• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Míšo, no Alex je pohyblivější, tak potřebuje více papat. :wink:
23. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A už tam má Luky i maso?
23. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, jj už dávno.
23. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda ob jídlo má maso. . . .
23. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak možná proto ho to víc zasytí. Přeci jen trochu zeleniny nemůže udělat stejnou službu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Si ho jako omlouvám, že je žrout.
23. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, ale i po tom jídle bez masa vydrží 3 hodiny!!! :wink:
23. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
bléééééééééééé :grinning:
23. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jmis
holky snědí s chutí těch 125 zeleninky,pak je dokojím (ale napijou se jen trochu) a pak nechtěj minimálně 3 hodiny ani prso vidět... včera měly ve 12 hod špenát s bramborem a další kojení bylo až ve čtyři hod! :sweat_smile: zkoušela jsem jim dát už ve tři,ale vůbec nechtěly...
23. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzz, teď si asi Míšu dvakrát nepotěšila. :wink:
23. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska budou mít dvanáctý den zeleninovej oběd... kdy myslíte,že už můžu přidat masíčko?? já už bych ho dala... :confused:
23. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mel
míša to zkousne :wink: :grinning:
23. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mám fakt Otesánka. Já kojím hodinu po zelenině a kojení je jako když nic nejedl. A zeleninu mu dám zapít vodou, takže žízni rozhodně netrpí :confounded:
23. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzz, maso jsem možná už dala tak po týdnu. . . .
23. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak moje dite dnes chrupalo do 8 a teprve v pul 9 prvni jidlo. A to se teprve najedla do dna - jinak kolem 8 jeste nema vubec hlad a z mlika necha tretinu..
23. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
tak já sem asi přestanu chodit nebo co.. :angry: dneska jsme naředila S. hruškovou šťávu, a prd, ewnechce ani zkusit.. odmítá si cokoliv strčit do pusy, tak jsem jí to nakapala trochu na ruku a pak se tvářila hrozně kysele.. nemluvím o tom že byla od 4h vzhůru a opět teprve kolem páté jsme se zvedla a šla podívat jestli není pokaděná a samozřejmě byla.. pak jsem ji uložila a kupodivu usla i bez kojení, takže asi fakt v noci pije kvůli hladu.. no a ještě k tomu mám pocit že začíná mít zelený kadění, ale v tomhle počasí a světle to nepoznám určitě.. :frowning2: myslím, že S. ještě není na příkrmy prostě připravená.. a hlavně už nechce vidět ani lžičku, dneska jsme jí chtěla dát kapičky co jí dávám vždycky na lžičku a neotevřela pusu.. takže jsme v prd.li.

no asi usla, tak jdu taky jsem grogy.
jo a zuby nikde, kdybyste někdo chtěl tvdrit že jsou to zuby :grinning:
23. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kay, ono zuby chvíli trvají než se prokoušou. Já teprve dneska na 100% objevila tu druhou dvojku. . . A Stelinka možná není fakt na příkrm připravená a nebo prostě asi potřebuje prďolka nechat trošku vyhladovět a pak nebude dělat fóry. :unamused:
23. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Annie, kde se kupuje takové hodné dítě? Luky i po kaši spal sotva do sedmi plus x nahození dudlíku v noci a mlíko vyžahl jako by rok nejedl.
23. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Annie
to snad není možný :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive: :pensive: :pensive: já chci taky takový Nikolky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kay
já bych teda jenom kojila...vykašli se na nějakou dobu na příkrmy!!! vůbec nic se jí nestane... prostě zatím jen koj a nech ji odpočinout...
23. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky no dyť ty příkrmy teď nemá.. dala jsem jí pauzu... a koupila ty skleničky, že zkusím je..

jem vyřízená, spala asi 45min a já asi půl hodiny..
23. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kay
příkrmy-tím myslím ty skleničky... já bych jí teď dala pouzu od všeho krom kojení...
23. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
luzzi ale ona nemá teď nic kromě kojení. akorát jse včera a dneska zusila dát ty šťávy.. resp. dneska jsme jí to dala do toho nekapajícího hrnečku na deku, aby si s tím třeba hrála nebo tak, nenutila jsme jí to.. jinak jskleničky mám koupené, ale nedala jsem je...
23. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ale ona byla vcera megaprotivna celej den, takze neni zase tak uzasny mimi :slight_smile:
Kay, ja ji ucim na tekutiny uz 2 mesice! A furt bida, tak neztracej nadeji :slight_smile: Kazdy den varim caje (asi 5 druhu), neslazeny, slazeny, vodu, stavy... A vidi hrnek a breci. Tak davam po lzickach a kdyz ji to zachutna tak zkousim pitko, ale je to boj furt.
Jinak se toci uz i z briska na zada, takze dnes vali sudy od rana :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm, tak koukám, že Luky co se týká flaška ať už s pitím nebo mlíkem, tak prostě láska na první pohled. :grinning: Jsem zvědavá co bude říkat na Mikuláše - dostane ten učící hrnek. :grinning: No vono vůbec jídlo jeho láska, zatím co větší pohyb. . . Ten bok s excelentním záklonem prostě je taky super poloha. :grinning: Ale hlavně že má zuby. :sweat_smile:
23. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Luky právě zbaštil 150g syrového banána a ještě se rozčiloval, že jako už není. . . :grinning:
23. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme doma z rehábky. Odebrala nám jeden cvik, přidala ale další, ale hlavně snížila frekvenci na tři cvíča na den, hurá. Prý kdyby nezakláněl tu makovici, tak je už super. Je to moje husa :grinning:
23. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Mel, no aspoň že se rozčiluje :grinning: :grinning: Už jsem si myslela, že jen já mám nenažrance. :grinning:
23. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, tak Stela měla uprdnuto v plíně a bylo to úplně zelený, jsem totálně na nervy.. navíc teď kadí dost často a trochu.. to nikdy nedělala.. :rolling_eyes:
23. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kay a nekrmíš moc často a chvilku? Tohle dělá i to přední mlíko.
23. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak fotky ze včerejšího manžova krmení jsou zde http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/#DSCN6081.JPG
stačí pak posouvat - další...
23. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo super, Alex jí jako člověk. Zatím co Luky jí jak prasátko. :grinning:
Kay, teda copak to se Stelinkou je? Prďolinka malá.
23. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek