• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Luzz, ty máš zase docela výhodu - praxi co se týká dítěte, ale my vůbec. :wink:
18. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
do toho se za chvíli vpravíte :wink:
18. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz - s klukama zatím nic nového - tráví den mezi jídlem a spánkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
tak dneska jsem trhla rekord v chození na WC...byla jsem snad každou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
večer jsme koukali na primu na Hru na schovávanou s Robertem de Nirem a málem jsem se u toho pos... strachy :sweat_smile:
holky to určitě cítily,páč tam lítaly jak pominutý... takže fakt pěknej thriler :sunglasses:
19. dub 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
hlavně že je s klukama všechno v pořádku :slight_smile: :dizzy_face:
a za jak dlouho se chodí k pediatrovi,od propuštění z porodky??
19. dub 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
tak já tuhle noc spala docela slušně - jako párkrát jsem vzhůru byla, ale záchod byl tuším jednou . . . :slight_smile:
19. dub 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
tak to není možný,jak to vydržíš...
mě už po hodině braly úplně křeče,že než se jenom posadim,tak mám pocit,že mi praskne močák...
19. dub 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, to byla zázračná noc. Tu minulou jsem byla asi 4x! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Venku je mlha jak na blatech, ale krásně se dejchá, až na to, že psice je mokrá i na zádech. Je to totiž pes určený pro boj ve vysoké trávě :grinning:
19. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady je mlha větší na jedné straně baráku a na druhé skoro žádná. Přitom sluníčko vylézá tam, kde je ta větší mlha.
19. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
u nás ještě nepršelo a svítí sluníčko :sweat_smile:
jmis
máte jí dát nějakej neopren :grinning:
19. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Grej už má vozidlo u garáže :grinning:
19. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, no jo, Kačka už má vozidlo. :grinning:
19. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak vidím, že po nocích toho moc nenaspíte, já naštěstí spím dobře jen tak 2-3skočím na WC.Včera jsem dopoledne byla ve městě, koupila jsčem baterky do kolotoče a šroubky na připevnění k přebalováku, pak to vyfotím a hodím do alba :wink: :slight_smile: ještě jsem koupila malým pěkné dupajdy jen za 89,- a asi osmery ponožečky u ťamanů jsou fakt za hubičku :wink: a pak jusem se šla podívat do dětské prodejny, že bych malým koupila nějaké pěkné dupajdy v 56. na cestu z porodky, ale usoudila jsem, že ťamani maj fakt hezčí věci žádné dupajdy jsem tam nevybrala, byly o ničem a ještě tak 3krát dražší a do Dary se mi už nechtělo, tam maj sice pěkné věci, ale z těch cen mi jde kolikrát hlava kolem :sweat_smile: tak jsem jim tam koupila jen takové ty látkové botičky a dnes v Tescu jsem ve slevě koupila 2bodyčka :grinning: jsem hrozná furt bych něco kupovala.
19. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala nějaké fotkx do alb :wink:
19. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, hezkej nákup, jsi šikulka. :wink:
19. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel spíš se neumím krotit při nákupech :grinning: zase bych nerada, aby půlku věcí nevynosili :sweat_smile:
19. dub 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem dovařila, měla jsem naloženou panenku, tak jsem udělala takovou minutku medajlonky a k tomu jsem do zapékací misky nakrájela brambory okořenila+dala pažitku a zalila smetanou-zapekla a nakonec jsem tam šoupla nastrouhaný sýr :slight_smile: oběd jsem měla ještě co mi včera mamka nabalila a můj dnes pracuje a přijede po 6h tak ať se pěkně nadlábne :grinning:
19. dub 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo šoupla jsem i do alba bříško, jak jsem se fotila doma. :wink:
19. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, máš hezkýho pupíka. Takovýho decentního stejně jako Janky. :wink:
19. dub 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem celý víkend byla s manžou doma a nosila mu čaje a suché rohlíky, snad to vypadá, že to bude už lepší, ale spadlo mu to na průdušky :confounded:

Hanulko, ty máš roztomilý pupík :dizzy_face: a úlovky taky parádní :wink:

Holky, jakou kosmetiku jste si pro prcky nakoupily - myslím značku?
19. dub 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací koupila jsem Veledu či jak se to jmenuje, ale mám vlastně snad jenom na mytí a pak mám bepanthen na prdelku. Na ochranu před sluníčkem byť nebudu vystavovat Lukyho přímému slunci, tak mám nějaký Microsun baby má to ochranný faktor 30 a je to hypoalergenní.
19. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanul
hezký pupído :dizzy_face:
mací
z kosmetiky mám všehochuť...(v albu)
19. dub 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my jdem dělat úkoly :wink:
pa pa
19. dub 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvaly :slight_smile:
Mací, tak snad to manžu brzo přejde :sweat_smile: jinak já mám kosmetiku od johnsons baby pak bepanthen na prdelku nějaký krém i od batole, ještě musím koupit nějaký na sluníčko :wink:
19. dub 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak já byla zase na zahrádce :slight_smile: ale už nic moc nedělám, apíš stojím a komanduju M., dneska už to nezvládl a trochu bouchl, tak jsem šla spát :grinning:

mací já koupila sebamed, ale taky toho nemám bůh ví kolik.. a na opalování daylong 25- prý se nevstřebává do pokožky..ale Stelinka taky nebude na slunčku..

hanulko, no jo, Ty máš postavičku jako lunt, Ty porodíš a do týdem z tebe bude modelka :slight_smile: a nedělej chutě se zapečenou panenkou :angry: bych si dala hned.. já měla na oběd dva skoro domácí hamburgříky :slight_smile:

holky mě ta žáha asi spálí ze vnitř, už nevím co dělat.. a navíc mě vždycky večer tlačí žaludek, ani moc nemůžu jíst.. :frowning2: si dám rennie a za 10 minut je to zpátky.. a k tomu furt škytám, brkám nebo něco dohromady :frowning2:
19. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska jsem si dala první hrníček maliníku.. :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
mě z tý žáhy lezly oči z důlků a někdy šly i slzy!!!
zkus tu sodu!!! a dej si místo půl lžičky klidně celou!!!
vím,jak je to hnusný :frowning2:
19. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
tak já si ho zítra koupím a začnu ho pít taky...
třikrát denně šálek??
19. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
domíno se koupe,jirka ještě maká na zahradě a já sedím u zpráv a žeru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem celej den tak unavená... :sweat_smile: a z ničeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek