Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
15. únor 2010

rio: to musi byt zlateee🙂

pilotka: gratulujeme k prvnimu zoubku🙂 Maly me taky vcera ne a ne zaspat! V osm usnul pri kojeni,pak se me ale v pul devate vzbudil,tak jsem mu dala ten nutrilon-mam ten comfort proti kolikam a vypil me jeste 50ml a pak spinkal az do trictvrte na dve a pak az do ctvrt na sedm....tak ja nevim cim to je kdyz nechce nekdy spinkat!! Nevim jestli nemam zkusit koupit jeste ten nutrilon extra ze by byl treba lepsi!!

Jinak vam preju krasny den!!

zabicka007
15. únor 2010

Gabi vítej doma!
Díky všem moc za rady, tak jsem to nějak myslela, asi to udělám jak Ywuška, olej mám koupený od Bubchen nebo tak nějak, taky by měl být protialergenní no a do vodičky zatím nebudu dávat nic...jinak krásné ránko 😉

hanulamarkova
15. únor 2010

dobré ráno kočky, gabí vítej doma...nemůžeme se dočkat foteček tak šup šup 😀

irminka
15. únor 2010

dobré ránko,
tak já jsem dnes od pěti vzhůru, manža byl s Bruníkem 2 hodky a potom jsem mu teda řekla, že by se mohl alespon do 6 prospat, protože šel do práce. když zaspal brunda, vzbudil se Bořek, prostě klasika 😝 .

ted kluci spinkaji, tak jsem si alespon vyčistila zuby a namalovala něco na ten můj krásný ksichtík 😉 , oh,kdyby jste mě viděli.......kruhy pod očima, jak kdybych nespala týden....ale jinak jsme ok. Dnes končím šestinedělí, zítra je dětská poradna, také si zajdu ke svému gyndaři a ve středu s klukama na nožičky, tož pořád něco.

Ywuško: teda, co tady píšeš, tak ti malý teo krásně spinká...Co by jsi chtěla, aby spal durch celou noc? 😉 Moji kluci spinkají tak nějak pořád přes den, ale kolem 18.hodiny se je snažím probrat nakrmíme, obden okoupeme, kolem půl deváté opět krmení a hošani vydrží až skoro do 21.hodiny vzhůru a potom se budí také kolem půl druhé, pak kolem páté atd....Bruno nám dělá někdy radost, že vydrží spát od devíti večera až do 6.ti rána, no 2x se mu to povedlo 😉

cincolina
15. únor 2010

Gabi, ahoj doma! Přeju ať to s malým a manželem co nejlíp zvládáte a rychle se zaběhnete. Moc se těším na další fotky a taky na zážitky, něco málo nám tady naznačila Monterka.

miradka
autor
15. únor 2010

Gabi, vitaj doma 🙂 Držím palce, nech si čím skor fit a možeš si užívať Oníka. Moc ti k nemu gratulujem, je to krásavec 😵

miradka
autor
15. únor 2010

Irminko, tak sme na tom podobne, akurát že túto noc som vstávala k deťom sama, vlastne raz mi mužík asistoval, tuším držal malej nožičky, aby si ich nestrčila do kaky kým som odskočila do kúpelne 😅 ...obaja sa budia čo 3 hodiny, ale nie naraz, takže spím asi hoďku, niekedy 2 a potom šup na prso. Dnes mi už z toho hrabe, zatiaľ tu mám maminu, tak mi nosí jedlo, pitie, oblieka decká do kočárku, no neviem čo budem robiť v piatok, to už budem sama.

Irmi, ty ich kojíš naraz? Ja som to pár krát skúšala, ale nikto mi nevie nastaviť poriadne kojící polštář, tak som to nadobro zabalila. Len tak v rukách ich dlho neudržím, naviac malý mi chytá do pusy len bradavku a mám čo robiť, aby som prvé zahryznutia nevrieskala od bolesti 😠 Všade sa píše, že je treba zlepšiť techniku kojenia, ale ako mám to dítko donútiť aby otvorilo viacej pusinku a držalo ju tak ako ja chcem?? ☹

No idem si ľahnúť, lebo decká už 5 minut nevrieskajú 😀 😎

ywushka
15. únor 2010

kdyby jste videli co nam se tady ted stalo-teda ne ted,ale ve tri odpoledne! Sla jsem maleho nakojit,dala jsem mu kapky ze lzicky (samozdrejme jsem ho mela nadzvedleho aby se me nezakuckal) ale maly to vdechl,zacal se me dusit,cely me zcervenal,hned jsem ho otacila pres ruku a bouchala po zadech,kdyz se porad ne a ne se echnout,jsme volali zachranku,ta nas navigovala co mame delat a poslala nam i sem sanitku. Maly zacal plakat az po par minutach (ani nevim jak dlouho to trvalo),bylo to silene,jsem myslela ze se zblaznim,nez prijela zachranka,tak uz byl v pohode a spinkal. Bylo to nekonecne,jsem z toho jeste ted v uplnem soku!!!

rioko
15. únor 2010

ywushko tak to je mi líto, to muselo být fakt šílené ten strach, ještě že to dobře dopadlo, bohužel to se stane hned i když dáváš velký pozor, mě se dnes Vojta dusil kouskem brambory, naštěstí to vykašlal...

ywushka
15. únor 2010

rio: bylo to silene,hlavne kdyz jsem videla jak je cerveny a nic se nedeje,nekaslal,neplakal...proste nic....jsem myslela ze se zblaznim,pripadalo mi to jako vecnost.....

zabicka007
15. únor 2010

Ywuš tak hlavně že jste nezpanikařili, to se prostě asi občas stane, i když jsi sebeopatrnější, ale hlavně že jste to zvládli, ale ten strach musí být teda šílený...

pilotkaanetka
15. únor 2010

holky tak zub už je venkuuuuuuuuuu 😀

rioko
15. únor 2010

pilotko blahopřeji já dnes objevila pátý 🙂

ywushka
16. únor 2010

Hlasim NOVE ZPRAVY!! LUCKA mi psala v pet rano,praskla ji (JAK PSALA ONA NEJSPIS) voda a frcela do porodnice! Zatim nic jineho nevim,snad se jeste ozve jak je na tom! MUSIME JI DRZET PALUSKY!!!

cincolina
16. únor 2010

Ywusko, to musela byt hruza! Hlavne, ze se maleho podarilo hned rozdychat. Holky, nasla jsem tohle video, myslim, ze je dobry to nastudovat... Ale snad to nebudem muset pouzivat! http://is.muni.cz/do/1499/el/estud/fsps/ps09/po...
No a jinak Yw, diky za info o Lucce, budu cely den nakukovat jestli uz 😉 .

pilotkaanetka
16. únor 2010

Ywush tak hlavně že to dobře dopadlo 😉
Lucce moc držím palce at to má brzy ta sebou mám dojem že dnes měla termín 🙂

ywushka
16. únor 2010

Jo lucka ma dneska termin,ted mi psala,ze uz ji prijali,plodovka to byla a uz ma pry i bolesti,pak podam dalsi info jak mi napise!!!

ywushka
16. únor 2010

a vsechny vas pozdravuje!!!

gabina79
16. únor 2010

Jéjda, co to vidím...tak držím pěstičky, ať to má Lucka rychlé a ať jsou obě dvě v pořádku 😉
Já si jdu ještě na chvíli lehnout, když teď Oník spinká - odpoledne nás čeká návštěva paní doktorky, tak jsem zvědavá....snad mi to pak vyjde a dostanu se sem na dýl, abych vám poreferovala a přihodila ty fotečky 😉

gabina79
16. únor 2010

Jo a ještě s tou plodovou vodou...u mě to bylo jisté, že to je plodovka, protože to byl vodopád 😀 ...do porodnice jsem jela s plenkama mezi nohama, jak to pořád teklo....

miradka
autor
16. únor 2010

Ahoj holky, Ywush díky za správy, takže čo nevidieť je ďalšie miminko na svete 😵 😵 Luci, držím palce nech to máš čím skor za sebou a čo najmenej bolestí 🙂
Cin, díky za odkaz, už som si ho uložila pre prípad...no aj tak sa obávam, že keby sa niečo také stalo, tak panika bude prvé čo ma chytí...Ywush, ja by som sa asi zbláznila strachom...stačilo, že som sa pozrela na to video a hneď som mala slzičky na krajíčku. Neviem čo to so mnou je, ale celkom často sa mi sníva, že sa deťom niečo stalo, hlavne s hlavičkou, že som ich špatne držala a vyvrátila sa a také podobné strašidelné veci 😢 Dnes ráno som skúmala Mirku, či dýcha oboma dierkami, vydávala taký divný zvuk a mala pootvorené ústa, tak som nevedela či má problém dýchať nosom, ale keď sa zobudila, tak som sa jej dívala do nosa a má ho čistý. No niekedy sú to nervy... 😔

miradka
autor
16. únor 2010

Waw Gabi, tak o takéto príhody som prišla 😀 Klasický porod musí byť poriadny zážitok 😅

emers
16. únor 2010

ahojky holky,
klasická nestíhačka u mě...😠 tak vás jen v rychlosti zdravím!

vítám doma Gábinku s Oníkem 😵

ywushko, no to je teda horor, ještěže jste to tak dobře zvládli! 🙂

lucka.adis, držím moc moc pěstičky!!!

mějte se všechny krásně!

ywushka
16. únor 2010

miradka: takove miminka maji vetsi tvorbu hlenu,muze ti to pripadat jako ryma,ale je to normalni,maly to mel dlouho a ted ma zase pro zmenu rymu uz asi tyden!!!

zabicka007
16. únor 2010

Jejda, tak bude další miminko, moc budu na Lucku myslet, ať to má rychle za sebou a další bobišek na světě, hurá 🙂

irminka
16. únor 2010

Přeposílám od Ywusky, psala jí Lucka:

"Ahoj, jmenuji se Verunka Zemlicková, měřím 52 cm, vázím 3,7 kg a narodila jsem se 16.2. 2010 v 11:20."

Takže Lucííííííí, velká gratulace 🙂

My jsme ted přijei z poradny, oba dva chlapečci mají 4,4 kg a 54 cm, takže hezky přibírají. Bořek má náplast na pupku, protože jak mívá svůj půlhodinový hysterák každý den, tak mu pupík vylézá a hrozí mu kýla...tak budeme fixovat 😉

emers
16. únor 2010

lucka.adis: jůůůůůůů, to je pořádná holčinka! 😵 moooooc gratuluju vám oběma, holky!!! 😵 😵 😵

irminka: jé a to mají oba stejně 😅 pravá dvojčátka teda! 😅 🙂

gabina79
16. únor 2010

Jejda, tak to byla rychlovka 😉 a malá je teda vážně pucek 🙂 ....tak obrovská gratulace!!!!!

pilotkaanetka
16. únor 2010

lucko velikáááááá gratulace 🙂 at jste holky zdraví 🙂

zabicka007
16. únor 2010

Luci moc moc gratuluji, konečně budeš mít maličkou u sebe!!! 🙂 😀
Irmi to může až tak s tím pupíkem jo? Takže asi není rozumný ,,nechat to dítě vyřvat,, když mu může hrozit kýla viď? To jsem teda netušila...
Já jdu teď ve čtvrtek po měsíci konečně na kontrolu, tak doufám, že už je malá aspoň otočená hlavičkou dolů. Pak už budu chodit častěji ne?