Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
16. zář 2009

Mel, no je jasný, že k tomu přistupuješ jinak, když Tě pes napadl, ale v 99% stačí, když zastoupíš psovi cestu a on se otočí a jde pryč. 😉

m.e.l
16. zář 2009

Míšo, jo to je možný, ale prostě já to bohužel fakt vidím jinak. A už jsem i měla konflikt s paníčkem, který měl na jezdících schodech v metru psa bez vodítka, páníček někde vzadu a pes se mi zamotal pod nohy a málem mě shodil. Pak jsem o chudáka psa ještě nakopla při sestupu ze schodů, načež páníček - Zase ten blbej pes co? Měla jsem sto chutí odpovědět - ne pes, ale páníček.

jmisa
16. zář 2009

Mel, no to já spíš myslela, jako první pomoc, protože v Praze se setkání se psem nevyhneš, to bys musela chodit jen na dětský hřiště.

m.e.l
16. zář 2009

Míšo, občas i na tom dětském hřišti máš smůlu. No snad jednou nebudu muset bránit své dítě před psem, ale obávám se že do konfliktu se i občas dostanu. Mimo téma - jedna ženská v autobuse dneska nechápala, když jí pán říkal, že si nemá sedat na ty sklopné sedačky, že tam patří kočárek, takže jsem ji s gustem téměř přejela nohy.

jmisa
16. zář 2009

No mě fascinujou lidi, co si ty sedačky chtěl sklopit, ikdyž kočáry jsou tam tři 😕

kay
16. zář 2009

ahojte 🙂

luzzi, doufám, že jsi se s holkama aspoň trochu přes den vyspala, ikdyž asi moc ne že 😅 teda snad už bude nelinka spinkat dobře..

jmis, teda fakt blbej zážitek, nám se něco podobného stalo v chorvatsku, šlijsme po mo molu klikatý cesty, i s Bertíkem a najednou proti nám nějakej podrvraťák a začal po bertovi vyjíždět, hnal nás docela kvapem ceou cestu zpátky až na chodník.. měla jsem pěkně stažený půlky a to tam byl i M.

Mel, myslím, že až bude Lukyn chodit, bude nejlepší ho naučit jak se ke psům chovat a vůbec zvířatům a když nějakého potkáte, a budeš cítit problém, tak stejně čapneš lukynka do náruče 🙂 je pravda, že ldii s některýma psama jsou dost ignoranti, ale podle mě je taky důležité dítě naučit co si ke psovi může a nemůže dovolit, obzvlášť k cizímu. Nemyslím budovat strach (taky mě kousli asi 3 psi a občas se některých bojím), ale respekt.

jinak my byly dneska nakupovat oblčení, docela jsme to zvládly, máme další bodyčka s dlouhým rukávem a tepláčky a super čepičku na zimu a rukavičky a mikinky 🙂 a pak jsme jeli k Martinové babičce.. nejdřív teda e se stavíme k nim domů.. no moje nervy, nejdřív jsem řekla, že tam nejdu, že tam bude zahuleno.. tak s eM. naštval samo.. pak jsem teda před barákem polevila ařekla, že ji tam aspoň nakojím a normálně vlezem na chodbu a přítel tchýně hlásí, moc ke mě nechoďte..a huhlal.. říkám, jestli je nemocnej - ne nemocnej ale nachlazenej, má rýmu a trocju kašle.. tak jsem se zas s autosedačkou otočila na obrtlíku a šla do auta.. 😠 moje nervy.. oni fakt nemůžou říct, nechoďte sem, ať to malá nelapne.. jim je to asi jedno.. no a pak storka s naušnicema - už jsme byliu babičky a najednou tchýně zjistila že má stela naušnice.. tak na mě vyjela že jsme se přece domluvily, že jí je koupí ona.. říkám, že ne. A ona že jo, že já jsem jí tehdy řekla, že nad tím ještě nepřemýšlím a byla jako dost hustá. Tak jsem se nedala, a připomněla jí, že mi řekla doslova, že já si je samozřejmě vyberu a ona je zaplatí.. tak sklapla.. ale zas mě nasrala.. pak se ptala kolik nám teda dluží a na to jsme jí řekla, že jsem to zaplatila z peněz co nám dali. a to už se tvářila úplně.. 😀 ale já si ulevila.

kay
16. zář 2009

jo a dostala jsem předčasný dárek k narozkám - videokameru, tak si má dneska M. s čím hrát 😀 už se těším, až budu kamerovat Stelika.. ikdyž ona jak uvidí objektiv, tak nic nedělá 😅

jankatr
16. zář 2009

Ahojte - moc prosíme dejte nám svůj hlásek :o) :o) (desítka je nejvíc ;o) - tak kdyby se vám fotečka líbila...)

http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8966

grej
16. zář 2009

Ahoj holky, jen v rychlosti. Jsme zase na chalupě. Dnes jsme se jen vrátili kvůli bráchový promoci, ale zítra zas frčíme. Ale v neděli se snad vrátíme a už tam nepojedem. Jak je zima, tak je to tam naprd.

JInak u nás všechno dobrý, Kačka v noci super spí a přes den už jsem si zvykla. Jen to kakání furt naprd.
V pátek jsme byli na náušnicích, tak se tam doslova posrala a zasmradila celou čekárnu, ale od té doby zas nic. A to dávám už přes týden to projímadlo... Tak uvidíme.

Náušnice super, moc jí sluší, jen to má pořád zarudlý, tak snad to brzy přejde.

Mějte se, snad už tu budu příští týden víc. Papapa

grej
16. zář 2009

Jo a na posledním měření jsme měli ve 4. měsíci 64 cm a 7680g, takže zase za poslení měsíc přibralaa 1130g 😅

A zjsitila jsem, že přibírá když je jen kojená stsesjně jako když jsem jí občas vrzla místo večerního kojení nutrilon. Takže to, že tak přibírá, fakt v nutrilonu nebylo 😉

grej
17. zář 2009

takže já už fakt nikdy kačku chválit nebudu.
Dneska to spaní naprd. Přes den skoro nic a v večer usnula asi až v jedenáct. V půl třetí vzhůru. Tak jí nakiojím, dám do postele. A nic. Je pět a ona je čilá jako by prospala celý den. Povídá si tu se mnou, mrská sebou a spát fakt ne. Jenže když jí dám do postele, tak za chvíli řve a budí manžela. Tak s ní chodím po bytě, chvíli jí dávám do kočáru, chvíli do košíku, chvíli na ruce...

A už jsem vzteklájak blázen. Já šla spát o půlnoci. Jsem totálně vyřízená. A to mám dopoledne řídit sto kilometrů. Fakt bezva. To by mě zajímalo, co jí tak nakoplo 🙂

m.e.l
17. zář 2009

Bré ráno grej. 😀

jmisa
17. zář 2009

Ahoj všem.
Tak Alex si dneska rozpůlil noc, usnul v půl 8 a v půl 2 se probudil, chudinka určitě rýmou, musela jsem mu vyluxovat nos, ak jsem nakojili a spali až do půl 7, teď je v postýlce, ale nespí, slyším jak tam "hovoří" k spolubydlícím 😀

Grej, já četla (už nevím kde), že je omyl, když si myslíme, že dítě, které nespí ve dne, bude líp spát v noci, že jsou spíš pak tak přetažení, že prostě neusnou. Je to pak chronická únava.

m.e.l
17. zář 2009

Bré ranko Míšo, teda já nejsem dítě, ale chronickou únavu mám taky. 😀 Mě ty Lukyho zuby odrovnaj.

jmisa
17. zář 2009

No já když se vzbudí jednou za noc, tak to jde 😀 Musím tu poklidit, je to tu jak po výbuchu. Když já s ním furt někde lítám a pak tak od pěti je do koupání už protivnej, to už nic neudělám, maximálně vyžehlím, protože chce moji pozornost.

m.e.l
17. zář 2009

Míšo, bych měla taky něco dělat, ale nemám sílu. 😒

jmisa
17. zář 2009

No já zase nemám chuť 😀

m.e.l
17. zář 2009

No to je ta další věc, která mi brání. 😀 😅

jmisa
17. zář 2009

Jdu se nad sebou zamyslet do sprchy 😀 Umyju si vlasy a pak uvidíme 😀

m.e.l
17. zář 2009

Tak já už se zamyslela a mám ty pitomé cíchy vyžehlený. 😀 Takže už jen zbývá vymyslet večeři a postarat se o teroristu. 😵

m.e.l
17. zář 2009

Tak 19.10. jdeme na vítání občánků, v 17,00 to je ideální doba kdy je Lukýs na 100% úžasně protivnej a řve jako tur. 😀 😵

zofik
17. zář 2009

ahojda...

mel a jmis, s vámi je sranda 😀

m.e.l
17. zář 2009

Žofí, jsme rády, že Tě můžeme pobavit. 😉

kay
17. zář 2009

ahojte,

no tak stela si začla noc mega krátit, takže vstávačka kolem půl třetí a do tří jsem se snaila ji přemluvit aby spala.. ve tři kojení a pak o půl šesté a od té doby už nespala.. já už jsme byla docela grogy, jako Grej jsem šla spát kolem půlnoci.. pak jsme si teda schruply dvě hodinky takže jsme se docela dospala.. Možná to bylo tím burčákem co jsme si večer dala 😅 ale měla jsme ho i předevčírem a to spinkala pěkně.. ☹

grej, no příště nechval, taky když mám pocit že to jde odbře se něco podělá 😀 jako zrovn teď 😀 jsem si říkala jak pěkně usíná a začla řvát.. takže se mějte 😀

jmisa
17. zář 2009
grej
17. zář 2009

Jmis, já vím, že to jak spí ve dne nic neznamená. Kačka celkově přes den moc nespí, takže v pohodě. Ale spíš jsem myslela, že nespala nijak extrémně moc, aby byla vyspalá. Protoe ona se v ty tři ráno fakt tvářila jako že je deset dopoledne 😉

Už jsme na chalupě a kupodivu jsem zprovoznila net. Mám ale omezený kilobajty, takže stejně nic moc. Kačka zas nespala celý dopoledne, řvala už únavou ale ne a ne zabrat. Konečně se mi jí podařilo ukonejšit a už hodinu chrní. Tak si lebedim 😉

grej
17. zář 2009

Já už to opravdu nebudu komentovat. Už je zase vzhůru :D

m.e.l
17. zář 2009

grej, Kačka to je prostě něco. 😉 Hele druhé určo bude hodnější. 😵
Míšo, Alex když se směje tak má pusu od ucha k uchu. 😅

luzza
autor
17. zář 2009

ahoj holky...
Dominikovi upadl NTB a je v pr...
takže zatím moc nemůžu na net...
zatím pa ☹

m.e.l
18. zář 2009

Bré ranko,
Luzz teda nemáte vy s tím NTB nějakou smůlu. 😝 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru