• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
kay
jasně,nástřih nenástřih...beztak to rodička necítí...je to během kontrakce a ta kůže je tak stlačená a bílá,že je úplně znecitlivěná :wink:
jmis
chudák ségra :unamused: i to se bohužel stává :unamused:
20. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
vůbec se tím teď nenervuj :wink: bůh ví,co bude :wink:
20. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nástříh taky neřeším, hlavně když se Luky narodí v pořádku a zdravej. :wink:
20. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, ke všemu se pak líp hojila část natržená než nastřižená.
Jo, prej je kvůli nástřihu a nátrhu dobré vzít si s sebou do porodky nafukovací kruh na sezení :grinning:
jo jo jasny holky zdravi je na prvnim miste o tom zadna ale ta predstava uff no .o))) a to fakt neboli ten nastrih???dyt to musi nejak umrtvit ne??to nejde jen tak nastrihnout behem kontrakce :frowning2:
20. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
naše holky měli před 14 dny (ve 32.týdnu) 2,40 a 2,60 kg.. takže jsem taky zvědavá,jak budou nakonec velký
20. dub 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
100% to není cítit...ty nervy jsou tak stlačený,že je to úplně umrtvený...opichujou to až při šití...viděla jsem to mockrát na vlastní oči a maminky nemaj ani páru,kdy je střihli,tak fakt neboj :slight_smile:
20. dub 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při nástřihu bolí údajně ty vnitřní stehy, protože ty prý nejdou umrtvit. Pak ty vnější už umrtvit lze.
20. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
na to je i nějaká studie...ono je vážně prokázaný,že se lépe hojej rány typu natržení,než umělé nastřižení nástrojem... ale problém pak nastává,kdyby se maminka roztrhla moc daleko :unamused: :confounded: to je menší zlo ten nástřih...
20. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
jo jo,některý mamky si berou do porodky kruh :grinning:
20. dub 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno a nase Kristý mela pred 14 dny uz necely 3 kilca takze jako ted tech 3,5 mit bude :cry: ale dvojcatka jsou ok ty nebyvaji zas tak velky Luzzíku :wink: uplne akorat budou dle me :wink:
Fakt to neni citit??Ja se bala te bolesti ..jako ne potom ale nastrizeni to je mi jasny ze potom to bude na prd se sezenim a tak ale to uz mi bude fuk kdyz mala bude ok ale predstava muzek a strihani a krev jéééé ty jo no tak to jsi me moooc potesila ze to neni citit panejo :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
vůbec o tom nebudeš vědět :wink: neboj :slight_smile:
a k té váze...mimina můžou přibírat poslední měsíc až 200g týdně...(ale nemusí to tak být)
20. dub 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže by měla Kristýnka krásnou akorátní váhu :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako pokud nepribere vic tak jo .o)) uvidim ve stredu no u Mudry ....ja uz od toho 32 tydne chodim kazdej tejden na kontroly a UTZ :o) a monitor si me vic hlidaji jeste :grinning: asi vi proc mno ...snad mate pravdu holky a bude to tak jak pisete moc bych si to prala aby to tak bylo :wink:
20. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
to tak bude!!!!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: klid :wink: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok ok jasny Luzziku .o) koukam ty mas teda pupek megapupek .o)
20. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
to je kamióóón :sweat_smile:
20. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam jsou rovnou 3 a ne dve ne? :grinning:
20. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to te musi bolet zada a kycle a tak ne? :frowning2:((() dyt to je dvojnasobna zatez ty jo .-(((( Luzzíku :frowning2:
20. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
jsou tam dvě malý tlusťošky :grinning:
20. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
záhul to teda je! to ti nebudu lhát... už se těším,až porodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebolej mě asi už jen uši... jinak všechno...
20. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudacku Luzziku :unamused: ale vydrz jeste chvili a uz ty dve cacorky budes mit v naruci thy jo :dizzy_face: :dizzy_face: ja se taky tesim az odlozim bruch :o) nejak se to vlece a je to dlouhy a prekazi to .o) :grinning:
20. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám rozebíráte nástřihy ... tak děvčata, mě nastřihli a necítíte zcela nic :wink: :wink: :wink:
Takže se nebojte dámy, jo?? Budete mít naprosto jiné starosti a nějaký nástříh ani nepostřehnete.
Lepší nástřih, než se roztřihnout až bůh ví kam a nástřih při hojení tolik nebolí, kdežto roztržení jo jo jo :fearful:
20. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
artí
no to je dobře,že si to potvrdila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Artepiku ja vim mas pravdu jako holky tady ale pro me jakoz to poseru a prvorodicku je to novy info no a strach mam ale uklidnili jste me a moc takze kuju vam vsem :dizzy_face: :dizzy_face: ale trebas to na me prijde a vyrazime hnedka do porodky a ani nestihnou klystyr a uz kdyz poleu na kozu tak bude hlavicka venku a do hodky je po vsem a bez nastrihu :o)))))))))))))))))))))) tak nejak si to teda predstavuju ja :grinning: :grinning: :grinning:
holky, no já taky četla že ten nástřih nebolí, bo ta tkáň je mega napnutá a tím pádem znecitlivělá.. já mám spíš strach z pupeční šňůry.. :-/

holky teda vymáte obě obříky.. ale je fakt, že to záleží na daleko víc věcech než je váha a navíc ty odhady jsoiu podle mě dost orientační.. :slight_smile:

mě bolí čím dál víc dsezení a podbřišek a tak, asi jak se malá tlačí dolů..
Kay tak toje dobře, že jste pořídili kaťata, já se budu muset poohlédnout po nějakých 3/4, páč bych se za chvíli tímhle stylem teplot asi uvařila. :slight_smile:
Jo holky fakt se nebojte, opravdu to není vůbec cítit :wink: :wink: :wink: bych vám to napsala, jako jsem psala, že plodovka zas až tak bezbolestná pro mě nebyla :unamused: :unamused: :unamused:
Jani představy krásný :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kay a proč máš strach z pupeční šňůry?? :astonished:
20. dub 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no predstavy uplne idealni mam ale ta realita bude tezce jina ja vim :unamused: :grinning: ale co zvladly to jiné tak i ja preci a vy tady taky a vse bude ok a v pohode :wink:
20. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek