Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

cincolina
23. pro 2010

Všem klidné svátky a užijte si je ať už poprvé ve třech nebo čtyřech 🙂 . A doufám, že na jaře konečně vyjde ten sraz! 😀

hanulamarkova
24. pro 2010

Krásné prožití svátků vánočních hodně štěstíčka, lásky a pohody a do Nového roku vykročení tou správnou nohou a splnění všech přání

gabina79
5. únor 2011

Ahojte holky.....kde jste kdo? Nějak nestíháme, co? Tak jen hlásím, že jsme byli v poradně v jednom roku a máme 13kg a 80cm...jinak jsme zdraví a chodíme zatím jen kolem nábytku. Zoubky máme zatím jen tři, ale už dlouho nás trápí další (Dr říkal, že to vypadá, že jich půjde víc zaráz, tak se těšíme). Tak se zatím mějte pěkně 😉

emers
6. únor 2011

ahoj holky,
taky po delší době zdravíme 🙂
máme se fajn, jen too času málo...

jo a já se nedávno náhodou dočetla proč zmizela @lucka_adis tak nevím, ale asi sem už nemůže 😒 ?!
kdo na ni máte kontakt, tak ji pozdravujte... ona to tu vždy tak stmelovala, sraz organizovala co si pamatuju... škoda
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vymazane...

tak se opatrujte a mějte se! 😉

miradka
autor
18. únor 2011

Ahoj holky, no zdá sa, že sem už skoro nikto nechodí...ale nevadí. Nechcem totiž písať na FB....som tehula 😀 Ešte som len na začiatku, srdiečko ešte nie je, ale na budúci týždeň mám ísť na kontrolu, to už by malo byť, tak som zvedavá.... 🙂

miradka
autor
18. únor 2011

Lucku vykopli, pretože admini boli blbí...nepáčil sa im jej album a stále ho mazali a pritom tam dávala len fotky svojich detí...musím si dať bacha na pusu, lebo človek nikdy nevie za akú kravinu ho vyhodia 🤐

miradka
autor
18. únor 2011

Jo a nájdete ju na FB pod menom Lucka Žemličková 😉

cincolina
18. únor 2011

@miradka Ahoj Mir, no né! Obří gratulace! A to se povedlo "samo"? To je úžasný!
Jinak u nás nic nového, máme se dobře, akorát malá je knedlík a zatím se jenom plazí, o kolenech nic neví a břicho tahá po zemi. Ale aspoň umí pěkně paci paci 😉
O Lucce jsem četla...no nepochopila jsem proč. A FB nemám, tož doufám, že se mají dobře!

emers
18. únor 2011

ahojky holky,
@miradka jůůů, no supééér! 😅 gratuluju moc a ať se daří!!! 😵 jo a díky za info o Lucce! 😉
@cincolina ahojky, naše malá je sice mladší, teď má 8, ale jinak podobně jako u vás, paci paci bravurně, ale plazí se jen dozadu zatím 😀 resp. ona se odráží dozadu a tím pádem jede a moc ji to baví 😝 a jinak se jen točí plazmo dokola, takže se přemístí na velký vzálenosti, ale kdy teda konečně vezme směr dopředu, to by mě zajímalo 😅

miradka
autor
18. únor 2011

@cincolina díky za gratuláciu 🙂 Akosi to prišlo samo...3 ms po kojení nedorazila. Teraz len dúfam, že mimčo vydrží a bude zdravé 🙂 proste zázraky sa dejú a aj endomrcha sa dá aspoň trochu vyliečiť.
Hlavne že sa má Ester dobre a že jej chutí papať, všetko ostatné raz dva dobehne a nie je sa kam ponáhľať 😉

@emers díky em..pamätám sa, ako aj naše dva poklady cúvali, vobec som to nechápala 😀

emers
19. únor 2011

@miradka teda ale budeš se mít co otáčet že?! to bude asi mazec s dětičkama, máš můj obdiv už dopředu 😀 ale krásnej mazec, tak jen ať se vše daří a ozvi se jak pokračujete 😉

miradka
autor
20. únor 2011

Emers, včera som nemohla zaspať ako som na to stále myslela....bojím sa hlavne toho, ako budem deti uspávať, pretože Miri vyžaduje moju prítomnosť a spí v maželskej posteli...bude to mazec, ale včera som si opakovala, že si to nesmiem tak pripúšťať a rodine musím povedať, aby ma v žiadnom prípade nestrašili tým, aké to budem mať ťažké, pretože aj bez toho mám strach a akurát to vedie k depke a nie k radosti z prirodzeného počatia a z toho mám naozaj obrovskú radosť, ale ešte to musím prežiť niekde hlboko v srdci.... 🙂

emers
21. únor 2011

@miradka 🙂 určitě to zvládnete a budete supr rodinka! 😉 co znám z okolí, tak to mají naopak, že napřed jedno dítko a pak dvojčátka, to si myslím, že budeš mít možná lepší variantu ty. Ale ono je to jedno, nejdůležitější je, ať jste všichni zdraví a ostatní zmáknete, moc držím pěsti! Však já se taky občas zamyslím, že co když jednou druhé a co kdyby to byly dvojčátka 😀 Hlavně je krásný jak to život zamíchá, že jeden čas mimi nepřicházelo a teď budete mít děti 3 😵

miradka
autor
21. únor 2011

@emers napísala si to krásne, život je v tomto nevyspytateľný 🙂 Ako je to príslovie, je čas smiať sa a čas plakať, čas rodiť a čas nerodiť...no a nám je teraz dopriané. Doktor hovoril, že sa to stáva pomerne často. Asi sa to porodom proste spraví a potom to ide ako na bežiacom páse..
V statuse nemáš napísané aké máš dítko...ja už si to akosi nepamätám....možeš napísať? 🙂

miradka
autor
21. únor 2011

@gabina79 vy ste teda veľkí 🙂 My máme len 76cm a okolo 10 kg..už asi trochu podrástli, na kontrole sme boli skoro pred mesiacom..

emers
21. únor 2011

@miradka 🙂 mám 8měsíční holčinku
(jsem tu trošku inkognito, kvůli některým nepřejícným člobrdům 😎 )

miradka
autor
22. únor 2011

@emers aha, tak to chápem a dodatočne gratulujem 🙂

monulkab
23. únor 2011

miradka a spol kdo si mě ještě pamatuje - emers určo jo 🙂 přišla jsem se na vás juknout, a žasnu že už máte všechny roční dětičky!!!! chrobacek už taky porodila dvojčátka, tak snad už z té staré party zbýváme jen já a Sajmona!
Přeju všem jen to nejlepší a obvzlášť miradce!!!to je bomba že čekáš další miminko! aspoň u vás bude pořádně veselo!!! Mějte se krásně holky!!!

emers
23. únor 2011

@monulkab Ahójky monulko!!! 😉 Jsi hodná, že jsi se přišla mrknout na starou gardu.
Jejda, tak chrobáček už má ty dvojičky doma 🙂 Hned jsem mrkla a napsala jim.
Těším se až nám taky napíšeš, že ... 😉 😵 Měj se krásně!!! (A co hafan, pořídili jste nakonec nějakýho? Vím, že jsi měla morčínka a uvažovala o štěndu.)

monulkab
24. únor 2011

Ano ano, máme malýho bulíka - francouzskýho buldočka jménem Manfred 🙂 je to rarach. Včera jsem ho asi půl hodiny honila večer kolem baráku. Venku mě totiž vůbec neposlouchá a když si usmyslí že nepůjde domů, tak prostě nejde. Ale jinak to je zlatíčko 🙂

emers
24. únor 2011

@monulkab jůůů, to je supééér! já jsem na ty placatý čumáky ujetá! 😵 to jste si dobře vybrali! zdravíme Manfreda, mimochodem dobrý jméno! 😅

miradka
autor
4. bře 2011

@monulkab téda, ahooooj to sú mi novinky o @chrobacek 🙂 to mám veľkú radosť 😵 😵 Ja hovorím, že na každého raz dojde 😀 😀 koľko sa tá natrápila......uvidíš monul, že aj ty budeš čo nevidieť tehulka, veľmi ti to prajem 😉
A ďakujem za gratuláciu 😉

gabina79
18. bře 2011

Člověk tady chvíli není a žasne 🙂 ...Mir, obrovská gratulace.... to snad není možné, koukám jak tele na nové vrata 😀 😀 . To je fakt super! Takže 3 ms a pak už nic? No, mně teď začala 4. ms, kojit jsem přestala před měsícem....a zatím se nám nedaří ☹..teď jsme ale byli měsíc u našich, protože jsme trochu rekonstruovali byt, takže to nebylo ono 😀 ...konečně jsem doma, ale zase mám nějakou střevní chřipku, takže skvělé...snad to ode mě nechytne Ondra.
Jinak Ondra pěkně papá, začínám ho zvykat na normální jídlo - něco chce, něco nechce, trošku už překobal svůj odpor ke kouskům, takže je to zase trochu lepší. Má 4 zuby (vrchní ještě ne moc vylezené) a moc se mu nechce kousat. Je to náš obřík tlusťounký...ale to vyběhá...už začal. Ve 12,5 měsících začal sám chodit. Bylo to docela rychlé. Akorát je hrozně vzteklý, už nevím, co s ním, když se snažím po dobrém nereaguje, když zvýším hlas a plácnu mu, tak začne řvát ještě víc, vyvalí se na podlahu a konec. Už začíná dělat scény i venky - no děs. Stačí jen, když se chystá udělat něco, co nesmí, já řeknu Ondro ne a už řve a už se válí. Neporadíte?
Cin, Emers, Ondrovi se taky nikdy nic nechtělo - jen ležel, nehtěl pást koníky (to začal až v půl roce), nechtěl se přetáčet....a pak přišel zlom, začal lozit, hned si stoupat, za chvílli chodil kolem nábytku a teď už skoro běhá 😉....je fakt, že každé dítko je jiné a má na každou věc svůj čas.
Chrobáčkovi obrovská gratulace, má to jak chtěla, páreček, že?
Monul, určo se dočkáš i ty. A co Chanel, jak je na tom?

gabina79
18. bře 2011

tak jsem ho fotili, když měl rok 🙂

cincolina
18. bře 2011

@gabina79 Ahoj Gabi, moc zdravím! Onik je proste kus chlapa a je fakt super, ze pekne ji, ja s Ester furt bojuju, hlavne zelenina ji nejede, sni par lzicek a je hotova, ale verim, ze se to podda. A na fotce Vam to spolu moc slusi.
E. se ted konecne rozpohybovala, sice neleze, ale profi se plazi a hlavne zacala konecne perovat na kolinkach, tak myslim, ze se rozleze. Spis si ale zacala klekat a i stoupat, na vsechno furt leze, takze uz konecne chapu, proc vsichni rikali, bud rada ze lezi, az nebude, tak uz nic neudelas 😉 .
S tim vztekanim teda neporadim, E. je taky trochu vzteklon, ale zatim spis kdyz ji neco nejde, nebo kdyz ji odnesu od neceho zakazaneho a hrozne zajimaveho. Ale rychle na to vzdycky zapomene.

emers
20. bře 2011

ahoj holky,

@gabina79
@cincolina

no naše malá už je taky pěknej drak co se plazení a lezení týká, myslím, že jsem ji hluboce podceňovala 😀
jinak se taky vzteká, ale to je normálka si myslím, holt jsou dětičky už osobnosti a už si prosazují svou... no jasně že to chce ocamcať pocamcaď 😀 no zatím to u nás je v pohodě, ale tak my jsme ještě mrňousové
Ondra je velký fešááák! 🙂

gabina79
26. dub 2011

Ahojte holky, koukám, že sem už opravdu nikdo nechodí...škoda....kdyby se tu náhodou někdo objevil, tak dneska jsem si dělala těhu test a vyšel pozitivní 🙂 ...no ale jen slabě, druhá čárka je takový silnější duch (viditelný, ale o dost slabší než kontrolní čárka), s tím, že už jsem pátý den po očekávané ms, tak bych řekla, že by měla být silnější ☹ ...no a zase do toho špiním, tak nevím, jestli se prďola udrží. Uvidíme, testnu ještě zítra s mamatestem (ten dnešní byl jakýsi neznámý) a uvidím, pak to nechám ještě za pár dní a pak příští týden k Dr (jestli bude mít volno). Tak mi držte pěsti, ať to zase není na revizi....

cincolina
26. dub 2011

@gabina79 Ahoj Gábi, tak to jsou nádherné zprávy! Potichounku gratuluju a myslím na tebe!
Já čtu MK celkem pravidelně, ale nějak tu pravidelní přispěvatelé nejsou, tak není co psát.
U nás nového to, že malá konečně leze (začala lézt skoro přesně v 11 měsících) a pěkně řádí a stoupá si... celkem se rozjedla, takže samé radosti ... pořád jezdíme na kolo, malé se ve vozíku celkem líbí (asi stejně jako v kočárku) a my si tím pádem užíváme. i když 90 km za den jako dříve to teda opravdu není 😉
píšeš "zase revizi" ... to už jsi těhu byla? já jsem před 14 dny dostala první MS od porodu, tak jsem zvědavá co bude, předtím jsem MS neměla bez vyvolávačky... no a ještě máme tři mražáky, tak jestli se MS bude rozjíždět sama od sebe, tak někdy v létě zkusíme KET
dej vědět jak jsi dopadla a posílám pusu Oníkovi!
PS: co jste dávali Oníkovi k prvním narozkám? sháním inspiraci, už se nám to taky blíží

gabina79
27. dub 2011

Ahojky Cin, to víš všichni jsou na facebooku 😖 ...já jsem tam sice taky, ale nijak mě to nenadchlo a občas se tam jen přihlásím a stejně tam skoro nic nepíšu....a takovéto věci tam určo řešit nebudu..
JJ, před Oníkem jsem byla 2x těhu - jednou normálně, podruhé po ivf...obojí skončilo revizí. Teď z toho mám taky takový blbý pocit....dnešní test stejný jako včera...volala jsem Dr, abych se objednala na příští týden a řekl mi, že mám kvůli tomu špinění raději přijít už zítra, tak uvidíme.
My jsme teď taky byli s vozíkem na kolách, sice už jsme koupili i sedačku na rám, ale mysleli jsme, že když bylo ještě chladněji a než si zase zvykne, tak to bude v tom vozíku lepší....ze začátku dobré, ale pak ho to přestalo bavit a byl unavený (nakonec vyťuhl v sedě pár minut před barákem), tak trochu řval. No uvidíme, jak to letos se mnou bude vypadat s kolem. Letos jsme ještě skrz tu rekonstrukci moc času neměli.
Na narozky dostal spoustu autíček (takový tip je ti k ničemu, co? 😀 ), z těch měl velkou radost a pak ještě takový ten kýblík s dřevěnýma kostkama a různýma tvarama, které se prostrkují víkem, s tím si taky hodně hraje, pak takové ty různobarevné různě velké kroužky, co se dávají na tyčku, ty se mu taky líbili, ještě dřevěný vláček, který má taky různé kostečky na tyčkách a vydává zvuk. A obrovskou radost měl i z knížek, co dostal - velké leporelo s říkadlama a se zvířátkama - s tím za mnou pořád chodí, že si budeme číst a pořád si tím sám listuje (v tomto je asi po mně - miluje knížky - snad mu to vydrží). Jo ještě dostal takové ty kelímky, co se buď stohují nebo rovnají do sebe. No bylo toho spousta.
No to jo, už to tu bude, první narozeniny, super....je to šikulka, jak jí jde mluvení? Oníkovi vůbec, nechce se mu - má svou vlastní řeč, ale že by řekl máma nebo táta to ne.
Tak to u vás vypadá slibně, ne? Když se ti teda ms rozjela sama....to chce rychle využít a skočit do ketu, tak budete mít větší šanci. (Normálně by to asi nešlo, že? Už si teda nepamatuji, co byl u vás za problém).Budu vám držet pěsti.

gabina79
28. dub 2011

Tak jsem dnes byla u Dr a vypadá to bledě 😢 .....na utz nebylo nic vidět (navíc ani zvětšená děloha, endometrium jen 5mm) a hcg z krve jen 140....takže to vypadá spíš na zamlklé nebo mimoděložní...i když s Ondrou jsem taky začínala s hodnotou 54 a zvládl to, ale ten utz mě rozhodil..a navíc u Ondry ta hodnota byla myslím třetí den po vynechání ms a teď už jsem 7.den.....takže na kontrolu jdu ve středu, to Dr říkal, že kdyby to bylo ok, tak bude hodnota min. 1000 a to už musí být na utz něco vidět...no a pak se uvidí...ach jo ☹