Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
15. zář 2009

Ahoj, od rána jsme byli venku.

Imis, záleží, jakej chceš kočár, ten trvá nejdýl, pokud tedy nechceš něco, co je běžně skladem i barvu, co třeba maj na prodejně apod. Já na kočár čekala 12 týdnů, ale Teutonie je extrém 😀

Jinak ty prášky jsou víceméně to stejné, já peru nejvíc v persilu sensitive. Ale třeba po spešl pro děti - Batole - měl Alex vyrážku.
Lovela je na prd, nic nevypere.

imiska24
15. zář 2009

Ono ty probdělý noci,já jsem pak jak zmlácenej pes 😀

Já normálně peru v Perwolu gel a na bílé prádlo mám Persil.
Kočárek chci bugaboo cameleon,psala jsem do prodejny e-mail,jaká je čekací doba,ale nikdo mi neodpověděl 😠
Jmis,v kolikátým tt jsis kočár objednávala?

jmisa
15. zář 2009

Imis, někdy ve 24tt nebo tak nějak, jsem se furt nemohla rozhodnout jakou barvu 😀

jmisa
15. zář 2009

jo a Mel, gratuluju k zoubku, to budou nový šaty, co? 😀

m.e.l
15. zář 2009

Míšo, dík za gratulaci - nový šaty, prej na co když bude zima, tak prej spíš bundu. 😀 Nic mládě se vzbudilo, najedlo tak jdeme konečně ven.

luzza
autor
15. zář 2009

melíku
prosvítá,nebo lžičkou už cinká?? 😅 😅
nelince prosvítá zub už týden...strašlivě slintá hustý táhlý kšandy...pěst furt v puse a u toho vrčí...nenapadlo mě,že to bude zub,ale sestřička na rehabce nám to řekla 😅 😅 takže jí každý den oťukávám,ale zatím nic 😕 😕 Dominátor měl první zub v 5 měsících a to se mi zdálo brzo 😀 😀

luzza
autor
15. zář 2009

jinak já peru holkám od začátku v Lovele a jsem spokojená 🙂

luzza
autor
15. zář 2009

jinak trávíme celé odpoledne venku,takže nestíhám net 😀 😀 a dopoledne pak honím praní,žehlení,úklid 😅 😅 a občas to ani nedohoním 😀

luzza
autor
15. zář 2009

Kay
my jdeme na čtyřměsíční v pátek..tak jsem zvědavá,kolik holky budou vážit 😕 a hlavně se bojím té reakce po druhé HEXE ☹ doufám,že už je stelíkovi líp...

jmisa
15. zář 2009

Takhle Alex čeká na koupání pod dozorem statného ošetřovatele 😀
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/#...

luzza
autor
15. zář 2009

jmis
to je krása 😀 😀 😀 myslím,že by psice měla mít nějakou tu uniformu 😀 😀 😀

kay
15. zář 2009

luzzi, teda to je taky brzo, ikdyž prý se zuby klubou od 4 měsíců.. já se každý den koukám Stelince do pusy a nic 🙂 ani neprosvítá.. nelinka je teda fakt dobrá .. aby Tě za chvíli neokusovala 🙂 no co, do kud nebude S. mít zub, bude to moje miminko, pak už to bude velká holka 🙂
už je jí líp, teď večer měla už jenom 37,8 po odečtu.. tak už jsem jí nic nedávala.. snad to holky zvládnou bez teplotky.. ikdyž zase na druhou stranu spala se mnou do desíti a vůbec celý den hodně spala, tak jsme si odpočinula.. 😅

jmis no pěkná hlídačka.. mám taky pár takových fotek s bertíkem.. 🙂 je dobře že si alex zvyká už od malička.. 🙂
stelinka už bertíka najde očima podle jména a když utíká tak se v náručí celá "rozplave" jako by chtěla utíkat s ním.. 🙂

luzzi a dáváš nelince brindáček? na to slintání? Stelouch teda slintá furt, ale já na to nějak prdím 😅

m.e.l
15. zář 2009

Luzz, Luky slintá už od konce šestinedělí, teď teda zvýšil "výdej" slin, takže mu protýkají dudlíkem. 😀

m.e.l
15. zář 2009

Jo a teda do zubu mu fakt necinkám, nechávám ho chuděrku bejt, má teď špatné noci.

jankatr
15. zář 2009

ahojky - jen nakukuju - dočítat nebudu - to vzdávám. PC máme pořád ještě ve stavu K.O. 🙄
Koukám že už se tu objevují první zoubky - to teda brzo 🙂 - ještě že nekojíš Mel.

Mates si taky pořád cpe ručičky do pusy a všechno co najde kolem - ale zatím se mi nezdá že by tam něco lezlo.

luzza
autor
15. zář 2009

melíku
zuby se normálně zjišťujou druhou stranou lžičky 😉 jemně se s ní přejede po dásničce a pokud je tam zub,zcela určitě to cinkne 😉 nelča ho má zatím pod povrchem,nic necinká 😅 a když jí přejíždím lžičkou po dásni,tak se jí to líbí..i když jí masíruju prstem nebo i tím umělým špendlíkem..dělá jim to dobře na tu nalitou dáseň 🙂

kay
bez bryndáčku teď ani ránu!!! má pak úplně mokrý bodyčko 😝 😝 doslova se to z ní leje 😝
no a tý hexy se fakt bojím 😒

imiska24
15. zář 2009

Jmiso,tak to je fakt úžasná fotka!!!!To se jen tak nevidí,většinou jsou to pěkný žárlivky ti psi.
Koukám že máš krásný lehátko,kdybys chtěla prodávat,mám zájem 😎

Melíku,Luky si teda pospíšil,zrovna jsem dočetla článek o prvních zubech,a prý se prořezávaj cca v 6měsíci 😀
Luky je prostě šikula

luzza
autor
15. zář 2009

holky
tak nelinka už byla potřetí vzhůru ☹ ☹ vždycky hrozně pláče a trhá sebou ☹ doufám,že to je jen ten zoubek 😒
musím jí chovat a ona za chvilku usne... ach jo ☹

kay
15. zář 2009

luzzi jejda, no snad to bude ten zub..ale jestli to takhle bude mít u všech 28mi nebo kolikati tak nevím 😅
snad se to v noci zlepší a bude spát.

mě ten brindák nějak nenapadl, ale je fakt že někdy je Stelinka úplně proslintaná.. ikdyž jak pase, tak většinou plína pod ní.. mámk jen jeden tak to asi nebudu zatím řešit..

m.e.l
16. zář 2009

Bré ranko,
Luzz vítej mezi zubákama - Luky už pořádně nespal pátou noc a my taky ne, už vlastně od nedělní noci máme postýlku narvanou v ložnici. Ale vypadá to, že už je snad prořízlý tak by mohl už být klid. 😵

jmisa
16. zář 2009

Ahoj

Imis, no jednou prodávat budu, ale to už budeš mít prcka na světě 🙂

Alex začal kašlat, teplou nemá,ale z nosu mu odsaju už i tekutou rýmu, tedy z jedné dírky, vždy se mu pak uleví, ale musím už tak 3x za den, pak mu tam pokaždý stříknu kapičky. Zatím k dr. nepůjdu, aby si neřekla, že bláznivá stará prvomatka 😀 Ale jestli se to do pátku nezlepší, tak tam asi dojdu, nerada bych s ním na pohotovost. 😖

m.e.l
16. zář 2009

Míšo, pokud nemá teplotku tak myslím že fakt je doktorka zbytečná, ale kdyby kašel přetrvával tak asi bych šla. Je možný že je jen zahleněný z té rýmičku, chudáček malej v takovém věku "umírat" na chlapskou nemoc na 7 písmen. 😉

jmisa
16. zář 2009

No právě, rýma mi neva, ale ten kašlík, aby mu to někde nesedlo níž. Tak třeba, aby si ho poslechla.

Ale jinak si vejská v postýlce, takže tam strašně mu není.

luzza
autor
16. zář 2009

ahoj holky
jsem K.O. 😖 😖 naše hodná spavá nelinka byla každou chvíli vzhůru a doslova ječela 😢 😢 😢 teď to asi dospává 😢 😢 melíku,chceš říct,že budou další noci následovat?? 😨 🤐 🤐 🤐

jmis
chudák alex.. 😒 ale asi odkašlává tu rýmičku,tak snad to bude brzy ok 😉

jmisa
16. zář 2009

Jsme byli venku, vzala jsem Alexe do šátku a vyrazili jsme s psicí do biokoridoru Botič, bylo krásně, měla jsem si vzít kraťasy a triko s krátkým, teklo ze mě jako z vola, hlavně v batohu jsem měla ještě mikinu 😀
Když jsme došli na rozcestí, tak jsem si říkala, že už se vrátíme dom, v sadu se mi zdálo, že vidím nějakýho psa, myslela jsem si ovšem, že tam páníček někde trůní na wecku 😀 tak jsem zvolila jinou cestu (jsou 4 možnosti), jenže asi po 100 metrech mi ztuhla krev v žilách a jestli úlekem nepřijdu o mlíko, tak už nikdy. Naproti nám na cestě stál skoro černej pes, vypadal jako kříženec pitbula, psice byla asi 20 metrů přede mnou a čuměla na psa s nataženým ocasem, ušima staženýma dozadu. Tak jsem zařvala "ke mně", otočila se, udělala pár kroků a zase se zastavila čuměla na psa, na druhé zavolání přišla až ke mně, tak jsem pomalu couvala a jí jsem nabádala, že má jít, no nechtělo se jí, asi nás chtěla chránit nebo co, nejsem na to u ní zvyklá, takže jsem jí popadla za kůži na krku a couvajíc táhla ještě jí. Na rozcestí jsem zkusila další cestu, ale pes se zjevil zase proti nám, když to udělal i na poslední možnosti, vzdala jsem to a volala manžela, že sedíme tam a tam na mezi a že musí psici vyzvednout. Přijel za chvíli, psice se vezla autem a já s Alexem v šátku šla nad sadem po poli pěšo, pes nás chvilku sledoval, všimla jsem si ho ve křoví, ale lidi ho evidentně nezajímaj. A nejspíš mu tam vlezla jiná kořist.

m.e.l
16. zář 2009

Teda Míšo, ty máš ale zážitky. 😒 Já bych se asi pos*, tohle se nám stalo ve Veltruském zámku, furt za náma velkej pes, tchánovci z toho měli srandu, že jsem chtěla jít pryč a volat policajty, ale ono to žádná prča není pro člověka který byl psem už napaden. Ke všemu si všichni mysleli, že ten otravující pes je náš.

jmisa
16. zář 2009

Volat policajty je k ničemu. Kolegyně volala policajty, že u nich běhá pes, sama má taky psa, tak ho chtěla zachránit. Přijeli a řekli, že až psa chytí, že jim má dát vědět. Jo tady to nefunguje jako třeba v Anglii.

Já se bála o psici o nás snad ani ne.

m.e.l
16. zář 2009

No já mám dneska strach hlavně o malýho a ještě hůř bude až začne chodit, takže pořídím pepřák a jakmile se nějaký pes bez vodítka přiblíží tak to má jistý, pokud nebude páníček v závěsu. Je mi líto, ale holt to napadení psem ve mě je, i když to nebylo nic katastrofálního.

jmisa
16. zář 2009

No tak na pepřák bacha, aby místo psa nedostal zásah do očí malej. Ono se na rychlo těžko zjiš´tuje směr větru.

m.e.l
16. zář 2009

Míšo, no tak vymyslím něco jiného, ale rozhodně prostě nebudu čekat až ho pes napadne, budou to muset konečně majitelé psů pochopit, bohužel pes za "blbého" páníčka nemůže. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru