat... :fearful:
jmis
nelča je buchta...klidně bude po tmě...ale hlavu chce mít otočenou vlevo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: nevím co s tím...
10. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mel... co jsi vykoukala za podoby?? :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, psali to tuším v Betynce. . . Nevím. . . Já to moc neřeším, tím že Luky dost leží na břiše. Dneska pořvával na pupku a najednou ticho, tak kouknu na něj přes comp a on pásl z nudy koníčky. :grinning:
10. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek