Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
24. dub 2009

Luzz, no ty jsi spolkla dvě vrány, proto máš větší bříško. 😀 Ale ty děti jsou opradu rostomilý a bezprostřední. 😅

luzza
autor
24. dub 2009

no to nebylo vlastně všechno 😅
když jsem tam jela výtahem,jel se mnou primář dětského jipu (moc hodnej člověk mimojiné, a dcera mu v říjnu porodila půlkilovou holčičku ☹ ,ani nevím,jak to s ní je,jen vím,že žije) tak on mi v tom výtahu říká : " Do trojky na příjem k porodu,že??" 😀 😀 😀 😀 A já : "NE!Jedu jen na monitor...a mám tam dvě miminka!" a on : "Tak to jó" a smál se 😀

luzza
autor
24. dub 2009

skoro si začínám myslet,že mám fakt velký břicho 😕 😕 😀

m.e.l
24. dub 2009

Luzz, no rozhodně malinkatý bříško nemáš, a proti Janky - ho máš na trojčata. 😀

jmisa
24. dub 2009

Ahoj všem.

Mel, dneska vyčkej i na doktora, jo? 😀 😀 😀

m.e.l
24. dub 2009

Jmis, ha ha ha!!!! Fakt vtipný. 😕

jmisa
24. dub 2009

😀

m.e.l
24. dub 2009

😝

luzza
autor
24. dub 2009

no jo,prostě mám megabřicho...nó 😠 přece kvůli tomu nezačnu dělat lehsedy nebo sklapovačky 😅
čau jmis 😉 🙂

jmisa
24. dub 2009

Luzz, za chvilku Ti bude břicho scházet 😀

Já si teď přes břicho nevidím na váhu 😀 Dřív stačil pohled očima dolů a teď se musím lehce předklonit 😀 Sranda 😀

luzza
autor
24. dub 2009

jmis
při tom tvým pupíčku by mě zajímalo,co máte za váhu 😅 😀 😀 😀
já už bych potřebovala tu,jak se na ní vážej na silnici kamiony 😝

no nevim,jerstli mi bude břicho scházet...už ho sotva unesu 😝

jmisa
24. dub 2009

No normální 😀 😀 Jen prostě nestačí klopit oči 😀 😀 😀

Holky, máte ty chrániče matrace? Nebo je to zbytečný, aspoň teď pro počátek?

artep26
24. dub 2009

Ahojda holky,
Mel tak držím palec na KO a jak psala Jmis .... počkej si na doktora, ať na tebe a Lukyho může mrknout, ju?? 😀 😀 😀
Jmis chrániče nemáme a ani neplánuji ... nevím jestli je to potřeba, ale Anička je taky neměla a taky vyrostla 😉
Luzz tak jak odřeninky??? Dobrý?? No snad už jo a dávej bacha, kdyžtak si přimontuj před břicho zrcátko, ať si před ty nohy vidíš 😉 A břicho já budu mít si taky veliký, tak si z toho nic nedělej. Ikdyž mě Anička dneska ráno v koupelně potěšila, stála jsem tam ještě v pyžamu (kraťáky a triko) a říkala, že to není vůbec vidět, že bych těhu byla 😵 je to můj poklad 😎 ty vždycky potěší 😉
Jo Luzz a ty historka s holčikou a dokym taky dobrá. Já když čekala no KO po amnio, tak tam s jednou maminkou byla asi 3 letá holčička a když maminka přišla od dokyho z UTZ, tak mamince koukala na bříško a byla strašně smutná. Říkala: Maminko, kde máš miminko?? a maminka na to: No ještě v bříšku, to je ještě brzy ... a ta holčička zase smutně: Maminko takže jsi ještě pořád tlustá?? 😀 😀 😀 No jsme se tam řezaly všechny ženský, ty dětičky jsou fakt bezprostřední 😀
Kay tobě přeji lepší náladičku a lepší spinkání, já se teda dneska zase převalovala, šla jsem na wécko v půl 4 a pak jsem nemohla zabrat, to beztak za to může to 3 hodinové odpolední zdřímnutí 😀 😀 😀

artep26
24. dub 2009

Jdu poklidit a uvařit, po obědě mi sem dorazí neteř na hlídání a v 5 další neteř a synovec.
Takže abych se jim mohla věnovat, musím zabrat 😉
Tak zatím čus a pokud bude čas, tak budu nakukovat 😉
Hezký sluníčkový den všem 😵 😵 😵

jmisa
24. dub 2009

Artep, tak ono ten chránič je spíš pro tu matraci než pro růst mimča.

Mně to pro počátek ppřijde zbytečný, ale pak když dítě má větší sílu čůrání apod., tak nevím, proto se ptám.

artep26
24. dub 2009

Jmis 😀 😀 😀 já vím že ten chránič nepřispívá růstu 😀 😀 😀
Jen jsem to myslela tak, že jsme byli bez něj a taky to šlo 😉
Navíc mi ségruša donese takové ty chrániče z nemocnice, co se dávají na lůžka, takže asi tak a taky proto ho pořizovat nebudu 😉

jmisa
24. dub 2009

No to jsou ty jednorázový ne?
To mám od ségry z nemocnice 😀 😀 Pro sebe, až bude hrozit porod, tak si to dám sobě na postel, abych nezlikvidovala matrace.

Já myslela, takový ty prací chrániče, viděla jsem to v shopech a v Ikea taky.

artep26
24. dub 2009

Jmis nejsou jednorázové, je to něco mezi igelitem a látkou, je to nepropustné ale prodyšné, takže nehrozí opruzeniny atd. Ale jsou i jednorázové, jak píšeš.
Já ty chrániče taky viděla v shopech.
Včera jsem našla docela levný e-shop, kde budu kupvat povlečení a další textil pro dětičky, tak jsem moc ráda 😉 páč do Ikey, kam jsem měla namířeno, už to asi nedám 😒

jmisa
24. dub 2009

Aha, tak to nevím, co je 🙂

zofik
24. dub 2009

LUzz to jsou příhody.....

macous
24. dub 2009

Ahoj holky,

Luzzi, tak se mi ulevilo, že jsi stále 3 v 1 😵 úplně to vydím, jak jsi zaklekla a toho chlapa bych teda nakopala, chudák ženská, co má takový hovado doma 😕 no hlavně že to dobře dopadlo, odřeniny vem čert 😉

Artepí, budeme tady spolu alespoň do konce června - doúfám, že dříve rodit nebudeme 😀

Až Melík napíše, tak dám vědět, teď si pojedu do zahradnictví pro sazeničky kytiček do truhlíku 😀 a ještě taky na úřad - tfuj 😠

Jinak až vrátím příští týden ten městský byt a vyřídím papíry okolo, tak musím dát do kupy výbavičku a dokoupit spoustu věcí - kdyby naneštěstí něco přišlo dříve, tak abych byla připravená 🙂

Jo holky, máte hodně věciček ve výbavičce vel. 56? Já to mám tak napůl s 62, tak nevím, jestli to není blbě, aby to pak nebylo všechno veliký.............

luzza
autor
24. dub 2009

ahoj kočky moje 🙂
mací
56 a 62 napůl je náhodou dobrá volba,dle mýho... a že to bude ze začátku malinko velký vůbec nevadí 😉 horší bylo,když bylo domínovi skoro všechno malý 😅 ty věci měl na sobě jak malej harapes 😀 😀
a s tou ženskou od toho chlapa máš pravdu,to mě ani nenapadlo,takže jí moc gratuluju k takovému kousku 🙄
jmis
taky nemám chránič matrací 😉 až budou holky čůrat pořádně (což bude až k roku),tak jim budu dávat tu podložku,jak píše artík...z jedný strany je lesklá a z druhý jakoby papírová,ale nepropouští...no a když se mi bude zdát už hnusná,tak jí vyhodím a šoupnu jim tam novou 😉
artí
s tím zrcátkem si mě rozesmála 😀 😀 😀

hanulka3112
24. dub 2009

Ahojky Holky, vidím, že taky máte zážitky s malýma dětma 😀 já jak včera byla u mamky tak soused můj kámoš mají malého 3.5ročního klučinu, jsem ho strašně dlouho neviděla, tak jsem mu donesla čokolády a oni mu hned dívej jaké má teta bříško a on a co tam máš říkám miminka a on hned ukaž 😀 tak jsme mu vysvětlovali, že tam nejde vidět a on se pode mě tak sklonil jako jestli něuvidí něco z pod trička 😀 tak jsme se smáli, jsem mu musela zvednout tričko, aby mi uvěřil 😀

grej
24. dub 2009

Ahoj holky,
já se omlouvám, nestíhám. Ale paní už se lepší, ty základní věci stíhá, takže pak už jen občas budeme přibírat práci, která se nedělá denně... Už to vypadá, že to tady zvládne, tak jsem ráda.

Jsem ráda, že už je zas tak krásně 🙂 Manža mi jede na pánsku jízdu, takže možná dnes půjdem s kámoškou do kina. Akorát mi přijde, že nic nedávaj, takže možná skončíme v restauračce na dobrý véče., Ona má doma hroznýho chlapa, myslím, že jí ten odpočinek od něj jen prospěje.

Včera jsem si koupila mantinel do postýlky, jen takový obyč:
http://www.detskydum.cz/detail/scarlett-mantine...
a k tomu jsem koupila dvoje dupačky. A koupila jsem si klobouček na bradavky, asi bude potřeba.

artep26
24. dub 2009

J0 Grej to je super cena toho mantinelu 😉 a je hezký, všude mají barevné a když je barevné povlečení, tak tenhle je fakt super 😉
Holky mám uklizeno, uvařeno, upečeno a zase letím, jdeme se najíst a za chvíli tu mám malou kóču ...
Zatím pa pa pa 😉

macous
24. dub 2009

sms od Melíka: Tak vše o.k. Prostupna jsem na špičku prstu, ale na porod to hned tak nebude.

Luzzi - malej harapes - to je dobrá hláška 😀 😀 😀 úplně si to umím přestavit 😵
Grey - taky si ten klobouček-sátka musím pořídit, mám hrozně citlivý bradavky 😖 ale asi mi bude ten klobouček velký, páč je mám i docela malý - bradavky, tak jsem vůbec na to kojení u mě zvědavá 😅 a mantinel super, taky o něm přemýšlím 😉
Artí - ty jsi teda šikulka, hezky si to užijte 😵

artep26
24. dub 2009

Mac ahojda kočko, zas jsem on, ale jen na chviličku 😉
Díky za zprávičku od Melíka 🙂
No jo, budeme tu strašit spolu, viď?? A notovat si jak nás všechno bolí, děti kopou a holky už si budou užívat s prťatama.
Zase letím, volala Andul že pro ní mám přijet v 1 do školy, mají výstavu obrázků před školou, takže moje účast děsně nutná, abych se pokochala 😀 a jako správna matka teda pofrčím 😉 😉 😉
Pa pa pa 🙂

jmisa
24. dub 2009

Dostala jsem sms od Anitty. Davídek se narodil dneska v 9 císařským řezem a všichni (včetně tatínka) jsou OK 🙂

grej
24. dub 2009

Macous - dělají veliksot S a L, já si koupila L, páč Eska mi přišly děsně malý. Tak třeba budou zrovna pro tebe 😉

http://www.detskydum.cz/detail/medela-kojc-klob...

jmisa
24. dub 2009

Já dneska koupila tenhle mantinel v IKEA
http://www.ikea.com/PIAimages/78895_PE202115_S4...
je za 299 a je kolem celé postýlky.
Pak jsem ještě koupila dvě bílá prostěraddla ze lnu, dohromady 129 😀 Ještě mám dvě froté od ségry, tak to myslím stačí.
Peřinky zatím nekupuju, nemám tu skladovací prostory, akorát nevím, jestli přeci jen nemám koupit ten spací tytel nebo jestli vystačím s klasickou zavinovačkou, rychlozavinovačku jsem zamítla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru