• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
luzzi, no to jsme neslyšela taky, ale chystám se na maliník.. ale zkusím klidně všechno..

meli, no tak to by bylo pěkný.. .-) u nás zase nevím jestli jsem to už nepsala, babička má narozeniny 8.6. a děda 13.6. a 3.ž. s emi líbí jako datum.. no a manžel by chtěl 6.6. .-D ale i ten květen je pěkný..
7. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mám pocit, že si ty naše dítka stejnak zvolí vlastní datum narození! :wink: A nebudou koukat na naše přání. :dizzy_face:
7. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to jste me moc ukidnily dekuju vam :wink: snad je to fakt jen tim uplnkem ale slysim to teda poprve ze by mel na to vliv teda :wink:
7. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani o úplňku se prý rodí nejvíce dětí! A prý i potom špatně spinkají.
7. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
thy jo Melíku fakt??ja teda nikdy uplnek neresila a ani na to nejak neverim ale jako pokud zitra bude mala klidna a cajk tak jako na to zacnu i verit ze je to fakt tim uplnkem :wink: no jo ale Meliku my mame casi do 1O kvetna ja nechci tenhle uplnek rodit :wink:
7. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tezce doufam ze nebudu mezi tema co v tomhle uplnku porodi :wink:
7. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nám na kurzu říkali, že při klasickým porodu dorazí laktace tak do 2-3 dnů a při císařit tak do 4-5 dnů a je to tak normální.
Dnes zrovna říkala, že ten první den mimi nejí vůbec nic, nebo klidně i jen trošku toho mleziva, co ti teče dřív než mlíko a že to je normálka, že se s úbytkem hmotnosti počítá..

Mel - dnes říkala, že do porodnice si máme na mimčo vzít jen plenky a vlhčený ubrousky a oblečení až při odjezdu z porodnice. A pro sebe jen ty vložky, jednorázový kalhotky (popř. vložky do podprdy) a nějaký jídlo (bude hlad i v noci, páč večeře je před šestou a ty k mimču třeba i vstáváš v noci)l. Jinak vše ostatní dostaneme erár.

me natekly zas z toho sezení nohy, to je hnus. našla jsem si srsecept na celerovou polívku, tak na ní pracuju. Zatím výborně voní, snad bude i dobrá. A třeba mi i pomůže s otokama jako šťáva :slight_smile:

Jo a naše Kačka je naopak dnes hrozně klidná, takže já jsem nervní z opačnýho důvodu :sweat_smile:
7. dub 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani.cb
s tím počtem porodů během úplňku je to pravda!!!
a našemu Domčovi bude 11 a když je úplněk,v noci nám blbne! Je náměsíčnej,není to jen ve filmech :grinning: Je to hrůza,chodí po pokoji,hrabe věci...a ráno nic neví :sweat_smile:
7. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grej
u nás je taky vše erár... i plíny,ubrousky a vložky...takže pohoda :slight_smile:
7. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu udělat rizoto :wink: ať se furt jen neválím :grinning:
7. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej jojo, s tím počítám, že do porodnice mi oblečení pro Lukyho přiveze až manža. V pátek zkusím nějak zabalit do bude potřeba. :wink:
7. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, náš sportovec je dneska taky relativně klidnej, pokud se to o něm dá říct :slight_smile:
7. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luzzi, zrovna Ty bys ses teda válet měla..

no já do porodky ještě nevím,ale prý taky všechno erár, takže nebudu kupovat ani žádnou kojící košili, doma spím v triku.. a max koupím jednu kojící podrpdu aby nereptali.. ale nosit je nebudu..

s tím úplňkem, na mě teda působil i v dospělosti, buď jsem nemohla spát nebo jsem se hrozně dobře opila :grinning:

jo grej, nevím už kde, ale někde jsemslyšela že celer vyvolává porod.. :frowning2: já eda mám ráda smažený celer a měla jsme ho na vánoce a dobrý, ale moc to s ním asi nepřeháněj..
7. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis - jako jo, občas kopla, ale proti tomu, jak je aktivní normálně, je to slabej odvar a trošku mě to znervozňuje :slight_smile:

Kay - tak já teda nevím. Doporučuje se na snižování otoků, což je v závěru těhu normální, ale pak to vyvolává porod? Ach jo, to by člověk fakt nemohl nic :frowning2:

A docela je dobrá, polívka. Příště si tam asi přidám taveňák...

Luzz - držím palce, ať je zítřejší kontrola v pořádku a ať ti dají jen domácí odpočinek...

My jsme se dnes teda konečně rozhodli pro pracovnici, takže tenhle týden přijde jednou odpoledne, příští týden asi 3x a pak snad od 20. 4. nastoupí na pevno. No, na to, že bych měla 21.4. nastoupit nejpozději na mateřskou je to docela hustý, co?? No nic, papírově nastoupím na mateřskou a holt budu dál chodit do práce dokud jí pořádně nezaučím...
7. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej, aby si z práce nešla rovnou do porodnice. :grinning:
7. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
greji třeba je to blbost....
7. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to bych opravdu nerada :grinning:
7. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravil, skolila mě chřipka jako blázen, tak jdu zase zalehnout :pensive: :pensive: :pensive:
Mějte se bájo a až mi bude líp tak si vás hezky dočtu :wink: :wink: :wink:
Pa pa pa
7. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
artepi, jejda, to je děs.. já ji měla taky v tom 24tt... hlavně běž k doktorce.. pořádně lež a hodně pij a nepodceńuj to..
7. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grej
mě celer doporučili jako nejlepší přírodní odvodňovadlo,takže se neboj :wink:
artíku
ty si to teda umíš vybrat...
7. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si ten celer taky udělám.. :grinning:
7. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
košile a župany máme erár,takže půl starostí :wink:
a na doma mám jednu kojící košili,dárek od manži :wink:
7. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi, mi to právě přijde bytečných cca 700,- za košili, když doma spím v triku.. :frowning2: a tu podprdu bych taky asi nekupovala kdyby ji nemusela brát do porodky..
7. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko všem :slight_smile:
magnézko asi zabralo :slight_smile: mám za sebou klidnou noc bez tvrdnutí :slight_smile:
kay - tak to je jasný,zařiď se podle sebe a hlavně pohodlně :wink:
8. dub 2009 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Arti chřipku? Po chřipkové epidemii, teda holka ty si umíš vybrat. Tak se hlavně brzy uzdrav. :wink:
Luzz, to je dobře že netvrdlo bříško.
Jinak já spím v nočních košilích od ťamanů za cca 300 kč. Jsou bavlněné, široké - no prostě pohodlíčko bez erotiky. :grinning: Kojící si určitě pořizovat nebudu.
8. dub 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku, tě zdravím :grinning: :wink:
taky spím v košilích jako ty :grinning: jsem tak roky zvyklá... nejlíp s obrázky :grinning: mám žirafky,čápy,slony atd :grinning:
8. dub 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda mel,ty už jsi 36 týdnů???????????? :fearful: :fearful: :fearful: MAZÉC :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. dub 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no a v létě kolikrát spím bez ničeho - takže v noci na manžu vystrkuju nahou zadnici. :grinning:
8. dub 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, luzz dneska 35+0. . . V pondělí vplouvám do 9.tého měsíce. . . :grinning:
8. dub 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsi dobráááááá :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek