Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

zofik
20. črc 2009

luzz dobrý 😀 😝 přímej zásah....

kay
20. črc 2009

tak jsme vás projela, ale nezvládnu reagovat..

holky dvojčatový, mimčajsou si faktpdobný 😀

žofi Vašík je nádhernej, teda to bříško nafouklý, chuděrka..

holky no tak to asi nemá cenu ani zkoušet ty lékárny, jedině nějakou známou.. ☹ tak se budu modlit abych ten teploměr nepotřebovala 🙂

luzzi, aha, tak já mám teda ty čaje prokoj. matky s jastřabinou.. ale je fakt,že jsme vyzkoušela 3 a tenhle poslední mi nejvíc chutná asi proto, že tma není fenykl a kmín 🙂 bléééé.. já bych řekla, že Stelinka už umí pěkně prdět..

artepi, Ty dáváš miminka normálně pod peřinku?
já si objednala ty fusáčky do postýlky aleještě se ani neozvali a já už to musím nějak řešit, Stelišák mi z té zavinky normálně vylízá nahoru a je pak zmrzlá.. 😒 hlavně v noci 🙂 a doufám, že se nebude dneska opakovat včerejší noc, vyklidilajsem z postýlky skoro všechny hračky.. 😀

a jdu teda mrknout na nějaký naušničky.. ještě jsem to nestihla.

kay
20. črc 2009

luzz s tím stříkancem 😀 já teda většinou postříkám Stelu, když zkouším jestli tam jako ještě něco je 🙂

kay
20. črc 2009

jo míšo a s tím ležením na břiše jsme to taky četla.. V porodce nám říkali, ať ležíme na řiše, že to pomáhá i rozjetí laktace,ale asi když to máš už rozejeté, tak to dobré není.. prý se tím vysílá signál do mozku, že už prsa tlačí, tím pádem jsou plná a laktace se zastavuje... Mě to tak tedafakt asi dělalo.. odté doby taky na břiše nelehám, ikdyžje to moje jediná blíbená poloha, ale těch pár měsíců to už vydržím.. Včerajsme byla už nadránem takvyřízená, že jsme věděla že se přetáčím na břicho ale nemohla jsem s tím absolutně nic udělat a vytuhla 😀

artep26
20. črc 2009

Tak jsem zas kojila, teď oba kousky 😉 tak snad mají plná bříška a budou spát.
Jdu do vany a honem spát, než zase budou vzhůru.
Luzz 😀 😀 😀 to teda musel Jirka koukat, co??
Mějte se a pa a dobrou 😀 😀 😀

luzza
autor
20. črc 2009

kay
já teda na břiše spím každou noc 😅 a mlíka je dost 😉 😅 tak si klidně udělej pohodlí 😉
artí
byl z toho hotovej 😀 😀 😅 😅

přeju všem klidnou noc bez pláče a bez prdíků 🙂 🙂 🙂 🙂 jdu taky zalehnout 🙂

jmisa
21. črc 2009

Ahoj.
Včera byl malej dost nevrlej večer. Asi kolem 20 dostal ještě najíst a pak nespal, tak jsem dala pleny do pračky a snažila se pofackovat byt, no a on si usmyslel, že bude ječet, no možná měl prdy, protože jsem dělala čínu a ujídala u toho hlávkový zelí 😀 😀 Tak jsem ho šoupla do šátku a tam se zklidnil, asi mu ta poloha skrčence, do který se dostal, dělala dobře a prděl hezky, to je fakt.
Tak jsme tak pověsili prádlo, pak přišel muž a vyndal ho ze šátku a od té doby neskutečnej jekot, jen pauza v době, kdy byl v kyblíku, tam zmlkne vždycky, tam se mu moc líbí a pak zase jekot, celý mazání, oblíkání atd. Pak si dal 25 minut kojení a vytuhnul až do půl 4, ale asi od 23, aby si někdo nemyslel, že spí od 20 😀, no to už byla klasická 10-15ti minutovka a další buzení bylo v půl 7, když odcházel muž do práce. Takže jsem se trochu vyspala.
Teď tam zase vykládá něco mantinelu 😀 😀

jmisa
21. črc 2009

Jinak tu mám obr hromadu žehlení, potřebuju převlíct postele a máme poradnu, tak se budu muset nějak zlidštit, ale s tou studenou vodou to je vopruuuuuz. Dneska asi pojedu znásilnit sprchu ke tchánům, jestli malej tyran dovolí 😀

Podpora kojení - kojící čaje už ani nepiju. Chlastám vodu, pak hodně fenyklovej čaj a meltu s mlíkem. Někdy si spíš udělám kontryhel. Na mlíku to zase žádnej efekt nemá, aspoň to nepozoruju.

luzza
autor
21. črc 2009

dobré ránko 🙂
tak my jsme baštili ve 3 h a pak v 7 h.. 🙂 jedna čubinka už chrápe a druhá tam škytá a čučí nepřítomně 😀

jmis
to je dobře,že se mu v šátku líbí 😅 ,buď ráda 🙂 a takovej ječící večer má občas každej 😀 jestli pak spal do půl 4,tak to mi přijde na jeho věk super 🙂 to se člověk i vyspí 😉

luzza
autor
21. črc 2009

jmis
s tím kojením...ono je asi fakt nejdůležitější,aby měl člověk hlavně dostatek tekutin 😉
s tou studenou vodou tě lituju 😖 je mi zima,jen tě čtu 😅

luzza
autor
21. črc 2009

tak holky už chrněj obě,tak já se jdu dospat 😉 🙂

jmisa
21. črc 2009

Luzz, no já jsem to tak neprožívala, stejně s tím jekotem moc nenadělám, ale muž z toho byl na prášky 😀 On pak malej přejde do ultrazvuku 😀
Občas naladí ultrazvuk ze spaní, když tlačí nějaký prd, tak si tak pomůže, te´d už jsem si zvykla, ale když to udělal zkraje, tak jsem hned koukala , co mu je. Teď se v noci ozve děsná několika vteřinová siréna a následuje obr prd a chrní dál, myslím, že se ani neprobere, jen si tak pomáhá 😀

m.e.l
21. črc 2009

Bré ranko,
tak Luky se probral před jedenáctou místo ve třičtvrtě na devět, se jaksi předtím uprotivoval do spánku řevem. No pak že v půl třetí hodlá jíst, tak jsem mu narvala dvakrát dudlíka a spal skoro do čtyř. Jelikož nechtěl pak usnout a já byla totálně nevyspalá, tak skončil s náma v posteli. 😝 Ještě tam chrní neřádek náš malej.

zofik
21. črc 2009

zdravím..

jmis jo prdy to je něco co?hlavně že to jde....my taky prdíme a občas i pěkně zapudíme místnost... 😕

jmisa
21. črc 2009

Zofik, no to je 🙂 Když mu ty pordy jdou, tak je to v pohodě, prostě prdí všichni, hroší, když se někdo vyprdět nemůže, to musí bejt děsný 😨

m.e.l
21. črc 2009

Hm, Luky se včera nechtěl vykadit přes den. A já ho v jedenáct po krmení dala do postýlky, on pořvával, šla jsem nahodit dudlík a . . . už jsem cejtila. Tak jsem si ho probudila ještě víc, než byl, ale to naštěstí usnul skoro hned.

zofik
21. črc 2009

no j mis nám to chvilku nešlo, takže vím přesně o čem je řeč...

jsem si vzpomněla jak to popisuješ 😵 ...i u nás se např.v noci začne klepat postýlka a nadskakovat peřinka a po chvíli kroucení a hlalolu se většinou ozve palba.... 😀

zofik
21. črc 2009

Mel my bychom měli kadit dneska, jsem zvědavá jak to půjde....

m.e.l
21. črc 2009

No Luky kadí normálně kolem poledne, ale včera nahodil do nočníčku (začala jsem s bezplenkovou metodou) jen prd, řev a čůrání.

zofik
21. črc 2009

áha 😉

jmisa
21. črc 2009

My kadíme furt 😀 Čím víc jí, tím víc kadí. Večer muž rozbaloval před koupáním a plenu měl posranou až na svrchní PUL kalhotky 😀 Tak si manža užil 😀

m.e.l
21. črc 2009

Míšo, no kojené děti kadí furt většinou, ale ty na UM spíše jednou denně, vyjímka je 2x. . . No to v noci bylo u nás taky až na kalhotky, to prostě jen plína nezvládla.

jmisa
21. črc 2009

No já si říkala, že už mu dám jen vícevrstvou do PUL, když budem za chvilku stejně koupat 😀 No ale pak jsem ho měla v šátku, tak možná i tím 😀 😀

luzza
autor
21. črc 2009

jmis
ty jejich míchaný vajíčka se často rozlejou všude 😅 😀

kay
21. črc 2009

holky ode dnešního rána jsem teta 😀 😵 synovec se jmenuje Denis, míry 3,22kg a 49 cm 🙂

jdu dočíst 🙂

kay
21. črc 2009

tak Stela kadí te´d tak 2x - 3x denně.. ale už na to má věk 😀

jinak jmis buď fakt ráda, že má malej rád šátek my, jsme to nějak nevychytali.. ☹

jo a dnešní noc podle mě super, měli jsme rekord - kojení naposledy v 19h a pak až v půl třetí 🙂 asi to bylo tím, že jsme ji kojila před koupáním a pak i po koupání, takže jsem do ní dostala víc jídla.. asi to tak budu dělat pořád 😀 😵

luzza
autor
21. črc 2009

kay
takže má steík bratrance?? 😅 to je hezký 😵

m.e.l
21. črc 2009

kay, gratuluji k tetičkovství. To mě asi nikdy nepotká. . . 😢

luzza
autor
21. črc 2009

melí
proč?? 😨 máš přece bráchu...

m.e.l
21. črc 2009

Luzz, jo jenže tomu je 32 a než nějakou holku osloví, tak půjde do důchodu. . . . 😕 Je nesmělej, ale léčí se . . .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru