Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
25. srp 2009

Kay, já mám elastik MaM, ale ten už nekupuj, ten je pro počátek. Doporučila bych Ti právě Storcha přírodního, je nejměkčí a nepotřebuje dlouhého zanášení. Když o něj budeš pečovat, tak ho pak dobře prodáš. Nebo koukni na www.nosenideti.cz je tam bazar a tam se občas objevují.

jmisa
25. srp 2009

Jo a holky - Alex se sám otočil z bříška na záda 😵

kay
25. srp 2009

jmis, díky no koukám právě na tu stránku a nejvíc bych asi ten dydimos nebo toho storcha.. jaké máš plány Ty? a nevíš jaké jsou rozdíly v těch elastických a pevných šátcích? nemyslím materiálově, psíš jako prakticky..

fakt se přeotčil teda no to zírám 😀

jmisa
25. srp 2009

Kay, elastik je super na mimčo, které je lehké. ALe teď už začínám pociťovat, že dost péruje, kor když se Alex odtlačuje, že chce vidět. Jsou dobré, že ti odpustí nedostatky ve vázání.
Já se rozhoduju, jestli si koupím pevný šátek nebo Manducu příp. Ergo. Pokud budu kupovat šátek, tak Storcha. Nejsem zase takovej nosič, abych investovala do dydimose.

kay
25. srp 2009

jmis, no na nás je ta manduca ještě furt velká a Stela ještě nedá ty kolínka tak od sebe.. říkala jsme si, že bych to zkusila až jí bude tak třeba půl roku.. ale jestli si zvykne na šátek, tak klidně později.. no už jsme o tom něco početla a asi koupím toho storcha..

anitta
25. srp 2009

ahojky holčiny já doporučuji manducu jsem s ní moc spokojená 🙂

jmisa
25. srp 2009

Kay, ale Manduca má tu vložku na malé prcky.
Jinak v šátku, pokud nebude chtít být v kolíbce, ty nožičky musí být hodně do široka a podsazený zadeček - níž než kolínka, takže vlastně obdoba Manducy.

jmisa
25. srp 2009
kay
25. srp 2009

no jmis, my zkoušely manducu bez vložky, bo je prý na ni už velká.. nohy docela roztáhla ikdyž ne úplně tak jeměla na mě jako by skrčené.. ale ona ještě neudrží tak tu hlavičku, tak musí mít tu opěrku prodlouženou a to jí už zase vadí, že nic nevidí.. u toho šátku měla ty nožky stejně a taky ho musel mít jen po krk, pak už chtěla koukat a otáččet hlavu a vidět.. je to prý teď blbý období, přelomový tn 4. měsíc, že ještě někdy neudrží hlavu ale jsou už velcí na tu vložku. Musela byhc tak měsíc aspoň ještě počkat, ale já byhc chtěla nosit už teď.. aspoň třeb doma nebo na vycházku.. Stelinka není sice těžká, ale je to o ničem ji nosit v ruce, nic neudělám.. a v kočáře zase blbé cestování i do obchodu..

jinak kamošky jsou s manducou taky moc spokojené..

jmisa
25. srp 2009

Alex chce taky koukat, to znám, proto už nemůžu dělat kolíbky, musím ho mít na stojačky. Látku přes hlavu přetahuju až když usne.

kay
25. srp 2009

tak jdu do hoppendize nebo jak se to jmenu, přijde mi stejný jako storch, ale mají pěknější barvy.. no tak budu taky holt chvíli ještě držet hlavu, ale apsoň budu mít jednu ruku volnou 🙂 snad se jí v tom bude líbit.. v kolíbce se jí nelíbí už moc ani na ruce, akorát po jídle..

jankatr
25. srp 2009

Kay - já mám naštěstí ještě ten golfáč 🙂

kay
25. srp 2009

ajo a kluci už jsou na něj vlastně v pohodě velcí že? já se v těch kočárech ještě úplně nevyznám 🙂

tak jmis, objednala jsem tenhle model 🙂 http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_...

teda ale dalo mi to práci s erozhodnout 😀 až mě rozbolela hlava..

m.e.l
26. srp 2009

Bré ranko. 😝
My máme doma Manducu, ale teď ji moc nechci používat, když jsme s těma kyčlema dopadli tak že musíme znovu. Mám tudíž strach aby se něco nepokyčkalo. 😝 Nejlepší, že to máme zase 22.týho kyčle a 24.očkování, 26.ho jedeme na Moravu. 😝 To bude úžasných 7 dní. No vypadá to, že na Hexu žádná reakce nebude. 😵

jmisa
26. srp 2009

Ahoj všem.

Kay, Hopp je dobrej, jen trochu silnější než Storch.

Mel, Manduca nevadí, problém jsou klokanky.

jmisa
26. srp 2009

Já dneska jedu s Alexem a psékoj k našim, ale zase se vrátím, už takhle budu mít auto plný 😀 Ale s naším poserou a poblijou musím mít všechno v několikerém vydání. V tom prdelákově to nní jako v Praze - něco dojde a zaběhnu koupit.

jmisa
26. srp 2009

Kay, já jsem zamilovaná do Zara šátků
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?skupina_id=2... 😵

luzza
autor
26. srp 2009

ahoj holky 🙂
dnes nás čeká kontrola kyčlí,tak doufám,že bude vše ok 🙂
holky dnes v noci krásně chrupkaly,tak snad jim to vydrží i nadále 😀
u nás je celkem teplo,ale sluníčko nikde 😕 ale mě to teda nevadí 😉

kay
26. srp 2009

dobré ráno..

Stela si nějak přehodila kojící noční režim - chce pít už ve tři.. a to mě teda dere :-d sice pak spí cca do půl sedmé, ale spánek 5 hodiny v kuse mi chybí.. proto sem ji dneska ignorovala až do 9:30 😀 teda s kojením samo a s tím že jsme si vykládaly v postely a pak jsme ji šupla do postýlky ať si vykládá s medvídkama.. 🙂

jmis, jaký prdelákov?! 😠 no jo Pražáci co? 🙂
ty zara šátky jsou moc pěkné.. 🙂 já to i v té prodejně zkoušela s docela pevným šátkem, tak mi ani neva, že bude silnější.. a navíc léto už dlouho nebude, tak snad ho ještě užijeme. jediný strah mám, aby se v tom líbilo i Stele 😅 já to mám pěkně naplánováno, ale realita může být jiná 😀 to už by mě M. asipřetrhnul 😀

mel, no já myslím, můj osob názor, že ty kyčle můžete mít horší kvůli BKM... 😕

luzzi, tak držíme pěsti, ale já myslím, že už jsou holky šikovné a kyčličky budou mít v pořádku. U nás je teda vedro a slunce, ale večer máají přijít bouřky.. ikdyž to už říkali tolikrát a kde nic tu nic.. 😀

luzza
autor
26. srp 2009

kay
co je to BKM??

imiska24
26. srp 2009

Ahoj holky, 🙂
tak jsme po tom odběru plodovky,nevíte jak dlouho trvá než se ta ranka po vpichu zacelí?

kay
26. srp 2009

luzzi, bezplenková komunikační metoda..

ahoj imisko, nebyla jsme na plodovce ale dělali mi punkci břicha - všechny ranky se mi zahojili skoro hned a jedna byla potvora otevřená asi 5 dní ☹ ale odpočívej a uvidíš, myslím, že by se to mělo zahojit opravdu rychle.. to by spíš věděla luzzka jako zdravotnice.. 🙂

m.e.l
26. srp 2009

imisko, tak ať jsou brzy dobré výsledky.
kay, bkm nemá nic společného s kyčlema a horší je Luky nemá, teď jsem mluvila se dvěma maminama a u téhle doktorky tak dopadnou všechny děti. 😝

kay
26. srp 2009

mel no nevím, myslím, že když dítko plíny nenosí, tak se kyčle můžou trochu zhoršit, přece jen to působí aspoň trochu.. ale dobře že je má Lukyn v pořádku a že je to jen doktorkou.. 🙂

m.e.l
26. srp 2009

kay, Luky plínky nosí!!!!! Jen ho odchytávám na kaku a občas na nějaké to čůrání, ale jinak je stále v látkových plenách kromě času kdy jsme po doktorech a na návštěvách, to má pak papírovky.

kay
26. srp 2009

aha, tak to jo.. 🙂

m.e.l
26. srp 2009

kay, bez plen ani ránu, to bych fakt nedala. 😉

luzza
autor
26. srp 2009

tak my jsme na kyčlích dopadli takto :
Eliška kyčle Ia a má dokonce už obě jadýrka...
Nelík kyčle Ia a ale má pouze jedno jadýrko,takže musí na noc dále používat abdukční kalhotky,tak nám předepsali větší...kdyby je neměla,mohly by se jádra vyvíjet nesouměrně....

macous
26. srp 2009

Ahoj holky,
moc jsem teda nedočetla, malej béká v obýváku, poslední dva dny pobrekává od rána do večera, alespoň ty noci, že zůstaly bez pláče 😅

Jinak zítra mám už kontrolu na gyndě po šestinedělí, tak jsem zvědavá 😵
A na kyčle jsem ještě zvědavější, doufám, že to bude v pořádku, já tu plenku navíc dávám jen na noc, malej se v tom jinak přes den děsně kroutil a plakal ještě víc...... 😒

tak já zase letím, pa pa.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru