• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Tak teď jsem koukla sem a už se těším až jednou budu pořizovat další :grinning:

http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/
7. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo díky za info.. :slight_smile: tak já se asi rozhoupu, myslím, že by bylo divný někomu říkat aby mi to pořídil k vánocům :grinning: a asi se to i vyplatí finačně že?
7. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teď bych koupila z té nabídky Ladycup, protože nemá nikde žádné značky apod. takže se líp myje, ikdyž i mooncup se myje v pohodě, ale už tam jsou prostě nerovnosti.
7. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, určo se to vyplatí, já používala jen tampony a OB ke všemu, takže žádná láce.
7. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě koukám, kolik je druhů a velikostí, ještě se mi líbí ten lunnete http://afriska-engl.de.tl/Different-brands-and-sizes.htm

jo já používám právě taky jen Občka.. :frowning2:
7. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, přemýšlím o něm taky. Prodávají je u nás v solné jeskyni. . . http://www.solnajeskyneletnany.cz/e-shop/menstruacni-kalisek/all/ ale nevím zda bych si ho uměla zavést, jsem zhýčkaná aplikátorem tampónů tampax. . .
7. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako ten oranžovej a modrej, týjovka :grinning:

Mel, určo uměla, je to otázka cviku, během jedný mrchy si profík.
7. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aplikátor jsme nikdy zase používat neuměla já :grinning: asi vyhraje ladycup..
7. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, ještě zápasím s velikostí. . . Jako 25 mi teda už bylo, ale vaginální porod jsem jaksi jak známo neměla, že?
7. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, já bych koupila větší, já i předtím kupovala větší. Ikdyž jsem teda starší než ty. :grinning:
7. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No promyslím to. . . Teď mě čeká vydání ohledně zaplacení dalšího semestru AJ, plus dneska tady byl truhlář aby nám vyrobil polici s knihovničkou na NTB. . . Takže asi tak. . .
7. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jaký máte ty sedátka do vany?
A musí dítko už fakt samo sedět? Alex se sám neposadí, ale když se přitáhne a má se čeho držet tak i sedí.
7. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo máme http://www.detskyraj.cz/zbozi/3191-aquababy-sedatko-do-vany a dítě by mělo opravdu samostatně sedět, jinak si kazí zádíčka.
7. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ladycup objendán modrý a velký.. :grinning:

míšo, sedáko nemáme Stela nesedí, ikdyž teď se začla v jídelní idličce přitahovat do sdu za ten pultík :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay - jak píše Jmis. Nejlepší investice. Nedám na to dopustit. Už se mi to v penězích vrátilo určitě bohatě. Kupovala jsem ho v roce 2006 na Vánoce, takže už ho používám přes 3 roky.
TeĎ jsem teda koupila novej, větší. Ale přiznám se, že moc změnu velikosti nepoci%tuju. Přijde mi to to samý. Ale tentokrát jsem koupila Lunette. Taky je to bez nápisů a tak. Ale zase to má trošku tvrdší ten kraj a vzhledem k tomu, že já tu jizvu po porodu pořád cejtim, tak je každý vyndání kalíšku trochu nepříjemný. Ale jinak pohoda.

V noci super, jen si přece jen dávám kalhotky a slipku. Hlavně první dny. Pak už ne. A chodím s tím i do bazénu a je to skvělý. Tampon se vždycky nacucal...
7. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, jj, to se Alex taky přitahuje a dneska i chviku seděl :grinning:
7. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to je super.. já mám akorát trochu strach z toho vyndavacáho držátka, ale to se prý dá nějak zkrátit jak jsme vyčetla.. no zatím jsme nadšená :grinning:

míšo, teda ten alex je prostě mega šikulák :grinning: ten ti bude v 9m běhat :slight_smile: Stela se tkhle přitahuje hlavně u jídla ale to mám strach, aby si nevrazila lžičku do krku :sweat_smile:
7. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, no nevím, myslím, že ne :grinning: On je dost lenivej. Asi ani nepoleze, spíš se naučí dělat kotrmelce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo to neva nedávno jsme idla dokument, kde ukazovali, že každé dítě se plazí jinak a leze taky, resp, najde si úplně sůvj styl lezení.. :slight_smile: takže kotrmelce jsou naprosto "v normě" :slight_smile:

kdepak je dneska luzzka, snad je všechno v pořádku a zvládá. nebo už přijel Jirka?
7. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
táta nám dorazil dřív :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
vše je OK :wink: :slight_smile:
zítra jdeme totiž na plavání :wink: :slight_smile:
7. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi, jasan, já si to tak nějak myslela, tak papa a užívejte.. :dizzy_face:
7. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko,
Luky zase v noci strašil, ale vystačil si naštěstí v postýlce s dudlíkem a hejkáním. . .
8. led 2010 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Alex v noci taky strašil, válel tam sudy, vystčil si sám dokud se někde nezašprc. Teď tu mlátí s mluvícím hrncem.
8. led 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě tady Luky houká. . . Už je zase mimo puzzle. A pak taky kapánek nas* z cvičení. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, ty si teda zodpovědná s tím cvíčem. Měla bych se polepšit, strašně to flákáme :zipper_mouth:
8. led 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo musím být, jinak se nikam nehneme. . . Včera ho to tak odrovnalo, že v půlce oběda se šíleným řevem usnul v mé náruči a spal dle mamky až do čtyř. To u něj nebejvá, spává odpoledne od tří do čtyř.
8. led 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Alexe to nikdy zase moc neodrovnalo, spíš se u toho vztekal.
Včera jsem na něj koukala, že když chce, tak i pase bez záklonu a když nechce, tak prověsí pupek a zakloní se. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,

tak já mám takypocit že v noci furt jen nahazuju dudel.. :angry: jinak ráno už taky odcvičeno, Stela docela v pihodě, ona asi ráno nějak všechno zvládá líp..

míšo, taky se snžíme cvičit zodpovědně :slight_smile:
8. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj všem :slight_smile:
táta jel pro snídani :slight_smile:
holky vstávaly v 7, jako obvykle...
tak nevím,jestli už to bude definitivní,ale vypadá to,že jsme elišku přes ty vánoce přece jen naučili spát :slight_smile:
choděj spinkat kolem půl osmé, brzy ráno je kojendo (dnes v 5,30) a pak to ještě zabořej a chrněj do těch 7
bojím se abych to nezakřikla,ale jsem strašně ráda :slight_smile:
občas některá v noci zabrečí,ale za chvíli zas přestane,takže to úplně ignoruju...konečně pár klidných nocí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda luzzi tak to je super, to má člověk hned víc energie že? a naučili jste to tou metodou prostě nedat nic?

já hlásím snězený jogurt c jahodovou přesnídávkou cca 130g, ale to jen odhadem.. jinak ještě trochu čaje z hrníčku upito taky.. :dizzy_face:

tady teda hrne sníh odevšud..
8. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek