• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
ahojte,

tak my už vzhůru od 6h kuře mám v papiňáku a Stelouch hraje na ovci :grinning:

no mel, dobrý nápad :grinning:

u nás -3,5 a lehce sněží... :slight_smile:
4. led 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady podobně jako v Brně. . .
No kay o dobrém nápadu trochu pochybuju. . . . Ono říkat každých pár dní manžovi, že jsem s Lukym někde jinde. :grinning: Připadně, že mě tam má dopravit. . . :sweat_smile:
4. led 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Taky je -2 a jestli sněží nevím, ven jsem nekoukala :grinning: Ale večer chumelilo.
Alex se rozhodl, že teď budeme vstávat až v 8, teprve teď v půl 9 vyžahl k snídani svoje UM, tak to mi naboural celej harmonogram :grinning: Tak tu přemýšlím, jak to udělám s tím jídlem :grinning: Aby mi to kloudně vyšlo. Protože dýl spát rozhodně nepůjde, uhodí 18 a chce svoje noční UM a spát.

Zítra nám přijede babi a děde (moji rodiče), plavčo jsem odvolala, svítí nám něco v autě, tak to jde zítra do servisu, co to zase je. Nejspíš nějaká prkotina, ale s Alexem bych nerada zvostala někde v Modřanech na kopci v mraze.
4. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes nám ještě neprotáhli cestu :rolling_eyes: tak doufám,že se odsud dnes nějak vyhrabu :sweat_smile:
v pátek nevyvezli ani popelnice :angry: oni se asi bojej,aby tady zase nezapadli :grinning: tak nemám pomalu kam házet bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, mám pocit, že se mi Alexek odstavuje. Za včerejšek bylo jen kojení dneska ve 3 ráno a to si spíš cucnul, abych neřekla, tak 3 minutky a jen na žízeň.
Jenže jinak nemám moc kdy mu narvat MM, ráno a večer má svoje UM, to by ho MM nezasytilo a za chvilku by ječel hlady, no a pak ta tři další jídla jsou prostě jídla. Sice odpo (kolem 16h) občas dostál MM, ale teď jsem zjistila, že si dá raděj kaši a má to takovou sváčopředvečeři. :unamused:
4. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, to u našich se prohrabovalo vždy až v pondělí ráno. :grinning: A někdy ani to ne :grinning:
Jednou jsme tam o víkendu zapadli a já potřebovala do Prahy, tak přede mnou jel v neděli až ke státní silnici švára traktorem, jinak bych musela čekat. :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás byli popeláři ve středu normálka :slight_smile: jen my jsme nevyhodili ven ten brodel z vánoc, akže ho máme v předsíni furt :angry:

jmis no tak zkus třeba ráno nakojit a pak dát jště UM na zasycení..

kuře na paprice hotové, takže až s evzbudíme mám oběd :slight_smile: ten papiňák je zlato.. a Stelouch už se tu šmrdolí, takže dobrou :grinning:
4. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, to nee, to by\ mi blil jak amina, on musí mít mezi jídlama pauzu, jinak zvrací.
4. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to by bylo jako jedno jídlo ne?

no takknedlíky nedopadly, nahoře syrové a nejdou vyndat ven z esklinky :grinning:

a Stela mi ztropila u zeleninové sunar kaše takovou scénu, že řeve už asi hodinu v kuse.. snědla teda pak meruňkovou za hrozného řevu a musel ajsme jí celou osprchovat, takže definitivně na zeleninu seru. pardon
4. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, no to nebudu pokoušet, on je drahouš schopnej vyžahnout moje prso a pak dávku UM, já nepoznám, kdy to hraje a kdy má fakt hlad a nemám náladu na dvouhodinové řvaní z hladu a nebo že ho bolí břicho protože se přejedl. To se raděj smířím s odstavením.
4. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem mu zkusila dát MM na sváču, říkala jsem si, že aspoň ty dvě hodiny, los prdos. Po 40 minutách ječel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A přitom pil skoro 15 minut.
4. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo já myslím, že lepší odstavení v klidu, než s brekem. . . Někde jsem i četla názor, že dítě si určí samo, kdy už prso nechce. A Alex je velkej kluk, kterej radši pořádný jídlo než mlíko. :wink: Škoda jen, že si mohl aspoň jedno jídlo nechat ještě MM.
4. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on si nechá :grinning: Když se vzbudí a má v noci žízeň.

Jako mohla bych mu rvát kolem té 16 prso, ale když mu dám kaši, tak je spokojenější.
4. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no jasně nechal si tě na žízeň . . . Super "vděčnej" syn. :grinning: No nic s tím nenaděláš, asi. . . Buď spokojený dítko a nebo mrzutec. . . Mě někdo vyměnil dítě, když byl P. doma tak skoro každé usíná s ohromným řevem. Sotva je v práci, tak dopo to bylo trochu usínání s ejaejaeja a teď po obědě, položila jsem ho do postýlky a za chvíli nevěděl o světě. Mu fakt nesvědčí táta doma. . .
4. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex spal dneska jen v kočíku. Nějak nám to nevychází jinak. Kolem půl 10 jsme šli ven a to spal a pak měl oběd v 1 a před druhou jsme šli zase ven a to taky spal. Kdybych ho dala v ty dvě do postýlky, tak pak už nestihnem druhé venčení.
4. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis - moje dítě spí přes den jen v kočárku:slight_smile: V postýlce mi prostě neusne a když mi usne třeba u kojení, tak pokud jí dám do postýlky, tak se vzbudí do dvaceti minut stoprocentně. Za to venku na terase v kočárku spí i hodinu a půl...

Včera jsem zkoušela tu kaši a pečlivě jsem odměřila gramy na váze a dala jsem správný poměr vody a ejhle - zhoustlo to :sweat_smile: Takže jsem byla jen blbá. No ale stejně mi toho snědla asi jen deset lžiček. NEchápu to, taková dobrota...
Dneska v poledne příkrm tak 30 gramů, víc ne... Mám pocit, že se asi nikdy nerozjí...
4. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, to jsou teda porce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alex opět zblajznul 150g ovesný kaše a myslím, že by si dal ještě, lepek nelepek :grinning:
4. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej, úplně vím jak se cítíš.. neboj, zkoušej to.. taky s tím bojujeme.. my máme zatím jen kaše o zelenině si fakt můžu nechat zdát..
4. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm 30g. . . . To by Luky měl tak na zašpinění pusy. . . . Včera dával P. na svačinu jogurt, říkám nedávej mu ho celý je to 200g. . . .Luky to zblajzl a ještě se tvářil, že by mohl dostat konečně tu svačinu.
4. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, aspoň někdo je "normální" :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jenže s takovouhle se Lukýno nikdy nepostaví na nohy, protože ho neunesou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá, 14.týho jdeme na 8mi měsíční kontrolu.
4. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z jogurtu moc nepřibere. :wink:
4. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, kalorií to má teda docela dost. :wink:
4. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mám konečně chvilku na Vás mrknout, sice to nezvládám dočíst, ale snad už budu mít teď víc času, malí už jsou v pohodě, teplotky je drželi 1den, minule jsem hodila do alba aspoň 2 Vánoční fota:wink: a co vy, co zoubky vašich miminek-Vaneska má 2 dole a Leonek furt čeká zatím nic :grinning: ale Vaneska to nesla pěkně, vůbec ji netrápily
4. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a co všechno baští vaši malí? Já jim dávám, zeleninku, masozeleninku a nejvíc mají rádi přesnidávky(jablíčkové, jahůdkové, banánové....a různé ty mixy mléčno ovocné a piškoto ovocné) a večer kašičku, nejraději mají rýžovou a přimíchnu jim do toho vždy trochu přesnidávky. :wink:
4. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi dívala jsem se na fotečky, fakt super :dizzy_face: jen by mě zajímalo o kolik je větší Nelinka?
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, mel, hele běžte s těma kilama jídla vašich dětí někam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mel, neboj, on to vyběhá..

hanulko, no tak já večer dávám taky kaši, ale už obilnou s lepkem a taky do toho přimíchám tak půl kelímku přesnídávky.. a v poledne dávám pro změnu kaši :grinning: rýžovou s příchutí.. jinak nic, bo Stela nic jiného nejí. a s pitím ani nemluvím..
4. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanulko
naposledy měly holky od sebe přesně 2 kila...ale nelík je hlavně o dost delší :slight_smile: za týden jdeme na osmiměsíční,tak uvidíme,myslím,že elinka hodně přibrala,takže ten nelinky náskok snad stáhla :grinning:

grej
do kačenky bych teda neřekla,že skoro nic nejí :sweat_smile: :sweat_smile: vypadá baculatě... :sweat_smile: nebo to dohání mlíčkem??

melí
a jakej jogurt mu dáváš?? jen bílej,nebo i ovocňák?

jmis
holky jsou taky žroutky :wink: kaše snědí 200 a eliška i ještě trochu víc :sweat_smile: to samý masozeleninu, mělo by jim to stačit :wink: ale jasně vede ta tvoje vločková!! to fakt hekaj :grinning:
4. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
neboj,ona tolik pití nepotřebuje... já dávám holkám vodu jen po obědě... a to pijou z DM hrníčků nebo jim dám přímo z hrnku a přidržuju...a vypijou každá tak 40 ml...jinak ráno jen kojím,dopoledne ovoce-to jim zapíjet nedám, pak ten oběd,pak je kojo,večer kaše a před spaním kojo...takže těch tekutin maj určitě dost... a pokud vím,stelík pije hodně MM,takže si nedělej starost.. :wink:
a s tím jídlem- buď ráda,že vůbec něco papká :wink: ještě nedávno si měla strach,jestli se to vůbec naučí a podívej,jak je šikovná :wink: :slight_smile: ona se časem rozjí,neboj :wink: zatím bych jí dávala,co má ráda :slight_smile:
4. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay - díky za podporu :grinning:

Luzz - taky se divim, že zatím vypadá jak vypadá.. Asi má bohatou zásobu z "mládí". TeĎ to kojení taky neni co bejvalo. Dostává k snídani, pak tak hodinu po obědě, pokud nesní celých těch 120 gramů. A pak podle toho, jak se mi chce. Spíš až večer před spaním nebo jen trochu odpoledne cucnout. Ale je fkat, že to dohání v noci. To kojím minimálně dvakrát.
4. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek