• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Věcičky mám tak různě, něco 56, něco 62, něco newborn, něco 0-3. Stejně je to každý jinak veliký, na označení se nedá spolehnout.
Snad to malej aspoň unosí :slight_smile:
Ty pidi mám akorát bodýčka.
24. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jsem zmatená jak včela.
Peřinky - nejdřív mě ani nenapadlo je kupovat, bo mi moje sestra říkala, že mimčo stejně spí v zavince nebo ve spacím vaku a peřina - přikrývka by se měla dávat až někdy kolem roku, aby se prcek neudusil. Ikea má taky u všech peřin psáno od 12 měsíců.
No ale proč se tedy prodávaj peřiny do kolíbek? :angry: :confused: (jsem teď studovala dětský dům) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A monolog jak vystřiženej :grinning:
24. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanulko
s tím tričkem to je sranda :grinning: :grinning: to už se mi stalo taky :grinning: a včera jsme byli u známé sestřičky,co má dvojčátka holčičky po ivf (rok a pů starý) a ty mi dloubaly pupík a druhá se mi snažila sníst takovou vystouplou pihu,co mám na břiše :grinning: myslela si,že je to bonbón,takže ty ještě moje miminka moc nezajímaly :grinning:
grej
mantinelek hezkej :dizzy_face: a ty máš problém s bradavkama?
mací
no fakt harapes,jak měl na sobě všechno naprclý :grinning: :grinning:
takže malej lukášek už vykukuje mámě ven kukátkem :sweat_smile:
jmis
a davídka už máme na světě?? :sweat_smile: a jak je velikej??
24. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, 3050 g a 48 cm.
24. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
já sice mám peřinky do postýlky doma,ale vůbec je nevytahuju...na to je čas... :wink:
a ty bílý prostěradla z Ikei mám taky,ty jsou náhodou pěkný...a levný!!!
jinak klasickou zavinovačku jsem měla pro domíska jen 4 týdny,pak mu byla bohužel malá...když vzteky propínal nožižky,tak mu celá slejzala :sweat_smile: takže spal do půl roku v rychlozavinovačce a pořádně utaženej! :sweat_smile: a nepotřeboval jinou deku. Spal v overalu a v tý zavinovajdě a po rozbalení byl vždycky teploučkej...takže po dobrý zkušenosti mám pro holky připravený tři páry rychlozavinovaček a neřeším deky... :wink:
24. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
díky za info :slight_smile: jsem zvědavá :grinning: a co že císařem? nevíš?
24. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, to nevím. Já se neptala, jsem si myslela, že říkala, že to bude císařem. :grinning:
24. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
ten mantinel z ikei mi přijde taky dobrej... :wink: :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mimčo je tak akorát, to by mi takhle stačilo :grinning:
24. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
no mě se taky zdá,že to tu psala,ale nebyla jsem si jistá...
24. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
máš recht-to je akorátní miminko :wink: :slight_smile: nám se domíno narodil jako tříměsíční děcko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: myslim,že ho mám v nějakém albu vyfocenýho...prostě to nebylo klasický miminko :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo v albu Bude nás pět :wink:
24. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď si to vynahradím na holkách :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
PIc holky tak hlasim ze rizikova poradna v nemocnici dopadla dobre :wink: prutok pupecnikem - jako ty vody je tam vic to jo ale dle dnesniho UTZ nic vazneho nehrozi takze zustavam v klidku doma :wink: jediny co hrozi je to moje otevreni a CS 6 takze mi muze kdykoliv rupnout voda s cimz pocitam uz cca 14 dni takze se nic nemeni vesmes :wink: no ale mala ma rozmery idelani na porod i je akorat na to pripravena :wink: takze by se prd stalo no tak mam hodne velkou radost :wink: sice ted budu v nemocnici varena pecena a hlidana ale nevadi mi to max si me tam nechaj na porod uz :grinning: :grinning: :grinning: takze dekuju vsem za drzeni palecku :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
tak to je moc príma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
vidíš,kam si to až dotáhla :sweat_smile:
teď už se budem jenom těšit na fotečky Kristýnky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno jako jsem si oddechla mno ale konec dobrej nastesti :wink: ja uz bych taky nejradsi porodila jak jsem tam videla chodit ty zensky s kontrakcema tesne pred porodem ani nevis jak jsem jim zavidela :o)
24. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Anitta to má za sebou-) Jů:slight_smile:

Luzz - mám vpáčený bradavky. Jednu totálně, ta nevyleze nikdy a druhou občas přiměju k výlezu, ale nic moc...

Mě se ten manitenel kolem celý psotýlky nelíbil, chtěla jsem právě jen ten kolem půlky. Povlečení mám doma asi 5 sad od švagrový. Každý jinak velký, takže až přijde čas na peřiny a polštář, tak vůbec nevím, jakou velikost budu kpovat... to pak budu muset vměřit jak divá a koupit něco aby se mi to vešlo do toho nejmenšího "obalu"..
24. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé máme další maminu, tak moooc Annitě gratuluju :dizzy_face:
Luzzi jj děti jsou fakt bezprostřední :grinning:
24. dub 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak dneska trochu lepší nálada, akorát jsme si prostě už uvědomila, že toho moc nedávám.. takže věšení rohoží na plot už nebudu dělat. :slight_smile:

anittce moc gratuluju, ona říkala, že bude CŘ, myslím, že Davídek byl špatně otočený..

mel si teď užívá na srazu, tak ať nám nezačne rodit.. :slight_smile:

grej, s těma bradavkama na prd, ale snad se to při kojení zlepší, jestli to půjde..

mi vůbec nenapdalo, že by miminka jako nespala pod těma krásnýma peřinkama :slight_smile: rychlo zavinky mám teda jen dvě, tak jestli spí v nich, budu muset ještě asi jednunebo dvě přikoupit.. :sweat_smile:

jani to je dobře, že máš takové zprávy, člověk se hned uklidní.. a hlavně že nemusíš ležet v nemocnici a čekat co jako bude.. to je fajn.. na co, když tak začneš rodit dřív ne?

jinak moc pěkný storky s malýma dětma, jsem s emusela smát, hlavně jak chtělo dítě sníst luzze pihu na břiše :grinning: a jak se koukalo pod triko jestli tam fakt jako nejsou :slight_smile:
24. dub 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, šak rohože počkají :wink: já se byla dnes projít na zhradě a vytrhla jsem jen pár plevelů nějak mi to nedalo :grinning: ale už taky na vše dlabu.
24. dub 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, no počkaj, ale já sama je chtěla.. chodí nám se furt turisti a čumí na zahradu a do oken )nemáme ani záclony :sweat_smile:) ale M. to prý dodělá s kamošem, tak jsem ráda.. jen jsme prostě musela přiznat že už to nedám.. :frowning2:
24. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden vtípek pro pobavení a i zkušenost :slight_smile:

Jeden den byla moje máma venku a na starosti mě měl otec.
Bylo mi přibližně 2 a půl roku.

Někdo mi daroval malou soupravu na čaj, byla to moje oblíbená hračka.
Otec seděl v obýváku a díval se na večerní zprávy,když jsem mu přinesl
malinkatý šáleček "čaje", ve kterém byla jen voda.
Po několika šálcích "čaje" a pochvalách, jak
vynikající a chutný čaj je, se moje maminka vrátila domů.
Otec ji nechal v obýváku, aby se podívala, jak mu
přinesu šáleček čaje,protože
to byla přece tak roztomilá scéna.
Maminka čekala....
Po chvilce jsem přišel k otci se šálkem čaje a
maminka se dívala, jak jej otec pije.
Pak řekla - tak, jak to dokáže jen maminka...
"Napadlo Tě někdy, že jediné místo, kde tenhle malej může vzít vodu?.....
......jen ZÁCHOD ....???????
24. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluji Anittce k narození Davídka :slight_smile: tak to má zasebou a už těší s miminkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luzzi - to jsi mě taky pobavila s tou pihou - ale malej Harapes je lepčejší :grinning: :grinning: :grinning:
Artepíku - to víš že jo, jsi vzorná mamka a náš "semtamťuk" už asi týden kope téměř nepřetržitě a boulí mi celé břicho, že se až musím usmívat :dizzy_face:
Grej- díky za typ s kloboučkama, já sice vpáčený bradavky nemám, jsou normální, ale prostě nějaký přecitlivělý holky, tak se bojím, že bych to neukojila :dizzy_face:
Hanulko - já už taky tak trochu zahrádku zanedbávám, sem tam něco vypleju nebo zasadim něco do truhlíku, toť vše :wink:
Kay, dvě ti budou stačit - rychlozavinky - já mám zatím jednu a chci koupit ten spací pytel na léto, kdyby bylo hic :dizzy_face:
Jani - čusík :slight_smile:
24. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay s tím záchodem to je dobré :grinning:

Mací no já jsem ráda, že už jsem nasadila muškáty a ještě chci dosadit pár rostlinek do skalky, ale to postupně až mi nějaké padnou do oka :wink: :slight_smile:
24. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, no tak když tak zavinky přikoupím, asi to stačit bude.. stejně bude teď teplo..
24. dub 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ještě než vás dočtu kecalky, on se nám už narodil Davídek??? To je super. :wink:
24. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě když jsme utěch rychlozavinek - mám v seznamu z porodnice napsané že mám mít rychlozavinovačku, ale když přece malou obleču a dám ji to autosedačky v té letní zavinovačce emitex, tak už ji do žádné rychlozavinovačky cpát nebudu ne?
24. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, do autosedačky bys jí v zavince nedala. Musíš mít spešl do autosedačky a nebo kdyby bylo chladno, tak ji přikryješ třeba dekou.

Já do autosedačky žádnou zavinku kupovat nebudu.
24. dub 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (asi Nicol nebo Valerie)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
24.07.09 - mmonna - chlapeček

17.07.09 - Macous - ?
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám
24. dub 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek