• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
jmis, mlíko - tak to kdybych při pálení žáhy vypila, tak už pak i snad podpálím byt. :confused: A buď holka ráda, že to nemáš, mě trápí celé těhu kromě někdy kolem 15tt asi tak 6 týdnů ani to možná ne.
25. bře 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
mě až poslední 3,4 večery ...ale je to fakt hnusný...vždycky u toho valím oči z důlků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, mě to nemusíš popisovat. :grinning: Moje zkušenost je docela slušná, v noci držím krk a snažím se tu přežít. :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jdu připravit domčovi sváču a pití do školy :wink:
dnes ho odvezu autem... chce se pochlubit klukům novou károu,tak se dnes aspoň vyjímečně těší :grinning:
25. bře 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
no to tě lituju :frowning2:
mě to přepadlo teprve párkrát a jsem z toho hotová :sweat_smile:
25. bře 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no možná by stačilo kdyby jsi Domču před školou jen tak povozila tam a zpět a pak s ním zase jela domů. :grinning: Po tý škole i tak asi neprahne. :sweat_smile:
25. bře 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no teď si na to kápla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
to mě vážně pobavilo :sweat_smile:
to je přesný :grinning:
25. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No umím se docela vžít do mysli tvého dítěte, zkus mu to navrhnout! :grinning: Byť dneska není apríl. :sweat_smile:
25. bře 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky mizím, vezu do práce lístek na peníze. Původně jsem jet nechtěla, protože muž potřeboval auto a já nerada jezdím sockou, navíc už nemám tramvajenku na tenhle rok. Ale pojedu a projdu se po obchodech v centru, což při parkingu v Palladiu nedělám, protože se snažím být z práce rychle pryč, abych moc za parkování neplatila :grinning:
25. bře 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj - taky si říkám aby už nebyli obutý a nešli ze sálu po svejch :grinning: :grinning: :grinning:

Luzzi - Rennie můžeš, ale mě teda teď ke konci nezabíralo už ani to - hlavně na noc, a nebo když jsem to nechala moc rozjet. Ale co mi pomůže vždycky - je JEDLÁ SODA - půl lžičky do skleničky vody a vypít. Není to sice nic moc co se týče chuti ale zabírá to. :wink:
25. bře 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani,melí
vyzkouším COKOLIV!
25. bře 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta soda taky jde, ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale párkrát z nouze jsem ji už taky prubla. :sweat_smile:
25. bře 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
aspoň se ti tví malí dřevorubci budou hodit k těm našim dvoum tlusťoškám :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčinky, všechny zdravím....a držme se.... :slight_smile:
25. bře 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Žofíku, jak je mamino? :wink:
25. bře 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli - ono to zas není žádná hrůza - já si dávám fakt tak půl kávový lžičky na skleničku vody dá se to. Spíš mám pocit že když toho dám víc tak je to horší... ono je to pak vyloženě slaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janky, hlavně je to takový mýdlový. No jsem vždycky dávala přiměřeně . . . No a na jeden lok vypít, jinak by mě to asi zabilo. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ále Mel, ještě týden a končím v práci...už fakt to stačilo :grinning:
25. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že Janka se drží....36 TT :dizzy_face:
25. bře 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí, já 7x se vyspinkám a končím PN. No a Janky, to je mamina jak má být. Rovnou dvojčátka předškoláky tady porodí. :grinning:
25. bře 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co nožky máte nateklé? já teda fest..... :frowning2:
25. bře 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí nožky né, jen prsty na rukou. . . Hnus. :unamused:
25. bře 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se cejtíš Mel? já už jak hrošice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jak klub důchodců, ale až posledních 14 dní. . . Bolí mě třísla, včera začala levá kyčle. . . Bolí mě prsty na rukou. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holčiny,
teda fakt jak starý babky :grinning: ale mě už ty kyčle trochu pobolívají taky,ikdyž to není nic hrozného.. :slight_smile:

luzzi, s tou žáhou no měto chytá většinou večer a to mi pak stačí to mlíko, třeba dvě deci polotučnéhoho.. ale poáhá i když vypiješ trochu něčeho hodně studeného, nebo říkají nechat rozpustit kostku ledu v puse.. to je to stejné.. :slight_smile:

jani Ty jsi fakt držák, bude normálně rekordmanka :slight_smile:

žofi, mě natíkají i nohy i ruce, ale ruce teda víc a bolí.. :grinning:

jdu dneska s kamoškou ještě nakoupit pár drobností, tka uvidím jestli něcopořídím a pak už jen skáknu někde do lékárny a měla bych mít snad to důležité ze seznamu nachystané :slight_smile: tak se snad trochu uklidním :slight_smile:
25. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky kecalky, teda obdivuju, jak brzo jste vzhůru, já dnes vstávala po 8h, ale než se vykutám z koupelny,pak jdu zas do kuchyně poklidit binec a nachystat jídlo a pak teprve PC :grinning:

Janky, ty jsi teda držák, no a vidím, že tu brzy budeme mít první miminka :dizzy_face: to ani není možný jak to letí před chvíli jsme šly na ET a pomalu už budeme rodit :sweat_smile:

Jaké je u vás počasí, u nás ráno bílo, teď už to leze dolů a od rána krásně svítí sluníčko, ale teda ten sníh už je vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, u nás asi sníh roztál a teď docela svítí sluníčko.
25. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,
jdu vás pozdravit, občas na vás juknu, ale zatím ještě pracuju (poslední týden) tak nebyl moc čas..
Všem držim moc palce, už se nám to blíží..
Jo a mám v albu pokojíček, kdybyste chtěly nakouknout :slight_smile:
25. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
vyprala jsem potahy na autosedačky a na lehátka,ale teď mi to moc nejde navlíknout zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
no snad nebudu za blbce a nenechám to na jirku :angry:
a přitom dolů to šlo tak pěkně :sweat_smile:
25. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, dolů to jde vždycky líp než zpátky. . . . :grinning:
Annie, hezký pokojíček. Můžu jít k vám za miminko? :sweat_smile:
25. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek