• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Bré ranko,
no u nás bude asi pohroma a chvíli. :dizzy_face:
27. říj 2009 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, jak často cvičíš?
Já mám cvičit 5x za den a nevím, jak to tam našlapu, to bych musela být furt doma :grinning: Protože zase večer už se cvičit nemá.
27. říj 2009 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no reflexní máme 3x denně, ale to další ani snad nevím. . . Snažím se aspoň 3x což je problém, aby to nebylo hned po jídle , protože pak blindí a zase když je utahanej, tak mi nechce pást koníčky, takže ho můžu lákat na co chci, aby šahal levou rukou po hračkách.
27. říj 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no tak 3x za den to bych i stihla, ale my máme 4 minuty 5x za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: 2 minuty na každou stranu.
27. říj 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no jelikož má Luky 2 cviky na bříšku - míč a podložka, a pak jeden cvik na obě strany na míči na boku, a pak přetáčení. . . Plus reflexko 3x denně po 20ti vteřinách 2x po jedné straně. . . Takže ani nevím jak dlouho vlastně cvičíme.
27. říj 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke všemu nevím co si to teď navykl, ale pro změnu častěji čučí na levou stranu než na pravou. :confused:
27. říj 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, a nemá na tu stranu třeba světlo v postýlce? Nebo nějaký podnět?

Koupila si už to krtečkový puzzle na zem?
27. říj 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, v postýlce to má vše spíše na pravou stranu, za to teď v ohrádce má spíše věci na levou. No holt ho budu otáčet v ohrádce naopak. JJ krtečkový puzzle už máme doma připravený pro Ježíška.
27. říj 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde si ho koupila? A jsou ty části uvnitř čtverců vyndávací? nebo ni?
27. říj 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U krtečka vyndavací nejsou, koupil mi je brácha na Novodvorské plazza v HM studiu - prodejna výrobce.
27. říj 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tam bych mohla zajet. Kolik to stálo? A jsou to 30*30? A kolik jich tam je?

Já koupila na zem puzzle a ono to má vyndávací vnitřky. Zatím to neva, Alex to neumí, ale časem by to mohl být problém, aby to nespolkl.
27. říj 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, je to 30x30, je jich tam tuším 8 a stály něco kolem 499 Kč či nějak tak, přesně už nevím. Kouknu zda to není napsaný na obalu. Brácha mi toho koupil víc - jiná puzzlata, i s vyndavacíma vnitřkama, ale ty jsou dost velké kousky, tak to ani v budoucnu nemá šanci spolknout.
27. říj 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
By mě zajímalo, proč jich tam není 9, aby z toho šel uděla čtverec :grinning:
27. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak to se mě neptej. To máme to třetí puzzle, má 9 kousků na doplnění těhle dvou krtečkových, aby z toho měl velkej koberec v dětském pokoji. Píšou teda u toho krtečka že obsahuje malé částice - no nevím, já je nevidím, rozebíratelný totiž fakt není. :grinning: Jo a opravdu stálo 499.
27. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to naše má částí zase 10 :grinning: takže tu jednu mám stranou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay no s těma fotkama je to mazec :confounded:
Jmis tak vidím, že nejsem sama komu píše nějaká mišuge, no nebudu si ji všímat a snad dá pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky už víte co mylým na Vánoce? Já šmejdím po netu a okukuju, líbí se mi takové houpací zvířátka, sice jsou myslím až od 10měs, ale jsou moc pěkné hodím odkaz:wink:
27. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si ještě přečetla IP a ta mišuge mi napsala, že si zítra bude dávat fotky svojich mazlíčků do alba, tak jsem ji jen odvětila, jen aby si je od někoho neokopírovala :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ach jo někdo je fakt mimo, beru, že holkám kterým se nedaří IVFko už jim může hrabat(já do toho taky neměla daleko) ale když měla napsanou v profilu holčičku, tak nevím proč si ji smazala...? :confounded:
27. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, to asi neřeš, prostě někomu fakt asi hrabe.. nebo chce být jen zajímavá.. třeba se s ní nikdo nebaví, tak takhle hledá kamarádky.. :confounded:

jinak puzzle jsme taky už objednala, nějaké se zvířátkama a k tomu ještě kousky jako mel, aby to měla větší..

nmě asi klepne, Stela chce už od pěti koupat a spát a já nevím jak to udělat abych jí to prodloužila.. nakojila jsme jí, dala lehnout, že ji pak jako vzbudím a půjdeme koupat a spát, ale ona prostě neusne, protože ví, že se večer, dkyž je tma chodí spát až po koupání :confounded: tak tam řve.. když je u mě taky řve, když je na dece tak řve.. mě asi pochodujou nervy.. zase bude vstávat v půl šesté a mě klepne..
27. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex už chrní.
27. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, hm, tak to jsme na tom stejně, taky padla kolem 18h :grinning: ale i s koupáním..
27. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alexe jsem šla kojit v 18,45 a usnul u toho. Po koupání už je taky.
27. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já myslela že máte to koupání nějak hodně pozdě.. :wink: No já ji nakojila v těch 17h s tím že ji dám na chvíli spát a pak ji nakojím kolem té 19h než půjde na kutě a prd :grinning:
27. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už po té 17 spát nedávám.

Jako pidi mimčo jsem koupala později, ale už asi dva měsíce koupem kolem půl 7 a nejpozději v 7 začínám kojit.
27. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lukýno už taky chrní, přilítla jsem s angliny, dala mejt, najíst, vyluxovat nos, přeprat na kapičky. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy koupete kazdej den? Mne rikala detska tak 2x tydne a ja to tak +/- delam.
27. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauro, jo koupu každý den. Za prvé se malej šíleně potí, pak se někdy zes* až za ušima, šíleně se oslintává, oblinkává a teď i osopluje a pak zkus se taky mejt 2x týdně.
27. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis jo taky jsme to tak do teď měli, přišlo mi to ideální.. Normálně jsme taky nedávala po páté spát, ale myslelajsme že jí to tím posunu.. :unamused:

lauro, no já koupu taky každej den, Stela je na to naučená, že jakmile začnu po koupání oblíkat triko, začne být ubrečená a ospalá a pak dobře spí, protože to patří k rituálu (kterej jsme myslela že v životě neudržím, ale bez něj by to byl pro mě děs :grinning:)
27. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda - tak pořád je to naprd - Kuba je sice v pohodě, zato Matýsek od rána pořád přes 39oC spíš ke čtyřicítce. Večer jsem vyloženě jásala když měl "jenom" 39,1 :confounded: - nejhorší že už to ani ten nurofen nezvládá - dvě hodiny po čípku měl 39,8
V moči mu zas nic nenašli, a v krvi - CRP stouplo od včera ze 62 na 88 - ale to prý je normální - ještě nestihly zabrat ATB - prý by se mu mělo zítra ulevit. Ale hlavně pořád ještě nevíme co to vlastně je :rolling_eyes:
Ještě zvažují jestli dělat nějaké další vyšetření na reflux ledvin, nebo nějaké imuno vyšetření.
27. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, teda to je děs, hlavně když nevíte co mu je :frowning2: doufám, že aspoň ty atb zaberou, ale nenavrhli vám nějaké komplexní vyšetření třeba v nemocnici..? :confounded:
27. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek