Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
23. lis 2009

Míšo, no Alex je pohyblivější, tak potřebuje více papat. 😉

jmisa
23. lis 2009

A už tam má Luky i maso?

m.e.l
23. lis 2009

Míšo, jj už dávno.

m.e.l
23. lis 2009

Teda ob jídlo má maso. . . .

jmisa
23. lis 2009

Aha, tak možná proto ho to víc zasytí. Přeci jen trochu zeleniny nemůže udělat stejnou službu. 😝 😀 Si ho jako omlouvám, že je žrout.

m.e.l
23. lis 2009

Míšo, ale i po tom jídle bez masa vydrží 3 hodiny!!! 😉

jmisa
23. lis 2009

bléééééééééééé 😀

luzza
autor
23. lis 2009

jmis
holky snědí s chutí těch 125 zeleninky,pak je dokojím (ale napijou se jen trochu) a pak nechtěj minimálně 3 hodiny ani prso vidět... včera měly ve 12 hod špenát s bramborem a další kojení bylo až ve čtyři hod! 😅 zkoušela jsem jim dát už ve tři,ale vůbec nechtěly...

m.e.l
23. lis 2009

Luzz, teď si asi Míšu dvakrát nepotěšila. 😉

luzza
autor
23. lis 2009

dneska budou mít dvanáctý den zeleninovej oběd... kdy myslíte,že už můžu přidat masíčko?? já už bych ho dala... 😕

luzza
autor
23. lis 2009

mel
míša to zkousne 😉 😀

jmisa
23. lis 2009

Tak mám fakt Otesánka. Já kojím hodinu po zelenině a kojení je jako když nic nejedl. A zeleninu mu dám zapít vodou, takže žízni rozhodně netrpí 😖

m.e.l
23. lis 2009

Luzz, maso jsem možná už dala tak po týdnu. . . .

annie29
23. lis 2009

Tak moje dite dnes chrupalo do 8 a teprve v pul 9 prvni jidlo. A to se teprve najedla do dna - jinak kolem 8 jeste nema vubec hlad a z mlika necha tretinu..

kay
23. lis 2009

ahojte,
tak já sem asi přestanu chodit nebo co.. 😠 dneska jsme naředila S. hruškovou šťávu, a prd, ewnechce ani zkusit.. odmítá si cokoliv strčit do pusy, tak jsem jí to nakapala trochu na ruku a pak se tvářila hrozně kysele.. nemluvím o tom že byla od 4h vzhůru a opět teprve kolem páté jsme se zvedla a šla podívat jestli není pokaděná a samozřejmě byla.. pak jsem ji uložila a kupodivu usla i bez kojení, takže asi fakt v noci pije kvůli hladu.. no a ještě k tomu mám pocit že začíná mít zelený kadění, ale v tomhle počasí a světle to nepoznám určitě.. ☹ myslím, že S. ještě není na příkrmy prostě připravená.. a hlavně už nechce vidět ani lžičku, dneska jsme jí chtěla dát kapičky co jí dávám vždycky na lžičku a neotevřela pusu.. takže jsme v prd.li.

no asi usla, tak jdu taky jsem grogy.
jo a zuby nikde, kdybyste někdo chtěl tvdrit že jsou to zuby 😀

m.e.l
23. lis 2009

Kay, ono zuby chvíli trvají než se prokoušou. Já teprve dneska na 100% objevila tu druhou dvojku. . . A Stelinka možná není fakt na příkrm připravená a nebo prostě asi potřebuje prďolka nechat trošku vyhladovět a pak nebude dělat fóry. 😒

m.e.l
23. lis 2009

Annie, kde se kupuje takové hodné dítě? Luky i po kaši spal sotva do sedmi plus x nahození dudlíku v noci a mlíko vyžahl jako by rok nejedl.

luzza
autor
23. lis 2009

Annie
to snad není možný 🤐 🤐 🤐 😔 😔 😔 já chci taky takový Nikolky 😝

Kay
já bych teda jenom kojila...vykašli se na nějakou dobu na příkrmy!!! vůbec nic se jí nestane... prostě zatím jen koj a nech ji odpočinout...

kay
23. lis 2009

holky no dyť ty příkrmy teď nemá.. dala jsem jí pauzu... a koupila ty skleničky, že zkusím je..

jem vyřízená, spala asi 45min a já asi půl hodiny..

luzza
autor
23. lis 2009

kay
příkrmy-tím myslím ty skleničky... já bych jí teď dala pouzu od všeho krom kojení...

kay
23. lis 2009

luzzi ale ona nemá teď nic kromě kojení. akorát jse včera a dneska zusila dát ty šťávy.. resp. dneska jsme jí to dala do toho nekapajícího hrnečku na deku, aby si s tím třeba hrála nebo tak, nenutila jsme jí to.. jinak jskleničky mám koupené, ale nedala jsem je...

annie29
23. lis 2009

Holky ale ona byla vcera megaprotivna celej den, takze neni zase tak uzasny mimi 🙂
Kay, ja ji ucim na tekutiny uz 2 mesice! A furt bida, tak neztracej nadeji 🙂 Kazdy den varim caje (asi 5 druhu), neslazeny, slazeny, vodu, stavy... A vidi hrnek a breci. Tak davam po lzickach a kdyz ji to zachutna tak zkousim pitko, ale je to boj furt.
Jinak se toci uz i z briska na zada, takze dnes vali sudy od rana 🙂

m.e.l
23. lis 2009

Hm, tak koukám, že Luky co se týká flaška ať už s pitím nebo mlíkem, tak prostě láska na první pohled. 😀 Jsem zvědavá co bude říkat na Mikuláše - dostane ten učící hrnek. 😀 No vono vůbec jídlo jeho láska, zatím co větší pohyb. . . Ten bok s excelentním záklonem prostě je taky super poloha. 😀 Ale hlavně že má zuby. 😅

m.e.l
23. lis 2009

Luky právě zbaštil 150g syrového banána a ještě se rozčiloval, že jako už není. . . 😀

jmisa
23. lis 2009

Tak jsme doma z rehábky. Odebrala nám jeden cvik, přidala ale další, ale hlavně snížila frekvenci na tři cvíča na den, hurá. Prý kdyby nezakláněl tu makovici, tak je už super. Je to moje husa 😀

jmisa
23. lis 2009

Mel, no aspoň že se rozčiluje 😀 😀 Už jsem si myslela, že jen já mám nenažrance. 😀

kay
23. lis 2009

hm, tak Stela měla uprdnuto v plíně a bylo to úplně zelený, jsem totálně na nervy.. navíc teď kadí dost často a trochu.. to nikdy nedělala.. 🙄

jmisa
23. lis 2009

Kay a nekrmíš moc často a chvilku? Tohle dělá i to přední mlíko.

jmisa
23. lis 2009

Jinak fotky ze včerejšího manžova krmení jsou zde http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/#D...
stačí pak posouvat - další...

m.e.l
23. lis 2009

Míšo super, Alex jí jako člověk. Zatím co Luky jí jak prasátko. 😀
Kay, teda copak to se Stelinkou je? Prďolinka malá.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru