• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Luzz super, že už i Eliška se naučila hezky spinkat. :wink:
Kay, no a Stelinka asi začíná přicházet na chuť i něčemu jinému než je mlíčko. :dizzy_face:
8. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi prosím Tě kolik dáváš těch sunar sušenek za den? já mám ty dobrou noc, tak abych jich nedávala moc.. :sweat_smile:
8. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si byli s Alexkem zabruslit autem.
Jsem úchylná, ale já ráda jezdím na sněhu a navíc i ostatní jezdí pomalejc, tak mi to vyhovuje :grinning:

Koupila jsem si Muff na rukojeť kočárku, tak ji hned odpo vyzkouším.
8. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, hm. . . Můj choť je zase úchylnej na ježdění v noci, nejlépe za deště a bouřky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jedem na plavčo... :slight_smile:

sušenky dávám jen do ovoce nebo do přesnídávky ráno (každý jednu nebo dvě)
a občas rozpustím jednu sušenku do večerní kaše... :wink:

jo jo,elišce jsme prostě nic nedali... ze začátku brečela,ale překvapivě vždycky jen chvíli,pak usnula...
řekla bych,že tak během jednoho týdne se naučila hezky spát...
ona je teda výhoda,že když se vzbudí a začne kňourat,strčí si paleček do pusy a ududá se :slight_smile: nevím,jak by to bylo s dudlíkem...ale tohle nám prostě vyšlo :wink: :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a mě dítko právě místo oběda usnulo, choudě moje malinkatý. :dizzy_face:
8. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky je u vás taková sněhová kalamita :astonished: ny my jsme v Beskydech, takže hrůza ani nestíháme odhazovat sníh před barákem :astonished: dneska došly malým saně, tak až to poleví přidáme ohrádky a jde se na výjezd
8. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, jelikož bydlím v Praze, tak kalamita teprve přijde, až napadne ještě tak jeden centimetr. :grinning:
Jsem teď s Lukym zkusila takový půl trakař, samo že se umí krásně opřít o ručičky - dokonce i chvilku bez pěstiček, ale proč by to jako dělal že???? Takže prostě na bříšku si stejnak hraje na bojovníka pro boj v nízké trávě.
8. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, Alex se vzepře jen když fakt nejsem na blízku, obdobně fungoval i zkraje s otáčením :grinning:

Mi přijde, že už tu sněhu je docela dost, psice lítala jak cvok :grinning:
Byli jsme s Alexkem odpo dvě hodinky venku a muž mi říkal, že jsme blázni, že už nás chtěl hledat :grinning:
8. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem koupila Alexkovi noční, tak jsem ho tam vysadila a po 10 minutách mě to přestalo bavit, tak zase někdy jindy :grinning:
8. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky
tak plavání naprosto SUPÉR :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: voda strašně teplá a vzduch to samé :slight_smile: plavání je jen pro 4 dětičky,takže prima skupinka...naše family zabrala pánskou šatnu,ostatní dvě maminky s dítky v šatně dámské :grinning: byli jsme fakt nadšení :slight_smile: holky se řechtaly,plácaly do vody,no sranda :grinning: jen jirku furt tahaly za chlupy na hrudníku :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě mě manžel volal do ložnice a nelinka nám stojí v postýlce...se chystala k elče na návštěvu :grinning: :grinning: :grinning: takže podlážka jde až na dno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no hlavně, že jste si to užili. :wink:
Míšo, no Luky ani když nejsem na blízku tak se nevzpírá. Ale já mu dám, evidentně v těch rukou sílu na vzepření má. Ale musí chtít. :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, Nelinka je šikulka. :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melí
ona je fakt šílená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co nejdřív vyfotím :wink: ještě že je eliška normální :sweat_smile: :sweat_smile:
8. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eliška od včerejška furt mámuje :sweat_smile: mámámá mámámá je mi jasný,že tím asi nemyslí mě,ale zní to krásně :dizzy_face: to nela zatím neřekla...
8. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda luzzi, opět upadám do deprese.. :sweat_smile: ale samozřejmě mě to moc těší že je Nelča tak šikovná.. :dizzy_face:

holky a před mámámá nebo prostě ty slabiky, jako dělaly děti něco co by naznačovalo že promluví? :sweat_smile: jako že bych věděla že topřijde.. nebo se jednoho dne probudily a bylo to, začly slabikovat..?

luzzi super, že plavání jste si užili, no chlapi to mají asi přece jen těžší :grinning:

míšo a co jsi koupila Alexovi noční? :sweat_smile:

mel, neboj, jsi jedna z mála kdo mě uklidňuje že moje dítě není opožděné ale je to normální.. :sweat_smile:
8. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nočník, samozřejmě :grinning:
8. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, týjo. :confused: deprese, deprese, deprese :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo neboj, toho ty se u Alexe dočkáš velice brzy. . .
Kay, no Stelinka je furt akčnější jak ten můj valibuk. :wink:
8. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, jenže to nikdy neuvidím :grinning: :grinning: Zatím má dost času a jsem raděj, když se válí na zemi, je to bezpečnější. A i psice je zatím ráda :grinning:
8. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo však jo, Alex má ještě čas. Takže klid. :wink:
8. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím, ale přijdou mi ty děti všechny nějak urychlené nebo my jsme opoždění? :grinning: Furt si říkám, že neee, že my jsme normální :grinning:
8. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, ne, dyť alex je ještě ko všemu mladší než ta naše dítka.. sice o kousek ale je.. takže je vlastně moc šikovnej..
ajo nočník :grinning: hele ale on nesedí ne? to bys ho tam přece neměla dávat.. :fearful:

ml no nevím, jestlije Stela šikovnější, z břicha na záda se nepřevalí ani náhodou a dokola se točí teprve pár dnů aještě k tomu jen po malých kouskách a s velkou motivací.. :grinning:
8. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
eliška nemluvila vůbec,ani neslabikovala,jen hučela a pištěla... a pak najednou MÁMÁMÁ :sweat_smile: :sweat_smile: tak jsme byli hodně překvapený :sweat_smile: a tím,že neumí nic jinýho,říká to furt :sweat_smile: a u toho má spodní ret v pusince :grinning:
8. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, já ho nad tím nočníkem držela, proto mě to bavilo jen těch 10 minut, je dost těžkej :grinning:
8. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo ajo :grinning: :grinning: :grinning:

luzzi, hm hm, no dneska zrovna měla Stela na programu mlaskání.. začla prostě mlaskat jen tak. a u toho si cucala spodní ret, tak že by? :grinning: no aspoň nějaký posun by to chtělo.. věřím že jste byli překvapení.. doufám, že ot není jirkovi líto, že říká mámámámá :grinning:
8. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
není :grinning: nela už delší dobu umí TÁTA :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
no :sweat_smile: přesně tak mlaskala elí :grinning:
8. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi ajo , tak to už je pak mámámá nuda :grinning: fakt mlaskala? tak že by se nám Stleinka aspoň rzomluvila?
8. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek