• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
ono ti to tu rýmu nezastaví, ale mě se vdycky po použití líp smrkalo, Jakoby šlo toho víc ven :wink: Já osobně používám MAR, ale na trhu jich je hodně, stačí si vybrat :slight_smile:
22. bře 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyblík taky ted řeším, dostaneme od švagrový, tak řeším, jestli je třeba i vanička a asi jo...brácha říkal, že se tam malýmu (v kyblíku) hrozně líbí, ale hlavičku mu tam sama prý neumyješ, tak střídají...tak nevím a prý se tam skoro už nevejde a to mu bude 5 měsíců...no je to pořízek :grinning:
22. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem tu kámošku a asi hoďku jsem měla
rozepsaný poslední přízpěvek a pak koukám,
že to tu nějak ožilo.
Zdravim Indi a Inuš :slight_smile:
22. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipi, já nemám takovou tu rýmu, která ti furt teče, ale už takovou tu pozdní :grinning: ,víš, když rýma končí - jenže ted se nějak zasekla... :angry:
22. bře 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mennýku, ahoj :dizzy_face:
my jdeme do Kaufu pro jablíčka, udělám štrůdl na snídani, tak se mějte a pozdravte malý prcíky! papa
22. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu mořskou vodu zkusím taky :wink: dík za tip...já se ráno vzbudim a nos mám vždycky plnej (nesnášim ten panelákovej suchej vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Meníku a Míšo taky máte překrásný miminka a Monča, Zuzka a Strašpy taky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a těším se na novej miminkovskej přírůstek Elenku. Škoda, že nám sem Petr nehodil včera nějakou fotku, co? Už se na ní těším i na Evču a dojmy z porodu atd.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Innuš já se týden budu kochat kočíkem doma (musim vyzkoušet sedačku na podvozek a korbu a sporťák a .... :grinning: ) a pak ho odvezu k našim. Jako já bych si ho nechala i doma, ale nemá se tam teď kam vejít...trošku předěláváme byt a je tam dosti chaos :grinning:
22. bře 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Menny, prosím tě, nevíš, který gynekolog aspon trochu dobrý v Táboře bere nový pacientky??????
22. bře 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo, to máš pravdu, škoda, že novopečenej tatínek nedal fotečku, aby jsme se mohly kochat :dizzy_face: Ale třeba se dneska připojí a něco přidá :slight_smile:

Holky, co ta Helča má za práci??
22. bře 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inuš rýmu jsem měla snad půlku těhu.
Fakt super je ta mořská voda. Je víc druhů,
ale vesměs je to to samý, v lékárně ti poradí.
Pro těhule naprosto v pohodě :wink:
Jé štrůdl. Už týden tu mám jablka, ale neni čas.
Když už ho mám, tak se radši natáhnu.

Jájo již zítra bude kočík. Pořádně to ohlídej a nechoď
do sklepa :grinning:
22. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menny rozkaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pes bude muset chudák do tý doby trousit doma asi :cry: :grinning: ...
No tak ten štrůdl bych si ovšem taky dala - ten sem neměla asi tak sto let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No co ta Helča? ta porodí a my se ani nedozvíme co má.... :grinning:
22. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inuš dobrej gynekolog...nevim..se svým jsem moc spokojená -Kolář
ale jestli bere nevim.

Míšo Helča maká to co vždy, jen z domova
22. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tááák, to je blázen! No ale penízky se hodí.
Peťul a jak se vám kyblíkuje?
22. bře 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak holky - dělám si takovej seznam i předběžně s cenama co koupit, nekoupit apod....některý věci budu mít půjčené (pult neonato s vaničkou, monitor, chůvičky,...) takže bych ocenila kdybyste třeba napsali co se vám osvědčilo co je naopak třeba hloupost (klidně připojte i značky). Fakt budu vděčná za každý info :wink:
22. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Místo Helči je tam snad nějaká
pani, ale nevim, jen vim, že něco dělá z domova,
ale je toho asi vela. Takže času málo.
Kyblíkujem luxusně :slight_smile: Matýsek je moc spokojenej
22. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájí mě se třeba osvědčil sterilizátor. Dám do něj vodu a šup s nim
do mikrovlnky. Na dudlíky a flašky super. Stál mě tenkrát 500kč
Ale pro někoho to zas může být blbost :slight_smile:
22. bře 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a osvědčil se mi kyblík na koupání :wink:
22. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menny to je zrovna věc kterou řešim - původně jsem ho nechtěla, ale zase mi to přijde dobrý z ekonomickýho hlediska a musim mít stejnýho výrobce lahviček i sterilizátoru? Nebo je i nějakej univerzal...třeba budu mít lahve MAM a steril. zančky Avent...
22. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ééé tak kyblíku se trochu bojím, ale budu ho mít taky půjčený tak uvidíme :wink:
22. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, mě se osvědčila odsávačka nosních hlenů na vysavač. Už jsme tady o ní mluvily. Stojí cca 300,-, fa BabyVac :slight_smile: Pak se osvědčily ty nahřívací pecky na bříško, holky to krásně uklidní.
Jsou to drobnosti, ale přišli jsme na ně až v průběhu :slight_smile:
Máme vaničku i se stojanem (půjčenou) dobrá věc, dáváme do ní takový to lehátko - kovová konstrukce a na tom pratelný potah.
22. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám sterilizátor Chicco a lahvičku Avent a vejde se.
Spíš jukni aby byl na široký lahve. Panž třeba avent je má širší
22. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Míšo tu odsavačku na vysavač určitě budu kupovat....co jsou to ty pecky? to vůbec neznám....
22. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohřívačku lahví taky máme, ale pro tebe je to zatím zbytečný kupovat. My jí máme taky půjčenou. Jen se mi zdá, že když převařím vodu v konvici, naleju jí do hrníčku a do něj postavím lahev s mlíkem, že je to rychlejc teplý než z tý ohřívačky...
22. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
menny právě - jestli budu mít třeba tomee tipee tak ty jsou právě docela široký :wink:
22. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme oboje odsávačku i pecky, oboje bomba věc.
Taky mám jednu drobnost. Jednorázový přebalovací podložky,
ale to určo znáte
22. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohřívačku asi nebudu pořizovat - raději bych ohřívala v té teplé vodě....moje dvě kámošky - nezávisle na sobě - s ní nemají dobrou zkušenost (kyslo jim v tom mlíko)
22. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, to koupíš v DM, mezi dětskýma věcma (dudlíky...), je to polštářek, cca 20x20cm a v něm jsou pecky z třešní. To se nahřívá v mikrovlnce nebo troubě a pak se dává na bříško. Ty pecky drží teplo a prohřívá to bříško, protože miminka ho musí mít pořád v teple. Dobrý je to právě na prdíky, nebo třeba jen na uklidnění. Dá se to použít i za studena, třeba na bolavej zoubek nebo hlavičku, vložíš to cca na 30 min. do mrazáku (nebo lednice?? Teď nevím).
Stojí to buď 70 nebo 80Kč.
22. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohřívačku nevlastnim. S Davídkem jsem jí nepostrádala
22. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
22. bře 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, jednoráz. přebalovačky jsme začali používat až se cvičením. Holky se u toho pravidelně počůravaj. :slight_smile:
22. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je věc ty pecky - paráda :wink:
22. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek