Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
8. led 2010

Luzz super, že už i Eliška se naučila hezky spinkat. 😉
Kay, no a Stelinka asi začíná přicházet na chuť i něčemu jinému než je mlíčko. 😵

kay
8. led 2010

luzzi prosím Tě kolik dáváš těch sunar sušenek za den? já mám ty dobrou noc, tak abych jich nedávala moc.. 😅

jmisa
8. led 2010

Tak jsme si byli s Alexkem zabruslit autem.
Jsem úchylná, ale já ráda jezdím na sněhu a navíc i ostatní jezdí pomalejc, tak mi to vyhovuje 😀

Koupila jsem si Muff na rukojeť kočárku, tak ji hned odpo vyzkouším.

m.e.l
8. led 2010

Míšo, hm. . . Můj choť je zase úchylnej na ježdění v noci, nejlépe za deště a bouřky. 😝

luzza
autor
8. led 2010

jedem na plavčo... 🙂

sušenky dávám jen do ovoce nebo do přesnídávky ráno (každý jednu nebo dvě)
a občas rozpustím jednu sušenku do večerní kaše... 😉

jo jo,elišce jsme prostě nic nedali... ze začátku brečela,ale překvapivě vždycky jen chvíli,pak usnula...
řekla bych,že tak během jednoho týdne se naučila hezky spát...
ona je teda výhoda,že když se vzbudí a začne kňourat,strčí si paleček do pusy a ududá se 🙂 nevím,jak by to bylo s dudlíkem...ale tohle nám prostě vyšlo 😉 🙂

m.e.l
8. led 2010

Tak a mě dítko právě místo oběda usnulo, choudě moje malinkatý. 😵

hanulka3112
8. led 2010

Ahojky holky, taky je u vás taková sněhová kalamita 😲 ny my jsme v Beskydech, takže hrůza ani nestíháme odhazovat sníh před barákem 😲 dneska došly malým saně, tak až to poleví přidáme ohrádky a jde se na výjezd

m.e.l
8. led 2010

Hanul, jelikož bydlím v Praze, tak kalamita teprve přijde, až napadne ještě tak jeden centimetr. 😀
Jsem teď s Lukym zkusila takový půl trakař, samo že se umí krásně opřít o ručičky - dokonce i chvilku bez pěstiček, ale proč by to jako dělal že???? Takže prostě na bříšku si stejnak hraje na bojovníka pro boj v nízké trávě.

jmisa
8. led 2010

Mel, Alex se vzepře jen když fakt nejsem na blízku, obdobně fungoval i zkraje s otáčením 😀

Mi přijde, že už tu sněhu je docela dost, psice lítala jak cvok 😀
Byli jsme s Alexkem odpo dvě hodinky venku a muž mi říkal, že jsme blázni, že už nás chtěl hledat 😀

jmisa
8. led 2010

Jsem koupila Alexkovi noční, tak jsem ho tam vysadila a po 10 minutách mě to přestalo bavit, tak zase někdy jindy 😀

luzza
autor
8. led 2010

ahoj holky
tak plavání naprosto SUPÉR 😅 😅 😅 😅 voda strašně teplá a vzduch to samé 🙂 plavání je jen pro 4 dětičky,takže prima skupinka...naše family zabrala pánskou šatnu,ostatní dvě maminky s dítky v šatně dámské 😀 byli jsme fakt nadšení 🙂 holky se řechtaly,plácaly do vody,no sranda 😀 jen jirku furt tahaly za chlupy na hrudníku 😀 😀

luzza
autor
8. led 2010

právě mě manžel volal do ložnice a nelinka nám stojí v postýlce...se chystala k elče na návštěvu 😀 😀 😀 takže podlážka jde až na dno 😝

m.e.l
8. led 2010

Luzz, no hlavně, že jste si to užili. 😉
Míšo, no Luky ani když nejsem na blízku tak se nevzpírá. Ale já mu dám, evidentně v těch rukou sílu na vzepření má. Ale musí chtít. 😅

m.e.l
8. led 2010

Luzz, Nelinka je šikulka. 😅

luzza
autor
8. led 2010

melí
ona je fakt šílená 😅 😅 😅 co nejdřív vyfotím 😉 ještě že je eliška normální 😅 😅

luzza
autor
8. led 2010

eliška od včerejška furt mámuje 😅 mámámá mámámá je mi jasný,že tím asi nemyslí mě,ale zní to krásně 😵 to nela zatím neřekla...

kay
8. led 2010

teda luzzi, opět upadám do deprese.. 😅 ale samozřejmě mě to moc těší že je Nelča tak šikovná.. 😵

holky a před mámámá nebo prostě ty slabiky, jako dělaly děti něco co by naznačovalo že promluví? 😅 jako že bych věděla že topřijde.. nebo se jednoho dne probudily a bylo to, začly slabikovat..?

luzzi super, že plavání jste si užili, no chlapi to mají asi přece jen těžší 😀

míšo a co jsi koupila Alexovi noční? 😅

mel, neboj, jsi jedna z mála kdo mě uklidňuje že moje dítě není opožděné ale je to normální.. 😅

jmisa
8. led 2010

Nočník, samozřejmě 😀

jmisa
8. led 2010

Luzz, týjo. 😕 deprese, deprese, deprese 😀 😀

m.e.l
8. led 2010

Míšo neboj, toho ty se u Alexe dočkáš velice brzy. . .
Kay, no Stelinka je furt akčnější jak ten můj valibuk. 😉

jmisa
8. led 2010

Mel, jenže to nikdy neuvidím 😀 😀 Zatím má dost času a jsem raděj, když se válí na zemi, je to bezpečnější. A i psice je zatím ráda 😀

m.e.l
8. led 2010

Míšo však jo, Alex má ještě čas. Takže klid. 😉

jmisa
8. led 2010

No já vím, ale přijdou mi ty děti všechny nějak urychlené nebo my jsme opoždění? 😀 Furt si říkám, že neee, že my jsme normální 😀

kay
8. led 2010

míšo, ne, dyť alex je ještě ko všemu mladší než ta naše dítka.. sice o kousek ale je.. takže je vlastně moc šikovnej..
ajo nočník 😀 hele ale on nesedí ne? to bys ho tam přece neměla dávat.. 😨

ml no nevím, jestlije Stela šikovnější, z břicha na záda se nepřevalí ani náhodou a dokola se točí teprve pár dnů aještě k tomu jen po malých kouskách a s velkou motivací.. 😀

luzza
autor
8. led 2010

kay
eliška nemluvila vůbec,ani neslabikovala,jen hučela a pištěla... a pak najednou MÁMÁMÁ 😅 😅 tak jsme byli hodně překvapený 😅 a tím,že neumí nic jinýho,říká to furt 😅 a u toho má spodní ret v pusince 😀

jmisa
8. led 2010

Kay, já ho nad tím nočníkem držela, proto mě to bavilo jen těch 10 minut, je dost těžkej 😀

kay
8. led 2010

míšo ajo 😀 😀 😀

luzzi, hm hm, no dneska zrovna měla Stela na programu mlaskání.. začla prostě mlaskat jen tak. a u toho si cucala spodní ret, tak že by? 😀 no aspoň nějaký posun by to chtělo.. věřím že jste byli překvapení.. doufám, že ot není jirkovi líto, že říká mámámámá 😀

luzza
autor
8. led 2010

kay
není 😀 nela už delší dobu umí TÁTA 😅 😀 😀

luzza
autor
8. led 2010

kay
no 😅 přesně tak mlaskala elí 😀

kay
8. led 2010

luzzi ajo , tak to už je pak mámámá nuda 😀 fakt mlaskala? tak že by se nám Stleinka aspoň rzomluvila?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru