Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

hanulka3112
20. dub 2009

Ahojky Holky, Melí ty jsi ale číslo 😀 😀 😀 já si zas zapoměla říct o recept na železo tak tam budu muset jít tento týden, ale stejně tam mám cestu půjdu se zeptat k jedné dětské Dr. jestli nás veme 😉

m.e.l
20. dub 2009

Hanul, zítra až si tam půjdu pro průkajdu, tak se asi propadnu studem. 😀

jana.cb
20. dub 2009

Pic kocky 😉 ahojky Melíku 😉

jana.cb
20. dub 2009

ja po ranu malem propadla schyze panz 2 znamí co meli rodit cca co ja tak porodili teda o vikendu thy jo no a rikali jim ze mimco bude mit cca 3,5 kg a meli kolem 4100 kg tak docela sok po ranu .o))))))

jana.cb
20. dub 2009

jsem zvedava jak to teda bude u nas kdyz uz jsem na rozpadnuti a porad nic .o) ve stredu se dozvim kolik mala vazi a meri zase ale pres 3 kilca bude mit urcite to uz mela pred 3 tydny cca no tak doufam ze to 4 kilovy decko neceka i na me 😒

m.e.l
20. dub 2009

Jani, zase se ti větší dítko bude lépe držet. 😉

artep26
20. dub 2009

Mel 😀 😀 😀 no stane se, no 😀 😀 😀 tak hlavně jim neuteč i v pátek 😉
Grej šetři se a přeji ti,ať je paní šikovná a ty si konečně odpočineš 😉
Jani jsi taky držák, ale zase na druhou stranu lepší větší, než nedonošené 😉 Budeme čekat na míry a držet palce, ať to opravdu přes 4 kg není 😉

m.e.l
20. dub 2009

Arti, jenže zítra si tam mám dojít pro tu průkajdu, jako asi se fakt propadnu. 😒

artep26
20. dub 2009

No boooooooože, to se stane i v lepších rodinách, klídek, jo?? 😀 😀 😀

m.e.l
20. dub 2009

Arti, no to se asi stává, ale proč zrovna mě. Opravdu nechci vidět ten porod, to bude asi bžunda. 😕

artep26
20. dub 2009

Mel 😀 😀 😀 zas taková prča to není, mně do smíchu moc nebylo 😀 😀 😀
Ale neboj, zvládly to jiný, tak ty taky.
Holky jdu na sluníčko (no asi spíš do stínu) na lehátko trávit obídek - dělala jsem masíko, brambory a dušenou mrkev s hráškem, tak jsme si pochutnali i s manžou. Docela jsem se divila, že obídek chválil, on na tu zeleninu moc není a Anička už vůbec ne. Ta mě vždycky přemlouvá, ať takovýhle věci vařím v týdnu, kdy chodí na obědy. Tam to může vyhodit, doma bych jí peskovala.
Tak já jdu, pak najuknu 😉 😉

kay
20. dub 2009

ahoj holky, tak my se vrátili z nákupu a jsme totálně mrtvá.. Udělala jsem si hamburgříka a asi půjdu do hajan.😅

jinak jsme koupili teploměr pro mimčo na dálku - takovej ten na přiložení na čelo.. snad bude ok.. Monitor dechu koupím asi přes net, měli ho docela drahej.. jo co je to ten přenosnej, jak jste psaly? Já měla mít monitor od kamošky, které fakt věřím, ona ho skoro nepoužila, ale zjistila že čekají třetí mimčo 😀 tak že si ho raději něhá ve skříni..

arti, no já bych raději taky koupila dva nové monitory a pak je za levněji prodala..

meli, Ty jsi fakt vtipná 😀 no tak co, měli to říct nahlas ne? ale já si říkala, že ta poradna byla nějaká odfláknutá 😀 ještě že budu chodit ke svojí doky až do 39tt 😀

grej, no hlavně prosím Tě odpočívej, paní udělej rychlokurz.. a kočík je pěknej 🙂

kay
20. dub 2009

arti, kalhoty jsme naštěstí koupili, tak je to ok, a ty moje právě jsou jako pod pupek, nemají takový ten teplákový pás, ale jen nějakou ztluštěnou gumu v pase.. když stojím, tak je to ok, ale když dýl sedím, tak mě píchá celá pánev, ale ona mě asi píchá i tak, takže to možná nwbude těma kalhotama.. ale plánuju si je vzít z porodky.. to budou ok 🙂

jmis, ta tloušťka matrace není limitovaná, jen co vím, tak jedna holčina měla tu pohankovou matraci a přes tu ji monitor nefungoval, ale taky to mohlo být i tím, že je miminko moc lehké.. no tak to pak strčíš tu desku holt přímo pod prostěradlo..

jdu si koupit ten monitor nanny.. a desku bavíc asi přikoupím, jak zjistím, jestli bych ji použila..

kay
20. dub 2009

janko a nechceš zkusit jíst ten lactobacilus? tam myslím, že by ta zácpa měla povolit 🙂 já dneska v tom nákupním centru málem nedoběhla 😅

jmisa
20. dub 2009

Kay, už mi od nanny napsali, že není vhodná ani kokosová matrace.

jmisa
20. dub 2009

Kamarádka dneska v poledne porodila kluka a vážil 4510g, tak to bych jako fakt nemusela. 😕

jana.cb
20. dub 2009

hele to je desny jak se rodi ty 4 kilovy decka a vic 😀 co se to deje jako??? :o)))

m.e.l
20. dub 2009

Jani, jak se rodí? No moc žereme. 😀

jana.cb
20. dub 2009

Meliku thy jo no tak to pak teda me ceka asi 5 kilovy dite dle toho jak zeru 😀

jana.cb
20. dub 2009

dyt to neni sranda porodi takovyho macka ty jo .-((( ja se teda toho bojim jako cert a mam vsugerovano v sobe ze cim vetsi decko tim vic nastrihu nedej boze cisar no ☹

jana.cb
20. dub 2009

at uz je streda a ja se dozvim kolik mala vazi a pokud bude mit 3,50 tak asi dobrovolne budu chtit vyvovat porod bo ja nevim 😀

m.e.l
20. dub 2009

No nástřih tě stejnak s velkou pravděpodobností nemine, pokud nechceš aby tě malá roztrhla jako já moji mamku - dřív než se doktoři vzpamatovali tak bylo pozdě. No a holky bývají drobnější, i když na mojí starý diskuzi holčička měla 4 kg. . .

m.e.l
20. dub 2009

Jo a ty odhady jsou kolikrát nepřesný, nakonec bude mít 3 kg. 😉

luzza
autor
20. dub 2009

ahoj kočky 🙂
měla jsem návštěvu,tak jsem se nehlásila 🙂
co ste probraly?? 😅

luzza
autor
20. dub 2009

holky
u nás ve špitále se dělá nástřih u prvorodiček,ale né vždycky...když jde všechno dobře,tak se nestříhá 😉
kámoška porodila holčinku 3,75 prvorodička a bez nástřihu...
u dvojčat se dělá nástřih vždycky... 😉

a ty velký děti...to je většinou genetická záležitost...i vyžraný maminy co se ládujou vším možným můžou mít dítko 2,80 takže se zbytečně nestresujte s jídlem 😉

a janka taky porodila daníka bez problémů (dítko kolem 4 kil) a není zdaleka jediná 🙂

luzza
autor
20. dub 2009

největší dítko spont. narozený v mým okolí byl kluk 4,80,jeho maminka je moje spolužačka ze zdrávky...a porodila ho jako svoje druhé dítě a úplně v poho 😅 ona sama je docela hubeňoučká...ale všechny 3 její děti byly nad 4 kg 😀 😀 ona sama byla "velký" novorozenec,takže se ta hmotnost miminka asi moc ovlivnit nedá 🙂

já a můj brácha jsme měli taky 4 kg,mamka nás vyprdla sama 😅 a moje první dítě mělo 4,35O 😉 😉

kay
20. dub 2009

holky, no tak já už teda nástřih neřeším.. prostě když bude muset tak bude, podle mě mi to v tu chvíli asi bude jedno.. 😅

jmis, no já mám kokosovou matraci a objednala jsem nanny monitor.. tak uvidíme, však to vyzkouším a když tak pořeším..

já jsme z toho nákupu celá bolavá a unavená, tEď jsem asi hodinu spala, ale vzbudilo mě wcko, že.. 🙄 ale kldině bych spala ještě tak dvě hodiny..

jmisa
20. dub 2009

Moje ségra rodila dvakrát - kluk cca 4 kila a holka 2700g, oba donošení. U Kluka jí střihly, ale blbě, takže se roztrhla, u holky v pohodě.
Já i ségra jsme měli 3 kilča.

luzza
autor
20. dub 2009

janko
mě se teda osvědčil taky APO-lactobacillus... ráno doslova běžím na WC 😅 😀 je skvělej 😵

jana.cb
20. dub 2009

thy jo takze je nadeje na nenastrih jo? 😵 😵 jéé kez by holky 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru