Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
22. dub 2009

já dneska lítala na WC jak koroptev 😝
teď mám v sobě rohlík s kuřecí šunkou,ale ještě bych se chtěla něčím dorazit...třeba jogurtem 🤐
ty holky jsou tak hladový 😝

m.e.l
22. dub 2009

Luzz, uvidím dle konstalace hvěz, podle toho budu něco dělat. Rozhodně musím aspoň vymyslet večeři pro manžu, který šel KONEČNĚ do práce!!!!!!!!!!!!!! 😀

luzza
autor
22. dub 2009

melíku
no tak huráá 😅 už je mu líp 😅

m.e.l
22. dub 2009

Luzz, no zatím jo. A vypadá to, že se konečně dva doktoři na něm shodli, že žádné prášky třetí generace a zlatej Ludiomil!!!!!!!!!! Tak to vidím, že bude vše o.k. Ale to víš, ve střehu budu pořád. Vlastně dobrej manža byl už takový třetí den neschopnosti kdy zahodil ten Cipralex a vrátil se k Ludiomilu.

luzza
autor
22. dub 2009

melí
no tak ste to aspoň zkusili...
teď konečně víš,co na něj zabírá 😉

m.e.l
22. dub 2009

No zkusili, jenže rozhodně kvůli tomu Cipralexu skončil zbytečně na neschopence. Kdyby mu psychiatrička nechala to co mu dal obvoďák, tak by byl klid. No to je jedno, prostě hlavně když bude klid, pravidelně bude docházet k ní a pak k psycholožce a snad se vše obrátím k lepšímu. 😉

luzza
autor
22. dub 2009

melí
tak ona to určitě myslela dobře... hold každýmu zabírá něco jinýho...
teď vám jen přeju,aby už bylo všechno OK a mohli ste se zaměřit jen na Lukáška 😉 🙂

m.e.l
22. dub 2009

Luzz, díky moc. Snad už to bude jen dobré, pro letošek jsme si snad už smůlu vybrali. 🙂

luzza
autor
22. dub 2009

mel
určitě 😉 😵
teď vám začne nový období v životě 😉
a bude děsně KRÁSNÝ!!! 😀 😀 😀 uvidíš 😉

luzza
autor
22. dub 2009

a manža nebude mít na svoje problémy čas ani pomyšlení 😉

m.e.l
22. dub 2009

No manža má vytřeštěný oči z představy, že tady bude prďolka. Nějak z toho má docela strach, no taky nejsem nejklidnější, těším se na něj šíleně, ale prostě bojím se, že nezvládnu péči o něj.

luzza
autor
22. dub 2009

melíku prosim tě prober se 😅 😅 😅 kdo jinej by se o mimi postaral líp než vy???? 😅 😅 😅 😅
podívej se,do jakejch rodin se děti vesele rodí 😝 😝 a všechny přežijou 😀 😀 😀
takže když přijde miminko do normální rodiny,je to pro něj výhra 😉 🙂
a vy si s ním poradíte,neboj 😉
prostě se budete učit za pochodu 😅

m.e.l
22. dub 2009

Luzz, jo učení za pochodu - tak bych to nazvala. Manža i kupodivu první "hlídací" týden u mě přenechal mý mámě, abych získala trochu přehled a pak další týden s ním už byl v rámci možností bez problémů. 😉

luzza
autor
22. dub 2009

melí
no jasně 🙂 neboj, se s tím nějak poperete... 😉 pár dní to trvá,než si člověk zvykne na to,že žije už v jiným světě 😅 ale pak zapadnete do nějakých kolejí a nějakýho řádu a bude vám všem fajn 😉

jmisa
22. dub 2009

Zdravím z práce 😀

Luzz, jj, včera mi ho už dali, takže dneska ho tu v práci odevzdám. Stejně by ho po mně nejpozději v pondělí mzdovka chtěla, páčto my bereme hned na počátku měsíce.

luzza
autor
22. dub 2009

nám až se narodí holky,bude mít manža 14 dní dovolenou a nikoho jinýho v baráku nechceme 😀
chceme si užít holčičky jen sami pro sebe 😀 jsme takový chrti 😀
no a po 14.dnech pomaže jirka do práce a my budem válčit s holkama a s domínkem sami 🙂
jasně že k nám budou chodit naši a tchýně a známí...atd. ale nocovat tu nikdo nebude 😉 prostě nechci 😅

luzza
autor
22. dub 2009

ahá jmis
tak to bych taky potřebovala brát začátkem měsíce 😅

m.e.l
22. dub 2009

Luzz, já bych potřebovala brát na začátku, uprostřed a na konci měsíce. U nás mamka taky nebude spát, než P. přijde z práce tak ona odejde.

luzza
autor
22. dub 2009

holky
dneska se 100% ozvu,jak jsem dopadla u mudry,ale nevím,kdy se dostanu ke compu...
máme toho na dnešek fakt hrozně moc...
v 9 hod vyjedem z baráku a dorazíme nejspíš k večeru...páč od 16,00 hod máme ještě předporodní kurz a po něm se budem stavovat u kámošky pro ohrádku po dvojčatech...takže počítám,že dřív jak v šest hodin domů nedorazím...
takže žádný plašení že už rodím 😅 😀 😀 😀 😀

luzza
autor
22. dub 2009

melíku
tak to bych brala! takhle to bude asi i u nás 😉

m.e.l
22. dub 2009

Luzz, tak dneska dobré pořízení. A večer se koukej ozvat. 😉

hanulka3112
22. dub 2009

Ahojky Holky, teda vy jedete už tak po ránu, dejte pokoj, to já jsem spáč 😀 jen mě tu dnes zbudili zákazníci co šli za mojim 😖 do toho tam stašil tchán bo si tu byl včera pro gumy na auto, tak zvonili 😠 sotva vylezu z okna už tu byl můj i s jeho brášinem sotva vylezl z auta, tak se tchán s jeho brášinem začli hádat, že to byly jeho gumy, tak můj takticky vzal ty zákazníky do vnitř, no hrůza nevychovanci jedni 😠 šak je můj potom sjel a co pro příště si to mají skladovat u sebe, šak každý panelák má sklep a nedělat nám tady z toho skladiště 😠 tak jsem se vytočila už po ránu

m.e.l
22. dub 2009

A jé Hanul, teda krásné ráno u vás proběhlo. A je pravda, že si to mají skladovat u sebe, my taky svoje krámy nevozíme do baráku tchánovi, ale necháváme si je doma a nebo vyhazujeme.

hanulka3112
22. dub 2009

Jj Melíku moje řeč, ale oni jsou pěkně vychcaní a nemůžu se dívat jak mojeho využívají 😠 hlavně, že když začínal podnikat a potřeboval založit všichni se k němu obrátili zády, jeho bývalka si na něj vzala půjčku, aby mohl začít a teď by jen natahovali ruky 😠 takové lidi přímo nesnáším 😠

jmisa
22. dub 2009

Tak jsem už doma 🙂
Musela jsem si dát druhou snídani, od těch 6 mi trochu vyhládlo. 😀

m.e.l
22. dub 2009

S tím založením když člověk něco potřebuje bych mohla vyprávět, brácha mi na byt půjčil bez řečí 150 tisíc, potřebovala jsem nadále 3 solidní ručitele (jednoho na úvěr na rodiče a dva na úvěr na mou osobu). Pomohli mi téměř cizí lidi, vlastní strejda se na mě vykašlal. Takže mi ručily dvě máminy kolegyně z práce a pak mámy bratranec.

hanulka3112
22. dub 2009

Mel no vidím, že jsi na tom podobně naštěstí, já musím zaklepat, že když třeba loni potřeboval můj založit z jara na materiál, tak mu moje mamka bez řečí půjčila a říkala ať jí to vrátí kdy chce a tchánovci si totiž asi myslí, že když podniká tak nic nepotřebuje a vše má, ale kdo by nám asi tak zaplatil hypotéku...hlavně, že oni cpou jeho brášinovi, který po uši v dluzích, teď přišli o byt, který dostali, takže ho celý prošustrovali 😖 ale blbí tchánovci veselou cpou a nikdy se jim to nevrátí, on totiž na ně jde přes malého, škoda mluvit, tak se ta jeho kráva neměla mermomocí v 18ti vdávat a schválně si udělala od něj děcko a přitom mohla vědět, že zaměstnaný vydrží max. měsíc a je nezodpovědný a moc dobře věděli, že nemají ani kde bydlet, tak bydleli u tchánovců v bytě, chudák malý na to doplatil, je takový zakřiklý a když už spustí tak pošle i tchána do pi..hrůza děs.No jde vidět jak se doma rodiče baví 😖 😠

m.e.l
22. dub 2009

No mě tenkrát nikdo jiný jak moji rodiče a brácha pomoci finančně nemohl, byla jsem v té době sama bez závazků. Člověka zamrzí, že pro něj téměř cizí lidi mu pomůžou a vlastní ne. Ale škoda mluvit. Úvěr na konci roku snad doplatíme - pokud někde našetříme cca 50 tisíc a bude klid. 🙂

hanulka3112
22. dub 2009

Hlavně, že ti ho nakonec dali 😉 no mě na nich sere, že když potřeboval a mohli mu pomoct, tak se k němu obrátili zády a teď by chtěli sklízet ovoce 😖 to jste fakt nezažili, hlavně tchýně je vychcaná 😠 jak dřív byl ještě s tou bývalkou, tak dělala Avon a tchýňa si od ní brala, tak jí to někdy platil můj a pak to brala skoro automaticky, vždy tam měla navymýšlaných věcí a pak když se s ní rozešel a já si od ní začla brát Avon takže můj už tam nejezdil ani pro poštu, když tam někdy náhodou něco přišlo, takže jí to tím pádem nemohl platit, tak najednou už takové objednávky nedělala, pak stejně doma chytl už nerva, že jako není žádný sponzor ať jí to platí třeba tata jako tchán 😖 a jednou co normálně udělala, když si to měla platit sama tak pak zašla za mojim, že ji nedala ani slevu, přitom ona z toho Avonu má tak hov..a tchýni by asi nějaká ta 20,- vytrhla 😖

m.e.l
22. dub 2009

Hanul, tchýně je fakt dobrá. Tak to teda moje tchýně si přes mou osobu objednávala u mého kámoše a vždy mi peníze dala a i kolikrát něco navíc. Vždycky nám za vše co si třeba i poručí někde v obchodě zaplatí, byť třeba kolikrát to ani nechceme. Prostě nás "nečerpá", naopak tuhle mi chtěla dávat nějaké maso - řekla jsem, že máme plný mrazák. Ona na to, že budu mít teď málo peněz, tak jsem ji vysvětlila, že mateřskou budu mít skoro tak velkou jako plat. No a v duchu jsem si řekla - jídlo stejnak platí P., takže vlastně já na tom "nevydělám". Jo kdyby zaplatila nájem. . . 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru