Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

macous
11. pro 2009

Ahoj holky,
Matýsek se točí na pupek pořád, jednou se mu to povedlo a od té doby je to nejlepší zábava - ovšem jak říkáte, obzvláště po jídle v postýlce je to super 😅 A druhá zábava je, že se v postýlce chytá za šprincle a přitahuje se tak dlouho, až je celej narvanej v rohu a zkroucenej jak paragraf - trdlo a vysvětlit si to nenechá 😀
Jdu poklidit - mám tu bordýlek 😖

jmisa
11. pro 2009

Macous, v postýlce se každou chvilku někde zašprcne a pak neví, jak z toho. Teď mi tu odcestoval asi o tři metry pod stůl, zatímco jsem mu v kuchyni rozňahňávala dýni.

m.e.l
11. pro 2009

RYCHLÉ RUMOVÉ PRALINKY

Suroviny:

2 kg dutých čokoládových figurek, 1 litr kvalitního rumu

Postup:

Vezměte dutou čokoládovou figurku a ukousněte jí hlavu.

Do takto vzniklého otvoru nalejte rum a ihned konzumujte.
....A PAK ŽE VÁNOČNÍ CUKROVÍ ZABERE SPOUSTU ČASU !!

jmisa
11. pro 2009

cukroví podle méhu gusta 😀

macous
11. pro 2009

škoda že to nemůžu - kojeníčko odepíráníčko 😀 😝 😀

jankatr
11. pro 2009

ahojky - tak u nás se zas marodí - Daník je doma už druhý týden ale minulý týden byl spíš preventivně aby nedonesl něco ze školky, no a od pondělí byl takovej nějakej naskřapanej tak jsem ho ještě nechala. Jenže ve středu už nastoupily i horečky tak jsme skončili u Mudr. A bohužel nejen s ním ale i s Kubíkem - oba mají horečky. Daník navíc ještě pořádnej kašel. Dneska jsme byli na kontrole - protože toho Kubíka se ty horečky drží pořád - a výsledek je ten že má CRP 84 ale nevíme z čeho - ouška jsou čistý a moč se nám dneska nějak nezadařilo nabrat (nejen že se nám pytlík odlepil a Kuba do něj nic nenačůral ale ještě ke všemu ho pěkně pos... 😝 ) Tak nevím uvidíme co z toho vyleze.
No a u Daníka říkala že to vypadá na zánět průdušek a že by tam mohl být i nějaký přechod k zápalu plic. Něco se jí tam nezdálo když ho poslouchala, ale pak to rozkašlal a už to tam nebylo. Navíc si stěžuje že ho bolí bříško - a to se prý taky může stát u toho zápalu že to může nějak působit na bránici a pak bolí to bříško.

Dostali oba antibiotika a máme přijít příští týden. Daník to chudera oplakal protože před pár týdnama začal chodit do vodních skautů a tenhle víkend měli jet na vánoční výpravu - a on se na to děsně těšil. Navíc se Robert domluvil že by jel s ním - za mlada skautíky vedl, tak že by tam jel spíš jako výpomoc než jako tatínek. A to bylo další neštěstí - když už jim to jednou slíbil a oni s ním počítají tak by bylo blbý kdyby nejel. Takže byl Daník smutnej nadvakrát - jednak proto že nemůže jet a zadruhé proto, že bude táta pryč. Bylo mi ho fakt líto. ☹

Takže takhle my to teď doma válčíme... - já se teď jen modlím aby to nebylo nic horšího - mám docela strach z tý prasečí chřipky - přece jenom je to všude a Robert marodil minulej týden a vzhledem k tomu že jezdí po celý republice a potkává se s různýma lidma... 😖 a samozřejmě - jako soukromník - dokud může chodit tak k doktorovi nejde a doma nezůstane... 😠

m.e.l
11. pro 2009

Janky holka, koukám, že když se to s* tak to stojí za to. No snad se do vánoc vymarodíte a bude líp.

jmisa
11. pro 2009

Janko, ať jste brzo OK.

jmisa
11. pro 2009

Já se picnu, tchánovci se nahlásili, že ve 4 přijdou za Alexkem, je kolik je a nikde nikdo, pak zase budou blbě čučet až se před 18 půjde koupat 😠

m.e.l
11. pro 2009

Míšo, no super. Hlavně že dodržují čas. 😝 No my koupeme v půl sedmý. 😉

macous
11. pro 2009

Janky - tak to si to teda vážně užíváte ☹ tak držím palce, ať brzy poleví a antibiotika ať zaberou.... nejvíce je mi líto Daníka, tomu to asi fakt nevysvětlíš 😔

Míšo, dříve mi tahle zpoždění tak extra nevadila, ale co mám malýho, tak bych tyhle opozdilce doslova prokopla, teda, když je to zpoždění bez důvodu 😅

U nás se koupe v šest a v půl sedmý do hajan 😀 už spí breberďulák jeden, tatínek nám odjel na hory, tak jsme doma samy 😵

m.e.l
11. pro 2009

No náš terorista vypadal, že jako spát nebude - po uložení do postýlky začal pást koníčky, kupodivu teda za chvíli usnul. 😵

jmisa
11. pro 2009

Alex už taky chrní.
Mě bolí zub, tak manža klusal do obchodu pro hřebíček, prý mi to pomůže, to jsem zvědavá

macous
11. pro 2009

Mel - to já dát Matyho na pupek, tak huláká ještě teďka 😝 😀
Míšo - tak zuby, to mi nemluv, já tam nebyla 2 roky 😅 tak až ti to pomůže, boť jinak bude bzzz - tfuj 😖

jankatr
11. pro 2009

no jo - bylo to těžký - ale tohle se fakt jinak nedalo - kdyby to bylo jen nějaký nachlazení tak bych ho asi možná i nechala, ale tohle by mohlo skončit špitálem 😒 to by fakt bylo o držku - to se hold nedá nic dělat. Však ono těch výprav bude ještě spousta - a nestojí za to aby to špatně skončilo.

kay
11. pro 2009

ahojte,
janko, doufám, že budou kluci všichni ok, s tím R. odjezdem bez Daníka je to teda opravdu nefér, myslím že to v tom skautu mohli pochopit.. nebo můžete říct, že je taky nemocnej nebo něco..

holky jinak já nestíhám, mám pocit že už jenom kojím, přes den, se to dá, je to tak po těch cca 3 hodinách, i s příkrmama, tzn. začnu zkoušet příkrmy po cca 2,5 h a pak dokojím, ale v noci to nedávám.. v půl sedmé jsme kojila a teď v 21h zase, takže předpokládám že do půlůnoci budu zase a pak aspoň 4x..než budeme vstávat.. nevím co mám dělat, zkusím ji teď podstrčit UM, ale moc šancí tomu nedávám.. přes den nestíhám spát, uklízím nebo teď peču.. jsem grogáč.

tak se tu mějte já se objevím, jak se to nějak změní.. kdybysme se neviděly do vánoc a novýho roku tak hip hip hurá PF 2010.. 😀

m.e.l
12. pro 2009

Bré ranko,
Mací - já nechat Lukyho na zádech tak řve až do rána. 😀
Jinak noc - já nevím, zda jsem jednou byla nahodit dudlík, nebo vůbec. Vím o dítět stoprocentněi až v 5,15. . . Říkal teda P. že mu dával jednou dudlíka než šel spát. . . 😕

jmisa
12. pro 2009

Ahoj všem.

Tak zub zatím relativně dobrý, ještě je to citlivější, ale už nebolí.

Kay, tak se vyprdni na pečení, uklízení apod. Tvoje starost je malá, tak se věnuj jen jí a je to. Cukroví se dá koupit a Ježíšek se narodil ve chlívě, tak bude u vás jako doma 😉 😀

jmisa
12. pro 2009

Jo a byla jsem venku s psicí a sněží.

m.e.l
12. pro 2009

Míšo, tak zub super. 😉 Jo a toho hnusného sněžení si všiml choť . . . 😝

luzza
autor
12. pro 2009

Jsem OK,jen nám ve čtvrtek vypadl net...udělali až teď spojku 😖
Jinak!!! V pátek holkám píchli SYNFLORIX... měly v noci reakci jako prase...Nela měla teplotu až ke 40C!! Eliška téměř 39C...
váhy v 7 měs Nela 8,20kg a Elis 6,46kg ....ozvu se později,máme fofr...pa pa

m.e.l
12. pro 2009

Luzz, ty jova tak to reakce fakt jak prase. 😲

jmisa
12. pro 2009

Tak jsem usnula s Alexem v posteli. Jsem ho v poledne kojila a vytuhla jsem nejspíš dřív než on. Teď nás probudil tatík, který se tu stavil, pro změnu je zase v práci 😠

Luzz, to je teda velká reakce. 😨

luzza
autor
12. pro 2009

...pokračování....
holky měly úplně rudý tváře a furt brečely... nevěděla jsem ke který dřív... ještě že to bylo v pátek v noci, kdy už je jirka doma 😝
dala jsem jim nurofenový čípky,ale za chvíli se po nich úplně posrajdily, takže přišel na řadu panadol baby sirup a ten teda zabral dobře a rychle, takže doporučuju...
i dnešek ještě za moc nestál, holky už jsou bez teploty, ale nejsou ve svý kůži... furt pobrekávaj nebo spěj...
snad se z toho dneska vyspinkaj a bude líp...
tohle jsem fakt nečekala 😨 🙄
a za měsíc jdem na přeočko 😖 😖

luzza
autor
12. pro 2009

jo a jak jsem si myslela, že se Elince objevila zase tříselní kýla, tak to není kýla, ale nějaká uzlina 😒 , v pátek nám náš pediatr udělá ultrazvuk...naštěstí ho má v ordinaci, takže nikam nemusíme...
přesto si dělám starost ☹

jmisa
13. pro 2009

Ahoj.
Tak Alex od pěti prudí. Asi mu zatrhnu to usínání v šest večer 😠

Luzz, nemůže být ta uzlina v reakci na to očkování?

m.e.l
13. pro 2009

Bré ranko,
Luky straší od šesti mohl by totiž umřít hlady. 😵

jmisa
13. pro 2009

Alex dostane až v 7. 😠

m.e.l
13. pro 2009

Míšo, to by mě dítě sežralo, ale má jisté že sváča bude až 9,30 a případný dopo spánek ne dřív jak 10,00 - ikdyž dneska to bude náročnější s tím spánkem, protože jedeme ke tchánovcům. To zase bude super protivné dítko. 😝

jmisa
13. pro 2009

Mel, no on se kojil asi ve tři, tak hlad nemá, ale už nechce spát.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru