Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

anitta
21. bře 2009

ahojky tak jsme doma z ikei no bylo tam tolik lidí že už jsem tam byla dnes naposled 😒 máme skoro vše co jsem potřebovala jen tam nebyl přebalovací pult do koupelny což nechápu protože na internetu píšou že jich mají asi padesát 😠 příště sitam zavolám.

jinak už je to vše. jinak už mám deset kg hore 😒 tak doufám že už to moc nepoleze 🙂

artep26
21. bře 2009

Tak my jsme z prochajdy doma Hanul, jak jste na tom vy?? 😀 😀 😀
Anitt ahojda, už se ti to taky blíží, viď ... a 10 kg nahoře?? To je v pohodě, já mám ca 5 kg a to jsem na konci 21tt 😅 😅 😅 Takže buď v naprostém klidu 😉

anitta
21. bře 2009

ahojky artep no chci se vejít alespon do 13kg celkem a doufám že aspon 6 nechám v porodce. ten zbytek dejme tomu už nějak půjde protože při kojení se skoro nic nemůže.

tady ale bude hodně dvojčátek musí to být krásný pocit mít dvě dětičky v bříšku 🙂

artep26
21. bře 2009

Anitt taky doufám že to půjde dolů rychle, hlavně s dvojkama 😀
Já nabrala ještě před těhu při IVF, tak se těším, až to začnu shazovat 😉
Jo jo, je to hezký mít 2 prcky v bříšku, ale je to i záhul už teď. Bolí mě hrozně záda, funím jako lokomotiva a začaly mi natýkat nohy. Takže nic příjemného, ale neva, hlavně aby byly dětičky v pořádku 🙂 🙂 🙂
Jak je tobě?? Vše v pořádku?? 😵

artep26
21. bře 2009

Luzz nevím jestli to víš, ale Zan (z tématu dvojek) už má holky na světě 😀 😀 😀 .
Teď tam moc nechodím, nějak u PC nevydžím sedět, tak nevím jestli to víte nebo ne 😉 😉 😉

anitta
21. bře 2009

já jsem zatím celkem v pohodě občas tvrdne bříško a bolí jako při ms ale zatím je to dobré , většinou to je po nějaké námaze tak fakt hodně ležím . no já jsem při ivf taky přibrala pár kg. ale už to ani neřeším navíc už ted nejde ani moc jíst protože bříško zabral prcek a víc se tam už nevejde takže chutě jsou ale už to tam nedám 🙂

luzza
autor
21. bře 2009

artíku
jasně že to vím 😉 😲 😲 😀 😀

hanulka3112
21. bře 2009

Anit, tak IKEU můžu taky 😵 jen teda raději přes týden, bo o víkendu tam bývá dost lidí a gor po výplatách 😖
Artep, no můj přijel teprve před chvíli a zasedl k TV k hokeji 😠 takže jsme se nevyvětrali, doufám, že zítra bude hezky a vytáhnu ho aj kdybych ho měla k tomu dokopat 😀

m.e.l
21. bře 2009

Zdar holky, tak jsme složili komodu, ještě nám chybí regál . . . 😝 No a musíme koupit jeden pant, jaksi nám půlka pantu chybí. . . 😠

artep26
21. bře 2009

Luzz já si to myslela, ale radši jsem ti dala vědět 😉
Hanul tak budu držet palec na počásko zítra abyste se vyvětrali. Dneska bylo fakt božsky 😵 😵 😵
Mel tak pak už je ty věcičky do komůdky a bude se jen čekat na Lukyna, co??
Holky jdu dadat, mám zase napuchlé noženky, musím asi víc odpočívat, jsem to janek, celý den na nohách, pořád někde vyzitýruju a pak se divím co to tam dole mám za bambule.
Jdu se zastlal tak vám přeji bezva sobotní večer.
pa pa pa 🙂 🙂 🙂

hanulka3112
21. bře 2009

Artepíku snad už bude jen hezky, příští víkend mi má mamka dojít na okna 😉 🙂

m.e.l
22. bře 2009

Dobré ranko,
Arti jo jo jen naskládání věciček - před tím to ale někdo musí od babi přivézt. A to chce vyrazit v sobotu nebo v neděli brzy ráno, jak se něco stane na Jižní spojce, tak tam strávíme půl dne. Ale jinak se to už rýsuje, dneska doskládáme nábytek a v pátek by mi táta složil postýlku (návod u ní určitě nebude, když je 32 let stará).

m.e.l
22. bře 2009

Tak jsem dala do albíka dvě fotečky, zatím takové ukázky Lukyho nábytku https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... Dneska to snad dotáhneme a příští neděli přivezeme výbavičku. 😉

jankatr
22. bře 2009

Artep - ty taky ještě nemáš kočárek viď? Koukni na diskusi na dvojčátka - psala jsem tam včera holkám o fungl novém kočárku - měl by být tak do 3 týdnů na netu - zatím je tam odkaz jen na jednoduchej ale mělo by to být v podstatě to samé, akorát dvojmo. Kolegyně z práce ho viděla na tom veletrhu pro dítě a byla z něj naprosto nadšená. Kdybysme ten náš už neměli doma a měli víc času asi bych taky pouvažovala. 😉

jmisa
22. bře 2009

Ahoj všem.
Dneska brzo ráno svíti¨lo krásně sluníčko a teď se zatáhlo, tak z toho asi nic nebude.

Máme jít ke tchýni na oběd, tak já pomažu s psicí pěšky a muž pojede autem 😀 Je to pěkně dokopečka, takže si trochu zasportuju 🙂

artep26
22. bře 2009

Dobré ránko,
tak já jak psala, tak jsem večer udělala. Ve 20:00 jsem byla tuhá
Stejně nic nedávali, manža koukal na Anděla a prý to docela ušlo. Ráno jsme byli vzhůru v 6:30, no aby ne, když jsem jak Růžena vyspávala od tak brzy.
Sebrala jsem venku prádlo - vám řeknu, tu terásku co konečně dělňasocvé přikryli taškama, to je věc. Prádýlko hezky profoukané, moc si to pochvaluji. Žádné sušení doma, hezky ven ... Dala jsem prát další várku, tak s ní potom hurá taky ven.
Jdu upéct oříškovou bábovici, manža si poručil, pak to tu trošku pofackuji - má přijet mamka.
K obědu udělám jen rychlovku, vinné klobásy s brambore a odpolko asi jedeme s mamkou do HK.
Mel 😀 😀 😀 já vím že to ještě bude fuška, ale já mám třeba např. komodu a skříň pro děti jen nakresléné na papíře u manži v truhlárně 🙂 🙂 🙂 tak klid. Taky bych už ráda pomalu začala prát a žehlit ty pidivěci a hezky si to připravovala pomaličku, je lepší to mít hotové a ne pak bláznit.
Janko díky za upozornění, jdu na to juknout. 😉
Hanul já si pořád malovala, jak mi někdo okna umyje, ale asi se do toho až bude hezké počásko pustím sama, nevypadá to, že by se někdo přetrhl a pomohl mi 😖 😀 😀 😀
Jmis přeji hezkou prochajdu, my se včera procházeli 3 hodinky a byla jsem ráda, že jsem večer zalezla do pelechu a natáhla si nateklé kotníčky 😀 😀 😀

artep26
22. bře 2009

Mel nábytek moc hezký, neutrální moc moc fajn, hezčí než ten modrý a koukala jsem, že jste to vystihli ve slevě - to vždycky potěší, viď?? 😀 😀 😀

artep26
22. bře 2009

Janko kočík moc hezký, počkám si na něj, okouknu a pak vybereme 🙂
Vypadá opravdu moc hezky 😉

jmisa
22. bře 2009

Artep, no já lítám s psicí denně, tak mi to tak nepřijde 🙂 Spíš když prší a já zkrátím prochajdu na půl hodinky, tak pak mi to chybí 😀

artep26
22. bře 2009

Jmis my taky chodíme často, je šťastná jako blecha jen když vidí vodítko 😀 😀 😀

anitta
22. bře 2009

ahojky holčiny

užívejte si prochajdy dokud to jde od 33 týdne už to taková sranda není 😒 já pozorovala velkou změnu od 30tt už jsem nevyťápla ani schody v takovém tempu jako předtím. 😖

taky mi chybí procházky chodili jsme každý den na dvě hodky když byl teda manža doma. ale ted už mám utrum jak kvůli tomu že už to prostě nedávám tak i kvůli tomu že musím spíš ležet 😖

mel hezký nábytek už se to rýsuje vid?

artep26
22. bře 2009

Anitt já funim už teď 😀 😀 😀
Ale je to tím, že prostě neumím držet jazyk za zuby, navíc mluvím i hlučně a tak mi to prostě nejde dohromady. Kopec, mluvení a pes ... no prostě špatná kombinace 😀 😀 😀

luzza
autor
22. bře 2009

Ahoj zlatíčka 🙂
přeju všem krásnou neděli 🙂
já jsem dopo trochu uklízela a manža jel se švárou pro nové auto... tak jsem zvědavá,jak to dopadne 🙂

luzza
autor
22. bře 2009

artíku
žanetka se má 😀
jinak mě na ty bambulovatý nohy zabírá masáž od manži 😉 večer mu je prostě u televize strčím pod nos a on nemá sílu na odpor tak masíruje 😀 😀 a je fakt,že pak mi ten otok vždycky spadne 😅 VYZKOUŠEJ! 😉

hanulko
a nechce zajít mamka i ke mě??? moc jich nemám...16.. 😕 😕 Ale jsou malý,tak jí nevyplaš počtem! 😀
i když jsem to chtěla nechat až po malování... 😠

kay
22. bře 2009

ahoj kočky,
tak já konečně dokopal aM. aby mi hodil přebalovací komodu a postýlku do ložnice 🙂 trvalo to celé 15 minut, ale čekala jsem 3týdny že 😠 tak tEď ještě stůl na žehlení a můžu začít prát a žehlit a skladovat.. snad pak budu klidnější..

anittko, no mě procházky nedělají dobřeuž teď ☹ teda nějaké delší.. Já se vlastně na ten porod začínám hrozně těšit, protože pak tohle všechno odpadne.. nateklé ruce a nohy, bolesti břicha, nemotornost váha.. akorát ta nevyspalost a zoufalost "co s tím" 😀

jmis teda Tě obdivuju.. Jábyhc asi taky chodila častěji, jenže náš pes je pak hrozně zašpiněnej a já ho nemůpžu tahat do vany.. ☹ dice jsemho už chudáka naučila do ní skákat, ikdyž to nesnáší, ale tu cestu do koupelny stejně musí projít špinavej ☹

luzzi, tak teď odpočívej 🙂

meli pokojíček teda nábytek je fakt krásnej, takovej vzdušnej 🙂 a výbavičku už skoro máš komplet.. 😠

luzza
autor
22. bře 2009

melíku
nábytek moc hezkej 😵 😵 😵 líbí se mi ta světlá barva 🙂 (jen to zrcadlo bude asi vypadat,až si Luky začne líbat svůj odraz 😀 bude se mu to náramně líbit!! 😀 )

jmis
závidím ti,že jsi takhle čiperná 😵 😵 😵 😵 já se sotva valim 😝

annitko
naši bydlej ve 4.patře bez výtahu a já když tam dolezu,jsem fialová,puls 150 a funim jak prase před porážkou 😝
kéž by se mi při tom aspoň přetočila berunda,co je v tý příčný poloze 😠

luzza
autor
22. bře 2009

kay
já mezi každou činností musím odpočívat 😅 jinak je mi úplně mdlo 😝 ležím po vytírání,ležím po utírání prachu a teď ležím i po pověšení prádla 😝 prostě jsem troska... 😒
v noci se taky moc nevyspím...no už aby mi to břicho a otoky zmizeli 😝 😉 🙂

kay
22. bře 2009

luzzi, no taky bych potřebovala něco udělat s oknama.. na dvě spodním s echytsám dneska, už s enato nemůžu koukat 😠 to jsme totiž navíc dělali na podzim fasádu a já to užpak nemohla umýt..

kay
22. bře 2009

luzzi, no to jsme na tom stejně a to si vem že já čekám jen jedno malinký miminko, ne takové dvě obřandy, Tě obdivuju..

kay
22. bře 2009

ikdyž včera jsme byli na té návštěvě a kamoška říkala, že v osmým měsíci se ani nezvedla ze sedačky a že se skoro nehla, tak myslím, že oproti ní, jsme ještě v kondici 😀 se tak teda utěšuju 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru