Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

zabicka007
21. dub 2010

Ywuš, tak prdíky se nám ted nějak zklidnily, tak s kapkama ještě počkáme, ale díky za nabídku, kdyby se to zhoršilo, tak bych se určo ozvala...jinak už přibíráme, takže super! Akorát mám nějakej moribundus či co, angína jak psala Pilotka to naštěstí není, dělám co můžu aby to malá nechytla, no snad se povede...
Irmi, my monitor máme a problém s ním teda nebyl, přesto mám přes noc malou u sebe, hodím ji vždycky prso do pusiny a ona je spokojená, že má mlíkárnu hnedle u sebe a spinká jako andílek 🙂
Pilot to je mi líto že to malá chytla tak at jste brzičko zdraví!
Saj, DRŽÍM PĚSTI AT TO KONEČNĚ VYJDE, ZAPOJÍM VŠECHNU SVOU SUGESCI ČI CO TO JE A TO BY BYLO ABY NEBYLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Jo jinak výsledky zkoušky ještě nevím 😖 si dává na čas, můra jedna 😉

pilotkaanetka
22. dub 2010

Zabi díky malá měla v noci opět 39,3 ☹

cincolina
22. dub 2010

Saj, diky, ty znis hrozne moc optimisticky, tak uz to musi vyjit! Hlavne je dobry, ze tam mate tu pojistku s tim, ze by se pokus pripadne nepocital.
Pilotko, uz je to lepsi?
Ja dneska opet monitor a mimino opet nespolupracujici, hlavne ze se pak v cekarne mrska 😠 . No snad je vsechno vpohode. CS 0, takze mam jeste tri tydny cas 😎

pilotkaanetka
23. dub 2010

Cin dneska jsme v noci i ted bez teplot ale malá se mi celá osypala ☹ a má průjem asi po antibiotikách

rioko
23. dub 2010

pilotko to vypadá na 6 nemoc neboj to bude ok, to je infekční dětská nemoc, nejdřív několik dní horečky, pak se dítě osype a je po nemoci

lucka.adis
23. dub 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, páč nebyl čas a nebo mi ten kůň prostě nechtěl jet..

Anetko, to opravdu vypadá na šestou nemoc.. prosím tě, kde to malá lapla? Snad už to bude dobrý 😉

Cin, tak super, ne, že máš ještě čas 😉 ale i tak se ti to už holka blíží.. určitě se moc těšíš.

U nás je všechno v pořádku, malá je upovídaná až hrůza, pořád se směje a pláče jenom když má hlad, když chce přebalit a nebo pochovat.
Psala mi Ywuš, že to mají doma teď zajímavé.. pořád s maminou, takže se sem nemůže připojit a kdo ví jak to bude dál. Takže jenom aby jste věděli, proč se neozývá.

Tady je aktuální foto naší malé dračice 🙂

ywushka
23. dub 2010

Ahojky,zdravim vsechny po DLOUUUUUHEEE DOBE!!! Meli jsme odpojeny internet,jsem tu jen na skok,dneska nam ho KJONECNE zapojili! Pak vam napisu vic,az bude cas! Mejte se krasne

Lucka: penizky neprisly 😒 😖

zabicka007
23. dub 2010

Luci, malá je úplně krásňoučká a slaboučká!!!!!! Posílám moc pusinek!!! 🙂 🙂 🙂
My jsme teď naopak protivní, celý den se chce malá chovat, jinak řve řve a řve... 😨 Prostě jen pro silné povahy, však to znáte... 🙂
Anet, už je to lepší? Já už se z toho moribundusu pomalu dostávám, včera jsem se vypotila, ještě to dobrý není, ale už je to lepší, malá to snad zatím nechytla
Cin, tak ty už to máš taky za pár viď? Všechno doufám nachystáno?

gabina79
23. dub 2010

Ahojte holky, taky nějak nemám čas....Oník pořád vyžaduje pozornost, jinak řve..Luci, úplně ti závidím, že si chce vaše malá povídat a směje se, to Oník je pořád zaškňůřený a jen občas něco spustí a směje se jen málokdy...no snad už to bude lepší..jinak hlásím, že jsme se dnes byli převážit a už máme 6kg 😀
Anet, to je asi opravdu 6.nemoc, teď jsem o tom četla..vyrážka je poslední příznak, po kterém nemoc odchází, takže už to bude určo OK 😉
Saj, taky držím pěstičky 🙂 😉

gabina79
23. dub 2010

Žabi, super, že se malá rozpila a přibíráte...tak jen tak dál 🙂

pilotkaanetka
24. dub 2010

Ahoj holky dostala jsem se sem až ted opravdu má malá 6 nemoc 😠 byli jsme na pohotovosti tak že ty antibiotika měla uplně zbytečně 😠 😠

rioko
24. dub 2010

pilotko no to měla a na co jí je dr, vlastně dávala prosím Tě? naš dr. s tím teda dost váhá, jestli měla jen horečky a neměla jinak nic tak to té 6 nemoci dost nasvědčovalo

ywushka
24. dub 2010

Ahojky holky🙂! Jsem tu zase jen na skok,prijeli jsme zrovna z vyletu,byli jsme na vylete v ZOO v LESNE ve ZLINE,parada....maly to cele prospal,ale my dva mame super zazitky!!! Fakt super!!!

irminka
25. dub 2010

Dobré ránko,
včera jsem vyfotila hošany v kočárku a mám pocit, že se nám tam za chvilku nevlezou 😠

Přeji všem hezký den

zabicka007
25. dub 2010

Irmi, tak takoví dva chlapáci bodejď by se tam vlezli!!! 🙂
Pilot tak to je fakt k vzteku, a tak aspoň že už to máte za sebou...

pilotkaanetka
25. dub 2010

Zabi už je to lepší vyrážka mizí a zítra můžem konečně chvilku ven jupííííííí 🙂

pilotkaanetka
25. dub 2010

Irmi teda to už jsou chlapáci 🙂

gabina79
25. dub 2010

Přidla jsem konečně nějaké fotky do albumu, tak se kdyžtak kukněte 😉
Anet, tak to jste měli ty antibiotika asi fakt na nic...no hlavně, že už je malá v pohodě 😉
Irmi, kluci už jsou teda velcí 🙂

gabina79
25. dub 2010

Ywuš, to plavání máš přes Dětský svět Plaváček????? Nebo je v Hodoši ještě něco jiného?

pilotkaanetka
25. dub 2010

holky byli jsme venku minule jsme koupili malé houpačku tk jsme ji chvilku testly a malá byla spokojená 🙂

ywushka
25. dub 2010

Pilotka: jeeee mala jak se uz houpe🙂

Gabi: z maleho uz je kuuuuus chlapa🙂 Je mileny!! Chodime do plavacka jeste je tam nejaka KATKA,ale tam si musis zaplatit 6 lekci za 1000kc predem a tady v tom plavacku si muzes platit kazdou lekci zvlast a revirni brtrska pokladna (pojistovna) ma 5% slevu,jinak lekce stoji 180Kc!! Ale je tomoooc prejimne!§

Irmi: kluci jsou BOZII!!! Maly uz ma taky malo mista v korbicce,tak to vypada ze asi na vranov bude muset byt ve sportaku

Jinak jhsem taky pridala nove fotecky

lucka.adis
25. dub 2010

Ahoj holky, to bylo super počasí, že 🙂 🙂 hned je člověku líp, když svítí sluníčko..

Anet, malá je v té houpajdě kouzelná 😵 😵 je vidět, že se ji to líbí..

Gabi, malej je teda pořádnej chlapák.. fakt koukám!!

Irmi, týýýýjo..kluci rostou jako z vody 😲 😵 😵 moc jim to slušinkuje!!!

Ywushko, koukala jsem na fotečky na facebooku a super. Vidím, že jste si výlet do Zoo užili na 1OOO% 😉 Bylo tam moc lidí?
My se tam v nejbližší době také chystáme, tak doufám, že nám vyjde počasí a hlavně že budou zvířátka venku.

Jinak my jsme si víkend užili naplno.. byli jsme včera na výletě v Brně (v Mariánském údolí) a dneska doma na zahrádce, kde jsem si zasadila muškáty atd. mladej lítal s kamarádama po venku a malá chrupkala v kočárku.
Bylo by to super, kdyby jsme takové počasí měli i na Vranově 😉

Přidávám sem pár foteček, tak můžete mrknout... jo a jestli nám malá poroste takovým tempem jako teď, tak do Léta jsme ve sporťáku 😅

cincolina
25. dub 2010

Holky ahoooj, fotky jsou paradni. Uz aby to nase morusatko bylo taky venku 😉 .
Gabi, vy mate vozik za kolo? Uz jste s nim vyjeli i se zapojenym za kolem? Ja se na kolo uz ted trepu jak ratlik. Ale kdovi jaka bude realita (Irmi, ty uz jsi jela?).
My dnes na vylete na Palave a fotili jsme "brisko" - viz album. Mejte se kraasne.

pilotkaanetka
26. dub 2010

Luci malá je uplně k sežrání to je bobýsek malej 🙂
Ywushko taky se chystáme do zoo tak snad budem zdravý
Cin pěkný bříško 😉

pilotkaanetka
26. dub 2010

Gabi ted jsem ti jukla do alba teda malý taky roste jak z vody že? 🙂 hrozně to s prckama letí

ywushka
26. dub 2010

Luci: bylo tam dost lidi,ale parada!!! Sice je v jednom miste problem projet s kocarkem-je tam i upozorneni,ale jinak super!!! Je to v pavilonu se zirafama a kdyz tam vejdes,tak nazpet se dostanes jen po schodech dolu a nebo se musis vratit zpatky!! Ale my jsme sli po schodech,manzel vzal maleho v sedacce a ja jsem ten podvozek nejak sesoupala🙂!!! Ale urcitre doporucuju!! Bylo tam naaaaaaaaaadherne! Ja se uz uplne tesim na ten vranov,snad bude taky tak nadherne!!!

gabina79
26. dub 2010

Ahojte, díky za pochvalu Oníka...jj, roste, jak z vody, snad to tak půjde i dál 😉 Jsem zvědavá, jak na tom budeme příští středu - to jdem do poradny ve třech měsích
Cin, super bříško 🙂 ...jj, už jsme vyrazili i s kolem....trvalo nám dlouho než jsme se nachystali (nemáme ještě cvik) a na další kojení jsme se vraceli domů, takže to byl jen takový mini výlet...ale jak budeme mít cvik, tak na to budeme mít snad dýl...a pokud se zlepší kojení, tak snad budeme moc zůstat venku i přes něj (teď, když se u toho Oník pořád vzteká a trvá nám to přes půl hodiny, si nedovedu představit, že bych kojila někde mimo domov 😒 )
Irmi, taky by mě zajímalo, jestli už jste taky vyrazili s vozíčkem 🙂
Jejda, já bych tak jela na nějaký delší výlet...takto jsem pořád uvázaná doma a když už někam jedem, tak na kojení honem dom, protože jak říkám, není to s tím naším Oníkem jednoduchý....no už se taky moooc těším na ten Vranov, snad to počasí vyjde 😉
No jsem taky zvědavá, jak dlouho nám vydrží hluboká korba 😀

hanulamarkova
27. dub 2010

Ahoj holky dostala jsem se na koníka až teť...byla jsem na kontrole a vše probíhá jak má 😀 tak jsem mooc ráda, další kontrola je 17.5 a to budeme mít i velký UTZ za sebou tak se těšíme na miminko až ho uvidíme 😀
zatím se mějte jdu dát svým tigrům papání 🙂

lucka.adis
28. dub 2010

Ahoj holky, venku je nááádherně, tak určitě všechny kočárkujete.. my byli také venku, ale na Verču je to asi moc a je přetažená, takže mi od dvou hodin nespí a jenom pofňukává.
No, uvidím, jestli ji ještě nějak zabavím a po 19hodině koupačka, bašta a spát.. třeba to vydrží, i když nevím nevím.

Hani, gratulace ke kontrole 😵 😉

Dávám sem foto, tak můžete mrknout... víc mám na FB 🙂

ywushka
28. dub 2010

Luci: mala jeeeeee nadherna!!! Uplne kouzelna!!

My jsme byli dneska s kamoskou v Hodonine,ze pojedeme do zoo a nakonec jsme zkoncili v obchodech,jsem malemu chtela koupit nejake druhe mleko,se me zda ze mu ten nutrilon nejak nechutna,musim mu to davat i na trikrat nez to vypije a silene se u toho vzteka mame ten nutrilon extra,ale nakonec jsem koupila zase nutrilon,jen ten normalni. Chtela jsem zkusit to Hami,ale delaji jen 300g baleni toho extra,tak jsem si to rozmyslela! Co davate vy?? Nemate nejakou radu??