Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

hanulka3112
25. bře 2009

Luzzi, jj dolů to jde vždycky dobře 😀 😀 😀 to znám jak máme v obyváku houpací křeslo, tak občas jak peru ten potah, tak dolů to jde jedna báseň a zpátky je to nadlouho 😀

Annie ahojik, jakpak se vede jsi tu nebyla teda dloooouho, jdu se juknout na ten pokojik 😉 🙂

hanulka3112
25. bře 2009

Anie, tak tomu říkám pokojíček 😵 to je fakt nádhera, krásně přichystané, teď už jen porodit 😉 🙂

macous
25. bře 2009

Ahoj holky,

Janka, tak to je super výkon, takhle hezky držet s dvojčátkáma a ještě takovýma pěkňoučkýma 😀 😀 já mám devátého test na cukrovku, tak na tebe budu kdyžtak intenzivně myslet 😉

Holky, to snad ani není možný, jak to všechno utíká, fakt mi přijde, že jsme si před chvilkou hlásily dvě čárečky a najednou se bude za pár týdnů rodit....zrovna já si teda ještě chvíli počkám, ale když uteklo 24tt, tak 16 uteče o to rychleji 😵
Mimochodem, stále nejsem schopná se rozhoupat pro kočík, docela se mi líbý ten nový X-lander, ale zase mi vadí, že nejde otočit sporťák
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6387-x-lander-xa-...

nebo přemýšlím o Muře 4, ale ta má zase atypickou zábranu u sporťáku.......fakt nevim, manža ze mě už kvete.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6216-maxi-cosi-mu...

Jinak u nás je zatím jasno a svítí sluníčko, ale zima a ráno byl poprašek sněhu, věřím, že jsou to poslední záchvěvy zimy, oni hlásí od pátku hezky, tak jsem na to zvědavá 😵 Já dneska jedu do práce na pokec, moc se mi tam teda nechce, ale už jsem to slíbila 😅

annie29
25. bře 2009

Mel klidne pojd bydlet 🙂 Ja tam taky rada chodim a ocumuju 🙂
Hanulko jojo, už je celkem připraveno. Teď mě čeká prací mánie 🙂

macous
25. bře 2009

Holky koukám, že už máte super připravené pokojíčky, u nás to bude zajímavé, protože, komoda na přebalování bude dole, nahoře nemáme v domečku koupelnu, a na noc jsem si koupila takovou tu desku na postýlku na které se mimi dobře přebalí, postýlka bude zatím v ložnici, kde mám i nově udělanou vestavěnou skříň, tak pokojíček přijde na řadu asi později 😔 , tak se můžu kochat alespoň těma vašima 😀

annie29
25. bře 2009

Nám se nevejde postýlka do ložnice 😠 Takže tam budeme mít košík na začátek. Máme mega košík, takže je až do 6 měsíců 🙂

m.e.l
25. bře 2009

Annie, to jste na tom jako my. Taky se nám postýlka nevejde do ložnice, takže budu já s Lukym v dětském pokoji, aspoň ze začátku.

zofik
25. bře 2009

holčinky taky se stěhuju pro začátek do dětského pokoje a uvidíme jak to bude vypadat...

grej
25. bře 2009

Ahoj holky,
tak jsem byla u toho doktora. Prý nic špatného nevidí, čípek sice změknul, ale zkrátil se jen o milimetr. Celkem má 3 centimetry, takže to je prý v normě... Zvýšil mi jen dávky magnesia (ze dvou denně na čtyři denně).

tak jsem ráda, že mě uklidnil.

kačka se otočila, tak jsem jí po dlouhý době viděla obličej. Fešanda 🙂

A prý bude asi větší, no po tatínkovi 😀

macous
25. bře 2009

tak to u nás je ložnice největším pokojem z celého domečku 🙂 takže startovací pozice v pohodě
teď si teda užiju nakupování věciček a s pokojíčkem se pobavím cca až bude prckovi půl roku, to bych ho ráda přestěhovala do pokojíčku, je hned naproti ložnici 🙂

hanulka3112
25. bře 2009

Tak k nám do ložnice by jsme taky nedali postýlku, natož tak dvě, takže malí budou už od začátku hajat v pokojíčku.
Anie, taky mě bude čekat prací mánie už jsem si koupila prášek 😉 🙂
Grej, tak hlavně, že je vše O.K vidím, že s čípkem jsem na tom ještě pořád dobře když ho mám 3.6cm a to tam mám dva mimísky 😉 🙂

hanulka3112
25. bře 2009

Mací, alespoň si s pokojíčkem budeš moct vyhrát ty, já musela furt do něčeho každého hnát, kdybych už měla po porodu udělám si vše sama, u nás v baráku jsem stejně skoro všechno malovala já...jinak jsem teda jak Anie pořád se do pokojíčku chodím kochat co bych tam ještě změnila 😀

hanulka3112
25. bře 2009

No nic jdu zkontrolovat troubu, mám tam pečáky ještě na to šoupnu česnek a jdu na to 😀

kay
25. bře 2009

ahoj holky, tak já jsem po nákupech úplně mrtvá.. ale koupila jsem ještě jednu deku, dvojeponožky a hlavně 3 čepičkya teploměr do vany 😀 z těch čepiček jsemměla už stíhu 🙂

annie, tak takový pokojíček byhc teda chtěla taky pro sebe 😀 takyse hlásím jako případ k adopci 😀

my budeme nejdřív v ložnici, ale pak se asi budu stěhovatpo vrchním patře podle toho kde budenejchladněji.. ☹ koupím nafukovačku, abych měla na čem spát a malá bude asi cestovat v košíku nebo cestovní postýlce, ještě uvidím.. ale malovat a tak budeme děcák až třeba na podzim..

greji, dobře, že kontroladopadladobře, prostě s emsuíš šetřit.. já dneska po těch nákupech bolestí břiocha už asi nevstynu.. chtěla jsem ještě žehlit ana to tEď nemám, tak jdu hodit nohy nahoru.

maci, s těma kočárkama nevím, vzhledově se mi víc líbí ta maxi cosi..

artep26
25. bře 2009

Ahojda holky,
v rychlosti vám jdu poreferovat jak plodovka ... nooooooo jasnééééééééééééé že vše OK 😀 😀 😀
Jsem šťastná jako blecha, chtěli mi říct i pohlaví, ale to jsem je samozřejmě zabrzdila a papíry pošlou doktorovi, takže ani nebudu muset nic schovávat 😵 😵 😵
Teď jsem dorazila z HK, venku je krásně a o půl 2 dorazí kamamarádka.
Tak pak dočtu ... pa pa pa 🙂 🙂 🙂

m.e.l
25. bře 2009

Arti to jsou super zprávičky, hele nemůže mi to ten tvůj doktor napsat co čekáš??? Že jsem hrozně zvědavá a zvědavostí asi prasknu??? 😅 😵

zofik
25. bře 2009

Artep já se dneska dokyho zeptám 😀

né neboj...to je zdravotnické tajemstv, já vím.... 🙂

m.e.l
25. bře 2009

Žofí tajemství netajemství, klepni doktora a pak nám pošeptáš výsledky, my to Artí nepovíme. 😉 😅

jankatr
25. bře 2009

Tak rekordmanka ze mě asi nebude - 38.tt končíme ať tak nebo tak 😉

Mací - a co tenhle? http://www.detskyraj.cz/zbozi/6143-dara-dorjan-... Teď mi dokonce kamoška říkala že na veletrhu v Brně představili jako novinku dvojčatovou verzi - škoda že ji neměli o 3 měsíce dřív - do toho bych šla. Ale teď už máme kočárek doma - tak už je to jedno. 😅

kay
25. bře 2009

artí no tak to jsou super zprávy x-D a já chci taky vědět co čekáte 😠

janko, takže za 14 dní nejpozději tu budeme mít první miminka 😨 😀 skvělé 🙂

hanulka3112
25. bře 2009

Uff konečně mám hotovo, dělala jsem mojemu rozpis kolik kam bude potřebovat letáků, hlavně, že už je tam nechával roznést loni, ale měl v tom absolutní bordel 😠 tak jsem se tady s tím hrála a jsem z toho pěkně utahaná 😠 no hlavně, že to už je, uložila jsem to do PC a až tam zas bude roznášet letáky, tak se to vytáhne, hlavně, že podniká už 6tým rokem, ale měl v tom totální bordel až teď já bo mě to už štve, jak každý rok něco hledá, tak se mu to snažím naházet do PC.

Artíku supeeer 😵 já už jsem teda zvědavá teď co budete mít, fakt vás obdivuju, že to vydržíte si to neříct.

jmisa
25. bře 2009

Tak jsem doma z výletu. Zase mám nějaké hadérky, myslím, že s bodyčkama končím, 56 mám asi 8, jestli dobře počítám a 62 asi 10, to by mohlo pro první dva tři měsíce stačit.
Koupila jsem v H&M i dvoje polodupačky v 56, aby pro první dobu něco bylo a pak už mám v 62 spíš tepláčky a tepláčky s laclem a budu dávat ponožky.

Akorát nevím, jestli je to dost nebo kolik toho tak mimčo může upotřebit za den. No pokud budu převlíkat po každým krmení, tak asi hodně, co 😀 😀

Tak ještě nějaký overálky na chrnění a s hadrama končím. Větší velikosti nenakupuju.

macous
25. bře 2009

Tak jsem tady z práce, ufff to bylo, každej čumendo na pupek, moc to nemusím 😅

Grej, tak to je dobře, že jste v pořádku, tak odpočívej, ono to bude dobrý 😉
Artepí, teda, teda, ty nás taky pěkně napínáš 😵 (já moc nemám co říkat) 😀

Janka, na ten jsem včera jukala přímo v kameném obchodě, měli jich tam více, je to takový trochu fórový řešení, třeba brzda vůbec nejde odbrzdit, musela jsem se k ní ohnout a zatáhnout růčo, bylo to u všech vystavených, tak to náhoda nebyla.... jinak se mi líbí, asi to ještě jednou objedu s mamkou, manžu by asi trefilo...

hanulka3112
25. bře 2009

Jmis, tak šup sem potom fotečky ať se můžeme pokochat 😉 🙂 já se chystám dokoupit ještě pár kousků v sobotu, přijede mi mamča umýt okna, takže ji pojedu vyzvednout na nádr a pak se s ní stavím do Tesca, včera jsem totiž vyložila věcičky a zjistila jsem, že nemám žádné dupajdy v 56. za to v 62. jich mám dost 😅 tak doufám, že tam něco bude jinak nakoupím jak pojedu za mamčou příští týden 😉

hanulka3112
25. bře 2009

Mací mě se líbí ten x-lander 😉 🙂

artep26
25. bře 2009

Tak čus jsem zase zde, kamarádka je už fuč, Andulka má úkoly napsaná a odjela koňařit 😀 😀 😀
Holky já jsem taky tak strašně zvědavá, kdybych bývala řekla, ať mi to pohlaví řeknou, nikdo by to kromě mě nevěděl, ale prostě to pro mě v tu chvíli nebylo rozhodující. Teď už mě bobky ze strachu přešly 😀 tak mě zase hlodá červík, že jsem si to měla dát říct. Ale neeeee ... budu mít taky překvápko 😝
Mac taky nevíte, nebo nechcete vědět??
Jmis já s věcičkama taky zatím skončila, pak kdyžtak dokoupím. Ale čeká mě drogerie, kočárek, povlečení, rychlozabálky ... no největší položky 😒 😒 😒
Janko řekli ti do 38tt a dost??

jmisa
25. bře 2009

A kolik toho máte na kusy v té 56 a 62?

artep26
25. bře 2009

Jmis ježiš to nevím, ale něco jo ... já toho mám dost po ségřiných dětech a po Aničce a že jsem to kupovala v sekáči, tak mě to tak nebolí ... Odhaduji tak 25x dupajdy, ca 8x overaly, 20x kabátek, bodýčka ca taky 25ks ... ale je to tak +/- 5 ks od každého, jak začne být hezky, tak začnu prát a počítat. Já čekala na ty výsledky, teď už mě nic nezastaví 😀 😀 😀

artep26
25. bře 2009

Jmis a neboj že budeš prďolu ze začátku 10x denně převlíkat ... dokud nejsou příkrmy a norm. jídlo tak je to v pohodě, max. se ti ublinkne nebo pokadí až mezi lopatky (na to byla expertka Anička) 😀 😀 😀
Já převlíkala na noc a na den (a samozřejmě když bylo potřeba, viz. výše ) ... 😉

jmisa
25. bře 2009

Artep, při mém štěstí bude blít a kadit furt a já budu furtz převlíkat 😀 Protože bude zadělanej jak jetel 😀

Tak to toho máš hodně, to jsem břídilka 😀

Hanulko, fotky už jsou v albu. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru