• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
mel
holky kaděj vždycky po koupání do čistý plíny :grinning: :grinning: :grinning: už mě to ani nerozhází :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mi malá usnula!!! Venku v kočáře na terase:slight_smile: Poslední dva dny je nějak hodná. Včera spala přes den asi tři hodiny (rozkouskovaně), takže bezva.

Už se budí. Sakra, že jsem něco říkala :slight_smile: tak já zas jdu.
14. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak rodiče odjeli.
Celou dobu jsem poslouchala, jestli mu nedám napít a teď když jsem kojila 20 minut, tak měl chudinka žízeň a ne hlad.
Jediná doba, kdy mám nic neříkala, bylo když jsem je vzala na prochajdu ke sportcentru na oběd, protože by jí došel dech :grinning: :grinning: :grinning: (to jsem ale ošklivá dcéra) :grinning:
Jo a měla jsem na oběd nudle s mákem, to já moc ráda, ale doma to nedělám, bo to starej nejí.
14. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
tak to si musela úplně růst :grinning: :grinning: :grinning: a kdy zase přijedou?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jo a s nudlema jsi na tom stejně :grinning: já je miluju... jirka je nejí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Lukyho začíná být lepší šatit jak živit, právě do sebe vtáhl 150tku a ani nemrkl. :grinning:
Nudle s mákem nemusím, hlavně ten mák já nerada. :confused:
Jmis, nepřipadala sis na osmnáct? :wink:
14. črc 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky jdu vás aspoň pozdravit, jsem hrozná brzda :sweat_smile: :grinning: nějak nestíhám, ne že by malí zlobili, ba naopak jsou hodní, ale furt mám co dělat do toho se mi rozmáhají návštěvy :sweat_smile: :grinning: , kdo bude té lásky a napíše mi nějaké novinky, bo fakt nemám sílu dočítat :sweat_smile:
14. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, připadala jsem si tak na deset :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo na deset? Tak to je ještě horší. . . . :sweat_smile:
14. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, no fakt. Málo ho nechávám prokopávat nožičkama svlečenýho - no můžu já za to, že svlečenej řve jak blázen, že se mu to nelíbí?
A tak bych mohla pokračovat.
14. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luky to má rád být nahatej, ovšem já mám strach že mě minimálně počůrá. :grinning: Docela dobře se může prokopat když mu dáš na chvíli papírovku.
14. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem aspoň udělala nové album a hodila tam pár foteček malých :wink:
14. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papírovky doma nepěstujem :grinning:

Já ho nechám, ale jen chvilku, protože on prostě chce bejt zabalenej a oblečenej. Myslím, že kope i oblečenej, přes den nemá tak tlusté balení.
14. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, já je taky nepěstuju, ale pár jich mám když jedeme po návštěvách či jdeme do poradny. :wink:
14. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanulko
krásný fotky :dizzy_face: malí jsou fakt roztomilí :grinning: :grinning: :grinning:

mel
ten luky by neměl číst tak tlustý knihy :fearful: je pak z toho K.O. :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
nám se eliška nahatá bojí :confused: :confused: strašně sebou trhá a moc pláče...
nelince je to fuk... :grinning: :grinning: ta když je nahatá,tak se furt usmívá :grinning:
14. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, teda ty děti jsou zvláštní. . . :astonished:
Kay, Stelinka umí taky dobře vytuhnout. Není ji ten dudlík nějak velký? :confused: :astonished:
14. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska teda den.. dopolednenormál,ale odpo jela s kočárem prateta a já jela na oběd se skoro švagrovou, všechno v poho,ale Stela prý v očářevůbec nespala, což je neobvyklé a domapak taky ne,a bolelo ji břicho, no pak takhle na mě vytuhla aspoň na chvilku v šest hodin.. teď spí tady dole, protože v ložnici v patře bylo 28 stupňů...!!! tak jí k tomu potichu hraje Goťák :slight_smile:

mel koukám, že dneska měly děti speciálně usínací den :grinning: co čte lukynek?

luzzi, no teda Stelince je to taky jedno jestli je nahá nebo ne.. a furt čekám na ty naušničky :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:

hanulko, teda to jsou tak krásný miminka a jak vám to spolu sluší... :dizzy_face: :dizzy_face: akorát nevím kdo je kdo :slight_smile:

nudle s mákem miluju,ale jen od mý babičky.. a na maku teď nějak ujíždím, prý je tam vápníknebo co, a asi jak kojím, tak ho potřebuju víc a mám chuť na mák.. alety nudle, jstemě úplně navadily, makovce užmě moc neba.. :sweat_smile:

jmis, to je divný, ale mě se taky všichni furt ptají jestli jí aspoň nedám čaj.. :angry: a rodičedobrý, když jsoujen na návštěvě :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay, četl romantiku od Bertrice Small - Rosamunda. :grinning:
A s tím čajem, když je kojená tak čaj nemusí, ale já mu občas k umělému mléku vnutím vodu, obzvláště když delší dobu pořvává nebo je vzhůru.
14. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel no tak to bude romantik :slight_smile: já vím, že nemusí, když jsou kojení, ale ta starší generace t omá nějak tak zažité a furt to vnucují :slight_smile:

holky tak tady je mega bouřka, blesky lítají úplně všude, dost krutý..
14. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - v rychlosti jsem to tu prolítla
Luzz když se nahatá bojí, zkus jí dát na bříško látkovku, nebo stačí vyslečený bodýčko, jen tak přehodit přes bříško - nám to vždycky zabralo

Jinak nám se asi udělala taky moučnivka - Matýsek v pohodě - ale Kubík má pusinku plnou bílejch fleků a navíc je pořád umrčenej a protivnej - to je nejspíš taky k tomu. Ale je zajímavý že Maťulda je v pohodě - protože já jim prsa u kojení střídám... :confused:

Hanulko - ahoj - broučátka jsou k sežrání a tobě to moc sluší :wink: :slight_smile:
14. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Luzzi, tchýňka bude babičkou už po šesté - má totiž dvě dcery a mého drahouše, takže jedna má 2 děti a druhá 3, rozptyl je od 1,5 roku do 11 :grinning: ale na naše první se moc těší, protože ten můj chlap je její první díťátko :grinning: :grinning: :grinning: a taky nám to trvalo, ona to se mnou celou tu dlouhou dobu se mnou prožívala :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko - ahojky, teda krásný dětičky máte, jsou strašně roztomilý a Vaneska má takový uvědomělý výraz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty taky vypadáš, jak když jsi ani nerodila :dizzy_face:

Tak holky dobrou noc přeju a ať ty vaši pokládci hezky chrndí :wink:
14. črc 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bre ranko :slight_smile:
mací
tak to je hezký,že to s váma takhle prožívala :sweat_smile: ,to moje tchýně ani neví,že jsme po ivf,páč se staví zásadně proti,prý je to proti přírodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vůbec...ona na ty děti moc není...a taky se jí nelíbí pozice babičky :sweat_smile:
jani
s tou plínou to funguje dobře,to máš pravdu :slight_smile: ,i ve vaně musí mít žínku na bříšku...je to prostě můj strašpitel :grinning:
jo a u nás měla moučnivku taky jen eliška a nějakým zázrakem ji nechytla i nelinka... :sweat_smile:
kay
fotky mám,jen je neumím zmenšit :angry: :pensive: musím počkat na jirku,vrátí se zítra v noci... :wink:
15. črc 2009 v 05:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já to jdu ještě zalomit :wink: holky po kojení hned vytuhly :slight_smile:
dneska jedly už o půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:,ale pily jen kolem pěti minut :angry:,možná měly žízeň,z toho horka ) a pak před pátou hltaly jak blázni a pořádně se napucly :grinning:
15. črc 2009 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko, tak Luky vydržel spát do jedný hodiny, takže 7 hodin bez jídla, ale jen 5,5 spánku. No a další budíček v půl páté a od té doby mě terorizuje. . . :confused: Snaží se teď usnout, ale moc mu to prdelce mojí malý nejde.
Mací, tak kdy už holka porodíš? :wink:
15. črc 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Dneska malej chrněl do půl 4, nádhera :grinning:
15. črc 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, to mu dáváš makový odvar???
Jo a už se nedivím, že se mi furt motá hlava. Mám tlak 105/65. Jsem přišla z endokrinologie domů za pět minut dvanáct než začala buřina a slejvák. By jsme asi jinak s Lukym v klokánce slušně zmokli.
15. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, to ne :grinning: ale večer chlastal asi 20 minut, tak to pak musel nějak vydat a vydal to spánkem :grinning: Ale muž ho ukládal později, tak kolem 22, takže to nebylo tak strašně dlouhý spaní :slight_smile:
15. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak to jo. Lekla jsem se, že takhle spal třeba od sedmi. :wink:
15. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek