Těhotné po IVF

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉
jmisa
7. led 2010
Tak teď jsem koukla sem a už se těším až jednou budu pořizovat další 😃

http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/
kay
7. led 2010
míšo díky za info.. 🙂 tak já se asi rozhoupu, myslím, že by bylo divný někomu říkat aby mi to pořídil k vánocům 😃 a asi se to i vyplatí finačně že?
jmisa
7. led 2010
Jo a teď bych koupila z té nabídky Ladycup, protože nemá nikde žádné značky apod. takže se líp myje, ikdyž i mooncup se myje v pohodě, ale už tam jsou prostě nerovnosti.
jmisa
7. led 2010
Kay, určo se to vyplatí, já používala jen tampony a OB ke všemu, takže žádná láce.
kay
7. led 2010
no já právě koukám, kolik je druhů a velikostí, ještě se mi líbí ten lunnete http://afriska-engl.de.tl/Different-brands-and-...

jo já používám právě taky jen Občka.. 😞
m.e.l
7. led 2010
Hm, přemýšlím o něm taky. Prodávají je u nás v solné jeskyni. . . http://www.solnajeskyneletnany.cz/e-shop/menstr... ale nevím zda bych si ho uměla zavést, jsem zhýčkaná aplikátorem tampónů tampax. . .
jmisa
7. led 2010
Jako ten oranžovej a modrej, týjovka 😃

Mel, určo uměla, je to otázka cviku, během jedný mrchy si profík.
kay
7. led 2010
tak aplikátor jsme nikdy zase používat neuměla já 😃 asi vyhraje ladycup..
m.e.l
7. led 2010
Hm, ještě zápasím s velikostí. . . Jako 25 mi teda už bylo, ale vaginální porod jsem jaksi jak známo neměla, že?
jmisa
7. led 2010
Mel, já bych koupila větší, já i předtím kupovala větší. Ikdyž jsem teda starší než ty. 😃
m.e.l
7. led 2010
No promyslím to. . . Teď mě čeká vydání ohledně zaplacení dalšího semestru AJ, plus dneska tady byl truhlář aby nám vyrobil polici s knihovničkou na NTB. . . Takže asi tak. . .
jmisa
7. led 2010
holky, jaký máte ty sedátka do vany?
A musí dítko už fakt samo sedět? Alex se sám neposadí, ale když se přitáhne a má se čeho držet tak i sedí.
m.e.l
7. led 2010
Míšo máme http://www.detskyraj.cz/zbozi/3191-aquababy-sed... a dítě by mělo opravdu samostatně sedět, jinak si kazí zádíčka.
kay
7. led 2010
tak ladycup objendán modrý a velký.. 😃

míšo, sedáko nemáme Stela nesedí, ikdyž teď se začla v jídelní idličce přitahovat do sdu za ten pultík 🙂
grej
7. led 2010
Kay - jak píše Jmis. Nejlepší investice. Nedám na to dopustit. Už se mi to v penězích vrátilo určitě bohatě. Kupovala jsem ho v roce 2006 na Vánoce, takže už ho používám přes 3 roky.
TeĎ jsem teda koupila novej, větší. Ale přiznám se, že moc změnu velikosti nepoci%tuju. Přijde mi to to samý. Ale tentokrát jsem koupila Lunette. Taky je to bez nápisů a tak. Ale zase to má trošku tvrdší ten kraj a vzhledem k tomu, že já tu jizvu po porodu pořád cejtim, tak je každý vyndání kalíšku trochu nepříjemný. Ale jinak pohoda.

V noci super, jen si přece jen dávám kalhotky a slipku. Hlavně první dny. Pak už ne. A chodím s tím i do bazénu a je to skvělý. Tampon se vždycky nacucal...
jmisa
7. led 2010
Kay, jj, to se Alex taky přitahuje a dneska i chviku seděl 😃
kay
7. led 2010
teda tak to je super.. já mám akorát trochu strach z toho vyndavacáho držátka, ale to se prý dá nějak zkrátit jak jsme vyčetla.. no zatím jsme nadšená 😃

míšo, teda ten alex je prostě mega šikulák 😃 ten ti bude v 9m běhat 🙂 Stela se tkhle přitahuje hlavně u jídla ale to mám strach, aby si nevrazila lžičku do krku :-N
jmisa
7. led 2010
Kay, no nevím, myslím, že ne 😃 On je dost lenivej. Asi ani nepoleze, spíš se naučí dělat kotrmelce :-p
kay
7. led 2010
míšo to neva nedávno jsme idla dokument, kde ukazovali, že každé dítě se plazí jinak a leze taky, resp, najde si úplně sůvj styl lezení.. 🙂 takže kotrmelce jsou naprosto "v normě" 🙂

kdepak je dneska luzzka, snad je všechno v pořádku a zvládá. nebo už přijel Jirka?
luzzaautor
7. led 2010
kay
táta nám dorazil dřív 😉 😃 😃 😃
vše je OK 😉 🙂
zítra jdeme totiž na plavání 😉 🙂
kay
7. led 2010
luzzi, jasan, já si to tak nějak myslela, tak papa a užívejte.. x-)
m.e.l
8. led 2010
Bré ranko,
Luky zase v noci strašil, ale vystačil si naštěstí v postýlce s dudlíkem a hejkáním. . .
jmisa
8. led 2010
Ahoj. Alex v noci taky strašil, válel tam sudy, vystčil si sám dokud se někde nezašprc. Teď tu mlátí s mluvícím hrncem.
m.e.l
8. led 2010
No mě tady Luky houká. . . Už je zase mimo puzzle. A pak taky kapánek nas* z cvičení. . . :-p
jmisa
8. led 2010
Mel, ty si teda zodpovědná s tím cvíčem. Měla bych se polepšit, strašně to flákáme :-x
m.e.l
8. led 2010
Míšo musím být, jinak se nikam nehneme. . . Včera ho to tak odrovnalo, že v půlce oběda se šíleným řevem usnul v mé náruči a spal dle mamky až do čtyř. To u něj nebejvá, spává odpoledne od tří do čtyř.
jmisa
8. led 2010
Tak Alexe to nikdy zase moc neodrovnalo, spíš se u toho vztekal.
Včera jsem na něj koukala, že když chce, tak i pase bez záklonu a když nechce, tak prověsí pupek a zakloní se. :-p
kay
8. led 2010
ahojte kočky,

tak já mám takypocit že v noci furt jen nahazuju dudel.. ]-( jinak ráno už taky odcvičeno, Stela docela v pihodě, ona asi ráno nějak všechno zvládá líp..

míšo, taky se snžíme cvičit zodpovědně 🙂
luzzaautor
8. led 2010
ahoj všem 🙂
táta jel pro snídani 🙂
holky vstávaly v 7, jako obvykle...
tak nevím,jestli už to bude definitivní,ale vypadá to,že jsme elišku přes ty vánoce přece jen naučili spát 🙂
choděj spinkat kolem půl osmé, brzy ráno je kojendo (dnes v 5,30) a pak to ještě zabořej a chrněj do těch 7
bojím se abych to nezakřikla,ale jsem strašně ráda 🙂
občas některá v noci zabrečí,ale za chvíli zas přestane,takže to úplně ignoruju...konečně pár klidných nocí :-p 😉
kay
8. led 2010
teda luzzi tak to je super, to má člověk hned víc energie že? a naučili jste to tou metodou prostě nedat nic?

já hlásím snězený jogurt c jahodovou přesnídávkou cca 130g, ale to jen odhadem.. jinak ještě trochu čaje z hrníčku upito taky.. x-)

tady teda hrne sníh odevšud..