Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
11. led 2010

Grej, no až nakazím Lukyho a P. tak mi určo bude líp. Se vyhrabu se svého "srabu" a pak budu hrabat ty moje dva chlapy, což bude 10x horší, protože chlap a rýmička, to celé dvakrát. . . 😀

grej
11. led 2010

Tak to budeš mít peklo 😀

jmisa
11. led 2010

Mel, ať je brzo líp. Ale to mi řekni - to Luky vydrží celej den doma? Alex je v tomhle na ránu, prostě nevydrží, kdybych aspoň měla balkon, tak ho vyšoupnu ven, ale takhle musím ven, ikdybych měla jezdit před barákem, kde je to odhrabaný.
Já dojedu s kočárem na konec našeho domu, tam sejdu 5 schodů a po zadních táhnu kočár na hlavní chodník, kterej je uklizenej tím traktůrkem a dokud nenarazím na přechod, tak je to OK. Tam zase postavím kočár na zadní a přesmykuju.
Dneska musím na poštu, mám tam balíček z lékárny a taky mucíme něco sehnat k jídlu, 😝

m.e.l
11. led 2010

Míšo, docela mi doma Luky vydrží. Naštěstí. . . Na balkón propašovat kočár se mi asi nepodaří, takže mu nic jiného nezbývá než vydržet doma s nemocnou maminkou. 😅 No a zítra když tak povolám bráchu, aby ho došel "vyvenčit", za odměnu mu dám oběd. 😀

jmisa
11. led 2010

Hmm, to závidím, mně nemá kdo jezdit venčit a hlavně nevenčenej Alex 2x za den je fakt protiva protivná. 😝
No nic, jdu ven, kdybych se neozvala do večera, tak čekám s kočárem na sypače 😀

m.e.l
11. led 2010

Míšo, hlavně když zapadneš do závějí, tak měj na sobě něco hodně viditelného. Aby Tě nenašli až při oblevě.

grej
11. led 2010

To je to o čem mluvim holky, že jak jsme celý den doma, tak je Kačka na ránu...
Naštěstí terasu mám, takže dvakrát denně chrní venku. Tolik co teĎ naspí přes den nesnaspala za celý svůj život 🙂 Až se někdy dopoledne nudim 😀

Frkla jsem jí ven a šla nakoupit. Už jsme včera pekli chleba, aby bylo co jíst. Ještě že máme tu pekárnu 😉 ALe došlo mi ovoce, šunka i sýr, tak jsem musela vyrazit. Hodila jsem chůvu dolu ke tchánovcům a bylo. Naštěstí chrní pořád, takže pohoda.

My jsme tu jak na horách🙂 LIdi si jezděj na běžkách pro pečivo, auta zapadaj, protože podél silnice jsou metrový závěje a vyježděno je jen pro jedno auto. Jak se potkaj dvě proti sobě, tak je konec. Protažený jsou jen hlavní chodníky u autobusu, u nás ani náhodou.

A pořád sněží 🙄

Ve středu máme plavčo, snad do té doby přestane sněžit a povede se mi vyhrabat auto...

luzza
autor
11. led 2010

tak my máme naštěstí v mrazáku pečivo i salámy... a zeleninu ve špajzu u sklepa 😀 připravení jak na válku 😀
holky to naštěstí snášej doma dobře... mohla bych je dát spát před barák,ale přiznám se,nechce se mi je oblíkat 😝 😉

jmisa
11. led 2010

Tak jsme nezapadli, ale je to síla. klika, že m ám úzkej kočár, se širším jak 60 cm maj smolíka pacholíka.
A furt padá.
My nemáme doma ani lopatu, tak nevím, jak odcházíme auto 😀 V ulici to protáhli dělníci, protože tu staví městská část a nemohli si navážet matroš, bohužl to protáhli k těm zaparkovaným autům 😀 Takže máme do půl kufru sníh.
zítřejší plavču ruším kvůli mrše, ale ve čtvrtek máme neuroložku v Modřanech a muž nás nechce nechat jet autem, tak to asi zruším taky, sockou takovej kus nepojedu. Navíc od stanice je to tam řádnej kus. No a v pátek rehábka, tak uvidíme.

luzza
autor
11. led 2010

grej
manžel mě strašil,že od středy má být -20 !! 😨 😨 😨

luzza
autor
11. led 2010

jmis
tak to já bych u vás taky neprojela 😀 kočár má 79 cm 😀

luzza
autor
11. led 2010

mel
ty tuberáčku,tak ať ti je brzo líp...takhle to je naprd,co? 😒

m.e.l
11. led 2010

Luzz, naprd to je. Ale naštěstí nemám teplotu, jen prasklej nos od rýmy a když zakašlu, tak si sousedi musí myslet, že jsem v posledním stádiu tubery. 😝

grej
11. led 2010

Luzz, tak mráz by mi nevadil. V Praze to tak horký nebude. Spíš aby nesněžilo, aby protáhli silnice a tak...

grej
11. led 2010

V sama doma teĎ bude o předčasně narozených dětech...

m.e.l
11. led 2010

Jsem se zase pobavila http://www.novinky.cz/koktejl/188859-muzi-mysli... a když se zrovna mi rozhodneme myšlenky P. uskutečnit, tak nám to překazí náš milovaný chlapeček. 😀

kay
11. led 2010

ahojte,

tak já mám asi PMS, všechno mě se.e, furt jenom žeru a jsem mega protivná. ☹

Luzzi, velká gratulace Nelince a Elišce k 8M 🙂

jinak u nás jsme taky na konci, bydlíme u hřbitova, sem občas zajede nějaký pluh, ale moc to teda nepomohlo.. Ale nesněží už a taje to.. Taky jsme slyšela že mají přijít mrazy..

Dneska jsem dala Stele na oběd 100ml kaše s cca 60g skleničky - zelenina s hovězím.. No jedla to statečně, ke konci už ne, a pak se poblila.. snědla necelou půlku myslím.. takže pak jsem jí ještě udělala normoš meruňkovou kaši.. taky už moc nechtěla..
jinak dopoledne už baští úplně v pohodě jogurt s přesnídávkou, tak jsem ráda. ale furt nevím co jí mám dávat na druhou svačinu, tak zatím jen kojím.. a večer zkusím udělat krupičnou kaši..
mel, doufám, že Ti bude brzo dobře.. Taky se trochu děsím toho kdybych onemocněla nějak víc, tak jak by to Martin udělal.. U nás na vožení a hlídání funguje děda, ale nechci ho příliš obtěžovat.. taky ještě pracuje. No a bratr s enestará o svého syna, takže tam nic nehrozí 😀

grej a co Kačka už vlastně všechno jí?

míšo, Tě teda obdivuju, že jezdíš každý den 2x ven.. Stela je taky spokojená doma, v kočáru je trochu vylekaná.. a venku mi sama neusne.. takže spí pěkně ve své postýlce a úplně v pohodě..

kay
11. led 2010

jo a dorazil mi ladycup, jsem teda zvědavá, jak to dostanu dovnitř.. 😅

grej
11. led 2010

Kay - no, snídá MM. K obědu stane lahvičku něčeho zeleninovýho. Nejvíc jí chutná to, co je červený. Takže třeba hovězí, bramor, mrkev nebo rýže s kuřetem a zeleninou a tak. Dokonce už baští i to, v čem jsou kousky. Nesnáší to co je zelený, takže cuketa, špenát, brokolice. Nejedla ani květák, ale tuhle jsem na ní vyzrála. Koupila jsem hovězí pyré, to je dobrý a voňavý, a zamíchala jsem to do květáku a docela to jedla.
Pokud jí to hodně chutná, sní celou malou lahvičku - 125g. Pokud jí to nejede,s ní toho míŇ.

Pak k sváče dostane kojení nebo pokud je mega protivná, tak jí dám i trochu přesnídávky. Večer dostane kaši s přesnídávkou. Dělám to z poloviční porce než tam píšou, takže ze 60 ml kaše a do toho trochu přesnídávky. A sní to většinou celý.A před spaním kojení.

Někdy zkusím jogurt, ale to jí hodně moc nechutná. Nejedla mi ani rozmačkanej banán, takže jablko jsem ani zatím nezkoušela. Zbytek banánu jsem jí večer rozmíchala do kaše a to pak snědla.

Snd budeš s Ladycupem spokojená... Já koupila LUnette a nic moc. Mooncup byl lepší.

jmisa
11. led 2010

Tak odpo jsem vzala jen nosítko a pochodovali jsme i s psicí, naším norovacím psem 😀

Kay, já bych se doma zcvokla, já musím chodit ven.

A kalich dostaneš dovnitř pohodě, v návodech máš ty "sklady" ne?

jmisa
11. led 2010

Mně osobně vyhovuje víc skládání číslo 2, co je tady v návodu
http://lib.cornis.cz/solny_chram/navod_na_pouzi...

kay
11. led 2010

míšo, jj už jsem koukla díky.. ještě vyvařím a čekám že do pár dnů i vyzkuším 😀 na to je asi dobré mít nějaký speciální hrneček na vyvaření že?

s šátkem bych měla teď strach jít, aby se Stela nenachladila.. ☹ ale byloby to asi stejně nebezpečné jak s kočárem.. bydlíme na kopci a na tom zmrzlým jet s kočárem dolů je o hubu.. ☹

jmisa
11. led 2010

Já mám na nosítko tu kapsu MAM. Alexe obléknu stejně jako sebe, pak má na sobě nosítko a ještě kapsu, zima mu není, navíc zase taková zima není.

Já vyvařuju v takovým tom plecháčku s ouškem.

luzza
autor
11. led 2010

holky
zkuste dětem pustit klip z youtube MŇAM MŇAM BOBÍK... my to zkusili minulý týden a od té doby holky blázněj 😅 jakmile to pustím,začnou křičet radostí 😀 😀

jmisa
11. led 2010

mě víc bere teda tohle 😀

https://www.youtube.com/watch?v=FCn-A9zYjyc
luzza
autor
11. led 2010

jmis
hrošíka známe taky 😀 ten má taky úspěch 😉 a ještě ty prdící miminka ve vaně 😀

luzza
autor
11. led 2010

holky
taky mě napadlo,jestli bychom se neměly odstěhovat z těch TĚHULEK... 🤐 😕 🤐 přece jen už máme velký dětičky, tak tu trochu kazíme uspořádání témat...
neměly bychom se přejmenovat na MAMINKY PO IVF V ZÁŘÍ 2008????????? a vypadnout z těhulí? 😕 😕

jmisa
11. led 2010

Luzz, už mě to taky napadlo.

kay
11. led 2010

luzzi, dyť já to už tady psala😀 taky myslím, že by jsme s emohly přesunout třeba do volné diskuze nebo někam.. 😀
holky prosím vás po jaké době tak můžou ty děti z toho cvičení něco mít, myslím jako po jaké době můžou začít třeba lozit nebo tak.. 😅 aspoˇse převalit ze zad na břicho... 🙄

jmisa
11. led 2010

Kay, ono lezení a převalování už je dost náročný, řekla bych, že tak měsíc cvíča a můžeš začít něco vidět.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru