• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
jmis, no tak pojedete s pootevřeným kufrem. :wink: Vezmeš červený fáborek a tradáááá.............. :grinning:
18. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já říkala, že přinejhorším si sednu v restauračce a počkám, až se pro mě vrátí :grinning: Zase tak daleko to nejni.

S těma výplatama - zase je to takové, aby se vlv¨k nažral a koza zůstala celá - omlouváme se, ale úřednící objeví i malichernou chybu......
18. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, jo a místo aby zvedli telefon, tak to radši pošlou zpátky. Jsem zvědavá kdy dostanu první platbu MD.
18. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně můj gyndař říkal, že jeho ženě to chodí normálně. Tak třeba budeme mít kliku. :grinning:
18. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
18. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis,melíku
tak příště zkuste v noci comp :sweat_smile:
bude nás tu víc :grinning:
18. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nastupuju MD 27.dubna...tak jsem na to zvědavá...
18. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já teda měla noc úplně stejnou jako vy.. celej večer mě pálila žáha jak prase, tak jsem vypila půl litru mlíka a když jsem šla spát, tak jsem musela dát rennie :frowning2: jenže mě to děsně nechutná.. ale pomohla než jsem aspoňm usla.. pak asi 3x Wcko a od 4h jsem nespala, bo jsem si pustila mp3 Vinetoua a on to byl zrovna poslední výstřel a mě to nedělá dobře :grinning: takže jsem usla až cca o půl šesté kdy přijel domů M.. :frowning2:

luzzi, doufám, že ses dospala, jo jinak já si včera dala mraženou pizzu, tak jestli ta žáha mrcha nemá ráda tyhle jídla :sweat_smile:

já nastupuju na MD dneska :grinning: jsme zvědavá na výplatu ale snad to nebude problém, když mi ty papíry má poslat zaměstanvatel.. a ještě by mi měli snad vypaltit půl nemocenské jestli si to myslím dobře, tak uvidíme..

jmis, no klidně si sedni do restauračky a pak ho to nech zaplatit :slight_smile: nebo si tu postýlku nechte poslat od nich to nejde?

dneska asi začnu pít i hrneček maliníkovýho čaje..
18. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě k těm výplatým MD - ono se vždycky všechno svalí na úředníky, já jsem taky úředník a něco o tom vím.. Takže ministerstvo veřejně nadává na úředníky a pak i klienti.. jenže už ministerstvo neřekne, že si vymyslí a schválí nějaký zákon ale třeba formuláře na jeho provádění nedodá ani po začátku jeho platnosti, takže nejen že není jak ten zákon dodržovat ale ani se s tím naučit pracovat.. že nejedou programy, které mají ty výplaty uskutečňovat apod.. ale to bych se zase jen rozčilovala.. :frowning2: bohužel ale mluvím z vlastní zkušenosti..
18. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si na chvíli změnila fotku v profilu :wink: je čerstvá,ze včerejška :wink:
kay
tak že by ty naše děti neměly rádi pizzu?? :sweat_smile:
18. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - přiznám dobrovolně že dočítat nestíhám :sweat_smile: - vy jste tu děsně ukecaný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale já si počkám až odrodíte - to už zase srovnáme tempo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jé Luzz - ty máš krásnou pasovku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
jen na chvíli :wink: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
tak nám vždycky hlavně napiš,co kluci :wink: :slight_smile:
18. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi, teda to břišan :slight_smile: jak na chvíli ještě aspoň 3 týdny ne?

no to mají teda holky smůlu já pizzu ráda :slight_smile:

jani neboj, však my to srovnáme. a pak Ty budeš sedět na koňovi a čekat, kde jsme :grinning: co kluci? jsou hodný?
18. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, z IKEA nic neposílaj.
Nějak se s tím snad poperem :grinning:
18. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, no tak to fakt asi neposílaj :grinning: ale někde třeba půjčujou dodávky.. takhle jsme dováželi gauč a ložnici.. ale do IKEA nechodím, tak nevím..
18. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luzzi, krásná fotečka v pasu - pupík přímo září :grinning:
Míšo, to půjde, vezli jsme takhle koberec, čučel z auta přiražený víkem kufru a víko jsme přivázali k blatníku a bylo to vyřízený :wink:

Holky, já bych spala teď docela dobře, ale manža má děsnou alergii, mám teda pocit, že se mu k tomu ještě něco přidalo, je mu hrozně, oteklej, nosem nemůže dýchat vůbec, na oči nevidí a je strašně slabej, musím mu pomáhat i když si chce sednout :frowning2: a že není v tomhle herec vím na tuty, takže blbý :confounded:
18. dub 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, no při ceně 699 za postýlku se fakt nevyplatí dát 500 za dodávku :grinning: :grinning:

Muž to vyřešil vychcaně, švára dostal číslo zboží a až pojede okolo, tak postýlku koupí a doveze, on má větší auto. :grinning:
18. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mací
jestli to není žádný herec,měli ste zajet na pohotovost...
možná by potřeboval píchnout kalciovku a dali by mu léky proti alergii...aby nemusel být takhle až do pondělí...
18. dub 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
já taky pizzu miluju,takže ať si holky trhnou :grinning: :grinning:
ještě 3 týdny?? to ne! já chci dřív :frowning2:
18. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, dobře jste to s postýlkou vymysleli. :grinning:
luzz, hezká fotečka. :wink: A ten comp jsem vyzkoušela od půl jedenácté do půlnoci a nikde nikdo. :angry:
kay, s těma neschopenka mi už na začátku bylo jasný, že to nemůže fungovat, jenže naši páni poslanci rozhodují od stolu, tak neznají praxi. Když vidím co ještě k neschopence mamka jako účetní musí přidat. . . :unamused:
18. dub 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
to já ještě spím...budím se až kolem druhé a vydržím do pěti,šesti hodin... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, já se budím každou půlhodinu až hodinu. :angry: Ten pardál v pupíku by fakt skoro mohl vylézt. Nic jdu lovit véču, asi mám hladíka. :slight_smile:
18. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli nakoupit, mám nový kastrol :slight_smile: hurá.. ale jinak musíme zítra znovu - m. kalhoty a monitor dechu..

luzzi, no tak to bys chtěla rodit jako za 14dní? :-O ježiš to tak děsně letí, to je hrozný.. před chvílí jsme každá řešili co pícháme a kdy jdeme na OPU :sweat_smile: to je šílený.. jo já mám pocti že mi tu žáhu dělá paprika.. :frowning2: ale taky si řílám, že musí dítko něco vydržet, když maminka taky musí :grinning:

mel, no já s Tebou souhlasím.. páni ministři si žijou ve svým nadsvětě..

já jinak chodím spát kolem 23h, první buzení kolem 2h, pak mezi 4a 5 a když mám štěstí tak usnu, když ne, tak čumím a v 7h se jdu najíst.. a pak spím od 8 do cca 11 :slight_smile: tak jsem vám to pěkně napsala :slight_smile:

jmis, no tak jste to vyřešili pěkně.. je fakt že dát za dodávku pětikilo na postýlku za 700 je blbost :grinning:
18. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
no je to fakt šílený... :sweat_smile: taky si pamatuju,když jsem byla v osmém týdnu a psala jsem ti z nemocnice...
bála jsem se,že prďolky nevydrží :slight_smile:
a teď se bojím,že nevydržím já,jak jsou těžký :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay, mě žáha pálí i snad po vodě. Takže jestli to máš taky tak, tak se nesnaž přijít na to, jaké jídlo ti pálení žáhy způsobuje.
Fakt to hrozně uteklo, nedávno jsme si hlásily // a pomalu začneme hlásit váhu a dýlku potomků. :grinning:
18. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
a na tebe si taky pamatuju,jak si testovala a pak jak jsme byly zvědavý na tvůj UTZ,kolik mimísků tam bude :sweat_smile:
18. dub 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, luzzi, ty naše nemocnice si pamatuju fakt moc dobře.. to :confounded: bylo dost šílené období.. a teď už to vydržíš těhc pár dnů... pak budeš psát jak jsi unavená a šťastná X-)

a až budeme povídat o prťatech se těším.. jak malá papala, jak Lukýsek nespí :grinning: ...
18. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay, hezká představa. . . Ty budeš chválit hodnou Stelinku a já proklínat manžela, že je Luky celej po něm - to znamená nespí ve dne ani v noci. :angry:
18. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já budu brečet,protože nebudu vědět kolem koho lítat dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek