• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
kay
stelík má krásnou hrací deku s hrazdičkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale daleko víc mě fascinujou její vlásky :sweat_smile: :grinning: :grinning: jak může mít miminko tolik vlasůůůů??? :grinning: :grinning: :grinning: je to strašně hezký :grinning: :grinning: moje holky maj kštici jak po chemoterapii :grinning:
13. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi, no to znám, každý má něco co se mi líbí a co pak sháním nebo hledám varianty .-D Myslím, že bymoha mít kolem 4kg.. no jo vlásky.. ono to jen vyoadá ale ona je nemá nijak hustý.. ale už ji musím přestat česat kohouta, bo je to už spíš pankáč :grinning: a děkuju za pochvalu dečky, taky s emi moc líbila..
a kdepak máš ty fota holčiček s naušnicema? :angry: jsem hrooozně zvědavá.. bu%d ráda že nemajjí vlasy, aspoň jim není teď takový vedro.. :grinning:
13. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ranko všem :slight_smile:
kay-no jo,ty naušnice...já zapomněla :zipper_mouth: a jak přemýšlíš o naušničkách ty? :slight_smile:
14. črc 2009 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko,
kay tu nosičku chicco go dostal Luky od manžových kolegů v práci, včera jsem mu ji zkoušela doma, krásně v ní už drží hlavičku a líbí se mu v ní. A když v tom nebude celý den a každý den, tak mu to neublíží. Zítra bude mít premiéru venku, jdu ráno k doktorce a ve špičce bych kočár do autobusu nenarvala. Takže manža ho venku v nosičce pohlídá a já si ho pak převezmu a pojedu s ním domů.
Jinak ten pytel je hezký. :dizzy_face:
14. črc 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak říkali, že bude vedro a tady je tedy zataženo, no aspoň nebude malej zpruzelej z horka :grinning:
Dneska maj přijet rodiče, tak doufám, že táta někde neblokne dopravu na příjezdu do Prahy. Autem tu byl naposledy na naší svatbě, což bude již 13 let :grinning:
14. črc 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, ono se to myslím vyjasní. Ale bude to úžasně prádelný dusno, protože nevím jak u vás, ale tady sprchlo.
14. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je na chodníku pár kapek, co jsem si všimla, a koukám, že prší a od západu je mrak.
14. črc 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem se koukla na idnes na srážky, tak to sem jde od západu dost obr, tak to nevidím na vyjasnění.
14. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, hlavně ať mi uschnou plíny, jinak bude mládě chodit nahý. :wink:
14. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A chčije a chčije a chčije.

Pleny suším v sušárně, ty čč schnou dost dobře, ale nesmí být ta vysoká vlhkost jako byla těch pár dnů. to bylo děsný, to i čč potřeboval 36 hodin na uschnutí, takhle mi uschne do 12 hodin. Ale já jich mám hodně, naštěstí.
14. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě schnou taky docela dobře, když je hezky - mám klasické čtvercové, ale jak je tohle počasí tak to stojí za prd. Teď už jich mám taky dost - když jsem vyžehlila ty předchozí. :grinning:
14. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tady neprší, ale je zataženo. Ven asi půjdeme až bude mládě po jídle, teď snad konečně usnul. Jak je tohle počasí, tak je chvíli jak sluníčko a pak když nemůže usnout tak je hrozně protivnej.
14. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
tady taky ráno sprchlo...
vyhrabaly jsme se s holkama z postele a já už zase žeru :grinning:
já suším prádlo venku,takže je někdy za 3 hodiny suchý... ale jak byl ten vlhkej vzduch,tak to schlo blbě i venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, jj takhle to mám s prádlem taky. Když je hezky, tak do toho odpoledne zapere sluníčko a je to hnedle suchý, ale v tomhle ani ta tenká plena nechce uschnout.
14. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky chvíli čučely na kolotoč nad ohrádkou,pak žužlaly plínu,ale teď už mám pocit,že už je to tam pěkně se.. :grinning:
takže se půjdu umejt a učesat a budu dělat,že ty kňourající stvoření nejsou moje :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, no já včera hystericky řvoucí dítě musela odložit do postýlky, jinak hrozilo, že vybuchnu. :confounded: Prostě tohle počasí ho ničí. :cry:
14. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
já každou chvíli peru ty abdukční kalhotky :angry: :angry: takže je mám venku snad častěji,než na holkách :grinning: :grinning: oni je každou chvíli prosrajděj :grinning: :grinning: takže je stejně mezitím balím do třech plen :angry:
jinak látkovky jsou určitě super věc,to nepopírám,ale při dvojčatech a pětičlenýmu prádelnímu gangu bych absolutně nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, no asi by jsi plíny nesměla vůbec žehlit, jen skládat. . . Pak by to eventuelně šlo. :wink: S těma kalhotkama holky lituju, snad to bude na další kontrole o.k.
14. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš mladej je taky neklidnej, od rána ještě nezabral, ale je v postýlce, já se s tím moc nemažu :grinning: Buď postýlka a nebo polohovací lehátko, žádný velký chování. To bych se pak ani nenajedla, ani doma nic neudělala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis - má slova, souhlasím s tebou, jen když mu je opravdu ouvej, tak to chovám jak zběsilá. Samozřejmě teď si i po jídle povídáme to jo, ale jinak čas hraní, čas spaní a čas "samostatnosti".
14. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky někdy chovám, ale páčto, je čas hraní, jak píšeš, ne že si umanul. :grinning:

teď tu přestali bagrovat, tak možná zabere.
14. črc 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, přesně tak. Kdyby to bylo podle jeho umanutí - tak je na ruce furt a pak by se stejnak začal vztekat. :wink:
U nás tady od rána sekaj trávu a pak jsou snad nálety na blbý či co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u domči jsem musela žehlit do roka :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč měl jinak hned vyrážku :unamused:
no ty kyčle doufám,že budou ok... ty kalhotky jsou děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdem za dva týdny...
14. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, já je asi žehlím hlavně proto, že se mi lépe vejdou do šuplete a když už žehlím to ostatní, tak ty plíny už mě nezabijou. :confused: Á dítko se mi asi budí.
14. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já kdybych měla chovat tak jak by si holky představovaly, tak bysme umřeli hladem a ve špíně :grinning: :grinning:
já myslím,že holky jsou zvyklý,že jsou občas v lehátku,občas v ohrádce,nebo se mi válej po gauči... :wink:
chovaj je hlavně příbuzný :slight_smile: já taky...ale asi né tak často,jak by si představovaly :grinning:
14. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no asi by jsme taky umřeli ve špíně a dneska ty plíny by ještě nebyly pověšený. :grinning:
14. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě se nelinka ráno vysrajdila na plovoučku,takže u nás už ta špína začala :grinning: :grinning: :grinning: byla rozbalená a přestřelila přebalovák :grinning: :grinning: já stála naštěstí bokem,páč jsem jí desinfikovala ouško.. :sweat_smile:
14. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je fakt,že ta plovoučka se dobře udržuje :grinning: u našich posrajdila koberec a to šlo dolů hůř :grinning: ta její žlutá kaše :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
venku vykouklo sluníčko,tak já jdu věšet prádlo :wink: :slight_smile: zatím pa
14. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, no Lukyho přebaluju v koupelně, takže tam se škody taky dobře likvidují. :grinning: A hlavně Luky nejraději kaká do čisté plíny. :grinning:
14. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek