Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
6. led 2010

No ruku mu udržím, prdel taky, s hlavou ale fakt bojuju, mám pocit občas, že mu ji rozmáčknu.

Minule to chtěla rehábka inovovat, že jako hlavu už jen podržím tělem, tou rukou co jsem držela hlavu, budu držet ten loket a tou, co držela loket, budu držet patičku. To se jako přepočítala, Alex se smejknul a hlavu si osvobodil. 😀 😀

grej
6. led 2010

Jo Mel - nevím, jestli vám to dávala Gucci vědět a vím,ž e se znáte... Na SIlvestra porodila holčičku Leu. Jsem ti to skleroza zapomněla napsat...

m.e.l
6. led 2010

Grej neboj, víme to. 😉 Už od 31.prosince. 😉

jmisa
6. led 2010

To si Gucci teda vybrala den 😀

m.e.l
6. led 2010

Míšo, no ona si ho nevybrala. Byla poslána na rizikové oddělení 31.12., šla tam a vyšlo jim na UTZ že má 4500g, takže udělali okamžitě CŘ. Nakonec měla 4360g. . . Gucci nechtěla rodit v prosinci a už vůbec né 31.prosince. 😀

jmisa
6. led 2010

Tak to tedy byla pěknej pořízek 😀

jmisa
6. led 2010

už jsem to vyšmírovala před chvilkou 😀

luzza
autor
6. led 2010

holky
mám toho koníka děsně zpomalenýho,ostatní šlape normálně...co vy?? 😨

m.e.l
7. led 2010

Bré ranko,
Luky asi bude mít vstávání v šest hodin. . . No ale ještě ho nechávám v postýlce, neřve tam, tak může chvíli vydržet. 😀

jmisa
7. led 2010

Ahoj.
Luzz, zpomalenej je hlavně večer, ve dne to jde.

Alexek zase začíná spát do těch aspoň 7 😀 Tak jsme chrupali skoro do půl 8. Až dosnídám, dostane mlíko, pak se zkulturním (rozuměj - obleču džíny, mikinu, pokusím se učesat) a pojedem do outletu ve Štěrboholec. Potřebuju novou outdoor bundu, jinak asi zmrznu. 😝

luzza
autor
7. led 2010

ahojky
my dnes spaly do 8 hod... asi nějakej úlet 😅
tak se dnes Domča vypravoval sám...aspoň jsem nemusela poslouchat ty kecy o tom,jak mu škola stejně nepřinese už nic nového 😀

m.e.l
7. led 2010

Ty jo do osmi, tak to neznám. . . . 😝
Luzz, kdy jdete na osmiměsíční?

luzza
autor
7. led 2010

melíku
přesně za týden... a rovnou na druhý synflorix...

m.e.l
7. led 2010

Aha, takže jako my. Jsem zvědavá na míry a váhu. . . . Luky má přibližně 9,8kg.

jmisa
7. led 2010

Tak jsme doma a konečně mám bundu. to že jsem chtěla ještě kalhoty ventilovat nebudu.
Alex byl moc hodnej, ráno jedl zhruba v 8 a pak až v poledne v nákupáku mi přišlo, že by už měl mít hlad, tak jsem mu zkusila narvat prso, koukal jako že co mi to dáváš, to já nechci, ale abych neřekla, tak asi 2 minuty pil a pak si mlíko rozmatlal po obličeji a koukal, co bude dalšího. Tak dostal ještě kelímek ovoce. MM si prostě nechá jen na noc.
Teď jsme dojeli dom a teprve dostal masozeleninu.

kay
7. led 2010

ahojte, tak Stela dneska od 4h pobrekávala ☹ nejsem ted amoc vyspaná 😀 odpo jsme jeli na 8m kontrolu k nové doky - je rychlá :D ptala se jak dlouho bereme ten pyridoxin, tak jsem jí řekla že ode dneška.. čuměla jak puk, tak jsem jí řekla, žýe jsme nechodili ani do žádné poradny nebo tak, že všude kam nás doktor poslal jsme musela oto bojovat, rehabku pochválila, ještě nám dala žádanku na to kožní n´do dětské a na krev, že se jí zdála Stela nějaká bílá.. a vyšetřovala ji na mě, takže se Stelinka bála o něco míň, bylo to dobrý.. a schválila mi příkrmy, že jí to prostě mám teda dávat všechno do kaše, když jí jenom kaši - maso, žloutek, občas zeleninu a tak.. jo a musím se pochlubit, dneska se naučila pít z hrnku - bez sosáku, ten nechce, a snědla na svačinu asi 100g bílého jogutru s trochou hrušky a sušenkou.. 🙂 jo a váha 6,8 kilo (ale je fakt že s bodyčkem a plínou) a délka 68cm 🙂

jmisa
7. led 2010

Kay, no žádnej obřík to nebude, ale jinak je to pěkná váha, zase Ti rychle ze všeho neroste 😀

Jsem to nedopsala, přišel muž a začal na mě mluvit.
Koupila jsem v outletu v akci Lindt čokošku. Já čokoládu nejím, ale u Lindt dělám výjimku, už si tu tlačím do halvy 90%, mňam mňam mňam.

už si nepamatuju, co jsem chtěla napsat, je to semnou fakt těžký.

grej
7. led 2010

Ahoj holky, tak jsem zase vytočená.
Nesnáším blbce a opět jsem se s jedním setkala.

Protože Kačka spí, tak jsem šla do kontejneru s tříděným odpadem. Jsem jako třídič opravdu pečlivá, protože když už tahle možnost je, tak proč celou ekologicky fajn věc kazit tím, že do kontejnerů budu házet to, co tam nepatří, že jo... Už jsem dospěla tak daleko, že i vymejvám kelímky od jogurtu a hádám se s tchánemm, že ten mastnej papír od salámu tam fakt házet nebude 😉 😀

Tak si jdu, vyhodím těch svým pět pečlivě roztříděných tašek a vidím, jak proti mě jde ženská s velkým igelitovým pytlem plným papírových krabic (samozřejmě nesešláplých). Nedá mi to a za chvíli se otočím a koukám, že samozřejmě cpe ten velkej pytel do papírovýho kontejneru. Celej, i s tím igelitem. Tak se vrátím a slušně se jí zeptám, proč hází ten igelit do kontejneru na papír. No asi jsem měla spíš mluvit stylem "si blbá? nepoznáš papír od plastu?", protože jsem si vyslechla, co mi je do toho a jestli se mi to nelíbí, tak at si to vylovim a hodim si to kam chci. Tím mě tak odrovnala (nečekala jsem takovou drsnou odpověď na moc slušnou otázku), že jsem jen zalapala po dechu. Pak jsem teda řekla, že kdyby byly všichni jako ona, tak by ty kontejnery ani nemuseli bejt a že asi nepochopila jejich princip. Na do mi odvětila, jestli vím, co jí můžu. 🙄
Tak jsem oznámila, že to snad není možný, co tu s náma žije za lidi a na to mi řekla, že jsem nějaká drzá. Tak jsem odvětila, že nevím, kdo je tady drzej, když ona mě posílá někam a já jsem pořád ještě slušná. Pak už jsem byla před barákem a ona začala mektat něco o štěňatech, což jsem nepochopila. Ale viděla venku naší fenu, tak jí asi mozek dovolil myslet jenom na psy, či co.

Rozčílená jsem to doma vyprávěla manželovi. Řekl, že on by jí už dávno poslal do prdele. Na to já jsem holt moc slušná.
Za chvíli slyším, jak někdo venku píská.Než jsem se stihla (nenápadně, samozřejmě) podívat, tak zvonek. Kdo myslíte, že přišel? Manžel tý brécy si přišel stěžovat. Nevím, co manželovi říkal (musím se ho pak zeptat), ale slyšela jsem ho pak už jen hulákat, že jí jako nemám tohleto říkat (asi jí vadilo, že jsem poznala, co je papír a co plast) . A že oni si můžou házet co chtěj a kam chtěj. Tak to už manža vypěnil (on je teda dost cholerik) a řekl mu že je to stejnej debil jako jeho manželka a šel domů. Ten chlap tam na něj něco zase řval,jestli si jako tykaj nebo co. M. mu řekl, ať jde radši domů. A ten chlap hned, že se podle tohho zařídí. Tak to se M. naštval, jestli je to jako výhrůžka a on že je to jen pro něj, že se podle toho zařídí on sám, či co.

No, já se klepala jak ratlík, nesnáším tyhle vyhraněný situace...

TeĎ se jen bojim, aby nám tu něco neudělali. Když vědi, kde bydlímme. Nebo aby nechtěli něco udělat Vendulce, nebo tak...

Sakra, proč tu mezi náma žijou takový idioti??????

grej
7. led 2010

Jé, to jsem se rozepsala 😅 pardon... Ale ulevilo se mi 🙂

jmisa
7. led 2010

Grej, no 😀 Promiň, směju se 😀 A že manžel tý baby nelenil a šel si to s Teboz slovně rozdat, co? 😀 Já bych v tý zimě nešla ven zbytečně .😀

Já taky třídím, kelímky teda nevymejvám, ale pak mi muž vezme roztříděné věci a frkne je cestou do práce do směsnýho odpadu 😔

grej
7. led 2010

Já to taky nechápu. Místo aby byl doma a zpytoval svědomí, tak mi jde ještě vynadat 😨 😀

My jsme se třídit naučili hlavně proto, že tchánovci jsou půl roku na chalupě. Tudíž jsme měli popelnici k odvozu jen jednou za 14 dní. V létě to pro nás dva bylo akorát a v zimě, kdy tu tchánovci zas byli, jsme museli hodně třídit, abychom se se směsným do té popelnice vešli. Takže manža se to naučil. Sice třídí, ale háže mi to teda do jaký tašky se mu chce, já to pak stejně musím všechno přetřídit a vyhodit.
TeĎ kvůli Kačce teda máme popelnici odváženou jednou týdně, ale stejsně třídit musíme...

grej
7. led 2010

Tak už vím jak to bylo 😉
Chlap si přišel stěžovat, že jsesm byla drzá na jeho ženu. Dušan ho ani nenechal domluvit a řekl mu, že jeho žena mě poslala do prdele a že si nepřeje, aby se to ještě někdy opakovalo. Chlap odvětil, že jsem tedy neměla jeho paní radit, kam má co házet a že oni si můžou házet kam co chtěj. A pak už to bylo tak jak jsem psala... Debil.

kay
7. led 2010

grej 😀 já to taky nesnáším, třídíme taky teda ne tak urputně, ale sklo, papír a petky určitě a taky bych něco řekla, ale asi ne tak slušně, já si do huby v tomhle nevidím.. ale dobrý že se Tě chlap tak zastal.. má body. 😉

míšo gratuluju k bundě.. já vhodím ve 4 roky starém kabátě je mi malý a zimní boty nemám, tak slintám 😀

jmisa
7. led 2010

No já loňskou zimu odchodila jako těhotná v bundě, co mi je velká, ale teď už to nešlo. No a pak mám ještě jednu, co je sice OK, ale je už tak sepraná, že ze zimní je jarní 😀

Botky jsem si koupila vloni outdoorovky a to mi bohatě stačí. 😝

m.e.l
7. led 2010

Grej, teda ty máš zážitek . . . A zase platí srážka s volem je nejhorší věc, která tě může potkat. 😝

kay
7. led 2010

jo grej jsem se chtěla zeptat, jestli seš s pokojená s tím mooncupem.. já o něm přemýšlím už dlouho..

jmisa
7. led 2010

Kay, mooncup je jedna z nejlepších investic, co jsem kdy udělala 😉

kay
7. led 2010

fakt? a není to nějak jako ekl? já si to furt nedovedu představit.. to se pak nějak vyvaří nebo jak se dodržuje ta hygiena? a dá se to i na noc? a jen jedna velikost? 😀

jmisa
7. led 2010

Kay, velikosti jsou dvě, pro rodící se doporučuje ta větší.
Údržba je v poho, prostě to umyješ pod vodovodem a před prvním použitím každou menses vysterilizuješ v kastrolku na plotně jako dudlík 😀 Jsou i tablety, ale já nerada chemii.
Krev není cítit, protože se k ní nedostává vzduch jako na vložkách.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru