Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
27. říj 2009

ahoj holky 🙂
všechny vás moc zdravím 🙂 🙂
nedá se tomu už asi věřit,ale nový NTB nefunguje 🤐 🤐 🤐 je pouze podsvícený monitor,jinak nic... 😝 manža ho posílá zpět ☹ ☹ ☹ naši nám už řekli, že by ho asi měly koupit oni,že nám prostě není přáno ☹ ☹ ☹ už jsem kvůli tomu i brečela 😒 😒

jinak...
Nela už nemusí rehabilitovat 🙂 🙂 otáčí se už měsíc na bříško a i na něm je jak vrtule...na rehabce nám řekli,že sme jí tím cvičením příliš urychlili 😀 😀 je fakt moc šikovná a pořád se hlasitě chechtá 😀 😀
eliška se začala otáčet dneska 🙂 🙂 bylo to roztomilý 😀
Nela váží kolem 7 kg a Eliška pouhých 5,35 ☹ ☹ ☹ což nám dělá velkou starost... je opravdu droboučká...doktor to zatím neřeší,ale dost mě viděsil tím,že když prý měla APGAR 4, mohla trochu zakrvácet do mozku v oblasti hypofízy a to mohlo utlumit produkci růstového hormonu 😨 🤐 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ prý se ale nemám bát 😨 😨 😨 no ten mě dostal 🙄 🙄 🙄 takže při půlroční prohlídce zkontroluje váhu a případně ji začne podrobněji vyšetřovat ☹ ☹ ☹ jsem z toho dost špatná 😒
jinak je všechno ok 🙂 holky milujou procházky kočárem,páč už v něm jsou bez vaniček, jsou v polosedě a viděj krásně na svět 🙂 tohle období je fakt super 🙂
Dominik je super brácha 😵 😵 😵 lepší chůvu si nemůžu přát 😉 😉 začal už i sám přebalovat 😅 jen od hovínek utíká 😀 😀
taťka nám furt maká v Rokycanech a domů jezdí jen na pátek,sobotu,neděli...ale ty tři dny se snaží si holky užít 🙂 vstává s náma v šest hodin a přebalí a převlíkne ty svoje vačice a pak už se od nás nehne 😀 😀 je to příjemný 🙂 jinak holky usínaj v osm a vstávaj v šest 🙂 (eliška se v noci ještě budí na kojení 😝,ale já jí ho nechci zrušit,když je tak malinká 😀 😀)
písněte mi,co je nového do IP,prosím... 🙂
nevím,kdy zas budu mít možnost být s vámi 😉
děkuju a pa pa

jankatr
27. říj 2009

No zatím ještě čekáme na další výsledky z krve. Doktorka pořád ještě zvažuje možnost refluxu ledvin. UTZ byl sice v pořádku, ale prý může být ještě nějaký "prchavý" a to znamená že tam není nějaká trvalá změna ale ta moč se tam vrátí jen občas a to se pozná jen podle jakési "mikční cystografie" (vůbec nevím jestli to píšu dobře) což obnáší to že ho musí cévkovat a zavést nějakou kontrastní látku. Takže zatím to odkládá jako poslední možnost a snaží se napřed vyloučit co se dá. Jednak by to bylo asi dost nepříjemný a taky říkala že to musí konzultovat s primářkou na dětským jestli by to u tak malýho mimča vůbec dělali.
Další možnost je ještě nějaká porucha imunity takže ještě kdyžtak půjdem na nějaký imunologický vyšetření.

kay
28. říj 2009

ahojte,

teda Jani to je děsný.. Ale asi je opravdu hrozně moc věcí které to můžou být, no hlavně aby na to přišli, to je nejdůležitější, pak se s tím dá určitě něco dělat.. ☹ hele a nechcete to třeba konzultovat někde jinde? třeba v Brně.. s tím cévkováním teda nevím, to myslím že se moc nedá, spíš by mohli něco poškdit.. 😖

Luzzi, vy máte ten ntb zakletý..

jinak Stela vstávačka v 5:15, od té doby ji přemlouvám, až jsme to v půl sedmé vzdala.. jestli jako budu v zimě vtsávat v 5 tak mě klepne.

jankatr
28. říj 2009

ahojky - tak Matýsek už byl dneska o dost lepší - sice unavenej, utrápenej ale bez horeček - asi zabraly ty ATB.
Jo a při těch všech starostech jsem vám ani nenapsala že Kubík si už od neděle umí sednout a čím dál víc při tom frajeří - vyloženě ho to baví, dneska už se ani neopíral 😵 A taky má první zoubek 🙂 🙂 🙂
Jinak s lezením zatím pořád couvá ale plížení kupředu už dost propracoval takže je pekelně rychlej 😅 😅 😅
Matýsek to zatím z povzdálí sleduje a "všechno si píše" ale myslím že mu půjde v patách 😉 I když je fakt že se mi zdá pořád takovej rozevlátej. Ale on to dožene.

jmisa
28. říj 2009

Ahoj všem.
Dneska jsme si udělali výlet k našim, potřebovala jsem vyměnit zimní pneu, taky nějaký maso 😀 no a naši viděli Alexe zase o kousek většího.
Zpátky byl horor, vyjeli jsme za světla, Alex hned usnul a probudil se před Úvalama do tmy, začal bulet, tak jsem v Úvalech zastavila, dali jsme mu napít, nic nepomáhalo, tak manža rozhodl, že jedem a celou cestu až dom mu střídavě nasazoval z přední sedačky vykoubenou ruko dudla a střídavě ho držel za ruku. Alex chvilkama pobrekával, chvilkama plakal a chvílema hystericky ječel, no děs běs. Fontanelu měl jak kráter po meteoritu. Ale jen jsme zastavili v ulici a parkovali pod lampou, tak přestal. Jsme teda usoudili, že se bál tmy. Už mi takhle brčel v pondělí v kočárku, šla jsme po páté hodině do lékárny a furt v kočáře pobrekával, jen pod lampou vždy utichl. Je to posera 😀

Janko, Luzz, doufám, že budou prcci OK.

jmisa
28. říj 2009

Jo a nevím,jestli jsem vám to psala, ale Alex se už několikrát sám přetočil ze zad na bříško, jdem mu to teda jen na pravej bok, ale koukala jsem jako blázen. Jinak na bůčky už se natáčí běžně. 😵

macous
28. říj 2009

Ahoj holky,
Jani, no tak sláva, je to děsný, když člověk neví, co těm prďouskům je a mají nešťastný očička 😔 Tak jen držím palce, aby už to bylo v pořádku 🙂

Luzz, teda to je pech s tím NTB 😖 Já ty doktory nechápu, proč tě s Eliškou takhle plaší, když zatím nehodlá nic podnikat, to mi teda není moc jasný....

Tak mi zítra jdeme na Prevenar, tak doufám, že to bude v pohodě. Matymu už 14 dní teče očičko a je to dost často i s hnisem - chudák, kapu mu Optalem, ale už je to až dost dlouho, tak jsem volala doktorce a ona ať kapu dál, že se na to zítra podívá a dá nám kdyžtak jiné kapičky....

Jdu se juknout na perník, mám tucha, že se přisrazil 😠

jmisa
29. říj 2009

Ahoj
Tak dneska noc dobrá, Alex usnul už před 19, vzbudil se na kojo ve čtvrt na 5, rovnou si i naložil do plenky, pak usnul a vzbudil se teď, teď tu leží na dece, já snídám, pak si zacvičíme, nakrmím a ještě půjde do pelechu.
Venku chčije, to zase bude den 😝

m.e.l
29. říj 2009

Bré ranko,
Janky, teda koukám hromada starostí. A Kubík je teda šikulka šikovnej.
Luzz NTB 😠 .
Míšo - dobrý, Alex se otáčí a ten náš buřt. 😠 No Luky ještě chrní, tak v klidu snídám a připravila jsem mlíčko, protože to bude řev hladovýho tygra až se vzbudí. 😀

jmisa
29. říj 2009

Ty si ho vyměnila? Že spí tak dlouho 😀

m.e.l
29. říj 2009

Míšo nevyměnila, měl na to náběh před změnou času, no neříkám že nebylo nahazování dudla. . . 😕

jmisa
29. říj 2009

No ale stejně. Ikdyž ono i nahazování dudla nic moc 😀 Alex dudlana vypline běheme usínání večer, pokud teda neusne při koju, takže mám o starost míň, ale když se vzbudí, tak už to je jako fakt vzbuzení. Teda když tím vzbudí i mě 😀

m.e.l
29. říj 2009

Míšo, no on ho taky vyplivne, ale pak mu najednou začne shánět. No jinak budíček 6,45. Teď je napapaný, přebalený a snaží se spadnou z gauče.

jmisa
29. říj 2009

Tak my odcvičeno, nakojeno a spíme 🙂

m.e.l
29. říj 2009

No my jdeme cvičit teď, je hoďku po jídle tak se snad nezbleje. Reflexko už má za sebou, teď ta lepší část.

jmisa
29. říj 2009

Mel, no Alex se poblinká i 5 minut před jídlem dalším 😀 Tím se vůbec řídit nemůžu 😀

m.e.l
29. říj 2009

Míšo, no já už taky ne. Nic pustila jsem si Vinnetou, Luky morduje světlušku a jdu žehlit. 😝

jmisa
29. říj 2009

Tak zase postrádám mateřskou, jsem tam volala, že referent rozhodl 1.10. a já nic nemám, to je neskutečný, já ji snad bez urgence nedostanu. 😠

m.e.l
29. říj 2009

Míšo, ti v tom fakt mají bordel, jsem zvědavá kdy mi příjde za těch posledních 13 dní v říjnu. Počítám, že opět na konci dalšího měsíce. Kdyby člověk neměl manžela tak je v pr*.

macous
29. říj 2009

Ahoj holky,
tak u nás noc taky dobrá, kojo bylo v jednu a pak v pět, spinkal do půl osmé, pak hodina vzhůru a zase spinkání. Akorát ho už týden drží pobrekávání přes den 😖 A večer je procházka taky ukňučená, chce koukat a jak je tma tak nevidí a bulí 😅

Míšo, proč si k němu manža nesedl dozadu - v autě, aby ho viděl a neplakal? Já jezdím vzadu a když jedu sama, tak ho vozím na přední sedačce. Teda a je to šikula, že se takhle přetočí 😵

Melíku, to já zatím žehlím jen večer, přijde mi to jako nekonečný příběh, buď je prádlo na šňůře, nebo se pere a nebo čeká na vyžehlení, ale prázdno nikdy 😖

Dneska máme ten Prevenar, očičko má zhnisané, tak nám to asi odloží....

m.e.l
29. říj 2009

Mací, večer chci už mít trochu klid a nekonečné mi to taky připadá. Ke všemu dneska mám AJ, takže v půl sedmé přilítnu, hned budu Lukyho koupat, krmit. . . Takže fakt radši to dělám když si Luky v klidu hraje a pak se mu v klidu můžu věnovat a nemám v hlavě ostatní "kraviny".

jmisa
29. říj 2009

Macous, na přední sedačce nám nejde vypnout airbag, takže tam jet nemůže. No a vzadu je s Alexem psice, takže tam se nikdo další nevejde, natož muž se svou big postavou, by se tam vůbec neupoutal a hlavně to není řešení. V 90% jezdím sama, tak nechci zvykat na to, že s ním někdo vzadu krom psindy je.

m.e.l
29. říj 2009

No já taky nesedím vzadu s Lukym, sice jde airbag vepředu vypnout, ale vzadu je většinou kočár a tudíž 2 sedačky sklopené. Ono Fiat Punto není "náklaďák".

macous
29. říj 2009

Aha, tak to už je mi to jasný 😀 😀
Já mám airbag vypnutý a kočár se mi vejde do kufru bez sklopených sedadel... časem ho taky nechám vzadu, aby si nezvykal a taky místo spolujezdce není pro mimi nic moc 😵

Já bych chtěla chodit čtvrtky na Pilates, jenže je to od 18 - 19, to je fakt debilní čas, v půl sedmé se koupe a v sedm kojí 😠 tak ho leda posunout s kojením na čtvrt na osm, což teda nevím, jestli se mu bude chtít 😀 jinak by ho manža připravil - on je holky tak zlatej, v neděli mě nechal přispat a po ranním kojení si ho vzal a odnesl do obýváku, přebalil a protože byl Maty pos.... až na zádech, tak ho i převlékl a pak zacvičil reflexko a jeli na procházku, jsem čuměla jak blázen - no abych ho zase nepřechválila 😀 😝 😀

macous
29. říj 2009

jo a Prevenar odložena na příští týden - to očičko mu totiž hnisá, asi přicpaný slzný kanálek, takže jiné kapičky a masírovat koutek - za týden kdyžtak na oční na propláchnutí 😒

m.e.l
30. říj 2009

Bré ranko,
Mací je chudák Matýsek.
Snažím se mládě přesvědčit, že ještě není čas vstávání, ale asi to mám dle zvuků marný. 😝

jmisa
30. říj 2009

Ahoj
Tak dneska Alex chrněl až do půl pátý, pak kojo a zase chrněl, teď už tu morduje na zemi světlušku, až dosnídám, bude cvíčo, pak kojo a pak ještě pošupajdí do pelechu.

m.e.l
30. říj 2009

No Lukýno do půl šestý s 3 nahozeními dudlíku, takže docela O.k. No taky ho půjdu za chvíli mordovat a pak převléct, ať není celý den v pyžamu. 😉

jmisa
30. říj 2009

Mel, v kolik ho dáváš spát?

jmisa
30. říj 2009

Zase jsem šla kolem foťáku 😀
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru