• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
jmis ne, krmím max po těch dvou hodinách jako vždycky, žádná změna.. zkusila jsem skleničku mrkvičky, tvářila e furt stejně, ale na lžičku vůbec pusu neotvírala, prstem to trochu šlo, ale většinou to vyplivala.. :frowning2:
23. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zjistila, že se Luky začíná trochu opírat o předloktí, ale samozřejmě né moc, protože to by nemohl zaklánět hlavu, že?
23. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, něco mi to připomíná. Alex se opírá jen tak decentně, hlavně, když se jako sápe po hračce, ale jak se chce rozhlížet, tak "husa" :grinning:
23. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex teda věštinou dělá - je to velký a smrdí to :grinning:
Dneska to bylo, když jsem ho krmila mrkvou :grinning:

Myslím, že 4x mrkev už stačí ne? Zítra dostane s bramborem.
23. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, jj 4x stačí. Moc to s mrkví nepřeháněj, ať ti nezežloutne. Chce to zkusit i jiná jídla. No od dneska Luky kadil už podruhé. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale když třeba alergikům říkaj zkoušet týden, tak to máme ještě time.
A to u mám dát samotný brambor? Nebo s mrkví? Jsem koukala, že v konzervách je jen s mrkví.
23. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nemáš třeba květák či brokolici???
23. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nemám, ve sklence to neměli a já si říkala, že celé to kupovat nebudu, kdyby mu to nechutnalo. Ale jdem teď ven, tak se v DM stavím.
23. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nic nekoupila. Udělám brambor a ještě tam mám dýni, tak možná tu dýni, uvidím. Brokolice a květák se mi nelíbilo složení tech konzerv, na 100g tam bylo jen kolem 60g zeleniny a zbytek ostatní věci, tak to není nic pro mě :grinning:
23. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo :grinning: Ještě že vařím, vím že tam pak je 100g opravdu zeleniny. . . :wink:
23. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky budu vařit, co jiného zbývá. Kdybych nebyla debil, tak si koupím tu brokolici mraženou, když už jsem byla u Alberta, ale to ne. Hlavně, že jsem si koupila plnotučný mlíko :grinning:
23. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Necvičila jste některá ve vojtovce na boku? si nemůžu vzpomenout, jestli tlačím dopředu zadek a rameno dozadu a nebo naopak, si pmatuju jen, že ho mám "ždímat" :grinning:
23. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak to ti neporadím. Vojtovku necvičíme. A jak to vypadá, tak teď pár dní nebudeme vůbec cvičit, protože Luky začíná mít teplotu, nevím jestli je to k těm zubům a nebo nějaká nemoc. :cry:
23. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A cuketa se loupe? Nevíš?
23. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no já ju loupala. Cuketa je jako okurka, tu taky loupeš než ji dáváš do salátu, teda aspoň já určitě.
23. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to nejím, tak se ptám :grinning: Jinak my okurku loupem jak kdy :grinning:
23. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ji taky nejím, ale Luky jo. :grinning:
23. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zejtra mu udělám brAmbor, bude ho mít se zbytkem mrkve, je jí tam tak 50g.
Dáváš olej do všeho?
23. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo tuším, že když dávám jídlo s masem a ředím vývarem z toho masa tak nee, jinak jo. Záleží na konzistenci jídla. Třeba cuketa s bramborem je dost řídká i bez oleje . . . Ono teda i mrkev s bramborem má akorát kašovitou hustotu, ale do ní olej dávám na uvolnění karotenu.
23. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
míšo
rameno dopředu :wink: :grinning: a za trn kyčle dozadu...ždímání :grinning:
23. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
nekojíš ji moc často?? :confused: že má zeleno
23. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, díky :grinning:
23. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nekojím ji fakt často.. kojím normálně 1x za dvě ažtři hodiny... a měla zeleno zase.. vždycky když ji jdu přebalit tak má minimálně uprdnuto.. to se jí nikdy nestávalo.. jsme zmatená a smutná a mám o ni strach.. teď večer byla docela veselá.. zkusila jsem jí dát na noc kaši, kdybych měla fakt málo mlíka, ale držela jsme se hesla nenutit (teda až asi na dvě vyjímky :sweat_smile:) a nechat třeba patlat se v tom a tak.. no dopadlo to tak, že kaše byla naprosto všude, Stela celá obalená kaší, kromě žaludku :grinning: ale netvářila se tak kysele, když to chutnala.. jen to prostě nechtěla a neotevřela pusu.. ale bavilo jí to.. no a já snědla nášup kaše že.. mám v lednici z dneška otevřenou mrkev ale mám sto chutí se na to fakt vykašlat a nedát jí nic.. resp s eo to nepokoušet.. ale co když to bude pak en horší a horší? co když nebude chtít ani později nic? to je tak strašně frustrující. já s eomlouvám, že to sem furt píšu, ale nevím co dělat, jsem prostě bezmocná..
23. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, Alex měl v každý plíně něco do doby, než dostal příkrm, teď tak ob plínu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak na trávení jí můžeš už dát toto:
http://www.docsimon.cz/zbozi/biopron-junior-sacky-10

Ale teda nevím,jak to do ní dostaneš, snad jen stříkačkou.
23. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Grey - tak jak? Doufám, že se to Kačce nezhoršilo :pensive:

Holky, teda já budu zkušená, až začneme přikrmovat :grinning: to všechno prozkoumáte a proberete :grinning:

Jinak Maty dneska vstával v půl osmý, takže pohoda a teď večer vytuhnul opět v půl sedmé :grinning: Já vytuhla v pět a hodinku si dáchla, takže manža choval a hrál si :dizzy_face:

Zítra mám tu kontrolu na gyndě, tak doufám, že se mi to zahojilo a operace nebude, jinak mi houkne - znova šití néééééééééé :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak náš chlapeček, snad konečně usnul . . . se vyhajal do půl šesté a teď s námi cvičí. Půjčte mi někdo hodné dítko, já se chci někdy vyspat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Alex chrní asi od půl 7, ale dneska měl jen moje mlíko, nestihla sem odsávat, tak to bude noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já se taky bojím jít spát... vždycky když se jdu zavrtat, eliška začne kňourat :angry:
23. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko,
Lukýna jsem od pěti přemlouvala, že jako ještě spát a v šest už musel dostat najíst jinak by chuděrka vyhublá umřel hlady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek